Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:03:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Coinlerin ATH seviyelerine yakınlıkları.  (Read 218 times)
kriptobaron (OP)
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 261

View Profile
January 19, 2021, 12:01:29 AM
Last edit: January 19, 2021, 06:48:11 PM by kriptobaron
Merited by lossnet (1)

Coinlerin güncel fiyatları ile ATH seviyelerine yüzdesel yakınlıklarını görebilirsiniz.

KAYNAK : https://cryptorank.io/ath

"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
January 19, 2021, 09:38:22 AM

hemen hemen herkesi bildiği kafa token ve coinler anlaşıldığı üzere şu an ath noktasından çok da uzak değiller (bir kaçı hariç) çok uzak değiller diyorum çünkü boğa geldiği anda bunların eski noktalarına gelmeleri hatta geçmeleri çok uzun sürmeyecektir.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
January 19, 2021, 10:41:56 AM

BCH forktan sonra atak bekliyordum olmadı halen %90 var ATH'a. EOS dersen sanki bu sefer belini doğrultamayacak gibi duruyor.Burda dikkat çekmek istediğim başka coin ADA. Bugünlerde belki kendi ATH'na yükselebilir diye düşünüyorum.Eğer böyle olursa CMC sıralamasında xrp' geçecektir.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 19, 2021, 11:16:57 AM

Ethereum dolar bazında ath'ye yaklaştı ama Btc bazında daha yolu uzun. Önce dolar bazlı ath sonra btc bazlı ath yapıp Eth'nin de Btc gibi ath'den sonra uçuşa geçeceğini düşünmüyor değilim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
January 19, 2021, 11:28:58 AM

BCH forktan sonra atak bekliyordum olmadı halen %90 var ATH'a. EOS dersen sanki bu sefer belini doğrultamayacak gibi duruyor.Burda dikkat çekmek istediğim başka coin ADA. Bugünlerde belki kendi ATH'na yükselebilir diye düşünüyorum.Eğer böyle olursa CMC sıralamasında xrp' geçecektir.
Evet ADA istikrarlı bir şekilde yukarı doğru kırmaya devam ediyor. Ama ben EOS'tan umutluyum hala. Bu fiyatlarda tutundu ve yeterli alım geldiğinde yukarı kırabileceğini düşünüyorum çünkü hala hacim var coinde. Ayrıca NEO da hacim yapa yapa yoluna devam ediyor gibi. O da ATH seviyesinden çok uzakta ama belini doğrulttu gibi.

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 19, 2021, 11:31:30 AM

Şuradan bakabilirsiniz: https://www.coingecko.com/tr/coins/ath

Çoğu proje ATH seviyelerine yaklaşmış durumda ama bazı projeler hala kendini gösteremedi. Değerlendirilebilir bir çok proje durmakta. Aşırı değer kazanmış koinler yerine bunlar tercih edilebilir. ü
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
January 19, 2021, 02:19:05 PM

ripple, içinde bulunduğu karışık ve belirsiz durum nedeniyle uzak durduğum bir coin, cash ise genel olarak uzak durmayı tercih ettiğim bir coin olarak listede arzı endam ediyor. tron ve eos'u ise ath uzaklıkları nedeniyle oldukça cazip buldum.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 19, 2021, 02:43:53 PM

Arkadaşın söylediği gibi ath yakınlıklarına dolar bazında değil bence de btc bazında bakmak lazım bu yüzden hiçbirisi ath değerine yakın değil bence gitmeleri gereken çok yol var en az eth nin ath değeri 8 bin dolarlarda falan olmalı bence dash zcash neo falan athlere yakın bile değiller şu an
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
January 19, 2021, 03:26:51 PM

Evet ADA istikrarlı bir şekilde yukarı doğru kırmaya devam ediyor. Ama ben EOS'tan umutluyum hala. Bu fiyatlarda tutundu ve yeterli alım geldiğinde yukarı kırabileceğini düşünüyorum çünkü hala hacim var coinde. Ayrıca NEO da hacim yapa yapa yoluna devam ediyor gibi. O da ATH seviyesinden çok uzakta ama belini doğrulttu gibi.

Neo'nun athye ulaşabilmesi için nerden baksanız 8-9x yapması gerekiyor, bunun uzun yıllar gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Belki bir gün geri döner ama o seviyeye gelmesi için ya bitcoin de uçmalı ya da neo eski yıllardaki gibi bir atağa geçip ilk 5'e girecek seviyedeymişçesine beklenti oluşturmalı.

Eos ve Trx'e de üzülüyorum, zamanında çok sansasyona sebep olmuşlardı Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 19, 2021, 03:35:48 PM

Ethereum bu ath miktarını geçecek gibi bugün de güzel yükselmiş ethereum yatırımcısı kurumsallar girerse 2k üstü doları görürse bile şaşırmam yatırım için verilen bir öneri değildir Grin

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 19, 2021, 04:43:23 PM

XRP yazık oldu üstüne bugün de 25M satış yapıldı sanırım ceo'su tarafından silinir zamanla böyle giderse. Onun haricinde ana coinler dışında yeni ath'ler gelebilir ileriki günlerde Neo bunlardan biri, BNB coin yakacaktı haberi yeni bir fiyat dalgası oluşturur diye bekledim ama sanırım zamanı var.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
January 19, 2021, 04:59:55 PM

Ethereum eski seviyesine daha gelemedi. Sürekli bir adım atıyor ama önünü yine kesiyorlar gibi geliyor bana. Bir türlü 1450 doları göremedi ha görecek ha gördü derken yine düşüyor.Buraya kadar gelmişken kırsa bari Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
January 19, 2021, 06:37:35 PM

Hocam listede NEO yok. Bu listeyi siz kendiniz mi oluşturdunuz yoksa cmc de böyle bir özellik var mı?
Ben majör coinler içerisinde ath potansiyeli en yüksek olanın NEO olduğunu düşünüyorum. Ytd
kriptobaron (OP)
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 261

View Profile
January 19, 2021, 06:47:55 PM

Hocam listede NEO yok. Bu listeyi siz kendiniz mi oluşturdunuz yoksa cmc de böyle bir özellik var mı?
Ben majör coinler içerisinde ath potansiyeli en yüksek olanın NEO olduğunu düşünüyorum. Ytd
NEO sıralama olarak aşağıda kaldığı için görüntüye girmemiş.
Buradan bakabilirsiniz. https://cryptorank.io/ath
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 20, 2021, 07:31:27 AM

Arkadaş iş dönüyor dolaşıyor aklıma EOS'u getiriyor, bu arkadaş gerçekten çok geri kalmış, bir patlama yaparsa arkasından bakmak zorunda kalacağız diye düşünüyorum, bunun için de şimdiden önlemimi aldım, kıyı kıyı toplamaya devam ediyorum, kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorum ama büyük başlar içinde geri kalan bir coine de dikkat edilmesi gerek derim.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
January 20, 2021, 12:17:00 PM

Ada bugün %10 aşağıda da olsa bence de bir atak yapması muhtemel.Benimde takibimde bu aralar. Aşağıdaki grafiğe bakmak yeterli.

Ama şöyle bir EOS'a tekrar bakayım dedim ama nedense senle aynı düşüncede değilim. Bir kırılım var BTC bazlı. (İnşallah kazanırsın)

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
January 24, 2021, 12:53:17 PM

Bu verilerden hareketle beklenen altcoin boğasında yatırım yapılabilecek altcoinleri kendimizce belirleyebiliriz benim aklıma ilk gelenler Bitcoin Cash, ADA ve Tron bu tabloda. İyi bir altcoin rallisinde yatırımcılar iyi gelirler elde edecekler.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 24, 2021, 02:56:38 PM

Bu verilerden hareketle beklenen altcoin boğasında yatırım yapılabilecek altcoinleri kendimizce belirleyebiliriz benim aklıma ilk gelenler Bitcoin Cash, ADA ve Tron bu tabloda. İyi bir altcoin rallisinde yatırımcılar iyi gelirler elde edecekler.

Tronda çok büyük bir düşüş varmış önceki sezonlara göre, ancak yatırım yapılır mı acaba, bunu sorgulamak lazım, gelişmeleri neler, vaatleri neler, mantıklıysa alınabilir,
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 24, 2021, 03:32:42 PM

Benim de aklımda tron var. O da bu vakte kadar hiç doğru düzgün hareket çekmedi. Justin hıyarı boş durmaz bence illaki bir aktivite vs çıkartıp tronu da yukarı doğru sürmesi lazım.. bakalım ne yapacak?

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
January 25, 2021, 12:36:16 AM

paylaşım için teşekkürler. ETH başta olmak üzere takip ettiğim birkaç coin var listede. Genel itibariyle göz attığımda da büyük çoğunlu ATH seviyelerine yakın. Umarım herşey yolunda giderde hepimiz güzel paralar kazanırız şu zamanda.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: