Bitcoin Forum
June 29, 2024, 10:16:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dyskusja o kursie altcoinów, wydzielone z: "Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC."  (Read 70 times)
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
January 31, 2021, 04:38:33 PM
 #1

Moim zdaniem, Elon Kask narobił więcej złego niż dobrego, kurs, ładnie zrobił podwójne dno i odbijał, a przez niego zrobił się szybki pump i dump, wytestowali na szybko linie oporu i dół wątpię że inwestorzy po takim odrzucenie będą wciąż inwestować w btc.
No niestety, ale mam podobne spostrzeżenia. Może nawet 26k przetestujemy.

Przy okazji ciekawe rzeczy stały się na akcji Gamestop, grubasy z wallstreet zostały ograne przez użytkowników z reddita.

Moim zdaniem ograją zaraz sami siebie. Wiesz jak to jest. Jak głupi walnie głową w ścianę, zaboli go, to się nauczy, by nie walić, ale jak mu przy tym z kieszeni wypadnie 5zł to będzie walil i walił i walił zdziwiony, że skoro raz wyleciało to czemu dalej nie leci. Może trzeba mocniej, może gdzie indziej. Skończy się to płaczem. A grubasy 1 transakcję wpiszą w straty i polecą dalej z tematem.

W ogóle "1 lutego pompujemy, wszyscy kupujemy na raz i zaskoczymy ich" .... i o tym wszyscy wiedzą od kilku dni...
W ogóle zobaczcie to:



10 000 x 100$ to 1 mln $ ... wystarczy na pompę z 0.46$ na 0.47$
"Once stockmarket people see the price jump, they buy in" - tak... bo my wszyscy giełdowi wyjadacze to takie debile że nas ogra sprzedawca z żabki który jeszcze na lewo i prawo ogłasza co i kiedy zrobi XD

I w ogóle to podejście w stylu "no weź... pobite gary ... nie możesz kupować wcześniej i zarabiać na nas, bądź fer... " XD

Przecież to się zmienia w manipulację najniższego rzędu (żerującą na głupcach).

Ale ogólnie to będzie dzięki nim ciekawie. Odsyłam dyskusję o WSB na ten wątek - https://bitcointalk.org/index.php?topic=5313250.0
lokas0506
Member
**
Offline Offline

Activity: 373
Merit: 37


View Profile
January 31, 2021, 05:02:33 PM
Last edit: January 31, 2021, 05:27:44 PM by lokas0506
 #2

To jak stare dobre pompy z pre 2017

APES STRONK TOGETHER
(fajnie się czyta r/wsb)

quote
Przecież to się zmienia w manipulację najniższego rzędu (żerującą na głupcach).

Ale ogólnie to będzie dzięki nim ciekawie

Tak jak podłąpią temat pompy a xrp czyż nie był promowany jako AMERYKANSKI i spalą biliony xrp fundacji ( był wątek strajku walidatorów/fork) i tym któży tysiące xrp kupili przy ath po 2 $ wyjdą na 0 fair tylko by było


 a wogule xrp to się kupowało w okolicach 0.023 po 700/900 sat bo z tamtad zbyt blisko do zera i daleko do 1 :-)
Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
February 01, 2021, 05:40:11 PM
 #3


10 000 x 100$ to 1 mln $ ... wystarczy na pompę z 0.46$ na 0.47$
"Once stockmarket people see the price jump, they buy in" - tak... bo my wszyscy giełdowi wyjadacze to takie debile że nas ogra sprzedawca z żabki który jeszcze na lewo i prawo ogłasza co i kiedy zrobi XD

I w ogóle to podejście w stylu "no weź... pobite gary ... nie możesz kupować wcześniej i zarabiać na nas, bądź fer... " XD

Przecież to się zmienia w manipulację najniższego rzędu (żerującą na głupcach).

Ale ogólnie to będzie dzięki nim ciekawie. Odsyłam dyskusję o WSB na ten wątek - https://bitcointalk.org/index.php?topic=5313250.0


Poczytałem o tych traderach z wsb i niech bez powodu mają opinię jaką mają. Nie zdziwiłbym się jakby ktoś manipulował nimi i sobie pompeczki robił a kupował oczywiście przed. CEO twittera chwali się, że jego coin dostał się na grupę pump and dump WSB, nie mam pytań https://twitter.com/justinsuntron/status/1355201129278099457
Całe to krypto robi się coraz mniej powazniejsze.
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
February 02, 2021, 01:15:03 AM
 #4

Poczytałem o tych traderach z wsb i niech bez powodu mają opinię jaką mają. Nie zdziwiłbym się jakby ktoś manipulował nimi i sobie pompeczki robił a kupował oczywiście przed. CEO twittera chwali się, że jego coin dostał się na grupę pump and dump WSB, nie mam pytań https://twitter.com/justinsuntron/status/1355201129278099457
Całe to krypto robi się coraz mniej powazniejsze.

Justin Tron to nie CEO Twittera tylko CEO Rainberry (dawniej znanego pod nazwą BitTorrent, Inc.), jest to także znany shitcoinowy naganiacz, nie ma tu nic nowego Wink

CEO Twittera jedynie Bitcoina promuje, także finansowo, np. wspierając finansowo prace nad L2.

Signature space available for rent.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!