Bitcoin Forum
June 24, 2024, 06:39:05 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coinbase kullanan var mı ?  (Read 60 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
March 03, 2021, 09:06:14 AM

Coinbase kullanan var mı ödeme almak için wallet arıyorum ? Memnunmusunuz ?
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 03, 2021, 10:20:55 AM

Uzunca süre kullandım.
Kötü değil ama sonuçta hot wallet uygulaması. Yani beklentiniz ne bilmiyorum ama memnun olursunuz büyük ihtimalle.
Benim sonradan vazgeçme sebebim Coinbase Wallet'ın connect seçeneğinin her yerde olmaması oldu. Trust'taki wallet connect daha fazla yerde geçerli.
meser#
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 964

View Profile
March 03, 2021, 10:56:30 AM

Ticari olarak mı kullanmak istiyorsunuz bir arkadaşımız vardı lisans key işlemleri için coinbaseyi kullanıyordu hatta yakınma konusu açmıştı. Konusunu da şöyle bırakayım hocam. https://bitcointalk.org/index.php?topic=5318626.msg56393921#msg56393921
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
March 03, 2021, 11:43:10 AM

Uzunca süre kullandım.
Kötü değil ama sonuçta hot wallet uygulaması. Yani beklentiniz ne bilmiyorum ama memnun olursunuz büyük ihtimalle.
Benim sonradan vazgeçme sebebim Coinbase Wallet'ın connect seçeneğinin her yerde olmaması oldu. Trust'taki wallet connect daha fazla yerde geçerli.

Hocam beklentilerim;  1 dolar gibi küçük miktarları bile alıp gönderi yapabilmek.
Yani pos cihazlarından yeri geliyor 3 lira bile geçilebiliyor ama borsalarda cüzdanlarda olsun belli bir coin sınırı altında gönderi yapılamıyor alınamıyor. Önceleri BTCTürk'te 1 Eos bile yollayabiliyorduk mesela şuan 4 Eos aşağısı Eos gönderemiyoruz. Sınırlama getirmişler.

Aynı şekilde;
Fee'lerin az olması.
Coin çeşitliliğinin olması.
Tabi güvenilir olması.

Exodus'a baktım birde ama pek bir şey anlamadım. Araştırıyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: