Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:52:18 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: XRP Analizleri - Yatırım Tavsiyesi Değildir -  (Read 952 times)
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 30, 2021, 05:21:18 PM

cok guclu bir pump dup ekibinin işi diyolar.
ve işin ilginci asıl hareket 1 subat pazartesi gunu yapılacakmış.
hedefleri ise sacma ama 140$ mış.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 30, 2021, 06:32:38 PM

Uzun zamandır bu pumplanan coinleri kaçırıyorum açıkcası xrp alıp almamak arasında çok gidip geldim ama o güzel aklım en son olarak almama kararı verdi.Benden daha güzel akla sahip kişiler ise SEC olayı sonrası xrp düştükten sonra elindeki xrpleri satan insanlar  Grin

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
January 30, 2021, 06:33:53 PM

xrp pump yediyse sırada ethereum vardır diyeceğim ama ethereum zaten yeteri kadar artmadı mı ? acaba daha gidecek yeri var mı ? bu fiyatlar sanki biraz pahalı gibi.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 30, 2021, 06:58:04 PM

xrp pump yediyse sırada ethereum vardır diyeceğim ama ethereum zaten yeteri kadar artmadı mı ? acaba daha gidecek yeri var mı ? bu fiyatlar sanki biraz pahalı gibi.

Ether riskli artık yapacagini yaptı bence buradan yüzde 10 yüzde 20 neden olmasın ama dipte eos gibi coinler varken dusunurmuyum bilmiyorum. Mesela bu hafta Ether alan mi kazandı Xrp alan mi dipte gezenlere yoğunlaşan kazanacak.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
January 30, 2021, 07:18:10 PM

Sankibirileri içerden bilgi almışa benziyor SEC davası ile alakalı. Zaten son günlerde sosyal platformlarda XRP için bir PUMP beklentisi var idi.
Ama Ripple'ın SEC'e resmi açıklamasını sunması ile bu artış yaşandı diye düşünüyorum. Yada DOGE'den çıkanlar birazda XRP'da FOMO oldular.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
January 30, 2021, 07:54:28 PM

birçok kişi Xrp'den böyle bir hareket bekliyordu aslında ama sec davasından dolayı kimse cesaret edemiyordu. bu hareket dipteki altcoinler için umut olabilir. bu fırsatı kaçıranlar şansını dipteki coinlerde deneyecektir.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 30, 2021, 09:23:17 PM

XRP ilk haberler çıktıktan sonra baya dibe düşmüştü hiç acımadan 100 $ alım yapmıştım. Hatta bu hafta içi bitvest'ten ödeme gelecekti onunla da alım daha yapayım diyordum göndermediler bir türlü ne güzel vuracaktım x2 falanda.

Artık yapacak bişey yok ilk alımdan güzel kar bıraktı sağolsun elbet sonunda bu noktalara hatta kendisini 1 $ bandına atar diye düşünüyorum YTD. Belki ödeme gelirse düşünebilirim hala alım için.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 31, 2021, 10:14:18 AM

Gerçekten saçma bir hedefmis hocam. Bırak 140 doları 14 doları görse millet köşeyi döner  140 a kadar taşıyacaklarını zannetmiyorum. 10 doları aşsa bile büyük başarı. Ne kadsr güçlü olursa olsun ekip dayanamaz o kadar yükseltmeye.

torrentco
Sr. Member

View Profile
January 31, 2021, 10:29:19 AM

Gerçekten saçma bir hedefmis hocam. Bırak 140 doları 14 doları görse millet köşeyi döner  140 a kadar taşıyacaklarını zannetmiyorum. 10 doları aşsa bile büyük başarı. Ne kadsr güçlü olursa olsun ekip dayanamaz o kadar yükseltmeye.

imkanı yok yapamazlar.bana gore 2 dolar dahi mumkun değl.
neden boyle manyak bir koin seçiyorlar onu anlamadım.
orta kalibre bir koin secseler rahat yaparlardı.
jopen
Sr. Member

View Profile
January 31, 2021, 11:26:25 AM

Yok devesinin hörgücü. 140 $ mı? Kafayı mı yemişler bunlar?

@torrentco'nun dediği gibi 2$ bile şu aşamada mümkün değil gibi.
Yarın bekleyip göreceğiz artık bu pump grubu gerçekten de bu işi ne kadar becerebilecekler.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 31, 2021, 11:35:54 AM

Arkadaşlar siz saf mısınız? Pump grubunun faydası olduğu nerde görülmüş.

Milletin algısıyla oynuyorlar yine. Zaten yükselecekti ama bu yükselişin altında çok başka sebepler var, iyice bi yükselince gerçek sebebi siz de okursunuz haberlerde.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
January 31, 2021, 11:37:55 AM

140 dolar değil 1.4 dolar olsa yeter. Olur mu? Olur.
Ama bu pump & dump bitince tepeden alanlar ya yıllarca bagholder olur ya da zarar edip çıkarlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
January 31, 2021, 12:08:03 PM

Bir kaç gün önce elon un btc hakkında bir twitinden sonra (artık ne dediyse bilmiyorum) btc nin zıplamasından bu yana bir çok coin benzer zıplamalar yapıp duruyor. Zıplayan koinler de bu grubun dilinde. Bu grup mu zıplayanları konuşuyor yoksa bu gurubun konuştukları mı zıplıyor anlamadım gitti  Grin
Konkordato
Member
**

View Profile
January 31, 2021, 12:20:50 PM

Haha, bu pump grubu harbi pump grubuymuş.. Bizden inanlarda yok değil hani tüm telegram kanallarında bu konuşuluyor. Hatta XRP hacmi bizim yerel borsalarda bir hayli arttı.1 dolar bile yapamazlar yaw..(140 dolar nedir arkadaş) McCleb yine cüzdanından xrp hareketleri yapmaya başladı bu işler bu adama yarıyor.

torrentco
Sr. Member

View Profile
January 31, 2021, 12:40:47 PM

wallstreetbets,GME,AMC,DOGE,merlin,robinhood

bu kelimeleri google a yaz oku gel bakalım bi.
zannımca 50 yaş ustusun ve  internet erişimi olmayan bir yerde yaşıyorsun.
burası forum dahi olsa kendinizi rezil etmeden once iki dakika bi araştırma yapın,oyle yazın.
Egosmaster
Hero Member

View Profile
January 31, 2021, 12:53:07 PM

burası forum dahi olsa kendinizi rezil etmeden once iki dakika bi araştırma yapın,oyle yazın.

GME olayını sen doğru anlamamışsın. Ordaki muhabbet short squeeze'den kaynaklandı. İnsanlar kar-zarar umursamadan aldılar. Amaç pump yapalım parayı vuralım değildi. Okumalarını tekrar yapman gerekir.

Doge'deki mevzu ise çok daha farklı. Balinalar doge'yi kullanarak birbirlerine sinyal verir, piyasadaki her büyük hareket öncesinde ve sonrasında doge'yi incele, mutlaka anormal bi hareketi vardır.

Ancak sapla samanı birbirine karıştırınca xrp'yi de pump gruplarının şişirdiğine inanmak mümkün oluyor sanırım.

Birileri böyle saçmalıklara sizi inandırmaya çalışıyorsa arkada sorgulanması gereken ciddi meseleler var demektir. Buna dikkat çekiyorum.
torrentco
Sr. Member

View Profile
January 31, 2021, 01:16:25 PM

GME olayını sen doğru anlamamışsın. Ordaki muhabbet short squeeze'den kaynaklandı. İnsanlar kar-zarar umursamadan aldılar. Amaç pump yapalım parayı vuralım değildi. Okumalarını tekrar yapman gerekir.

Doge'deki mevzu ise çok daha farklı. Balinalar doge'yi kullanarak birbirlerine sinyal verir, piyasadaki her büyük hareket öncesinde ve sonrasında doge'yi incele, mutlaka anormal bi hareketi vardır.

Ancak sapla samanı birbirine karıştırınca xrp'yi de pump gruplarının şişirdiğine inanmak mümkün oluyor sanırım.

Birileri böyle saçmalıklara sizi inandırmaya çalışıyorsa arkada sorgulanması gereken ciddi meseleler var demektir. Buna dikkat çekiyorum.

yav kardeş olayın ozeti nedir bunu anlayamıyor musn cidden yoksa burda abicilik mi oynuyorsun kendince eve tıkılmış,sıkılmış bir pazar günü?
toplu şekilde bir hareket söz konusu,insanlar birlikte hareket ediyor yaptıkları pumpda olur,dumpta olur,short squezze de olur.aktivite değişir olayın özü değişmez.
su ankriptoda ve wallstreet de toplu bir hareket so konusu.şu anki xrp nin pump sebebide bu.
ingilizcen varsa gir reddite,twittera bak bakalım globalde ne konusuluyor ne uzerinde bir fikirbirliği var.
kendi gotunuzden haberiniz olmaz millete saf dersiniz.klasik turk hareketi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Doge'deki mevzu ise çok daha farklı. Balinalar doge'yi kullanarak birbirlerine sinyal verir,"

sunu alıntılamadan da edemeyecegim.sen beni guldurdun allhta seni guldursun.  Grin Grin
Egosmaster
Hero Member

View Profile
January 31, 2021, 01:23:22 PM

yav kardeş olayın ozeti nedir bunu anlayamıyor musn cidden yoksa burda abicilik mi oynuyorsun kendince eve tıkılmış,sıkılmış bir pazar günü?
toplu şekilde bir hareket söz konusu,insanlar birlikte hareket ediyor yaptıkları pumpda olur,dumpta olur,short squezze de olur.aktivite değişir olayın özü değişmez.
su ankriptoda ve wallstreet de toplu bir hareket so konusu.şu anki xrp nin pump sebebide bu.
ingilizcen varsa gir reddite,twittera bak bakalım globalde ne konusuluyor ne uzerinde bir fikirbirliği var.
kendi gotunuzden haberiniz olmaz millete saf dersiniz.klasik turk hareketi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Doge'deki mevzu ise çok daha farklı. Balinalar doge'yi kullanarak birbirlerine sinyal verir,"

sunu alıntılamadan da edemeyecegim.sen beni guldurdun allhta seni guldursun.  Grin Grin

Neye inanıyorsan ona inanmaya devam et. Seni ikna etmeye çalışacak vaktim yok.
Konkordato
Member
**

View Profile
February 01, 2021, 12:54:50 PM

Mevzu biraz kaymış ama bugünlerde oluşan fomo ile acaba tekrardan 0.7 dolar üstünü görmek mümkün müdür ? Yoksa Ripple şirketinin sunfuğu cevaba istinaden SEC'in vereceği cevabı mı beklemek lazım ? Galiba bu tarih 22 şubat diyorlar. Zaten hali hazırda 0.2 dolardan 0.5 dolara kadar x2 yine yaptı bu meret ama ilerisi için saki SEC kilit nokta burada

jopen
Sr. Member

View Profile
February 01, 2021, 01:23:56 PM

Satsana kardeşim ya TRY 1.35 den almışsın ne güzel 5.80 TRY'de açmışsın BTCTürk Pro'yu da sat gitsin ne bekliyorsun mis gibi X4 yapmışsın ama yok illa kaşınıyorsun Smiley Bugün güzel yükseliş sağladı ben aslında bu ivme ile 1$ bandını zorlar diye düşündüm ama 0.74 $ den geri döndü bakalım bir ivme ile 0.8 - 0.9 arasına atabilecekmi bu akşam ?
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: