Bitcoin Forum
April 27, 2024, 11:14:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Radzenie sobie ze stresem  (Read 280 times)
lokas0506
Member
**
Offline Offline

Activity: 373
Merit: 37


View Profile
July 06, 2021, 07:22:27 AM
Merited by XbladeX (5)
 #21

Jak długo rośnie to musi spaść jak długo spada to musi urosnąć - Na dużych interwałach czasowych , ja się spóźniłem jak był po 3,9 k przed obecną hossą nie będę się tłumaczył bo to jest chore


A z punktu widzenia ludzi którzy siedzą w rynkach od zawsze to jak coś urosło  circa 20-50 x to dopiero w to włożą pieniądze po okresie dłuższej stabilnośći , wyprzedaży , itd (buy/sell signal )

Czyli na oko jak kosztowało 10 /15k z potem 20 i wszyscy mieli mokro w majtkach że to ATH 20 K potem było 60 k to teraz po 30 k wydaje się dobry zakup ale jak będzie korekta do 6 k dlatego że, ze względu i bo. To tym razem się nie "spóźnię" i będę trzymał a 1/ 3 w tzw "shit coiny" bo jak ETC kosztuje 15 $ a BTC 40 k to tu pompa być musi .


Dlaczego nie jestem milionerem - chyba do tych bitkoinów armia murzynów się modli co by dusze diabłu zaprzedali za bitkoina i się wciska "szhitcoiny" "świeżej krwi " przy ATH żę domy sprzedają (głośne newsy przy ath 2017 w mediach- Ale nikt nie krzyczał że to pewnie ATH i że będzie nowy cykl )  A naganiacze z YT i CT z McCafe na czele z głośnym memem "Potrawka z Penisa"
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!