Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:16:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance Faiz Oranları Ve Binance Stake  (Read 77 times)
Bitmex (OP)
Jr. Member
*

Activity: 41
Merit: 15

View Profile
January 26, 2021, 07:30:26 PM

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır piyasaya bırakmıştım yavaştan tekrar döneceğim binance sistemi değiştirmiş stake ve faiz sistemlerini eklemiş lakin deneyimleyen arkadaşların tecrübelerine ihtiyaç var ben kendi çapımda kullanmak istediklerimi denedim fakat ordaki orantısal yüzdeler ile uyuşmadıgı gördüm örneğin ; binance mining yani binance kasası kısmında bnb alıp kitlediğimde bana yıllık % 8 kar gösteriyor benim test ettiğimde ise ertesi gün hesabıma yansıyan yıllık bazda % 50 den fazla anlamadım.

Esas sormak istediğim ise Binance Liquid Swap bölümü burdaki getiri ve komisyonlar nerden geliyor. Yönetime sordugumda komisyonlar oraya para eklediğimizde kesilen ücretler. Yani ben para eklediğimde bir miktar kesti öyle o gün içinde herkesin eklediklerinden kesilen komisyonlar toplanıyor ve ertesi gün paylaştırılıyor. ( Ben binancede o paritede yapılan tradelerden elde edilen komisyon sanmıştım öyle değilmiş ) Yanlışım varsa düzeltin. Peki getiri kısmının karları nereden ?

Binance Liquid Swap kısmında para eklediğimizde ertesi gün elbet o yüzdelik yerden pay alacagız ama benim posizyonum açık olmasına ragmen ne gelen nede giden var Son günün getirisi kısmı 0 USD bu günlük değişmesi gerekmez mi ?

Ayrıca Binance Liquid Swap kısmında zarar etmeniz oldukça olası binancenin kendi yazısında belli oranlarda zarar giriyorsunuz örneğin para yatırdıgınızda coin fiyatı 1.25x price change = 0.6% loss oranında düşerse 0,6 % zarar ediyorsunuz düştükçe zararda artıyor peki bu margin trade den farkı ne o zaman tecrübelerini paylaşırsanız sevinirim iyi günler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: