Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:17:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: YÜKSEK MIKTARDA PARAM KAYBOLDU NE YAPMAM LAZIM  (Read 274 times)
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
January 09, 2021, 11:32:33 AM

BINANCE DE YAPTIGIM BUSTD CEVIRIMIYLE PARA CEKMEK ISTEDIM YANLIS BIRIME CEVIRMISIM . PARUBI HESABINDA TETHER OLARAK YATIRMA YAPACAKTIM  AMA PARA BIRIMLERI UYUSMADIGI ICIN PARIBU BUNU KABUL ETMEDI BLOKCAIN DEN TAKIP ETTIGIMDE 3 ONAYLAMADI ALMIS  VE BU DURUMDA SUAN PARA NERDE BELLI DEGIL .YANLIS OLDUGU ICIN BU PARAYI GERI GONDERMELERI GEREKMEZ MI BINANCE YE .ŞUAN HAVADA KALDI VE NERDE BELLI DEGIL YARDIMCI OLURSANIZ SEVIRIM.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715624273
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715624273
Reply with quote  #2

1715624273
Report to moderator
1715624273
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715624273
Reply with quote  #2

1715624273
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 09, 2021, 11:54:51 AM

Yanlış adrese yanlış birim gönderme durumlarında borsalar kurtarma işlemi yapabiliyorlar ancak yaptığınız hatayı kesin olarak bilmediğim için bir şey söyleyemem. Durumu daha sakin bir şekilde ve küçük harflerle anlatabilirseniz paranızı kurtarmak için hangi yöntemleri denemeniz gerektiği hakkında yardımcı olmayı deneyebilirim. Binance üzerinden paranızı hangi birime çevirdiniz ? Paribu transferi için hangi birimi hangi adrese göndermeye çalıştınız ? Yaptığınız gönderime ait tx bilgisini paylaşırsanız transferin son durumunu anlayıp size bilgi verebilirim.

Eğer düzeltilebilecek bir hata ise hangi borsa ile iletişime geçmeniz gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 12:03:52 PM

Yanlış adrese yanlış birim gönderme durumlarında borsalar kurtarma işlemi yapabiliyorlar ancak yaptığınız hatayı kesin olarak bilmediğim için bir şey söyleyemem. Durumu daha sakin bir şekilde ve küçük harflerle anlatabilirseniz paranızı kurtarmak için hangi yöntemleri denemeniz gerektiği hakkında yardımcı olmayı deneyebilirim. Binance üzerinden paranızı hangi birime çevirdiniz ? Paribu transferi için hangi birimi hangi adrese göndermeye çalıştınız ? Yaptığınız gönderime ait tx bilgisini paylaşırsanız transferin son durumunu anlayıp size bilgi verebilirim.

Eğer düzeltilebilecek bir hata ise hangi borsa ile iletişime geçmeniz gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.

anlatıyorum bınance uzerınden cevırdıgım para bırımı btcusdt olarak cevırdım. parıbu da yatırmak ıstedıgım para bırımı tetherdı .tetherdekı para yatırma kodunu bınancede para cekmek ıstedıgım yere kopyaladım anlıcagın yanlıs para bırımıne kopyaladıgım ıcın onaylanmadı gozukuyor suan nerde bılmıyorum.eslesme olmadıgı ıcın parıbu bu parayı kabul etmedı tx kodunda 3 onay almadı gozukuyordu gecmesı ıcın ıkısınınde aynı para bırımı olması gerekırdı
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
January 09, 2021, 12:08:15 PM

anlatıyorum bınance uzerınden cevırdıgım para bırımı btcusdt olarak cevırdım. parıbu da yatırmak ıstedıgım para bırımı tetherdı .tetherdekı para yatırma kodunu bınancede para cekmek ıstedıgım yere kopyaladım anlıcagın yanlıs para bırımıne kopyaladıgım ıcın onaylanmadı gozukuyor suan nerde bılmıyorum

Usdt diye bahsettiğiniz para birimi zaten tether  ancak tether 3 farklı ağ üzerinde hizmet vermektedir (omni, erc20, trc20). Gönderim adresiniz ile seçmiş olduğunuz adres aynı değil ise binance borsasının işlemi onaylamaması gerekir zaten. Altında tx bilgisi oluşmuşsa tx bilgisini paylaşın. Oluşmamışsa zaten birimleriniz binance borsasından hiç çıkış yapmamış ve hala sizin hesaplarınızdadır demektir. Binance canlı hizmetler ile iletişim kurmayı deneyin. Normalde bir kaç dakika içerisinde gerçekleşebilecek bir işlem ancak bugünlerde yoğunluk fazla olduğu için bir kaç saat sürebilir.

Bu arada binance global kullanıyorsanız görüşmelerinizi ingilizce yapmanız gerekir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 12:14:18 PM

anlatıyorum bınance uzerınden cevırdıgım para bırımı btcusdt olarak cevırdım. parıbu da yatırmak ıstedıgım para bırımı tetherdı .tetherdekı para yatırma kodunu bınancede para cekmek ıstedıgım yere kopyaladım anlıcagın yanlıs para bırımıne kopyaladıgım ıcın onaylanmadı gozukuyor suan nerde bılmıyorum

Usdt diye bahsettiğiniz para birimi zaten tether  ancak tether 3 farklı ağ üzerinde hizmet vermektedir (omni, erc20, trc20). Gönderim adresiniz ile seçmiş olduğunuz adres aynı değil ise binance borsasının işlemi onaylamaması gerekir zaten. Altında tx bilgisi oluşmuşsa tx bilgisini paylaşın. Oluşmamışsa zaten birimleriniz binance borsasından hiç çıkış yapmamış ve hala sizin hesaplarınızdadır demektir. Binance canlı hizmetler ile iletişim kurmayı deneyin. Normalde bir kaç dakika içerisinde gerçekleşebilecek bir işlem ancak bugünlerde yoğunluk fazla olduğu için bir kaç saat sürebilir.

Bu arada binance global kullanıyorsanız görüşmelerinizi ingilizce yapmanız gerekir.

şimdi şöyle anlatayım sıze en bastan tetherhum aldım ve bozdurdum . sonra bu parayı cekebılmek adına dolara cevırmek ıstedım ama btcustd ye cevırmısım parıbu da bu para bırımı yok .pardıbuda kı tether usdt .ben cekerken bunu farketmedım sonra para cekme bolumune gırdım bustd yazıyordu .gondermek ıstedıgım kodu parıbudan aldım ve yapıstırdım .ama aynı para bırımı olmamasına ragmen ıslem basarılı dedı ve hesabımdan para cıkısı oldu erc20 yazıyordu ve ayrıca tx bılgısı olusmus kı hesabımdan cıkıs yapılmıs yanlıs para bırımıne gondermeme ragmen hesaptan basırılı sekılde cıkıs gozuktu ve musterı hızmetlerıne baglandım bızden cıkıs yapılmıstır dıyor
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
January 09, 2021, 12:21:12 PM

Hocam sizde sağlam kavram karmaşası var.

Elinizdeki TXID bilgisini ve Paribu üzerindeki USD Tether deposit adresinizi (yani göndermeye çalıştığınız adresi) burada paylaşabilir misiniz?
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 12:22:51 PM

Elinizdeki TXID bilgisini ve Paribu üzerindeki USD Tether deposit adresinizi (yani göndermeye çalıştığınız adresi) burada paylaşabilir misiniz?

evet saglam karmasası var suan cunku parıbuda kı adresle bınancede kı para bırımlerı aynı olmadıgı ıcın parayı alamıyor

o bılgılerı paylasmam benım ıcın sıkıntı olmazmı
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
January 09, 2021, 12:37:28 PM

evet saglam karmasası var suan cunku parıbuda kı adresle bınancede kı para bırımlerı aynı olmadıgı ıcın parayı alamıyor

Txid bilgisi gerçekleştirdiğiniz transferin blockchain ağı üzerindeki kanıtını temsil eder. Başkaları tarafından bilinmesi sizin için bir güvenlik açığı yaratmaz. Bankadan size verilmiş olan dekont gibi düşünebilirsiniz. Dekont sahibi olan kullanıcıya herhangi bir erişim yetkisi vermez. Transferin nereden nereye gerçekleştiğini görmeden sizin karmaşık anlatımınızla sorunu anlamak imkansız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 12:38:04 PM

hocam usd tether de kı adresi aldım bınancedekı para cekme bolumundekı btcusdt bolumune yapıstırdım . ve buna ragmen bana txıd kodu verdı ama para bırımlerı aynı olmadıgı ıcın gonderme yapmadı
ıslem uyusmadıgı ıcın saglam kavram karması var dedıgın gıbı ama bunun netıcesınde ne olacak onu bılmıyorum
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 12:45:30 PM

Txid bilgisi gerçekleştirdiğiniz transferin blockchain ağı üzerindeki kanıtını temsil eder. Başkaları tarafından bilinmesi sizin için bir güvenlik açığı yaratmaz. Bankadan size verilmiş olan dekont gibi düşünebilirsiniz. Dekont sahibi olan kullanıcıya herhangi bir erişim yetkisi vermez. Transferin nereden nereye gerçekleştiğini görmeden sizin karmaşık anlatımınızla sorunu anlamak imkansız.

Transferin nereden nereye gerçekleştiğini demıssınız bende dıyorum kı parıbuda kı tether usdt ye gerceklestırdım ama bunu yaparken btcusdt yaptım
ve txıd blackcoın yapıstırdıgımda onaylanmadı var hep
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 12:59:45 PM

bizde baktık ama birşey cıkmıyor ne görecegini bana söylersen ben bakayım
Lachrymose
Hero Member

View Profile
January 09, 2021, 01:07:43 PM

Hocam siz baktıysanız, bakmışsınızdır. Bir şey çıkmadıysa da, çıkmamıştır.

Benim sıfırdan tüm kavramları size anlatmam çok zor olur çünkü siz hala BTCUSDT gibi konumuzla alakası olmayan şeyler yazmaktasınız.

USDT, USD karşılığı olduğu iddia edilen bir para birimidir ve 4 farklı ağda çalışabilir.

Bu ağları ise Omni explorer, ERC20 explorer, TRC20 explorer, BEP20 explorer olmak üzere 4 farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ben iki bilinmeleyenli denklemde size yardım edemem, bu noktadan sonra sizin ne yaptığınızın farkında olmanız gerekiyor.

1. Binance'den USDT'yi hangi seçeneğe tıklayarak Paribu'ya gönderdiniz.
2. Paribu'daki USDT deposit adresinin cinsi
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 01:27:13 PM

Hocam siz baktıysanız, bakmışsınızdır. Bir şey çıkmadıysa da, çıkmamıştır.

Benim sıfırdan tüm kavramları size anlatmam çok zor olur çünkü siz hala BTCUSDT gibi konumuzla alakası olmayan şeyler yazmaktasınız.

USDT, USD karşılığı olduğu iddia edilen bir para birimidir ve 4 farklı ağda çalışabilir.

Bu ağları ise Omni explorer, ERC20 explorer, TRC20 explorer, BEP20 explorer olmak üzere 4 farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ben iki bilinmeleyenli denklemde size yardım edemem, bu noktadan sonra sizin ne yaptığınızın farkında olmanız gerekiyor.

1. Binance'den USDT'yi hangi seçeneğe tıklayarak Paribu'ya gönderdiniz.
2. Paribu'daki USDT deposit adresinin cinsi

binance de ki eterhum birimini busdt ye çevirdim  sonra para çekme birimine geldim sonra paribu daki tether usdt para yatırmaya geldim ordaki ıd yi binance deki cüzdan kısmındaki para çekme kısmına girdim hesabımda olan busdt kısmına ıd sine pari bu dakı ıd kopyaladım  erc20  yı sectım  tutarı maksimum yaptım gönder dedim doğrulama kodları geldi çekim ayrıntıları karsıma cıktı miktar durum onaylamalar adres komisyon
0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad    bu pari bunun göndderdiğim ıd si birde bana gönderdiğim txıd sı geldı bınance nın verdiği
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
January 09, 2021, 01:33:39 PM

0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad    bu adres eğer sizin gönderdiğiniz karşı tarafa ait ise o adrestee busdleriniz duruyor

https://etherscan.io/address/0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad

bu adres paribunun ise private key paribuda ve bu işlemi rahatlıkla geri gönderebileceklerini düşünüyorum. Siz busd yollamışsınız ancak karşıdan tether bekliyorsunuz karşı tarafın busd desteği yoksa  cüzdanda görünmemesi çok normal.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 01:35:30 PM

0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad    bu adres eğer sizin gönderdiğiniz karşı tarafa ait ise o adrestee busdleriniz duruyor

bu adres paribunun ise private key paribuda ve bu işlemi rahatlıkla geri gönderebileceklerini düşünüyorum.
evet gönderdiğim adres  paribunun adresi tether usdt adresi bu kopyalayarak aldım binance dek para cekme kısmına yapıştırdım ama para birimleri binance deki ile paribudaki para birimine uyusmıyor
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
January 09, 2021, 01:37:39 PM

Burada paribunun desteği varmı hatırlamıyorum ama arkadaşlar biliyorsa söyleyecektir sonuçta her iki platforma ait para ether altyapısını kullanıyor yani ortada çok ciddi bir karmaşa yok. Güzel bir dille derdinizi anlatırsanız gerekirse masraflarınıda karşılayacağınızı söylerseniz gereken yardımı yapacaklarını düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 01:55:18 PM

0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad    bu adres eğer sizin gönderdiğiniz karşı tarafa ait ise o adrestee busdleriniz duruyor

bu adres paribunun ise private key paribuda ve bu işlemi rahatlıkla geri gönderebileceklerini düşünüyorum. Siz busd yollamışsınız ancak karşıdan tether bekliyorsunuz karşı tarafın busd desteği yoksa  cüzdanda görünmemesi çok normal.

Binance den busd olarak gonderdım ama parubıda busd yok bende tether usd kopyaladım bınance ye yanlıs gonderdım ve karsılıgını bulamadı karsılıgı olmadığı ıcın islemın iptal olması tek umudum
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
January 09, 2021, 01:57:59 PM

İşleminize ait txid: https://etherscan.io/tx/0x706072d8d8d9c50eac6ed9772cbc696f68242836eb03f7b8301f4b83340ab9bd
Paranızın bulunduğu cüzdan: https://etherscan.io/address/0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad#tokentxns

Para paribu'ya ait cüzdana geçmiş olduğu için binance bu noktadan sonra size yardımcı olamaz. Paribu müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz. Paribu busd birimini desteklemiyor ancak para sizin cüzdanınız içerisinde olduğu için yardımcı olmak isterlerse işleminizi kayıpsız olarak gerçekleştirebilirler. Şu an işlemler çok yoğun olduğu için uzun bir bekleme süresinden sonra yatırımınıza ulaşma olasılığınız var, kaybolmuş bir şey yok.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Lachrymose
Hero Member

View Profile
January 09, 2021, 02:01:21 PM

1. Bu işlem geri alınamaz, paranız artık gitti ve Paribu’da.
2. Paranızı sadece Paribu kurtarabilir.
3. Paribu bu miktarda bir parayı kurtarmak için uğraşmayabilir.

Paribu desteğe yazmanız gereken şey

“Merhaba, 8 Ocak 2021, 15:24’de Binance hesabimdan Paribu’ya yanlışlıkla BUSD gönderimi yaptım. Paribu, BUSD’yi desteklemediği için fonuma ulaşamamaktayım. Bunun kurtarılmasini talep ediyorum.

TXID: https://etherscan.io/tx/0x706072d8d8d9c50eac6ed9772cbc696f68242836eb03f7b8301f4b83340ab9bd

Hatanin bana ait olduğunun farkindayim ama param yansın da istemiyorum, bir müşteriniz olarak tek seferlik de olsa beni mağdur etmeyeceğinize inaniyorum. Teşekkürler”
kuzey3534 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 09, 2021, 02:23:33 PM

İşleminize ait txid: https://etherscan.io/tx/0x706072d8d8d9c50eac6ed9772cbc696f68242836eb03f7b8301f4b83340ab9bd
Paranızın bulunduğu cüzdan: https://etherscan.io/address/0x5cdcda723284f05756a4f6b586c2739ba38cb7ad#tokentxns

Para paribu'ya ait cüzdana geçmiş olduğu için binance bu noktadan sonra size yardımcı olamaz. Paribu müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz. Paribu busd birimini desteklemiyor ancak para sizin cüzdanınız içerisinde olduğu için yardımcı olmak isterlerse işleminizi kayıpsız olarak gerçekleştirebilirler. Şu an işlemler çok yoğun olduğu için uzun bir bekleme süresinden sonra yatırımınıza ulaşma olasılığınız var, kaybolmuş bir şey yok.

Binance den cıkmıs parada size yardımcı olamaz diyorsun cok dogru da paribu dakı gonderdıgım bırım bınance de kı ıle aynı degil bunu sistemin farketmesı zor degil bence bu parayı iptal etmeleri geri gondermelerı gerekır
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: