Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:28:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: AVAX'ta bu gece kilitler açılıyor.  (Read 197 times)
illetyus (OP)
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
March 08, 2021, 08:42:39 PM
Merited by mhanbostanci (1), bobita (1), Bthd (1)

40 milyon AVAX coinin kilidi açılıyor. İlk alıcıların kar oranları çok yüksek. Dump beklentisi var.
Fakat benzer durum solanada olmuş ve coin yukarı yönlü alev almıştı.

Ben AVAX'ta 5-10 dolar arasında alımlar girdim. Olurda  sert satışlar gelirse, iğne atması durumunda ucuza alabilirim diye düşünüyorum.

Tarihlere göre AVAX kilitlerinin açılışları:

Bir önceki unlock dönemi ve yaşanan fiyat hareketi:

1715376507
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715376507
Reply with quote  #2

1715376507
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
March 09, 2021, 12:41:55 AM

ilk açılışta bende ciddi düşüş olacağını düşünüyorum. Fakat sonra kendisini kesinlikle aynı şekilde hızlı bir şekilde toplayacaktır. Güzel yere alım koymuşsunuz bende aynı iğne doğrultusunda bir teklif bırakacağım bakalım düşü olursa güzel kaar elde edeceğimizi düşünüyorum.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
March 09, 2021, 02:27:45 AM

yüzde 10 bir düşüş oldu. açıkçası yüzde 20-25 düşüş bekleniyordu.

bence düşmeme sebepleri:
1 ) ilk unlock 9 aralıktaydı ve ilk satanlar 3 dolardan sattılar hemen . fiyat 60 dolara kadar çıktı. inanılmaz pişman oldular. büyük bir kısım, fiyatın tekrar çıkacağını düşünüp, bu sefer satmadı.

2 ) pangolin exchange açıldı. 9 aralıkta hemen satanlar, elinde avax kalmadığı için pangolin nimetlerinden faydalanamadı. unlock edilen bir kısım pangoline kaydı. çok satış olmadı.

3) shortçular.  özellikle 0.00045 ve 0.00046 btc seviyesinde yüksek alımlar oldu. nedenini açığa satanlara bağladım.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 09, 2021, 06:42:37 AM

Herkesin beklentisine saygı duyuyorum. Bu bir trade oyunu çünkü ve herkesin eli kapalı.
Burada tavsiyem açık emirleri izlemeniz. Bunun içinde Blockfolio pratik olabilir. Tek tek borsalara bakmak yerine yüksek hacimli AVAX işlemi olan borsalardaki emirlere bir göz atabilirsiniz. Ayrıca bir tane bunu genel takip edebileceğiniz bir site vardı ama şu an bulamadım.

Gelelim Avax olayına. Avax'ın ilk kilitlerinin açıldığı dönem ile şu anki dönem farklarını düşünmeden bence hareket ediyorsunuz. 10$ AVAX şu an biraz ütopik durmuyor mu sizce de? Bunu derken Avax bir daha 10$'a düşmez falan demiyorum, o ayı gelirse altına da gelebilir. Ama şu an piyasa buna müsaade edecek düzeyde değil bence. Herkesin yükselecek kağıt arayıp daldığı bir yapıdayız. En shitler bile yükseliş için bir kıvılcım bekliyor.
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
March 09, 2021, 09:30:51 AM

%10 düşüşe, düşüş oldu demesek daha doğru olur. Zaten btc yukarı doğru gittiği için normal bir durum. Bence daha da yükselir diye eline avax geçen ekip hemen satmayı tercih etmedi.
demir77
Member
**

Activity: 708
Merit: 53

View Profile
March 09, 2021, 10:03:41 AM

Büyük bir düşüş olsa herkes alırdı. O yüzden olmadı. Hep ters köşe yapıyorlar bu piyasada.
illetyus (OP)
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
March 09, 2021, 10:08:35 AM

Herkesin beklentisine saygı duyuyorum. Bu bir trade oyunu çünkü ve herkesin eli kapalı.
Burada tavsiyem açık emirleri izlemeniz. Bunun içinde Blockfolio pratik olabilir. Tek tek borsalara bakmak yerine yüksek hacimli AVAX işlemi olan borsalardaki emirlere bir göz atabilirsiniz. Ayrıca bir tane bunu genel takip edebileceğiniz bir site vardı ama şu an bulamadım.

Gelelim Avax olayına. Avax'ın ilk kilitlerinin açıldığı dönem ile şu anki dönem farklarını düşünmeden bence hareket ediyorsunuz. 10$ AVAX şu an biraz ütopik durmuyor mu sizce de? Bunu derken Avax bir daha 10$'a düşmez falan demiyorum, o ayı gelirse altına da gelebilir. Ama şu an piyasa buna müsaade edecek düzeyde değil bence. Herkesin yükselecek kağıt arayıp daldığı bir yapıdayız. En shitler bile yükseliş için bir kıvılcım bekliyor.

Evet 10 dolar ve altı ütopikti ve ütopik yere koyarak şansımı denedim. Beklediğim gibi bir düşüş olmadı. Smiley
İlk alıcıların aşırı karlı olması ve satış için birbirleri ile yarışacaklarını düşündüm. Ama herkes benim gibi fukara olmadığı için tahminlerim boşa çıktı.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 09, 2021, 01:36:24 PM

Büyük bir düşüş olsa herkes alırdı. O yüzden olmadı. Hep ters köşe yapıyorlar bu piyasada.
Ters köşe her zaman görülüyor ya bazen bakıyorsun yav kesin düşer diyorsun bir bakıyorsun bir yüzde 10 artı yapıyor afallıyorsun neden alıyorlar anlamıyorsun bu piyasa böyle olumlu gelişme beklerken düşüş, olumsuz gelişme beklerken artış olabiliyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 09, 2021, 02:26:42 PM

https://youtu.be/QjNC8sXAV_g belki de tahta "kilidi açılan tokenleri" önceden fiyatlamıştır, bu yüzden çok fazla düşüş yaşanmadığı için beklenen iğne gelmemiş olabilir. bir de özellikle usdc, busd, vs gibi paritelerde daha düşük hacimler olduğu için karaciğere dokunan kırmızı çubuklu uzun iğne ihtimalleri daha yüksek olabiliyor.  

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 09, 2021, 04:18:20 PM

Piyasa iyi iken kilit açılsa bile ucuza satmak istemezler.  Mutlaka avax daha da değer kazanır diye bekletirler. Bir de ekip dump olmasını istemez mutlaka bir plan dahilinde satıyorlardır. Kurbağayı çaktırmadan haşlıyorlar bence
Pages: [1]
  Print  

Jump to: