Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:24:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: StarAtlas.com | Uzay oyunu ve Atlas & Polis token | FTX - Solana - SBF Alameda  (Read 1841 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
April 20, 2022, 04:15:31 PM

@vonutage ekip çalışıyor olabilir benim demek istediğim sürekli tanıtımını yapan, reklamını yapan fenomenlerin bir anda ortadan kaybolması star atlas oyununu unutmuş gibi yapmaları. Yoksa ekip çalışıyordur, yol haritasına uygun gidiyordur ona yönelik bir şey mesajımda.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

1715415856
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415856
Reply with quote  #2

1715415856
Report to moderator
1715415856
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415856
Reply with quote  #2

1715415856
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lachrymose (OP)
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
April 25, 2022, 02:07:39 AM

afedersin ama sizi yiyorlar 3 ay sonra yayınlanacak oyunun icinden 10 saniyelik bile gameplay görüntüsü yok. holderları tutmak icin(hala cakacakları coinler var cunku) elbette birseyler sacmalamaları gerekıyor. 50 satır sey yazmıslar ama 1 tane oyun screenshotı bile yok. uyanın artık sabah oldu

Oyun içi screenshot ve video var ancak yetersiz dolayısıyla ~Q3 2022'de oyunun çıkması bana göre de pek olası değil. Bu projenin onca para topladıktan sonra fail olacağına hiç inanmıyorum ve benzer düşüşler diğer p2e tokenlerde de yaşanıyor.

Bu şu anlama geliyor; emisyonu yüksek, oyunlarda ödül olarak verilen p2e tokenlerini satın almanın bir anlamı yok. P2e konsepti kendi içerisinde bir kısırdöngüye giriyor. Oyun içi ödül olarak token veriyorsun ancak tokeni kazanan herkes satıyor, para kazanmak isteyen birinin de herkesin sattığı malı almasının bir anlamı yok.

Atlas ve Polis ikilisinden fiyatlaması gereken bence Polis; ancak oyun çıkmadığı için o da fiyatlayamıyor ki oyun çıksa dahi ayı piyasasına denk gelecek gibi görünüyor.

Bence Q3 2022'ye yetişmez, video mart ayına ait.

https://mobile.twitter.com/staratlas/status/1504905198971457536?cxt=HHwWgMCo1cPTv-IpAAAA

bu 2 tokenli oyun geleneği axs ve slp ile başladı. slp nin durumu ortada. bence 2 token olması baslı basına sacma. ha illa olucaksada suan stepn in uyguladıgı taktik bence başarılı. oyun ici kazanılan coini oyun icindeki para olarak kullandıgından sürekli satıs baskısı olmuyor.
video asırı yetersiz. dediğim gibi bu kadar yatırımcının oldugu biryerde mutlaka birseyler üretecekler yapıcaklar surekli sunu yaptık bunu ekledik demeleri lazım ama ben bu oyunun cıkabileceğini sanmıyorum. oyunu o kadar susledilerki uzay mekikleri gezegenler multiplay coinler vs ile,blizzarda sipariş etsen 5 sene sonra gel al diyeceği birşey cıktı ortaya. bence samimilerse mini game cıkarmaları milletin en azından gazını almaları lazımdı. ben en sonunda sorry ile baslayan bir veda twiti bekliyorum ekipten bir iki yıl sonra. zaten o zamana kadarda herkes umidini kesmiş olacagından kimsenin cemkirecek hali olmayacak.

Ben de direkt olarak ana oyuna odaklanmak yerine önce bir mini-game ondan sonra bir ana oyun sunmalari gerektigini dusunuyorum. Proje su anki haliyle ortada bir oyun olmadigi icin boslukta kaldi; en basitinden ne atlas, ne de polis token islevini yerine getiremiyor ancak darkorbit tarzi bir mini-game gercekten yapilmis olsaydi su an atlas ve polis tokenin bir anlami olurdu.

Polise hala dao ozelligi gelmedi; roadmap’in nerden bakilsa bir ~5 ay gerisinde olabilirler ve bu 1x surede yapmalari gereken işi 2x surede yaptiklari anlamina geliyor.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
April 25, 2022, 09:17:56 PM

@vonutage ekip çalışıyor olabilir benim demek istediğim sürekli tanıtımını yapan, reklamını yapan fenomenlerin bir anda ortadan kaybolması star atlas oyununu unutmuş gibi yapmaları. Yoksa ekip çalışıyordur, yol haritasına uygun gidiyordur ona yönelik bir şey mesajımda.

Bundan 4-5 ay önce Twitter da çoğu fenocuk sürekli star atkadbdeyip duruyordu ama şimdi ses seda yok 
Bir de blok topia vardı ondan da ses yok .
Sanki balinalar gerekeni yaptı ve bu tokenleri bir kenara bırakıverdi gibi.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
April 25, 2022, 11:02:47 PM

@yenerbatmaz evet hocam öyle oluyor gerçekten, bazı fenocuklara karşı ciddi önlemler ve yaptırımlar gelmeli saçma sapan projeleri tanıtıp duruyorlar, kendilerini yatırım yapmış gibi gösteriyorlar.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
April 26, 2022, 08:15:21 AM

Bundan 4-5 ay önce Twitter da çoğu fenocuk sürekli star atkadbdeyip duruyordu ama şimdi ses seda yok 
Bir de blok topia vardı ondan da ses yok .
Sanki balinalar gerekeni yaptı ve bu tokenleri bir kenara bırakıverdi gibi.

Bu forumdan öğrendiğim doğrulardan birisi de Twitter fenomenlerine inanıp kenara ayırdığınız üç beş kuruşu ne olduğu belli olmayan projelere yollamamak gerektiği. star atlas özelinde konuşmuyorum diğer projelerden bahsediyorum. star atlasa bakınca yine bir gelecek vaat ediyor. ortaya somut bir oyun çıkarsa uçar ancak şu an somut bir oyun görünmüyor. yatırım yapan da bunu göze alıp yatırıyor parasını.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 30, 2022, 12:09:33 PM

Bazıları çakma DeFi tokenleri vb gibi birkaç ayda para katlama sevdasında olduğundan ilk gazdan sonra Star Atlasa yüz vermediler, hatta bir çok kişi ciddi dezenformasyon yaptı ama bu kadar büyük projenin en iyi ihtimalle birkaç yılda tamamlanacağını bilenler için herhangi bir sıkıntı yoktu. Star Atlas aslında bir oyun çıkartmıyor, kapsam ve gerçekçilik anlamında evrende değişik galaksilerle birlikte bir yaşam deneyimi vaadediyor.

Star Atlas, uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni nesil oyununun demo versiyonunu  Epic Games  (evet, bildiğimiz Epic Games) mağazasına entegre edileceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre bu erken sürüm deneyimini şimdilik, projenin NFT sahipleri yaşayacak.

https://launcher.store.epicgames.com/tr/p/star-atlas-bead34

Orada da var ama buyurunuz trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=ciFSSd39pAY

Not: Evet bu ve bazı diğer gelişmelerin fiyata hemen hemen hiç etkisi olmadı, henüz oyun yokken ve piyasa bu durumdayken beklenmezdi de zaten.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
demir77
Member
**

Activity: 708
Merit: 53

View Profile
October 01, 2022, 03:07:57 PM

Dibin dibinin olmadığının en güzel örneği. Tepeden yaklaşık 100x düştü ve halen düşüyor. Oyun, metaverse ayağına millete token iteliyorlar. Bu tuzaklara bende cok düştüm maalesef. Dikkatli olmak lazım. Majörler harici gerisi boş.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
October 01, 2022, 09:01:59 PM

Dibin dibinin olmadığının en güzel örneği. Tepeden yaklaşık 100x düştü ve halen düşüyor. Oyun, metaverse ayağına millete token iteliyorlar. Bu tuzaklara bende cok düştüm maalesef. Dikkatli olmak lazım. Majörler harici gerisi boş.

Çıktığı zamanda sağlam çıkar genelde böyle düşenler, Türkiye’den bildiğim kadarıyla bayağı bir yatırımcı toplamıştı oyun çıkacağı için kendine, umarım yanılmazlar ve zarar etmezler, tepeden düşüşe bakmadım da bir ara bende atlas almak istiyordum ve bazı imkansızlıklar yüzünden alamamıştım, şimdi bu fiyattan yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum, belli olmaz belki de bir fırsattır bu?
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 02, 2022, 07:38:02 AM

ilk cıkısında zaten cok yuksek bır degere ulasmıstı mantıksızdı. burada da defalarca dıle getırdık. hala trailer dıye yayınladıkları zımbırtıda 1 sanıyelık gameplay vıdeosu yok.starcraftı bole 20 yıl beklemıstık sonra beklerken oyun kulturu degıstı ve yenı cıkan oyundan cacık olmadı.bende trade ıcın gecen sene almıstım. aldıgımda ath a gore oldukca dusuk sevıyedeydı aldıgım yerdende %50 dusunce satıp cıktım. uzun zaman oldu satalıda ama emınım suan o fıyattan bıle asagıdadır.oyun cıkmamısken vestıngın devam edıp coınlerın salınması bıle projenin çöp olduguna isaret ediyor. yatırımcısını bu kadar dusunmeyen bır ekıp zor bulunur. oyunlar hazır olmadan 1 ay once coınlerın release edılmesının dogru oldugunu dusunuyorum. heralde release edılelı 2 yıl oldu. yatırımcı bu coınlerle hıcbısı yapamadıgı ıcın ve sureklı tedavuldekı coın sayısı artıgı ıcın coın olum sarmalından kurtulma sansı olmuyor. sımdı bu oyun cıksa cokta ındırılse oynansa ne kadar coının degerını etkılıcek oda muamma..
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
October 02, 2022, 01:41:29 PM

Bir senedir dolaşıma token sokuyorlar, nft satıyorlar ortada herhangi bir şey yok olduğu zamanda da ne kadar oyuncu çekecek bu konuda biraz çekimserim açıkçası olum tutulacak bir tarafı olmadığını düşünüyorum. Birde minimum özellikler bile bizim ülkemiz şartlarına göre pek erişebilir durmuyor. ''NVIDIA® GeForce® GTX 1080 8 GB / AMD Radeon RX 5700'' keşke oyunu çok basit bir şekilde başlatıp onun üzerinden gitselerdi daha başarılı olabilirlerdi.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Lachrymose (OP)
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
October 02, 2022, 02:05:06 PM
Merited by bobita (2)

Kim ne derse desin şu an blok zincirine entegre ve kripto parası olan tek gerçek metaverse star atlas. Yeni çikan showroomu Epic Games’ten indirip içine girebilirsiniz ama indirmeden göz atmak istiyosaniz izleyin.

https://m.youtube.com/watch?v=9iTQzmQLV4Q

Bakin altini ciziyorum. Kac senede insa edilecegi onemli degil. Tek gercek metaverse projesi star atlas’tir. Piksel projelerle Star Atlas’ın inşa ettiği evren bir tutulamaz. Belki 3 sene, belki 5 sene ama gerçek metaverse bu zaten. Bi izleyin anlarsiniz.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
October 02, 2022, 05:00:24 PM

Kim ne derse desin şu an blok zincirine entegre ve kripto parası olan tek gerçek metaverse star atlas. Yeni çikan showroomu Epic Games’ten indirip içine girebilirsiniz ama indirmeden göz atmak istiyosaniz izleyin.

https://m.youtube.com/watch?v=9iTQzmQLV4Q

Bakin altini ciziyorum. Kac senede insa edilecegi onemli degil. Tek gercek metaverse projesi star atlas’tir. Piksel projelerle Star Atlas’ın inşa ettiği evren bir tutulamaz. Belki 3 sene, belki 5 sene ama gerçek metaverse bu zaten. Bi izleyin anlarsiniz.
Hocam umarım dileğin gibi gerçekleşir. Piksel oyunlardan bahsetmiyorum ki ana oyunu alpha bir şekilde başlatarak gidebilirlerdi onu söledim. Bu süreçte de oyuncularla yada yatırımcılarla daha fazla iletişime geçerlerdi oyunda ki olası buglardan ve kötü olabilecek senaryoları absorbe edebilirlerdi. 3 sene içerisinde Star Atlastan çok daha iyi metaverse oyunları olacaktır, geliştirilecektir hala diyorum bu rekabeti yakalamaları artık zor gibi geliyor bana.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███