Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:52:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BTC ALIM İLANI  (Read 392 times)
hkncnn (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
March 08, 2021, 10:49:14 PM

Minimum 500 maksimum 10.000 Btc satın alınacaktır. Discount lu şekilde verebilecek arkadaş varsa iletişime geçsin lütfen.
1715575950
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715575950
Reply with quote  #2

1715575950
Report to moderator
1715575950
Hero Member
*

Ignore
1715575950
Reply with quote  #2

1715575950
Report to moderator
1715575950
Hero Member
*

Ignore
1715575950
Reply with quote  #2

1715575950
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715575950
Hero Member
*

Ignore
1715575950
Reply with quote  #2

1715575950
Report to moderator
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
March 08, 2021, 11:04:41 PM

Minimum 500 maksimum 10.000 Btc satın alınacaktır. Discount lu şekilde verebilecek arkadaş varsa iletişime geçsin lütfen.

Burada ne 500 Bitcoin ne de 10.000 Bitcoin temin edecek birini bulamazsın ama Kraken gibi borsaların OTC'si var, bilgi alabilirsin.
hkncnn (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2021, 10:16:08 PM

Eyv Hocam, teşekkür ederim
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
March 14, 2021, 07:33:44 PM

Burada ne 500 Bitcoin ne de 10.000 Bitcoin temin edecek birini bulamazsın ama Kraken gibi borsaların OTC'si var, bilgi alabilirsin.

tl olarak bahsetti galiba arkadaş.
öyle olmasını umuyorum en azından Smiley diğer türlü 500 milyon dolarlık işlem yapmak isteyen biri böyle bir işlem için bilgi almak istemez. zaten bilir nasıl yapılacağını.

hkncnn (OP)
Newbie
*

View Profile
March 16, 2021, 11:27:47 PM

Ticaret Türkiye' de olmak zorunda. Kripto borsalarından çekmek istemiyoruz, zaman probleminden dolayı. Şu ana kadar gerçek bir satıcı bulamadık ben de forumlardan birşey çıkarabilir miyim derdine düştüm.
Vcob92
Member
**

Activity: 210
Merit: 30

View Profile
March 17, 2021, 12:14:12 PM

Ticaret Türkiye' de olmak zorunda. Kripto borsalarından çekmek istemiyoruz, zaman probleminden dolayı. Şu ana kadar gerçek bir satıcı bulamadık ben de forumlardan birşey çıkarabilir miyim derdine düştüm.

Borsalarda ne gibi zaman probleminden bahsediyorsunuz?

Ayrıca "gerçek" satıcı ararken daha fazla zaman kaybetmiyormusunuz? Kendinizde hâla bulamadığınızı belirtmişsiniz.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 17, 2021, 03:30:16 PM

Ayrıca "gerçek" satıcı ararken daha fazla zaman kaybetmiyormusunuz? Kendinizde hâla bulamadığınızı belirtmişsiniz.

Çok adetli işlemleri borsalar üzerinden gerçekleştirdiğinizde fiyata da etki edersiniz. Bu sebeple bazı satıcılar OTC marketler üzerinden adet miktarına göre yüzdelik indirim uygulayarak toplu satış yapmayı denerler. Hem market fiyatını etkilememiş hem de ellerindeki bitcoin'leri istedikleri fiyattan satmış olurlar. 10.000 btc bir meblağı yerel borsalardan almaya kalkışırsanız gerçek fiyatın çok üzerinde almak zorunda kalırsınız. Parayı usdt'ye çevirerek global borsalardan almak isterseniz yine bu miktarda usdt temin etmek çok kolay olmayacaktır.

@hkncnn 10.000 bitcoinlik bir işlemi Türkiye pazarında gerçekleştirmeniz çok zor maalesef.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hkncnn (OP)
Newbie
*

View Profile
March 17, 2021, 08:12:05 PM

Hedef alış adedimiz 10.000 Btc üzeri. Borsalardan günde 100 adet bile çekilemiyor. Bu sebepten bir zaman problemimiz var. 
Parça parça almayı da pek sağlıklı bulmuyoruz fiyat oynaklığı açısından. Zira amacımız yatırım değil.
hkncnn (OP)
Newbie
*

View Profile
March 18, 2021, 04:44:22 PM

Çok adetli işlemleri borsalar üzerinden gerçekleştirdiğinizde fiyata da etki edersiniz. Bu sebeple bazı satıcılar OTC marketler üzerinden adet miktarına göre yüzdelik indirim uygulayarak toplu satış yapmayı denerler. Hem market fiyatını etkilememiş hem de ellerindeki bitcoin'leri istedikleri fiyattan satmış olurlar. 10.000 btc bir meblağı yerel borsalardan almaya kalkışırsanız gerçek fiyatın çok üzerinde almak zorunda kalırsınız. Parayı usdt'ye çevirerek global borsalardan almak isterseniz yine bu miktarda usdt temin etmek çok kolay olmayacaktır.

@hkncnn 10.000 bitcoinlik bir işlemi Türkiye pazarında gerçekleştirmeniz çok zor maalesef.

Hocam, aynen yazdığın gibi. Tüm bu durumlarla karşı karşıyayız.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
March 18, 2021, 05:58:03 PM

Bu kadar sermaye ile şuan hala belirsiz olan vergi konusunu düşünerek hareket etmenizde fayda var. Yeriniz de olmak istemezdim zor bir durum.

Gezentilki
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
March 19, 2021, 12:02:44 AM

Bahsettiğiniz rakamlar Türkiye'de kolay rakamlar değil. 1000 BTC dolaylarında işlem yapabiliriz parça parça. Detaylar için telegram ile ulaşın lütfen.

Telegram : @TheLordofTheMoney
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
March 19, 2021, 03:50:35 PM

10.000 BTC yi kim sana indirimli verecek mesele burda hemde indirimli. Shocked

Bitcoin
Perestroyka
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
March 21, 2021, 01:11:36 AM

Neden ticaret Türkiye'de olmak zorunda ? Kriptoparayı satın alcak itibari parayı yurt dışına çıkarmakta bir sorununuz yoksa, Krakende yapılacak bir alımla size transfer konusunda yardımcı olacaklarını düşünüyorum. 2017 yılında benzeri problemleri Krakende yaşarken ki, transfer limitim günlük 100 BTC idi, talepte bulunduğumda limitimi günlük 9999 BTC'ye çıkarmışlardı.
superleggera
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
March 21, 2021, 08:30:33 AM

Yani sen şimdi 600 milyon dolarlık Bitcoini bu forum üzerinden tanımadığın birinden almak mı istiyorsun? Komikmiş. Bu kadar büyük paralarla uğraşan biri forum üzerinden işlem mi yapar? Sanki üç beş bin dolardan bahsediyorsunuz! Ciddi olarak bu kadar yüklü miktarda bitcoin alabilecek bir milyardersen zaten sen bunu çok rahat temin edebilirsin.

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
hkncnn (OP)
Newbie
*

View Profile
March 24, 2021, 07:59:21 PM

%6 discount ile aldık.
CoinMegaStock
Member
**

Stock

View Profile
March 25, 2021, 03:27:39 PM

%6 discount ile aldık.

Bravo tebrik ediyorum.600.000.000 usd yi cepteki cüzdanda taşınıyor sanırım.

Bitcoin
bilalcelik16
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
March 25, 2021, 06:51:16 PM

İletişim bilgilerinizi gönderir misiniz
Sydel
Jr. Member
*

Activity: 152
Merit: 1

View Profile
April 27, 2021, 10:10:12 PM

Kiymetli forum arkadaslarim belliki masallah orucu hakki ile tutuyorsunuz Allah u teala ibadetlerinizi kabul buyursun. Ben sebebini bildirmeme ragmen ingiliz vodafone kullaniyorum diye yaklasik iki yildir gelen gecenden duymadigim elestri kalmadi . Tek kalem 550m usd lik alisveris icin acilan basliga  cok sakin ve bilimsel yorumlariniz beni cok memnun etti Smiley)
Fiyat az once 55k yi gordu sabaha kadar yukselis devam ederse muhtemelen ben yarin saat 11:30 da net fiyat belli olur eksi 0.5 ile yuz adet satabilirim . Teklifimde ciddiyim  . Nakit ile 550 m dolarlik mali carsida btc isini ciddi yapanlari toplasaniz bir araya mumkunu yok cikmaz. Lakin carsinin kapisina tir yanasmasida yasak . Doviz isinde oldugumuzdan ara ara resmi ihalelere cikis yapiyoruz 10m dolar 3 mega boy tekerlekli bavul bir orta boy tekerlekli bavula anca sigiyor. Saynasi yaklasik cift makinada 3 saat suruyor . Lakin 550m dolari bayrama anca sayariz kapanmada 24 saat calissak matematigini yapmadim simdi net. O sebeple 100 baslariz ardina siz bizi biz sizi taniyip iki tarafta memnunsa durumdan gunde 200 adete cikariz bir iki deneme ardindan  .
Hayirli isler dilerim.

CoinMegaStock
Member
**

Stock

View Profile
April 28, 2021, 03:31:56 PM

Kiymetli forum arkadaslarim belliki masallah orucu hakki ile tutuyorsunuz Allah u teala ibadetlerinizi kabul buyursun. Ben sebebini bildirmeme ragmen ingiliz vodafone kullaniyorum diye yaklasik iki yildir gelen gecenden duymadigim elestri kalmadi . Tek kalem 550m usd lik alisveris icin acilan basliga  cok sakin ve bilimsel yorumlariniz beni cok memnun etti Smiley)
Fiyat az once 55k yi gordu sabaha kadar yukselis devam ederse muhtemelen ben yarin saat 11:30 da net fiyat belli olur eksi 0.5 ile yuz adet satabilirim . Teklifimde ciddiyim  . Nakit ile 550 m dolarlik mali carsida btc isini ciddi yapanlari toplasaniz bir araya mumkunu yok cikmaz. Lakin carsinin kapisina tir yanasmasida yasak . Doviz isinde oldugumuzdan ara ara resmi ihalelere cikis yapiyoruz 10m dolar 3 mega boy tekerlekli bavul bir orta boy tekerlekli bavula anca sigiyor. Saynasi yaklasik cift makinada 3 saat suruyor . Lakin 550m dolari bayrama anca sayariz kapanmada 24 saat calissak matematigini yapmadim simdi net. O sebeple 100 baslariz ardina siz bizi biz sizi taniyip iki tarafta memnunsa durumdan gunde 200 adete cikariz bir iki deneme ardindan  .
Hayirli isler dilerim.

Olay kısa özet herkesin hayal dünyası geniş.Bir yerde 4 sene evvel sohbet ediyoruz.Söz şuna geldi adamın altında şahin var ama mübarek gören lamborghini yada ferrariye biniyor demeli. Grin Eleştiri derken kim kaybetmiş 600.000.000 USD özellikle bol sıfırlı yazdımki her sıfırın hakkını vermeli.
Şahsen binance-huobi-btcturk-paribu çalışıyorum trade yapmakta bende hastalık oldu yapmazsam duramıyorum. Cheesy
Resmen sinir stresi trade ile atıp rahatlıyorum.Orda ben yazarken dediğim lan bunu alacak olan satacak olan o kadar borsa var demi adam 55.000 usd olanı sana birde cevap yazmış % 6 indirim  ile aldık ufak atda civcivler yesin adamın daha borsalardan haberi yok 2-3 satoshi için 0.10 cent için birbirini gırtlağına çöküyor herkes. Cheesy 55.000 usd olan btc diyelim adam sana % 6 iskonto verecek derler. Grin
Birde şunu sormalı gözüm sen 600.000 usd bir arada gördünmü.Ha bana sorarsan ben gördüm silkelensem borsalar dahil hardwallet 10-15 milyon usd yi şak diye çıkarıırm gerçi yarın öbür gün gene silkeme yapacaklar % 20 düşüş genede çıkarırım.Nickide boiuna megastock almadık yani. Cool ama 600 milyon usd yi görmedik yalan yok.
Son söz hayalller ETİLER-LEVENT gerçekler ise bağcılar çiftlik olmuş resmen. Grin resimde geçen aydan lazım olur arkadaş gerçek trade yapanı görsün.Gerçi 100-200-300 milyon yapanda illaki vardır onda saygı duyarım.

Bitcoin
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
April 29, 2021, 05:22:52 AM

Cool

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: