Bitcoin Forum
July 22, 2024, 03:23:12 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Myetherwallet ve usdt hakkında yardım  (Read 66 times)
orcun_simsek (OP)
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
April 03, 2021, 10:29:19 PM

Arkadaşlar merhabalar. Bir token işine niyetlendim. İlk defa token alacağım. Ödeme seçeneklerinde eth var ancak usdt şekline çevirince tutar yükseliyor. Ben 500$ yatırmayı düşünürken 0.3 ETH istiyorlar bu da 600küsür yapıyor. Daha önce yanlış hatırlamıyorsam myetherwallete usdt gönderilebildiğine dair bir yazı görmüştüm. Ancak şimdi bakıyorum usdt ile alakalı hiç bir bilgi yok.

Token sitesi parayı göndereceğin adres ve tokeni istediğin adres şeklinde 2 adres istemiş. Parayı borsadan göndersem ve token için myetherwallet adresini versem sorun olur mu diye düşünüyorum. Bu yüzden mew üzerine usdt gönderip token sitesine alıcı ve gönderici adreslerini aynı adres olarak belirtme düşüncem var. Yol gösterirseniz sevinirim.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 04, 2021, 08:47:17 AM

Myetherwallet Ethereum ağının basit kullanılabilmesi için bir arayüzdür sadece. Myetherwallet'tan aldığınız adresinizi Erc20 olan USDT'leri gönderebilirsiniz bir sorun olmaz.

Alacağınız token hangisi bilmiyorum ama ödeme ve geri gönderim için 2 adres varsa sorun olmaz. Borsadan gönderebilirsiniz. Token istediğiniz adrese de Myetherwallet adresinizi yazabilirsiniz. Ya da dediğiniz gibi Myetherwallet adresinize USDT gönderip, bunu token alacağınız yere gönderip hem çıkışı hem girişi Myetherwallet adresiniz yapabilirsiniz.

Önemli bir not: Bu işlemlerin hepsinde dikkatli olun, scam siteler olabilir.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: [1]
  Print  

Jump to: