Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:54:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Proje Önerileriniz  (Read 110 times)
dairemerkezi (OP)
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
March 13, 2021, 12:54:30 PM
Last edit: March 13, 2021, 07:01:47 PM by dairemerkezi

Selam, siteme blockchain tabanlı bir hizmet geliştirebilecek arkadaşlar arıyorum. Evrensel explorer veya buna benzer kamuya açık hizmetler sunabilecek bir projeniz varsa teklif alabilirim. Kripto para alım-satım/borsa işleriyle ilgili olmasın lütfen. Site adı blokzinciri.com.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
March 13, 2021, 06:28:39 PM

Arkadaşlar bir kaç yıl önce blokzinciri.com ve com.tr alan adlarını alıp, "blokzinciri" adını da bir kaç ayrı katagoride marka olarak tescil ettirmiştim. Hangi tür projeler yapabileceğime dair önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kripto borsa/broker/alım-satım işlerine pek sıcak bakmıyorum. Sağolun.

Selamlar,
fikrimi özelden paylaştım sizinle. Yatırımcı grubuna da bu şekilde bir öneri götüreceğim. Bence olur gibi  Wink
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1372
Merit: 968

View Profile
March 13, 2021, 08:39:24 PM
Last edit: March 14, 2021, 02:17:07 PM by Lachrymose

Arkadaşlar bir kaç yıl önce blokzinciri.com ve com.tr alan adlarını alıp, "blokzinciri" adını da bir kaç ayrı katagoride marka olarak tescil ettirmiştim. Hangi tür projeler yapabileceğime dair önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kripto borsa/broker/alım-satım işlerine pek sıcak bakmıyorum. Sağolun.

Selamlar,
fikrimi özelden paylaştım sizinle. Yatırımcı grubuna da bu şekilde bir öneri götüreceğim. Bence olur gibi  Wink

Selamlar. Mhanbostanci ile proje geliştirme konusunda anlaşırsanız ben de yatırım konusunda yardımcı olabilirim. @v99zcom kanalında ~3700 organik kullanıcı üzerinden projeyi yayabilir, tanıdığım influencerler ile projenin duyurulmasını sağlayabilirim.
dairemerkezi (OP)
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
March 14, 2021, 07:10:17 AM

Selamlar,
fikrimi özelden paylaştım sizinle. Yatırımcı grubuna da bu şekilde bir öneri götüreceğim. Bence olur gibi  Wink

Selamlar. Mhanbostanci ile proje geliştirme konusunda anlaşırsanız ben de yatırım konusunda yardımcı olabilirim. @v99zcom kanalında ~3700 organik kullanıcı üzerinden projeyi yayabilir, tanıdığım influencerler ile projenin duyurulmasında yardımcı olabilirim.

Teşekkürler arkadaşlar, temasta kalalım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: