Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:47:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yükselmeyen kaldı mı?  (Read 674 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 19, 2021, 02:48:18 PM

Tron ve Tezos. Usd bazlı yerinde sayıyor. Btc bazlı bakmadım ama usd cinsinden yerinde sayanlardan.

Tronu bilmemde, Tezos istenileni veremedi bir türlü bu boğa piyasasında, çoğu kişi tezos'dan güzel performans çıkarmasını bekliyordu boğa piyasasında ama dediğiniz gibi usd bazlı olarak yerinde duruyor, büyük ihtimalle de btc bazlı düşüş yaşamıştır.
Katılıyorum. Tezos 200 küsür milyon dolarlık ico yapan bir projeydi bi de. Tamam başta dava vs epey sorun yaşandı ama sonrasında bütün sorunların çözülmüş olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam. Bu performansı gerçekten yakıştıramadım ben Tezos'a ama yine de ümidimi kestim diyemem.
Hem Xtz hem Trx'ten yükseliş bekliyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714895272
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714895272
Reply with quote  #2

1714895272
Report to moderator
1714895272
Hero Member
*

Ignore
1714895272
Reply with quote  #2

1714895272
Report to moderator
1714895272
Hero Member
*

Ignore
1714895272
Reply with quote  #2

1714895272
Report to moderator
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
March 19, 2021, 05:51:11 PM

en kötü coinin usdt bazında 5x yaptığı bir ortamda yerinde sayan nadir coinlerden. ada, link hatta doge bu kadar prim yaparken bu coinin böyle kalması çok ilginç

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 20, 2021, 01:06:39 AM

ısrarla wanchain diyorum. en azından ath noktasını görmesi gerekiyor tekrardan. şimdi wanswap ta geldi. yavaş yavaş işin rengi değişebilir
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 20, 2021, 01:59:11 AM
Last edit: March 20, 2021, 03:12:47 AM by trendcoin

utu diye kötü bir ico vardı, tartışma amacıyla konusunu oluşturmuştum, açılıştan sonra fiyatını zamanla -%80'e kadar çakmıştı ama şu an o bile ico fiyatına 4x yapmış. şu saatten sonra yükselmeyen kaldı mı sorusu ortamın en güzel kızına yürümeyen kaldı mı sorusu algısı oluşturuyor. :) cevap: sanırım kalmadı.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
March 20, 2021, 01:09:15 PM

ısrarla wanchain diyorum. en azından ath noktasını görmesi gerekiyor tekrardan. şimdi wanswap ta geldi. yavaş yavaş işin rengi değişebilir

ATH seviyesine 10 dolar dersek ayıda 0.08 dolara düşmüş bir coin kendisi.. BTC bazlı fazla yükselmemiş ama dolar bazlı BTC artışıya kendisi 1 doların üstüne atmış.  4 Yıldır piyasada olmasına rağmen kimse Wanchaini bilmiyor  Grin Yeni bir ATH yapması bana göre imkansız. Geçenlerde gözüme çarptı %40 yükseldi.. Fakat şimdi yükseldiği yerin de altına gelmiş. İyi bir proje olsa idi gittiği yerde kalabilirdi.. Bakın Nano^ya 0.5 dolardan 5. dolara geldi, (hatta 6 veya 7 doları da gördü)..

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
berkecan88
Member
**

Activity: 454
Merit: 37

View Profile
March 20, 2021, 02:34:13 PM

trx yükselmedi bir türlü herseye ragmen
  %25 yükseldi bugun. hersey tamamdır artık Cheesy
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
March 20, 2021, 03:30:51 PM

Tron'un yeri top 5 falandır gözümde. Düşüncelerim budur.  Hak ettiği yerin orasını olduğunu düşünüyorum. Adacoin Bnbcoin bunlar orayı hak etmiyor. Hak ettiklerini düşünen olabilir benden farklı düşünen de olabilir saygı duyarım.

Ethereum'la kapışacak, kafa kafaya çarpışacak iki üç coinden biri Tron'dur.

İşte o kapışma olursa, bu boğanın en büyük kapışması olacak.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
March 20, 2021, 04:52:20 PM

Trx yükselişiyle beraberinde diğer justin coinlerini de taşımış oldu hemen hemen hepsi yükselişte.Marketteki rakiplerine göre hala ath seviyesine çok uzak ve justin gerçekten pazarlamaya para harcıyan biri neden üzerinde bir fiyat baskısı var oda biraz garip kaçıyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
March 20, 2021, 05:06:47 PM

verge bence yeterince yükselmedi, ama bi %51 atak yemesi veya privacy coinlerin delist olması durumunda çöp olma riski var.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 20, 2021, 06:01:07 PM

Hemen hemen hepsi dolar olarak yukselsede bitcoin bazinda değer kaybedenler oldu. Onlari takip etmek lazim veya az yukselenlere yonelmek lazim. Benim gorusume gore VeChain ve litecoin yukselebilir

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
March 20, 2021, 09:07:00 PM

Tron'un yeri top 5 falandır gözümde. Düşüncelerim budur.  Hak ettiği yerin orasını olduğunu düşünüyorum. Adacoin Bnbcoin bunlar orayı hak etmiyor. Hak ettiklerini düşünen olabilir benden farklı düşünen de olabilir saygı duyarım.

Ethereum'la kapışacak, kafa kafaya çarpışacak iki üç coinden biri Tron'dur.

İşte o kapışma olursa, bu boğanın en büyük kapışması olacak.

Her şeyi geçtim biz yatırımcılar/traderlar olarak bi düşünün bakalım hangi coin ile en çok işimiz oluyor. ben söyleyeyim; ne gönderirseniz gönderin neredeyse son bir senedir tron ağını dört gözle seçiyoruz her işlemde Smiley ağını bu kadar kullandığın bir projenin yeri şu an olduğu yer değil diye düşünüyorum ben de. üzerinde çalışan bir sürü proje de cabası. son kullanıcı olarak bize yararı dokunan başka bir proje yoktur mesela. bu yoğunlukta erc20 ağını kullanarak transfer yaptığınızı ve cüzdanınızdaki anlık bakiye kaybını bi düşünsenize? 
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 22, 2021, 07:08:45 PM

TRX 0.062 usdt ve  WİNUSDT 0.0004 usdt ( 3 4 kat potansiyeli var )bu iki coin hareket etmedi.Ayı sezonundaki diplerine göre 4x yapmış olsalarda fena çıkış yapacaklar.Özellikle win binancedeki en ucuz coin bttye göre 8 9kat ucuz.Justinin coinlerinden iyi para kazanılıyor.YTD
ashti
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
March 22, 2021, 07:16:45 PM

TRX 0.062 usdt ve  WİNUSDT 0.0004 usdt ( 3 4 kat potansiyeli var )bu iki coin hareket etmedi.Ayı sezonundaki diplerine göre 4x yapmış olsalarda fena çıkış yapacaklar.Özellikle win binancedeki en ucuz coin bttye göre 8 9kat ucuz.Justinin coinlerinden iyi para kazanılıyor.YTD

WINUSDT guzel, begendim. TRX, ayidaki en alttan gene biraz hareket yapmis gibi. Tron tokenleri takip etmek lazim. BitTorrent pump ı bunu ispatladi. Y.T.D.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 24, 2021, 12:18:08 PM

Genel intiba hep TRX üzerine dönmüş. Gerçekten her gün en az 10-20 projeye bakıyorum TRX gibi eski yeni bir tane örnek yok...
TRX BTC karşısında da USD karşısında da daha ciddi bir yükseliş yaşamadı.
Neden bilmiyorum ama içimden bir ses çok yakında diyor TRX o zıplamayı yapacak. Ama belli de olmaz tabi.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
March 24, 2021, 12:43:02 PM

Genel intiba hep TRX üzerine dönmüş. Gerçekten her gün en az 10-20 projeye bakıyorum TRX gibi eski yeni bir tane örnek yok...
TRX BTC karşısında da USD karşısında da daha ciddi bir yükseliş yaşamadı.
Neden bilmiyorum ama içimden bir ses çok yakında diyor TRX o zıplamayı yapacak. Ama belli de olmaz tabi.

Tron ile Ethereum kapışmasını bekliyorum aslında. Bunu 2020'de bekliyordum ama Tron şaşırtıcı bir şekilde çok geride kaldı.

Şuan Tether üzerinde Tron Ethereum'un önünde diğer alanlara da yayılırsa şaşırmayacağım.

Olur olmaz bilemem boğa devam ederse bu sene sonunda böyle bir ihtimal olabilir. Tron'un bu kadar yükselmemesinin nedeni ciddi baskılayan birileri olabilir. Bu baskılayanlarda dikkat çekmeden topluyor olabilir.

İhtimaller çok gerçekten. Ama Tron'un kesinlikle hak ettiği yerde olduğunu düşünmüyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 24, 2021, 01:57:19 PM
Last edit: March 24, 2021, 07:56:32 PM by lossnet

Bir coin/token'in asıl değerini USD üzerinden ölçmemiz lazım. Satoshi olarak bakarsak hatalı olur. Çünkü BTC'nin inişli çıkışlı hali hep X coin'in USD değerinin BTC karşılığı olarak oynuyor!

"Yükselmeyen kaldı mı?" dendiğine göre "eski ATH'sini görmeyen kaldı mı" şeklinde bakıyorum ben. Çooooook var! Henüz 2018'deki dolar zirvesini görmeyen çok proje var. Özellikle de eskinin popülerlerinden olup bugün halen yola devam edenlerden... Yeni denilebilecek 1 yıllık projelerde de halen potansiyelini gösteremeyen yüzlercesi mevcut.

Mesela elimdeki portföyden (özellikle de eskilerden) bazılarını buraya yazayım:
ZRX, STMX, XRP, BCD, GVT, ZIL, WAVES, IOTA, GRS, STEEM, STRAX, XLM, TRX, STX, OAX, MITH, EOS, NEO, MTL...

Son birkaç aydır güzel artışlar yapmış olsalar da eski zirvelerine halen ulaşamadı bu yukarıdakiler. Pek çoğu da aktivitelerini devam ettiren bilindik coin/tokenler.
Ama bakıyorum bazı dandik projelere, hypelanmış uçmuş gitmiş fiyatı.

Mevcuttaki boğamız halen bitmediğine göre, şimdilik kısmen bir duraklamaya girmiş olabiliriz. BTC dominasyonu düşme eğilimi gösteriyor. Bazen %60-61 aralığında bazen de %59 seviyelerinde geziniyor. BTC fiyatı ise 52k ile 58k arasında gidip geliyor. Yani muazzam bir direnç var. Dominansı %55 seviyelerinde görebilirsek harika olur! Bunun olumlu yansımasının, birkaç ay içerisinde altlardaki diğer yükselmeyen (içi dolu) projeleri de yükselteceğini düşünüyorum. Bu boğanın 2018'deki ile alakası olmadığını anladık artık! Küresel şirketlerle beraber yatırım şirketlerinin de dahil olduğu çok farklı kriterler söz konusu.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
March 31, 2021, 01:56:06 PM

Eos, Bir üzüm bu kadar eziliyorsa vardır bir hikmeti benim pestil veya pekmez olmaya niyetim yok. Kalan arkadaşlara basarilar. Benden bu kadar.

Ripple den umutluyum beklentim çok büyük yeni anlaşmalar yapıyor şirket alımları yapıyorlar izlemek lazım.

Tronda istediğimi aldım diyebilirim. Parayı katladı en azından Smiley

Yükselmeyen gözüme çarpan Ripple kalmış görülüyor. Bir tane daha coin var aslında şu eoslari Larimerin eline verip bugün ona geçeceğim bakalım. Btcturk te olmadığı için malasef borsa değiştireceğim bu yüzden.

Ytd.
KIZILAGA
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
March 31, 2021, 02:12:11 PM
Merited by EFS (1)

Grin. BTC ve usd bazında hiç yukselişi bırak,aşağıldarda geziyor. Boğa sanki hiç uğramadı. Yeni bir borsada listelenmesi gerekiyor sanırım.

İşlem goren borsaların hepsi 10 aydır ilginç şekilde cüzdanları kapattı. Ama madenciliği devam ediyor. Bu kadar koini,küçük yatırımcı alacağını düşünmüyorum. Çünkü ben bile ilk defa girsem Grin e 10 ay cüzdanı kapalı olan bir koine tereddüt ederdim.

Sonuçta borsalar Grin koini vermiyor size.Ancak trade ettriyorlar.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
March 31, 2021, 07:07:36 PM

Gözüm kestirdiğim tron ve win var. Win için bir şey diyemem pek fiyatını takip etmedim ama nedense bir şeyler yapacak gibi geliyor. Başka çöp projeler bu kasar coşmuşken en az azından kullanımı varken değeri ucuz gibi duruyor.

Sanırım TRX ve WIN ile boğanın son koşusu da tamamlanacak gibi  Grin Grin

Bana kalırsa boğayı uzatan Tesla, sonra diğer şirketlerin açıklaması oldu, şimdi Goldman Sachs işin içine giriyor gibi. Tesla mesla hikaye ama Goldman Sachs benim için önemli bir olay. Dünya üzerindeki en güçlü fon yönetim şirketlerinden biri...  Boğa'da ikinci bir dalga gelebilir Smiley)

Ayrıca para göndermek için TRX kullanıyorum. Ücretler çok düşük, ve çok hızlı. Bu anlamda kullanışlı da bir proje

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
April 01, 2021, 12:06:12 AM

Grin. BTC ve usd bazında hiç yukselişi bırak,aşağıldarda geziyor. Boğa sanki hiç uğramadı. Yeni bir borsada listelenmesi gerekiyor sanırım.

İşlem goren borsaların hepsi 10 aydır ilginç şekilde cüzdanları kapattı. Ama madenciliği devam ediyor. Bu kadar koini,küçük yatırımcı alacağını düşünmüyorum. Çünkü ben bile ilk defa girsem Grin e 10 ay cüzdanı kapalı olan bir koine tereddüt ederdim.

Sonuçta borsalar Grin koini vermiyor size.Ancak trade ettriyorlar.

küçük yatırımcı ne yaptığını bilmiyor şu anda.
bir yerlerden duyum aldıysa ne walletin kapalı olduğunu bilir, ne de madencilik yapılıp yapılmadığını.
spek kuyruğundaki ky alım yapmış olabilir. dikkatli olun.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: