Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:08:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Askıda kalan transferler  (Read 104 times)
ZaPpaRa83 (OP)
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 14, 2021, 06:49:13 PM

merhaba,
airdrop olarak gelen SNX lerimi önce uniswap üzerinden swap yapmak istedim. fakat approve adımını geçemedim. sonrasında bundan vazgeçip doğrudan metamask üzerinden binance a göndermek istedim. fakat approve işlemi askıda kalmış göründüğünden bunu yapmak istesem acaba binance a gönderebilir miyim ? boşu boşuna da fee yansın istemiyorum. şu an erherscandan kontrol edince status bilgisi dropped olarak , block kısmı ise pending olarak görünüyor. bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz
1715159322
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715159322
Reply with quote  #2

1715159322
Report to moderator
1715159322
Hero Member
*

Ignore
1715159322
Reply with quote  #2

1715159322
Report to moderator
1715159322
Hero Member
*

Ignore
1715159322
Reply with quote  #2

1715159322
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715159322
Hero Member
*

Ignore
1715159322
Reply with quote  #2

1715159322
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 14, 2021, 07:19:41 PM

merhaba,
airdrop olarak gelen SNX lerimi önce uniswap üzerinden swap yapmak istedim. fakat approve adımını geçemedim. sonrasında bundan vazgeçip doğrudan metamask üzerinden binance a göndermek istedim. fakat approve işlemi askıda kalmış göründüğünden bunu yapmak istesem acaba binance a gönderebilir miyim ? boşu boşuna da fee yansın istemiyorum. şu an erherscandan kontrol edince status bilgisi dropped olarak , block kısmı ise pending olarak görünüyor. bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

İlk transfer denemesi için düşük ücret girdiğiniz için ağda onaylanmamış, sırada bekliyor. Siz işlem için transfer ücretini belirlerken ağdaki transfer ücreti artmış olabilir yada bazen metamask doğru hesaplama yapamıyor. Speed up diyerek approve işlemini hızlandırabilirsiniz ancak ekstra ücret ödemeniz gerekecek. Yada işlemi iptal etmeyi deneyebilirsiniz ancak yine bir işlem ücreti ödemeniz gerekir. Eğer verdiğiniz ücret çok düşük değilse ve işleminiz çok acil değilse bir süre daha onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ZaPpaRa83 (OP)
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 14, 2021, 07:41:33 PM

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim. önceden cancel  etmeye çalışmışım. bu cancel işlemini speed up yaptım. 7 küsür dolar extra çıkardı. onu da kabul ettim. ama etherscandan kontrol edince txnhashi bulamıyoruz hatası veriyor. bunun için biraz beklemem mi gerekiyor ? yoksa speed up işlemini bir kere daha mı yapayım ?
buietaw
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 17, 2021, 12:10:04 PM

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim. önceden cancel  etmeye çalışmışım. bu cancel işlemini speed up yaptım. 7 küsür dolar extra çıkardı. onu da kabul ettim. ama etherscandan kontrol edince txnhashi bulamıyoruz hatası veriyor. bunun için biraz beklemem mi gerekiyor ? yoksa speed up işlemini bir kere daha mı yapayım ?

Speed up işlemini tekrarlaman sana ekstra kazandırmaz zaten bunu yapmışsın. maalesef ağ şuan kilit. Ve transfer işlemi için seçilen gaslar düşük kaldığı için. İşlem geri planda kalıyor hep.  Üstadın da dediği gibi şuan yapman gereken en iyi şey biraz daha beklemektir. Txid düşünce gerekirse binance ile iletişime geçersin.

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
Pages: [1]
  Print  

Jump to: