Bitcoin Forum
July 22, 2024, 05:19:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Altcoin alıp satacak bir bot arayışındayım ama şu şekilde  (Read 34 times)
fre07 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 2

View Profile
February 04, 2021, 08:30:12 AM

pumplarda işlem yapmak için bot arıyorum. istediğim tek şey altcoinin adını yazdığım(örneğin LTC) an o anki fiyatlardan bakiyemin tümüyle coini alsın, ardından 30 saniye içinde belirlediğim mislinde satsın( örneğin 5x 4x 3x 2x 1x diye sıraladım, 30 içinde 5x olursa 5x ten olmazsa 4x ten olmazsa 3x ten böyle böyle fiyat takibini yapıp en yüksek hangisine uygunsa ordan satsın)

bu tarz bi işlemi yapabilecek bot biliyor musunuz? binance üzerinden çalışacak.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
February 04, 2021, 08:57:39 AM

pumplarda işlem yapmak için bot arıyorum. istediğim tek şey altcoinin adını yazdığım(örneğin LTC) an o anki fiyatlardan bakiyemin tümüyle coini alsın, ardından 30 saniye içinde belirlediğim mislinde satsın( örneğin 5x 4x 3x 2x 1x diye sıraladım, 30 içinde 5x olursa 5x ten olmazsa 4x ten olmazsa 3x ten böyle böyle fiyat takibini yapıp en yüksek hangisine uygunsa ordan satsın)

bu tarz bi işlemi yapabilecek bot biliyor musunuz? binance üzerinden çalışacak.

Bu tür organize pump işlemleri daha çok bittrex ve diğer hacimsiz borsalarda olur.
Bahsettiğiniz şekilde bir botu api leri kullanarak, basit bir programcıkla da yapabilirsiniz.
program bilginiz yoksa prof olmayan bir webmaster bile yapabilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: