Bitcoin Forum
May 13, 2024, 08:29:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Coin Tavsiyeleriniz Nelerdir  (Read 309 times)
Vcob92 (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 30

View Profile
March 17, 2021, 04:06:12 PM

2-2.5 aylık bir sürece yayarak yaklaşık 1 BTC ~$50.000 civarı bir kriptoya yatırım yapmak istiyorum. Proje incelemesi gibi konulara hakim değilim. Sadece bir süre günlük geliri çekmeden bir coinden biriktirmek istiyorum. Mümkümse eskilerden olmasın. yeni, mantıklı ve güzel bulduğunuz proje varmı. Majör cexlerde listelenmemiş ama listelenebilir gördüğünüz.

Bu aşağıdakileri inceleyen oldumu. Majör Cexlerde listelenme olasılığı nedir?

https://ibb.co/b6nrfT3

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
1715588946
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715588946
Reply with quote  #2

1715588946
Report to moderator
1715588946
Hero Member
*

Ignore
1715588946
Reply with quote  #2

1715588946
Report to moderator
1715588946
Hero Member
*

Ignore
1715588946
Reply with quote  #2

1715588946
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715588946
Hero Member
*

Ignore
1715588946
Reply with quote  #2

1715588946
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 17, 2021, 04:09:20 PM

Hocam kimse o sorumluluğu almak istemez çünkü herkesin ortak birleştiği nokta a Coini al demek doğru değil a coini araştırıp inceleyip yatırımını ona göre yapmanı isterler eğer böyle bir tavsiye istiyorsan Twitter ve telegramda dolu ama onlar genelde kaybettirir kaybetsen de kendi araştırdığın projede kaybet bu para büyük bir para umarım kazancın iyi olur çıktığın yolda başarılar diliyorum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1199

View Profile
March 17, 2021, 04:10:38 PM

Coin diyon hepsi token Smiley

Genelde coin almaya bak bence ben coin taraftarıyım, kendi zincirini olan bir proje bana göre bir adım daha önde önerebileceklerim arasından phoenix global var istersen bir bak derim(İyice araştır bodozlama girme nedir ne değildir, ne işe yarar, ne işe yarayacak bunlara bak) 1 hafta içinde 2x yaptı ama daha gidecek çok yolu var, şuan token yakında kendi zincirlerine geçecekler, arkasında gerçek bir teknoloji şirketi var, yatırım tavsiyesi değil ama.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Vcob92 (OP)
Member
**

View Profile
March 17, 2021, 04:36:56 PM

Coin diyon hepsi token Smiley

Genelde coin almaya bak bence ben coin taraftarıyım, kendi zincirini olan bir proje bana göre bir adım daha önde önerebileceklerim arasından phoenix global var istersen bir bak derim(İyice araştır bodozlama girme nedir ne değildir, ne işe yarar, ne işe yarayacak bunlara bak) 1 hafta içinde 2x yaptı ama daha gidecek çok yolu var, şuan token yakında kendi zincirlerine geçecekler, arkasında gerçek bir teknoloji şirketi var, yatırım tavsiyesi değil ama.

Coin kısmı ağız alışkanlığından geliyor hocam Smiley

Aslında beklediğim cevaplar tamda böyle.

Riskleri biliyorum, sorumluluğu elbette bana ait. Elbette kendimde metriklerini özellikle inceleyeceğim. Ben sadece içeriksel anlamda incelemeyi beceremediğim için bilgi istedim.

Amacım kesinlikle kimseyi sorumluluğa dahil etmek değil. 2-3 ay boyunca içeriden kazanç çekmeden birşey almak üzere planlama yaptım. Daha bilinçsiz sadece sayısal metriklerle almaktansa içeriksel bilgi almayıda doğru buldum. Bu konuda yanlış anlaşılmak istemem Smiley
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 17, 2021, 04:54:06 PM

Hangi coin vol. 1milyon 1.
Sürekli aynı başlıklar açılıyor, herkes bedava bilgi peşinde. Biraz araştırma biraz çaba ile bu sorunun yanıtını herkes kendisi verebilir. Bu tür başlıklar bana göre çok tehlikeli, birçok kişi etkilenip yatirim yapabilir ve kayıp yaşayabilir. Ytd yazmakta yetmez.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 17, 2021, 04:58:32 PM

Benim tavsiyem tamamen alım tavsiyesi değildir. Ancak araştırmalarım sonucunda BİFİ gibi bir kripto para ortaya çıktı. Dün Binance giriş yaptı. BSC alt yapısını kullanıyor ve farming- stake ilişkisi nedeniyle ön plana çıkacak kripto paralar arasında görüyorum. Total Suply 80k ve yfi gibi güzel bir yükseliş yapacağı kanaatindeyim. Yakın bir zamanda TRON ve BİFİ gibi iki güzel kripto paranın güzel bir yükselişe geçeceğini ve insanları sevindireceğini düşünüyorum. Tabi ki yatırım tavsiyesi değil bunlar. Benim araştırmalarım sonucunda sizin için güzel olacağını düşündüğüm iki kripto para. Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
fre07
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 2

View Profile
March 17, 2021, 05:02:51 PM

ben coin alırken bikaç parametreye bakarım.

nerede işlem görüyor
işlem gördüğü piyasa büyüklükleri karşısında kendi hacmi ne kadar
sosyal medyası aktif mi, sitesi aktif mi yoksa kaçıp gitmiş mi

daha farklı şeyler de var baktığım ama bu kadarını yazmak kâfi.

district0x inceleyebilirsiniz. ytd
Vcob92 (OP)
Member
**

View Profile
March 17, 2021, 05:39:15 PM

Hangi coin vol. 1milyon 1.
Sürekli aynı başlıklar açılıyor, herkes bedava bilgi peşinde. Biraz araştırma biraz çaba ile bu sorunun yanıtını herkes kendisi verebilir. Bu tür başlıklar bana göre çok tehlikeli, birçok kişi etkilenip yatirim yapabilir ve kayıp yaşayabilir. Ytd yazmakta yetmez.

Keşke okusanız. Piyasaya yeni giren biri gibi "abi ne alıyım" mantığıyla açılmış bir başlık değil.

Sorumluluğunda bana ait olduğunu bizzat söyledim.
Ayrıca eniğinden cücüğüne bir projeyi araştırmak marifet ister herkesin harcı değil. Benimde harcım değil ki o kısımda yardım istedim.

Tabi artık araştırma mantığı youtubedan 1-2 video, biraz telegram twittir gazlaması olunca böyle yorumlanıyor...

Diğer arkadaşlara yorumları için teşekkür ederim.

Edit: "bedava bilgi" forum kültürüne ne kadar uzak olduğunuzun göstergesi.

edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
March 17, 2021, 08:24:57 PM

hocam bu bilgi birikimiyle 50.000 dolar değil de, 50 dolar ile giriş yapın önce bir piyasaya bence. bakın öğrenin kaybedin sonra yüksek meblağ ile girin.
boşa paranızdan olmayın.

Yabani
Member
**

Activity: 278
Merit: 53

View Profile
March 17, 2021, 08:39:55 PM

Dostum burada kim hangi coinin yükseleceğini biliyor ki hepimiz risk alıyoruz bilseydim 100 usdlik Cocos alır şimdiye milyoner olmuştu k

100/0.0027 50.000 Cocos
1 Cocos şuan 1.3 USD

Ortalama 500.000 türk lirası sadece 100 USD cik

ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
March 17, 2021, 08:54:55 PM

Nft ve defi olanlar da sepet yap parayı böl zaten çoğu yükseliyor. Btc haftanın ilk iki günü geri inerken Çarşambadan itibaren çıkışa geçiyor. Hafta sonu güzel hareketler oluyor. Ben bu hafta sonu pazara kadar ocean, dego ve frontun iyi yükseleceğini düşünüyorum. Teknik vs değil. Şahsi fikrim kendi araştırmanı yap. Ben araştırdım ve yaptım.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1093
Merit: 261

View Profile
March 17, 2021, 09:27:12 PM

Dostum burada kim hangi coinin yükseleceğini biliyor ki hepimiz risk alıyoruz bilseydim 100 usdlik Cocos alır şimdiye milyoner olmuştu k

100/0.0027 50.000 Cocos
1 Cocos şuan 1.3 USD

Ortalama 500.000 türk lirası sadece 100 USD cik

Hocam senin hesap yanlış COCOS toplam arzı 100 milyardı elinde her 100 cocos bulunduranlara 1 cocos mu 1000 de 1 mi ne verdiler arzını düşürdüler sizin hesap yanlış.
Benzer bir işlem yakında NPXS de olacak sanırım.
airdrop1919
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 1

View Profile
March 17, 2021, 10:27:46 PM

Hocam öncelikle kimseye itibar etmemek lazim, alacağın coinleri araştır, websitesinde gez, sosyal medyadan bak projesi aklına yatiyorsa paranı 10 parçaya bol ve kademeli alış yap satarken de kademeli satış yap inan bu piyasada zarar etmez çok güzel kar yaparsın...
Vcob92 (OP)
Member
**

View Profile
March 17, 2021, 10:53:24 PM

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bazı arkadaşlara anlatamıyorum nedense ben sorumlu aramıyorum. Genel olarak ben matematiksel verilerle ufak ufak alımlar yaptım arzı az olanlardan. Ama hep majör Cexlerde fln listelendikten sonra. O yüzden içeriklerini incelemiş, listelenebilir diyen arkadaşların söylediklerini tüm riskleri alarak değerlendirmeyi düşünüyorum.

Bu kafayla 50 dolar diyen arkadaş heralde öyle alımlar yapıyor. Ben zaten çook uzun zamandır içindeyim piyasanın. Burdan geleni buraya gömeceğim bir süre.

50promil
Member
**

Activity: 789
Merit: 44

View Profile
March 17, 2021, 10:56:11 PM

madenci olarak söyleyeyim. büyük borsalarda işlem görmesine bakardım birde işlem hacmine .

ben olsam ne yaparım? eth,bnb ye paranın çoğunu geriye de gitme potansiyeli olan şeylere bölüştürürüm. uzun süredir rvn gözüne takılıyordu,bir hareket yaptı ama devamı nasıl olur bilmiyorum. ripple bir şekilde patlayacak ama nasıl ? götünde de patlayabilir. etc var, uyuyan güzel  o da bir ara gidecek ama ne ara ? bence para böyle ölü taklidi yapanlara kaçacak.
eth 2.0 muhabbeti var, bu kadar madenci gpu ları ne yapacak ? illa bir coin'e saracak .
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 18, 2021, 06:26:20 AM

Bu muhabbetler boğa geldiğinin %100 kanıtı. Şu an 2017'de gibi hissediyorum kendimi.
Bugün veya yakın gelecekte daha fazlasını göreceğiz orası kesin.

Ben şuraya notumu bırakayım, koyduğunuz para kendinizin ve kararlarınızı kimsenin dediğine bırakmayın. Okuyun, araştırın ve öğrendikten sonra kararınızı verin.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
March 18, 2021, 07:59:47 AM

Sepet sepet sepet.. tek bir token almak yerine yatırımınıza 5-10 'a bölmenizi tavsiye ederim.. Her zaman kıyıda az nakit az da olsa BTC bırakarak güzel bir sepet ile başlayabilirsiniz..Bu alt sezon ne kadar sürer bilmiyorum bende kestiremiyorum, alacağınız tüm tokenlerde stopsuz işlem yapmayın.Kimse burda tavsiye vermez ama biraz sizin araştırmanız ile olacak bu işler..

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
March 18, 2021, 09:07:37 AM

Incognito chain'i incelemenizi tavsiye ederim. Başlık linki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5269150.0. İmzamda da az biraz eskise de hakkında yazdığım makalenin linki. Airdrop vasıtasıyla tanıdım. Potansiyelini farkedince airdrop/bounty kovalamayı bıraktım Smiley Kripto mesaimin çoğunluğu burada geçiyor. YTD.

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
Vcob92 (OP)
Member
**

View Profile
March 18, 2021, 01:27:27 PM

Sepet sepet sepet.. tek bir token almak yerine yatırımınıza 5-10 'a bölmenizi tavsiye ederim.. Her zaman kıyıda az nakit az da olsa BTC bırakarak güzel bir sepet ile başlayabilirsiniz..Bu alt sezon ne kadar sürer bilmiyorum bende kestiremiyorum, alacağınız tüm tokenlerde stopsuz işlem yapmayın.Kimse burda tavsiye vermez ama biraz sizin araştırmanız ile olacak bu işler..

Elimde sabit miktarda arbitraj in kullandığım BTC,ETH ve BNB mevcut. Zaten burdan sağladığım gelir ile farklılardan almak istiyorum. Teşekkür ederim 3-4 e bölebilirim.

Incognito chain'i incelemenizi tavsiye ederim. Başlık linki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5269150.0. İmzamda da az biraz eskise de hakkında yazdığım makalenin linki. Airdrop vasıtasıyla tanıdım. Potansiyelini farkedince airdrop/bounty kovalamayı bıraktım Smiley Kripto mesaimin çoğunluğu burada geçiyor. YTD.

Teiekkürler.
Vcob92 (OP)
Member
**

View Profile
March 18, 2021, 05:33:13 PM

Yeni konu açmadan sorayım. Math'ın durumunu nasıl görüyorsunuz. BSC validatörden sonra bir binance listelemesi gelebilir mi?

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/math/markets/
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: