Bitcoin Forum
July 19, 2024, 12:55:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: rxt 3070 mh degeri düşüklüğü  (Read 45 times)
mustf66 (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 03, 2021, 03:33:37 PM

merhabalar asus rtx 3070 modeliyle kazım yapıyorum ve 59 civarı mh/s alıyorum . aynı model yeni bir kart ekledim kartı görüyor ama kazım değeri çok düşüyor tek başına 56 veren kart 25 vermeye başlıyor psu vs bir sıkıntı yok sizce bu neden olabilir
mandown
Legendary
*

Activity: 1988
Merit: 1325

View Profile
March 03, 2021, 03:36:51 PM

Overclock değerleri aynı mı? Aynı ram markalarına sahip mi? Her kart aynı performansı vermek zorunda değil.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
mustf66 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 03, 2021, 03:39:48 PM

Overclock değerleri aynı mı? Aynı ram markalarına sahip mi? Her kart aynı performansı vermek zorunda değil.
iki kartta asus aynı overcloksuz da denedin ama her ikiside 30 civarı veriyor ayrı takınca tek başına 59 veriyor yani yarı yarıya düşüyor
mandown
Legendary
*

Activity: 1988
Merit: 1325

View Profile
March 03, 2021, 03:43:55 PM

powerınız nedir? yeterli beslemeyi alıyor mu? Overclock değerleri nedir? biraz ayrıntıya girmedikçe forumda yardım çok zor bulursnuz. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz _ ayrıntı lütfen.

████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
mustf66 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 03, 2021, 03:47:40 PM

powerınız nedir? yeterli beslemeyi alıyor mu? Overclock değerleri nedir? biraz ayrıntıya girmedikçe forumda yardım çok zor bulursnuz. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz _ ayrıntı lütfen.
power xıgmatek 1350 w platinium overlock yapmadan deniyorum normal tek başına 47-48 civarı verirken diğerinide ekleyince 25 e düşüyor bu değer işletim sistemi windows kazımı lolminerdan yapıyorum
50promil
Member
**

Activity: 811
Merit: 45

View Profile
March 03, 2021, 05:30:04 PM

merhabalar asus rtx 3070 modeliyle kazım yapıyorum ve 59 civarı mh/s alıyorum . aynı model yeni bir kart ekledim kartı görüyor ama kazım değeri çok düşüyor tek başına 56 veren kart 25 vermeye başlıyor psu vs bir sıkıntı yok sizce bu neden olabilir

kartlar ısınıyor olabilir mi ?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: