Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:50:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bu Dönemi Güzel Değerlendirdiniz Mi? - Sepetler Mutlu Etti Mi?  (Read 291 times)
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
March 20, 2021, 03:17:08 PM

Kazandım ama çok değil. Daha iyi olabilirdi. Boğanın başında 212'den bir sürü ethereum sattım. O satış kritik oldu. Sonrasında altcoinlere girip trene yetiştim. Totalde 10x kadar kazancım var ama ilk girdiğim para küçük olduğu için 10x yapmama rağmen tatmin olmuş değilim. Bir 10x daha yaparsam doyar kalkarım sofradan. 10x potansiyeli coinlere kasanın %30'unu koydum. %70 kenarda rezerv olarak tutuyorum. olurda ayı zamansız gelirse en fazla %30unu kaybederim.

Boğa 1-2 ay daha devam ederse ve istediğim miktara ulaşırsam bir miktarda short için kumar bakiyesi ayıracağım kenara. Sofradan kalkarken gider ayak birde short patlatmayı düşünüyorum.

10x fena değil bence. Para ne kadar küçük bilmiyorum ama 10x fena değil.

Doğru hocam. kazandığım para benim hayatımı değiştirecek kadar büyük aslında. Fakat muslonun dediği gibi mevcut bakiyeye alışmak 15 gün sürüyor. Ve ıskalanan fırsatlarda insanın gözü kalıyor ve daha fazlasını istemeye devam ediyor.

ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 466

View Profile
March 20, 2021, 04:27:19 PM

Kazandım ama çok değil. Daha iyi olabilirdi. Boğanın başında 212'den bir sürü ethereum sattım. O satış kritik oldu. Sonrasında altcoinlere girip trene yetiştim. Totalde 10x kadar kazancım var ama ilk girdiğim para küçük olduğu için 10x yapmama rağmen tatmin olmuş değilim. Bir 10x daha yaparsam doyar kalkarım sofradan. 10x potansiyeli coinlere kasanın %30'unu koydum. %70 kenarda rezerv olarak tutuyorum. olurda ayı zamansız gelirse en fazla %30unu kaybederim.

Boğa 1-2 ay daha devam ederse ve istediğim miktara ulaşırsam bir miktarda short için kumar bakiyesi ayıracağım kenara. Sofradan kalkarken gider ayak birde short patlatmayı düşünüyorum.

10x fena değil bence. Para ne kadar küçük bilmiyorum ama 10x fena değil.

Doğru hocam. kazandığım para benim hayatımı değiştirecek kadar büyük aslında. Fakat muslonun dediği gibi mevcut bakiyeye alışmak 15 gün sürüyor. Ve ıskalanan fırsatlarda insanın gözü kalıyor ve daha fazlasını istemeye devam ediyor.

İnsanoğlunun en büyük özelliği bu ne yazık ki? Hepimiz de var. Her zaman daha yükseğini isteriz. İnsanoğlunun istekleri bitmez ama en sonunda gözünüzü toprak doyurur o kadar.
Benimde fena kazancım olmadı ama hedefime ulaşamadım hala. Nasipte varsa ulaşırız inşallah. Yoksa da sağlık olsun yeter ...
ashti
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
March 20, 2021, 11:38:11 PM

Ben yeni girdigimden tepeden yanlis girdim. Acemi hareketler yaptim. Biraz eksi bakiye giderken son zamanlarda teraziyi kurdum, biraz kazandim. Daha cok tecrube kazandim.

onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
March 21, 2021, 01:08:21 PM

Beklentilerimin çok çok çok çok altında kalan bir dönem geçiriyorum ben de, şu ana kadar ralliyi hemen hemen hiç değerlendiremedim önceden beri elimde bulunan bir miktar ethereum'un yükselmesi dışında, çok eskiden beri var olan coin'lerimi satmadım belki yükseliş gösterirler diye ama onları satıp piyasaya yeni sürülen projelere odaklansam çok daha iyi olurmuş sağlık olsun diyelim

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 22, 2021, 10:30:57 AM

Cok güzel degerlendirdik, ama sepet olarak degil cunku sepet boştu, sadece ilersi icin ongoru topladim kendime, hangi coin nereye gidebilir, potansiyel acisindan ATH nereleri gorebilir, guzel bir prova oldu

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 22, 2021, 11:04:45 AM

uzun vadeli yatırımcının kazandığı bir dönem oldu bu dönem. kısa vadeli al sat yapan oradan oraya zıplayan tipler bence fazla kazanamadılar.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: