Bitcoin Forum
August 24, 2024, 07:16:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Aavegotchi (NFT Projesi) -Wolf of etherdelta is back  (Read 110 times)
facelessboy (OP)
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
February 27, 2021, 07:12:20 PM

Arkadaşlar selamlar,

Crpytodan elimi çekeli yaklaşık 2 sene olmuştu fakat btc nin tekrar yükselişe geçmesi piyasaya dair umutlarımı tekrardan yeşertti ve bir altcoin sezonunun kısa zamanda başlayacağını düşünmeme beni itti.

Öncelikle eskilerin bildiği gibi her boğada bir trend olur. Örneğin geçen boğanın trendi; fiyatı ucuz çok satoshili tokenlardı.Saçma sapan işe yaramayan coinler devasa pumplar yapmıştı.

Bu sezonun trendinin ise Defi ve nft projeleri olacağını düşünmekteyim.Uzun zamandır araştırdığım bir nft oyun projesi olan Aavegotchi   https://www.aavegotchi.com/ 2 Mart'ta canlıya çıkıyor. Oyundaki petler ve oyundaki itemlar (nft) kendi marketinde trade edilebilecek. cryptokitties 'ı hatırlayanlar varsa onun mantığında ama çok daha gelişmiş bir hali ve matic üzerinde olacak. İlk çıktığında eth üzerinde tasarlamışlardı ama yüksek feelerdan dolayı matic networka migrate ettiler. (Bence çok mantıklı oldu)

Oyunda pet çağırmak biraz karışık olduğundan buradan uzun uzun anlatmayacağım ingilizcesi olan arkadaşlar buradan bakabilir. https://twitter.com/aavegotchi/status/1365667922249678848

Pet çağırmak için öncelikle portal almanız gerekli o portal da 100 ghst. Yani oyunu oynamak isteyen herkes 100 ghst almak zorunda olacak. Cryptokitties gibi yüksek bir hype yakalarsa coin fiyatının saçma sapan yerlere gidebileceğini düşündüğümden paylaşmak istedim bence bi incelemenizde fayda var.

Eskiden bana wolf of etherdelta diyenler vardı malum artık etherdelta öldü , o zaman wolf of binance geri döndü diyelim Cheesy

Herkese sağlıklı günler.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1190
Merit: 373

View Profile
February 28, 2021, 11:34:28 AM

Hoşgeldin. Fakat boğa piyasası zaten başladı, bitmemesi için dua ediyoruz bu aralar. Smiley

Wolf of etherdelta güzel lakapmış.  Grin
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1147
Merit: 271

View Profile
February 28, 2021, 12:19:59 PM

Coini araştırmıştım sınırlı bir arzı yok sürekli artıyor ben ilk baktığımda 20 miyon falandı şuan arzı 50 milyona yaklaşmış sanırım bu da Axie İnfiniti oyunundaki SLP coin gibi sürekli artıyor bir değeri kalmaz yakında.
NFT dedim mi bana göre piyasanın ağa babası Axie İnfinitydir @carmentos hocama teşekkür ederim sayesinde çok güzel faydalandık.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: