Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:58:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btcturk koin yatırma çekme işkencesi  (Read 221 times)
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1868
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 14, 2021, 01:09:18 PM

Yoğun olarak kullandığım btcturk borsasının eski halini de yeni halini de bilirim, ikiside gerçekten kötü, aylık milyar dolarlık hacmi olan borsa 8 senede kendini düzeltemez mi ? binance 2 senede çözdü işi biz burda her gelenin yatanın peşinde koşturmaktan harap olduk. Her 50 yatırma yada çekme işleminden biri kesin takılıyor çekimler 5 kat daha fazla takılıyor, yatırma nispeten daha iyi ama kötünün iyisi. Her seferinde desteğe kuyrukta takılı şu var gelen bu var diyerek çözüyorum bunu otomatik yapamıyormuyuz yok yapamıyoruz. Withdraw ve deposit işleri bu kadar karmaşık olamaz , çok transfer yapıyorsanız ne dediğimi anlamışsınızdır. Trade yapıp az transfer yapanlar tam sorun yaşamıyordur ama transfer çoksa başınız çok ağrıyor, bunun kodlaması otomatik kontrolü tekrar kontrolü falan ne kadar zor olabilir ki, bak kardeşim 15 dk da bir gelen giden varmı diye adrese ,edge case leri al oluştur yeniden kodla yeniden düzelt, destek birimleri yazılımın götünü toplamaktan harap oluyor. Yazılımdan anlayan arkadaşlarım acemice kodlanmış ondan oluyor diyor haklı heralde, yani hep süre veriyorum düzelir belki diye ama bence yapamayacakları belli oldu, kusura bakmasınlar , dışarıdan bir firmaya verip çözebilrler belki.
1714136317
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714136317
Reply with quote  #2

1714136317
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 15, 2021, 09:26:19 AM

Piyasanın yükseldiği dolayısıyla işlem hacminin artıp, doğal olarak komisyon vb gelirlerinin de yükseldiği bu dönemde bana göre Btcturk'un de, Paribu'nun da vizyoner davranıp altyapıya ciddi kaynak ayırmaları gerekiyor.
Kimse 6 ayda Binance olmalarını beklemiyor elbette ama benim de (yani herhangi bir yatırımcı) hareketli dönemlerde "ne olur, ne olmaz" diyerek büyük global borsaları kullanma tercihini yapmamamı sağlamaları lazım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
February 15, 2021, 06:11:53 PM

Türk borsalarından çok şey bekliyorsunuz. Paranın döndüğü yer global borsalar, lokal borsalar yalnızca nakit giriş çıkışında kullanılan alan görevini üstleniyor. 8 senedir bir şey değişmediyse bunlardan daha fazlasını beklememek lazım.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 457

View Profile
February 15, 2021, 07:46:28 PM

Hocam ben paribu kullanıyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama tabi burada çekilmek istenen tutarda önemli ben şimdiye kadar ara ara en fazla 15 bin TL ye kadar çekim yaptım. Belki de küçük tutar olduğu için olabilir.
Acaba miktara göre sorun değişiyor mu bilmiyorum.
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1868
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 15, 2021, 09:06:12 PM

Hocam ben paribu kullanıyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama tabi burada çekilmek istenen tutarda önemli ben şimdiye kadar ara ara en fazla 15 bin TL ye kadar çekim yaptım. Belki de küçük tutar olduğu için olabilir.
Acaba miktara göre sorun değişiyor mu bilmiyorum.
nakit çekiminde sorun yok koin yatırma çekme sorunlu, bir şekilde çözülüyor ama desteğe 50 kere mesaj atmak gerekiyor ve bazı işlemlerin çözümü günler sürüyor, en son destek sorumlusu yeni bir sisteme geçeceklerini ve ordan daha rahat bu tip sorunların çözüleceğini söyledi, bir yazılımı iyi tasarlayamazsan onun arkasını toparlamak için başka yazılım çıkartırsın ama yine metodoloji olarak hatalı gözüküyor, iyi tasarım bug içermez ve sorun çıkarmaz , başka yazılım onun sorunlarını çözmek sorunda kalıyorsa çekirdek kodda sıkıntı var demektir.
Binance huobi de koinler taklmıyor çekiyorsun çıkıyor gönderiyorsun varıyor, böyle olması gerekir , aynı işi yapıyor btcturk ama içerde ne çeviriyorsa işin arkası toplanamıyor
pronoob
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 4

View Profile
February 16, 2021, 04:35:04 PM

Paribu bu konuda çok iyi fakat BTCTurkte 100k$nın üzerinde bir koin çekimi için 12 gündür bekliyorum halen düzeltmediler. Artık kolay kolay Btcturk kullanmamaya çalışıyorum. Yatırmalarda genelde sorun olmuyor olsa da kısa sürede hallediliyor fakat çekmelerde bir sorun olursa geçmiş olsun.
pronoob
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 4

View Profile
February 16, 2021, 08:18:04 PM

Türk borsalarından çok şey bekliyorsunuz. Paranın döndüğü yer global borsalar, lokal borsalar yalnızca nakit giriş çıkışında kullanılan alan görevini üstleniyor. 8 senedir bir şey değişmediyse bunlardan daha fazlasını beklememek lazım.
Yerli borsaları kullananların çoğu hayatın çekim yapmamış kişiler. Türk borsalarındaki volume de hiç azımsanacak düzeyde değil. Bu kadar para kazanmalarına rağmen yerli borsaların seviyesi çok kötü durumda. O kadar ki yeni açılan borsalardan bir çoğu köklü ve hacmin çoğuna sahip olan borsalardan yazılım olarak daha iyidir.
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
February 17, 2021, 10:10:51 AM

Paribu bu konuda çok iyi fakat BTCTurkte 100k$nın üzerinde bir koin çekimi için 12 gündür bekliyorum halen düzeltmediler. Artık kolay kolay Btcturk kullanmamaya çalışıyorum. Yatırmalarda genelde sorun olmuyor olsa da kısa sürede hallediliyor fakat çekmelerde bir sorun olursa geçmiş olsun.

Merhaba, sistemde kayıtlı e-posta adresinizi özel mesaj ile iletebilirseniz, işleminizin durumunu kontrol edip bilgi verebiliriz.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
March 09, 2021, 09:44:05 PM

BTCturk ten cacık olmaz.  Aylar önce söyledim.  Hem de tekrar tekrar defalarca söyledim   https://pro.btcturk.com/pro/al-sat/BTC_TRY    bu ekranda   grafikleri  4S  üzeri ayarlayınca   mesela  1G  olarak  ekran donuyor , browser donuyor  çakılıyor.  3 tane PC de   3 farklı browserda  denedim.  Pc lerden biri   64GB  RAM li   o bile çakıldı.   

Anlatamadım.  Bugün  girip bi bakayım dedim hala aynı  Grin     neyse ki baya zamandır kullanmıyorum, çünkü sinir ediyordu beni.

Aynı grafik alt yapısını onlarca borsa  Binance dahil kullanıyor. Onlarda böyle bir sorun yok.   Yani bu adamlar bu işi bilmiyor. Kısacası bu, nokta. 

Biliyor olsalar aylarca önce defalarca söylediğim konu açtığım bu sorunu düzeltirlerdi. 
teorisyen
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
March 16, 2021, 09:32:21 AM

Merhaba,

BTCTurk'u ben de uzun süredir kullanıyorum. Eskiden ara sıra bazı takılmalar veya gecikmeler olurdu ancak bir şekilde çözülürdü. En son bir ay önce TL yatırma işlemim hesabıma yansımadı. Bu süreçte tam 5 defa desteğe ulaştım her defasında inceleyip hesabınıza işlenmesini sağlayacağız şeklinde dönüş yapıyorlar ama hiçbir aksiyon alınmıyor. Sanıyorum bu borsada bir şeyler değişti. Ben artık borsaya ulaşmaya çalışmaktan yoruldum, işi mahkemeye götüreceğim. Yeni bir piyasa olduğu için bu konuda tecrübeli avukat bulmak da zor, avukatımla konuştum ama o da tam ne yapacağını bilemiyor gibi hissediyorum, daha önce tecrübe etmiş tavsiye edebileceğiniz birileri varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
March 16, 2021, 09:47:30 AM

Merhaba, işleminizi incelemek ve size yardımcı olmak isteriz. Sistemde kayıtlı e-posta adresinizi özel mesaj ile ( https://bitcointalk.org/index.php?action=pm;sa=send;u=134481 ) iletebilirseniz, destek ekibimiz kısa süre içerisinde size bilgi verecektir.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
teorisyen
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
March 16, 2021, 11:22:06 AM

Geri dönüş sağlayarak sorunumun çözülmesini sağladığınız için teşekkür ederim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: