Bitcoin Forum
May 08, 2024, 10:21:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Merit nasıl alınır  (Read 134 times)
airdrop1919 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 1

View Profile
March 18, 2021, 04:49:46 PM
Merited by W Jr. (1)

Arkadaşlar uzun zamandır forumda yoktum, üç yıllık hesabımı sebepsiz bir şekilde kapatmislardi, merit sistemi ile değişiklik varmı, kısaca merit kazanmak için ne yapmak gerekir şimdiden teşekkürler
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715163693
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715163693
Reply with quote  #2

1715163693
Report to moderator
1715163693
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715163693
Reply with quote  #2

1715163693
Report to moderator
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 976

View Profile
March 18, 2021, 05:17:00 PM

Öncelikle tekrar foruma ve arkadaşlık ortamımıza hoş geldiniz.İnanın o kadar çok bunun cevabı verilmiş durumda ki, yazsak sayfalar dolar.Hocam öncelikle forumu takip etmenizi öneririm.Değerli gördüğünüz fikirleriniz varsa bunu konularda dile getirebilirsiniz.

Bir başka konu olarak, el elden üstündür ve hiç kimsenin diğerinden daha bilgili olduğu diye kesin bir sonuç yoktur.Yeni açılmış bir hesap bile, yıllardır forumda olan birisinin bilmediği yeni bir bilgiyi foruma kazandırabilir.Spam mesajlar atmamaya çalışın.Soru soran arkadaşlarımıza cevap hakkında bilginiz varsa cevap verin.

Her ayın 15’i gibi ( +- 1 gün oynayabilir.) forumdaki merit kaynağımız @Vispilio’nun konusuna kendinizce önemli gördüğünüz mesajları link ve açıklamasıyla beraber bırakın.Konunun linkini bırakıyorum :

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5156376.0

Ayrıca Ekonomi bölümünü takip edin.Oradan da bir kaç merit kazanabilecek düşünceler/analizleriniz varsa paylaşabilirsiniz.

İlk meritinizi verip sizi motive etmek isterim.Umarım en kısa zamanda 10 merit toplayıp, activity tamamlayarak member üye olursunuz.

Sağlıcakla kalın.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 18, 2021, 08:50:55 PM
Merited by W Jr. (1)

Arkadaşlar uzun zamandır forumda yoktum, üç yıllık hesabımı sebepsiz bir şekilde kapatmislardi, merit sistemi ile değişiklik varmı, kısaca merit kazanmak için ne yapmak gerekir şimdiden teşekkürler

Hesabınız sebepsiz yere kapatılmaz. Mutlaka bir kuralı çiğnemişsinizdir. Genellikle en çok gözden kaçırılan kapatılma sebebi plagiarism oluyor. Önceki hesaplarınızı inceledim onlarda da 1 merit varmış. Şimdi de birisi 1 merit vermiş, çok bir şey kaybetmiş sayılmazsınız.

1. mrmanyaks
2. fbmania
3. fbmania19
4. airdrop1919

Aynı anda birden fazla hesaba sahip olmanız yasak değil ancak ödül kampanyalarını dolandırmak için çoklu katılım gerçekleştirmeniz forum kurallarını ihlal eder ve kapatılmanıza sebep olabilir.

Daha detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz kaynak: Unofficial list of (official) Bitcointalk.org rules, guidelines, FAQ

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 976

View Profile
March 18, 2021, 10:16:40 PM

Hesabınız sebepsiz yere kapatılmaz. Mutlaka bir kuralı çiğnemişsinizdir. Genellikle en çok gözden kaçırılan kapatılma sebebi plagiarism oluyor. Önceki hesaplarınızı inceledim onlarda da 1 merit varmış. Şimdi de birisi 1 merit vermiş, çok bir şey kaybetmiş sayılmazsınız.

1. mrmanyaks
2. fbmania
3. fbmania19
4. airdrop1919

Aynı anda birden fazla hesaba sahip olmanız yasak değil ancak ödül kampanyalarını dolandırmak için çoklu katılım gerçekleştirmeniz forum kurallarını ihlal eder ve kapatılmanıza sebep olabilir.

Daha detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz kaynak: Unofficial list of (official) Bitcointalk.org rules, guidelines, FAQ

Bu kadar detaylı analiz ettiğiniz için teşekkürler @Bthd.Keşke ben bu mesajı yazmadan ve meriti göndermeden önce yazsaydınız.Bu halde kendimi kandırılmış gibi hissettim.Gerçekten foruma tekrar dönüş yapmış birisi olarak sanmıştım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
airdrop1919 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 19, 2021, 02:04:03 AM

1. mrmanyaks
2. fbmania
3. fbmania19
4. airdrop1919

Bu kadar detaylı analiz ettiğiniz için teşekkürler @Bthd.Keşke ben bu mesajı yazmadan ve meriti göndermeden önce yazsaydınız.Bu halde kendimi kandırılmış gibi hissettim.Gerçekten foruma tekrar dönüş yapmış birisi olarak sanmıştım.

Ben burda yalan söylemedim ki neden kandırılmış hissettiniz, ilk hesabım mrmanyaks idi, ve yıllardır bu platformda iseniz birçok hesabın nedensiz, sebepsiz kapatıldığını bilmeniz lazım, kaç kez burda konusu açıldı o kadar kişi mağdur oldu eğer gormedim diyorsanız asıl kandıran sizsiniz, o hesapların hepsi hemen hemen aynı tarihlerde önceki kapatılınca açıldı diğer arkadaş kendince araştırma yapmış ama herkes gibi eksik, boş bilgi ile yorum yapmak için yapmış
airdrop1919 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 19, 2021, 02:12:53 AM

1. mrmanyaks
2. fbmania
3. fbmania19
4. airdrop1919

Burda kendince beni ifşa falan ettiğini mi sanıyorsunuz, hiçbir hesap sebepsiz yere kapatılmazmis, kardeşim bırak biz dünkü çocuk değiliz sebepsiz yere kapatıldı işte, hiçbir konuda boş muhabbet yapılmamış, hakaret olmamış, link paylaşımı olmamış, yani kural harici hicbisey olmamıştı, hatta bunla ilgili adminlerle o kadar konuşma yapılmış ama hatanın karşılığı dahi bulunamamisti araştırmacı arkadaşım bunla ilgili eminim birçok konu vardır araştırırsan bulursun, ha hesaplarım aynı anda değil birisi kapatıldıktan sonra diğeri açılmıştır
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
March 19, 2021, 06:08:25 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.0
Bu linkte aradığınız soruların cevabını bulabilirsiniz. Gerek rütbe atlamak olsun gerekse merit ve activity sistemi olsun güzelce anlatılmış. Vakit buldukça detaylı inceleyip okunması faydalı olacaktır. Güzel ve faydalı mesajlara ve birilerinin yardım mesajlarına moderatör ve diğer arkadaşlar merit verebilir. @W Jr. arkadaşında dediği gibi Merit geldiği zaman ister istemez motiveyi yükseltiyor, foruma karşı daha ilgili ve özverili oluyorsunuz. Diğer başlık ve konularıda incelerseniz çok kapsamlı paylaşımlar var. Ben burayı bir zorunluluk olarak değil bir şeyler öğrenmek paylaşmak ve bildiğim konularda sorusu olanların sorusunu yanıtlamak için gün boyu defalarca ziyaret ediyorum. Gerçek hayattada yardım etmeyi seven birisiyim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 19, 2021, 06:17:25 AM

Burda kendince beni ifşa falan ettiğini mi sanıyorsunuz, hiçbir hesap sebepsiz yere kapatılmazmis, kardeşim bırak biz dünkü çocuk değiliz sebepsiz yere kapatıldı işte, hiçbir konuda boş muhabbet yapılmamış, hakaret olmamış, link paylaşımı olmamış, yani kural harici hicbisey olmamıştı, hatta bunla ilgili adminlerle o kadar konuşma yapılmış ama hatanın karşılığı dahi bulunamamisti araştırmacı arkadaşım bunla ilgili eminim birçok konu vardır araştırırsan bulursun, ha hesaplarım aynı anda değil birisi kapatıldıktan sonra diğeri açılmıştır

Kuralları hiç bir zaman okumazsanız hesabınızın neden kapandığını da öğrenemezsiniz. Hesabınız botlar tarafından "autoban" şeklinde kapatılmış. Sebebi de daha önceki hesaplarınızın birinde plagiarism (intihal) yapmış olmanız.

Autoban sebebiyle kapatılmış bir hesap sahibi yeni hesap açtığında eğer hesaplar arasında bir bağlantı varsa bu hesaplar da kapatılır. Her profilinizde kimlik kanıtı olarak aynı sosyal medya mecralarını v.b. kullandığınız için bağlantılanması ve rapor edilmiş olması normal.

Bu forumda küfür yada hakaret ettiğiniz için banlanmazsınız, virüs v.b. içermediği sürece link paylaşımı yaptığınız için kapatılmazsınız. Boş muhabbet ettiğiniz ve hatta dolandırıcılık girişiminde bulunsanız bile banlanmazsınız. Bu tip eylemlerin topluluk tarafından dışlanması beklenir.

Hesaplarınızın kapatılmasını istemiyorsanız yukarıda paylaştığım kuralları okumalısınız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
airdrop1919 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 19, 2021, 01:26:50 PM

Kuralları hiç bir zaman okumazsanız hesabınızın neden kapandığını da öğrenemezsiniz. Hesabınız botlar tarafından "autoban" şeklinde kapatılmış. Sebebi de daha önceki hesaplarınızın birinde plagiarism (intihal) yapmış olmanız.

Autoban sebebiyle kapatılmış bir hesap sahibi yeni hesap açtığında eğer hesaplar arasında bir bağlantı varsa bu hesaplar da kapatılır. Her profilinizde kimlik kanıtı olarak aynı sosyal medya mecralarını v.b. kullandığınız için bağlantılanması ve rapor edilmiş olması normal.

Bu forumda küfür yada hakaret ettiğiniz için banlanmazsınız, virüs v.b. içermediği sürece link paylaşımı yaptığınız için kapatılmazsınız. Boş muhabbet ettiğiniz ve hatta dolandırıcılık girişiminde bulunsanız bile banlanmazsınız. Bu tip eylemlerin topluluk tarafından dışlanması beklenir.

Hesaplarınızın kapatılmasını istemiyorsanız yukarıda paylaştığım kuralları okumalısınız.
Bak güzel kardeşim ben zaten sonradan açtığım hesaplar ile ilgili yorum yapmıyorum benim ilk hesabımın banlanmasindan bahsediyorum sonradan actiklarim bunla alakalı konu açmak vs idi belki senden daha eskiyimdir kurallarıda çok iyi biliyorum o dönemde sebepsiz yere birçok kişi banlandi haksızca açık açık belliydi, o dönemde airdrop yaparken bile kurallar vardı ve hepsine bire bir uymustum ama banlandi işte
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
March 19, 2021, 01:48:34 PM

Yardım edersin SUÇ.

Yardım etmezsin SUÇ.

Bazen kim ne derse desin deyip kenara çekilmek en iyisi. Nasıl bir toplum olma yolunda gidiyoruz bilmiyorum. @Bthd sabrın ne zamana kadar dayanacak bilmiyorum Smiley

Pages: [1]
  Print  

Jump to: