Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:08:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Şampiyon?
Arsenal - 3 (25%)
Chelsea - 0 (0%)
Liverpool - 3 (25%)
Manchester City - 3 (25%)
Manchester United - 2 (16.7%)
Tottenham - 1 (8.3%)
Diğer - 0 (0%)
Total Voters: 12

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Premier League 2021 Sezonu  (Read 2069 times)
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 04, 2021, 10:35:01 PM

Harry Kane'nin oynamaması Totthenham açısından büyük eksiklikti ayrıca teknik direktör değişikliği takımlarda biraz elektroşok etkisi yaratabiliyor bu hafta Başakşehir'de Giuliano penaltıyı kaçırmasa belki Aykut Kocaman ile Başakşehir ilk maçında Galatasaray'ı deplasmanda yenecekti.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
1715450933
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715450933
Reply with quote  #2

1715450933
Report to moderator
1715450933
Hero Member
*

Ignore
1715450933
Reply with quote  #2

1715450933
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715450933
Hero Member
*

Ignore
1715450933
Reply with quote  #2

1715450933
Report to moderator
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
February 04, 2021, 10:45:35 PM

Tottenham Chelsea karşısında aldığı bu sonuçla birlikte üst üste üçüncü maçından da mağlubiyetle ayrılmış oldu.Çanlar Mourinho için çalmaya başladı.Tottenham ligde 8.sıraya kadar gerilemiş durumda.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
February 05, 2021, 05:58:08 PM

Totthenham yarıştan kopar bu gidişle.Çok puan kaybı yaşadılar.Bu maçtan en kötü beraberlik çıkarmaları lazımdı.Mourinho bir an önce takımı toparlaması lazım artık yoksa dönüşü olmayacak bu puan kayıplarının.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
1kodumtek7
Full Member

Merit: 161

View Profile
February 05, 2021, 07:26:10 PM

Totthenham yarıştan kopar bu gidişle.Çok puan kaybı yaşadılar.Bu maçtan en kötü beraberlik çıkarmaları lazımdı.Mourinho bir an önce takımı toparlaması lazım artık yoksa dönüşü olmayacak bu puan kayıplarının.

Bence Tottenham için şampıyonluk yarışı çoktan bitti artık önlerinde tek hedef ilk 4e kalıp şampıyonlar ligi bileti almak.Bu form grafiğine baktığım zaman Mourinho'nun öğrencileri için bu hedefin de çok kolay olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Kusman
Member
**

View Profile
February 05, 2021, 11:09:10 PM

Premier Lig'de yarın Manchester United sahasında Everton'ı konuk edecek.İki takım arasında şuan ligde 8 puan farkı bulunuyor ancak Everton'ın 2 maç eksiği göz önüne alındığı zaman Everton bu maçı kazanıp rakibinin üstüne çıkma şansını eline geçirmek isteyebilir.Oldukça kaliteli geçmesini beklediğim bu maçın başlama saati 23.00

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1488

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
February 06, 2021, 07:57:02 PM

Premier Lig'de yarın Manchester United sahasında Everton'ı konuk edecek.İki takım arasında şuan ligde 8 puan farkı bulunuyor ancak Everton'ın 2 maç eksiği göz önüne alındığı zaman Everton bu maçı kazanıp rakibinin üstüne çıkma şansını eline geçirmek isteyebilir.Oldukça kaliteli geçmesini beklediğim bu maçın başlama saati 23.00

Manchester United'ın evinde maçı vereceğini sanmıyorum. Kazanınca maç fazlasıyla da olsa liderliğe ortak olacaklar, bu fırsatı kaçırmazlar. Rashford ve Cavani yine gol atabilir.
Daha 4 gün önce Southampton'a 9 gol attılar, moraller yerinde. Everton Southampton'a benzemez tabi ama bu maçta büyük bir ciddiyetle oynayacaklarını düşünüyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
February 06, 2021, 08:59:48 PM

Manchester United'ın evinde maçı vereceğini sanmıyorum. Kazanınca maç fazlasıyla da olsa liderliğe ortak olacaklar, bu fırsatı kaçırmazlar. Rashford ve Cavani yine gol atabilir.
Daha 4 gün önce Southampton'a 9 gol attılar, moraller yerinde. Everton Southampton'a benzemez tabi ama bu maçta büyük bir ciddiyetle oynayacaklarını düşünüyorum.

Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra Manchester United-Everton maçını izledim çok klişe olacak ama gerçek bu arada dağlar kadar fark var maalesef.Manchester United devreyi 2-0 önde kapadı ama sonuç çok daha farklı olabilirdi Everton beklediğimden çok daha silik bir ilk yarı oynadı sadece bir şut girişiminde bulundular o da isabetli olmadı.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Kusman
Member
**

View Profile
February 06, 2021, 09:18:39 PM

İlk yarıda Manu baskılı oynadı ama ikinci yarıya Everton fişek gibi başladı 3 dakika arayla buldukları 2 golle durumu 2-2 ye getirmeyi başararak rüzgarı arkasına aldılar.Maç öncesi yorumumda da biraz hissettirdiğim gibi Everton'dan süpriz bekliyorum umarım gerçekleşir.

coderben
Full Member

View Profile
February 06, 2021, 10:03:21 PM

Manchester united son saniyede kalesinde gördüğü golle dramatik bir şekilde 2 puan kaybetti.Manchester City ise Liverpool maçına çıkmadan önce en yakın takipçilerinden birinin son saniye puan kaybıyla biraz daha rahatlamıştır.
Kusman
Member
**

View Profile
February 07, 2021, 09:54:57 AM

Liverpool - Manchester City maçı var bugün. Zevkli bi maç olabileceğini düşünüyorum. Ozan kabak da bugün forma giyebilir. Onun da performansını merak ediyorum açıkçası.

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
February 07, 2021, 10:18:55 AM

Ozan Kabak beni çok korkutuyor bence bulunduğu yeri hiç hak eden bir oyuncu değil ama yanılmayı çok istiyorum. Schalke'nin hali ortadaydı dünkü maçta da Manu fırsat tepti, ben ankette de oyumu City'den yana kullandım bence hiçbir takım şu an çok iyi durumda değil ama en bi şey olacak gibi görünen Manchester City gibi sanki  Cheesy

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
February 07, 2021, 10:52:44 AM

Bugün Manchester City ve Liverpool maçı var. Ozan Kabak ilk kez forma giyecek. Ben Ozan Kabak’ın Liverpool’da başarılı olacağını düşünüyorum. Eğer Liverpool kazanırsa tekrar şampiyonluk yarışında favori olacaktır lakin Manchester City kazanacaktır.
kayiboyu
Member
**

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
February 07, 2021, 12:50:11 PM

Manchester united son saniyede kalesinde gördüğü golle dramatik bir şekilde 2 puan kaybetti.Manchester City ise Liverpool maçına çıkmadan önce en yakın takipçilerinden birinin son saniye puan kaybıyla biraz daha rahatlamıştır.

Manchester Utd-Everton maçı gerçekten harikaydı. Manchester Utd skoru 2-0'a getirdikten sonra içerde oynadıklarından dolayı rahat bir şekilde kazanabileceklerini düşünmeye başlamıştım. Fakat 49. ve 52. dakikalarda gelen ardarda gollerle Everton bir anda skoru eşitledi. Daha sonra 70. dakikada McTominay güzel bir kafa golü ile takımını tekrar öne geçirse de son sözü 90+5'te Calvert-Lewin söyledi. Çok dramatik bir şekilde Everton 1 puanı kurtardı.

ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
February 07, 2021, 04:40:36 PM

Dananın kuyruğu bugün kopacak asıl. Saat 19:30 da Liverpool city maçı var. Favori city ama Liverpool büyük maçlarda ayri bir konsantre ile oynuyor. Bu hafta sonucu en çok merak edilen maç
LGD2Business (OP)
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
February 07, 2021, 11:46:48 PM

Dananın kuyruğu bugün kopacak asıl. Saat 19:30 da Liverpool city maçı var. Favori city ama Liverpool büyük maçlarda ayri bir konsantre ile oynuyor. Bu hafta sonucu en çok merak edilen maç

Manchester City ikinci yarı gelen gollerle aldı maçı. Bu saatten sonra şampiyonluğu bırakacaklarını sanmam. Maç eksiğine rağmen rakiplerine fark atmaya başladılar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
kayiboyu
Member
**

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
February 08, 2021, 01:03:21 PM

Koptu ki ne koptu. Grin  Manchester City deplasmanda 4-1'lik bir skorla Liverpool'u adeta yok etti. Özellikle Alisson'un 3. goldeki hatası da çok basitti ve kritik bir noktada geldi. Liverpool savunmada inanılmaz büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor. Gerçekten bir oyuncu takımı bu kadar etkiler. van Dijk'ın yokluğunda büyük sıkıntı çekiyorlar.

1kodumtek7
Full Member

Merit: 161

View Profile
February 08, 2021, 09:06:46 PM

Alisson Becker dün gece Karius'un şampıyonlar ligi finalindeki performansını hatırlatan bir gece yaşattı Liverpool taraftarına.Manchester City çok da iyi başlamamıştı sezona ama dün geceki sonuçla da birlikte şampıyonluğun tek favorisi haline geldiler.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
February 08, 2021, 09:09:01 PM

Koptu ki ne koptu. Grin  Manchester City deplasmanda 4-1'lik bir skorla Liverpool'u adeta yok etti. Özellikle Alisson'un 3. goldeki hatası da çok basitti ve kritik bir noktada geldi. Liverpool savunmada inanılmaz büyük sorunlar yaşamaya devam ediyor. Gerçekten bir oyuncu takımı bu kadar etkiler. van Dijk'ın yokluğunda büyük sıkıntı çekiyorlar.

Maçın özet görüntülerini izledim, Barcelona’da yaşadığı hatalarıyla aklıma direkt Rüştü reçber geldi, Alison resmen maçı citye hediye etti, böyle maçlar hatayı kaldırmayan ağır maçlar,
coderben
Full Member

View Profile
February 08, 2021, 09:14:47 PM

İşin ilginç tarafı Alisson ayağını son derece düzgün kullanabilen bir kaleci.Yani yaptığı hataları başka bir kaleci yapsa bu kadar çok üstünde durmazsınız ama Klopp'un Roma'dan Alisson'u istemesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi Alisson'un oyunu geriden iyi kurabilme yeteneğine sahip olmasıydı.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
February 08, 2021, 10:34:38 PM

İşin ilginç tarafı Alisson ayağını son derece düzgün kullanabilen bir kaleci.Yani yaptığı hataları başka bir kaleci yapsa bu kadar çok üstünde durmazsınız ama Klopp'un Roma'dan Alisson'u istemesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi Alisson'un oyunu geriden iyi kurabilme yeteneğine sahip olmasıydı.
hocam alison gerçekten beğendiğim bir kaleciydi benim, dün referans olamaz tek başına ama büyük kaleciler büyük maçlarda belli oluyor, Türkiye’de de Volkan Demirel’i beğenirdim, büyük maçlarda çok kötü oynardı ama, kötü günündeydi alison, bir daha böyle hatalar yapacağını pek sanmıyorum,
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: