Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:06:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Balinalar Ethereum Piyasasına 110 Milyon Dolar Aktardı  (Read 74 times)
kointimes (OP)
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile WWW
January 25, 2021, 02:44:48 PM

Ethereum son zamanlarda en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum yatırımcıları da borsalar içerisinde harekete geçti. Balinalar, kripto para borsalarından 110,5 milyon dolarlık ETH aktarımı gerçekleştirdi. Balinalar aktardıkları koinler ile ETH bakiyelerini son 15 ayın en düşük seviyesine getirdi.

Bu sabah erken saatlerde CoinMarketCap’ten alınan verilere göre ETH 1.467 dolar seviyesine ulaştı. Bu tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kayda geçti.  Kripto yatırımcıları, Ethereum bakiyelerini en düşük seviyeye çekti.

Ethereum Zirvede!
ETH19 Ocak tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1448 dolara ulaşmıştı. 2020 yılının Aralık ayında ETH, 1300 ile 1200 dolar arasında işlem görmekteydi. Bugün erken saatlerde ETH yükselişe geçti ve 1467 dolar seviyesini gördü. Glassnode analiz ekibi tarafından yapılan analize göre, kripto para borsalarındaki ETH bakiyeleri de düşüşe geçti. ETH bakiyeleri 15 bin 500 ETH’ye kadar düştü. Bu durum yatırımcıların ve balinaların, ETH aldığına işaret etti.

Kaynak: https://kointimes.net/balinalar-ethereum-piyasasina-110-milyon-dolar-aktardi/
1715101613
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715101613
Reply with quote  #2

1715101613
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715101613
Hero Member
*

Ignore
1715101613
Reply with quote  #2

1715101613
Report to moderator
1715101613
Hero Member
*

Ignore
1715101613
Reply with quote  #2

1715101613
Report to moderator
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 25, 2021, 02:47:05 PM

Son 15 ayın en düşük seviyesine getirdi demişsiniz, yanlış bir anlatım söz konusu olabilir mi, çünkü son 15 ayın en yükseği olmuş olabileceğini bekliyorum, 220 dolardan ethereum alanlar bir el kaldırsın sayımızı bilelim Smiley arkadaş tavsiyesiyle olsa da iyi ki almışım Smiley
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
January 26, 2021, 08:57:53 AM

Son 15 ayın en düşük seviyesine getirdi demişsiniz, yanlış bir anlatım söz konusu olabilir mi, çünkü son 15 ayın en yükseği olmuş olabileceğini bekliyorum, 220 dolardan ethereum alanlar bir el kaldırsın sayımızı bilelim Smiley arkadaş tavsiyesiyle olsa da iyi ki almışım Smiley

Hocam eth değerini dememiş. Balinalarin elinde olan eth miktarını azaltti demiş. Ben öyle anladım belki de ben  yanlış anladım.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 26, 2021, 09:11:44 AM

Son 15 ayın en düşük seviyesine getirdi demişsiniz, yanlış bir anlatım söz konusu olabilir mi, çünkü son 15 ayın en yükseği olmuş olabileceğini bekliyorum

Balinalar aktardıkları koinler ile ETH bakiyelerini son 15 ayın en düşük seviyesine getirdi.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 26, 2021, 09:12:12 AM

Hocam eth değerini dememiş. Balinalarin elinde olan eth miktarını azaltti demiş. Ben öyle anladım belki de ben  yanlış anladım.

Ben de aynı şekilde okudum, ethereum değerinden değil, büyük cüzdanlarda tutulan eth miktarından bahsediliyor.
Şöyle de bir şey var, kar sermayeyle oldukça ilintili tabii ki, elinde 1XX dolar zamanlarından kalma 3000 dolarlık eth varsa şimdi biraz daha bekleyeyim diyebilirsin çünkü 20-25 bin dolarlık karı riske atıp biraz daha arttırmak isteyebilirsin, ama 3 milyon dolarlık ethereumun ve 20 milyondan fazla karın varsa "daha Allahtan belanı mı istiyon?" derler adama, satmak gayet mantıklı.
Umalım ki o paralar fiata değil altlara aksın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
January 26, 2021, 11:28:14 AM

Her yeni proje Ethereum blok zinciri tabanında yer bulmaya devam ediyor. Ethereum ileride çok değerlenecek bu gidişatla bu durum kesin gibi.
Her ne kadar fiyatı çok iyi artış göstermiş olsa da Ethereum bence hala alım fırsatı sunuyor, balinalar da bunu iyi şekilde değerlendiriyorlar.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: [1]
  Print  

Jump to: