Bitcoin Forum
May 14, 2024, 08:59:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Fidelity'den "Kriptoda Henüz Eğitim Modundalar" Açıklaması  (Read 19 times)
bfmedia (OP)
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 4

View Profile WWW
March 24, 2021, 03:07:31 PM

ABD’li finans devi Fidelity'den Durbin çoğu varlık yöneticisi ve finansal danışmanın kripto konusunda henüz eğitim modunda olduğunu söyledi.

ABD’li finans devi Fidelity Investments'in kurumsal kolundan Mike Durbin dün yaptığı açıklamada, çoğu varlık yöneticisi ve finansal danışmanın kripto para birimleri konusunda hala "eğitim modunda" olduğunu ancak daha büyük yatırımcılar arasında yükselen varlık sınıfına olan talebin arttığını söyledi.

Reuters'den Tom Wilson ve Anna Irrera'nın haberine göre; Durbin, varlıklı insanların servetlerini yöneten bazı danışmanlarının ve yatırım firmalarının kripto para birimleri konusunda “sofistike” ve “rahat” büyüme gösterirken bazılarının henüz teknolojiyle uğraşmaya yeni başladığını söyledi.

Reuters Dijital Varlıklar Haftası'nda yaptığı bir röportajda Durbin, "Ne yaptıklarını biliyorlar ve daha da önemlisi son yatırımcı tabanları da ne yaptıklarını biliyor  ancak büyük çoğunluğu hala eğitim modunda." dedi.

Durbin’in yorumları, Boston merkezli Fidelity’deki kripto para birimlerine olan ilginin bir anlık görüntüsünü ortaya koydu. 31 Aralık itibarıyla 9,8 trilyon dolarlık müşteri varlıkları, dijital varlıklara artan ilgiyle birlikte şirketi dünyanın en büyük yatırım yöneticilerinden biri yaptı.

Haber detayı: https://www.bfmedia.io/haberler/fidelity-den-vequot-kriptoda-henuz-egitim-modundalarvequot-aciklamasi-07369839.html?

Blockchain teknolojisi ve üzerinde geliştirilen kripto para sektörü ile ilgili güncel haberlerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza abone olabilirsiniz.

- bfmediaio Telegram Group

𝙱𝚒𝚝𝚌𝚘𝚒𝚗, 𝙱𝚕𝚘𝚌𝚔𝚌𝚑𝚊𝚒𝚗 𝚅𝚎 𝙺𝚛𝚒𝚙𝚝𝚘 𝙿𝚊𝚛𝚊 𝙷𝚊𝚋𝚎𝚛 𝚂𝚒𝚝𝚎𝚜𝚒 >> https://www.bfmedia.io/ <<
Pages: [1]
  Print  

Jump to: