Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:00:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Daha once bu siteden alisveris yapan oldumu veya nerden almaliyim.  (Read 324 times)
Quinstorm (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
April 10, 2021, 01:01:17 PM

Bu siteden almak istiyorum fakat guvenilirmi bilmiyorum
Daha once burdan alisveris yapan oldumu acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
Veya hangi siteler guvenilir nerden almaliyim lutfen yardim edin cok para kaybettim.

https://bitmainantminer.com.tr/
1715029251
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715029251
Reply with quote  #2

1715029251
Report to moderator
1715029251
Hero Member
*

Ignore
1715029251
Reply with quote  #2

1715029251
Report to moderator
1715029251
Hero Member
*

Ignore
1715029251
Reply with quote  #2

1715029251
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715029251
Hero Member
*

Ignore
1715029251
Reply with quote  #2

1715029251
Report to moderator
1715029251
Hero Member
*

Ignore
1715029251
Reply with quote  #2

1715029251
Report to moderator
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 11, 2021, 06:24:46 PM
Merited by EFS (2), Vispilio (1)

Bu siteden almak istiyorum fakat guvenilirmi bilmiyorum
Daha once burdan alisveris yapan oldumu acaba bilgilendirirseniz sevinirim.
Veya hangi siteler guvenilir nerden almaliyim lutfen yardim edin cok para kaybettim.

https://bitmainantminer.com.tr/

Şu bilgileri şöyle bırakayım ben.

whois bitmainantminer.com.tr
** Domain Name: bitmainantminer.com.tr

** Registrant:
   -

** Registrar:
NIC Handle      : fp39-metu
Organization Name   : İsimtescil Bilişim Anonim Şirketi
Address         : Tantavi Mah. Menteşoğlu Cad.
           No: 25 Kat: 2 Terra Plaza Ümraniye
           İstanbul,
           Türkiye
Phone         : + 90-850-2000444
Fax         : + 90-216-6062989

** Domain Servers:
ns1.hokkaweb.com
ns2.hokkaweb.com

** Additional Info:
Created on..............: 2019-Sep-09.
Expires on..............: 2022-Sep-08.

2014  yılından itibaren Bitmain Antminer Türkiye Satış Ofisi olarak  Aladdin Miner, ASICminer, Bitfily, BW
L21,Ebang, Canaan Avalon Miner, Dayun Zig Z1, FusionSilicon
 Miner, MicroBT Whatsminer, Bitmain Antminer , Bitmain
 Antminer, Innosilicon, StrongU, Innosilicon donanımını satma konusunda uzman bir firmayız! Size sadece orjinal ve üreticen direk asic miner  ürünlerini satarız, böylece size mükemmel hizmet ve en iyi çevrimiçi Asic Miner Türkiye fiyatları sunmaktayız.
Bu sayfada en son ürünlerimiz hakkında sizi bilgilendireceğiz. Bu nedenle, en iyi ve en güçlü madencilik ekipmanlarını istiyorsanız, bültenimize abone olduğunuzdan ve www.BİTMAİNANTMİNER.com.tr  web sitemizi düzenli olarak ziyaret ettiğinizden emin olun.

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
May 02, 2021, 11:03:08 PM

Kesinlikle güvenilir bir siteye benzemiyor hocam, ne idüğü belirsiz. Bu tarz cihazlar pahada da yüklü olduğu için resmi yerden temiz şekilde en güvenilir olanı almakta fayda vardır. Paranızı çöpe atmayın.
Bir de Türkler maalesef güvenilir iş yapmıyorlar sırf bu yüzden bile resmi distribütörüm diyene bile güvenmekte zorlanıyorum.
ellael
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 2

View Profile
September 15, 2021, 08:45:09 PM

z15 bir cihaz aldım L7 sipariş verdim.Başka bir postta detaylı cevap verdim ordan okuyabilirsin.Ben Türkiye de https://turkeyminermarket.com/ bu firmadan aldım 5.ayda.Z15 8000 dolara almıştım.Z15 suanda 10k yı geçti günlük geliri 35-50 dolar arası ,L7 siparişini 11000 dolara verdim kasım sonu Çin den Türkiye ye gelecek heralde aralığın ilk haftası teslim edilir , benden daha gelmeden 20 000 dolara isteyen oldu ama satmayı düşünmüyorum 2-3 sene madencilik yapıcam muhtemelen 4 cihaz daha alıcam.Özellikle goldshell cihazlarını istiyorum arkadaşım kd5 aldı cidden beklediğinden fazlasını kazanıyor ama bu ASIC cihazlarda biraz şans yada öngörülü olmak lazım her cihazın geliri artmıyor bazıları düzenli düşüyor, ayrıca her cihazı getiremiyorlar,(yada getirmiyorlar)  Türkiye ye ama Antminer - Innosilicon - What's miner - Avalon - GoldShell bu firmaların cihazlarını attığım adresle görüşüp alabilirsin.Sahibiyle tanıştım cihaz aldım bana göre düzgün firma sözleşme falan yapıyorlar.Kendin araştır istersen istanbul daysan git görüş, cihazın getirdikleri satış fiyatlarını siteden paylaşıyorlar , https://www.asicminervalue.com/ burdaki fiyatlarla karşılaştır kafana yatarsa sözleşme yap getirt.Üzerine koydukları fiyat bazı cihazlarda 500-1000 dolar ama bazı cihazlarda toptan aldıkları için uygun oluyor ben z15 aldığımda asicminervalue da mesela 9500 gösteriyordu ben ucuza almış gibi oldum, su anda yurtdışında 2.ellerini 12 0000 dolara satıyorlar z15 tarafında muhtemelen baya kardayım sene sonuna kadar böyle devam ederse...
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
January 22, 2023, 05:57:13 PM

z15 bir cihaz aldım L7 sipariş verdim.Başka bir postta detaylı cevap verdim ordan okuyabilirsin.Ben Türkiye de https://turkeyminermarket.com/ bu firmadan aldım 5.ayda.Z15 8000 dolara almıştım.Z15 suanda 10k yı geçti günlük geliri 35-50 dolar arası ,L7 siparişini 11000 dolara verdim kasım sonu Çin den Türkiye ye gelecek heralde aralığın ilk haftası teslim edilir , benden daha gelmeden 20 000 dolara isteyen oldu ama satmayı düşünmüyorum 2-3 sene madencilik yapıcam muhtemelen 4 cihaz daha alıcam.Özellikle goldshell cihazlarını istiyorum arkadaşım kd5 aldı cidden beklediğinden fazlasını kazanıyor ama bu ASIC cihazlarda biraz şans yada öngörülü olmak lazım her cihazın geliri artmıyor bazıları düzenli düşüyor, ayrıca her cihazı getiremiyorlar,(yada getirmiyorlar)  Türkiye ye ama Antminer - Innosilicon - What's miner - Avalon - GoldShell bu firmaların cihazlarını attığım adresle görüşüp alabilirsin.Sahibiyle tanıştım cihaz aldım bana göre düzgün firma sözleşme falan yapıyorlar.Kendin araştır istersen istanbul daysan git görüş, cihazın getirdikleri satış fiyatlarını siteden paylaşıyorlar , https://www.asicminervalue.com/ burdaki fiyatlarla karşılaştır kafana yatarsa sözleşme yap getirt.Üzerine koydukları fiyat bazı cihazlarda 500-1000 dolar ama bazı cihazlarda toptan aldıkları için uygun oluyor ben z15 aldığımda asicminervalue da mesela 9500 gösteriyordu ben ucuza almış gibi oldum, su anda yurtdışında 2.ellerini 12 0000 dolara satıyorlar z15 tarafında muhtemelen baya kardayım sene sonuna kadar böyle devam ederse...

Bu cihazları alıp günümüzün elektrik fiyatları ile çalıştırıp kar edebilen varmı?  Eth madenciliği bitti ancak uzun zamandır gözlemlediğim bu aletlere verilen para yerine o dönemde bu parayı kriptoda madenciliğini yapmayı planladığınız ürünü satın alsanız daha karlı oluyorsunuz. Madencilikten ben aşırı derecede yoruldum genel anlamde madencilik karlı görünsede sonuç her zaman kendi adıma öyle olmadı tamam madencilikten çok ciddi karlar aldım ancak uğraşmaya gerek varmıymış? Kendi adıma hayır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 22, 2023, 07:02:01 PM

Bu cihazları alıp günümüzün elektrik fiyatları ile çalıştırıp kar edebilen varmı?  Eth madenciliği bitti ancak uzun zamandır gözlemlediğim bu aletlere verilen para yerine o dönemde bu parayı kriptoda madenciliğini yapmayı planladığınız ürünü satın alsanız daha karlı oluyorsunuz. Madencilikten ben aşırı derecede yoruldum genel anlamde madencilik karlı görünsede sonuç her zaman kendi adıma öyle olmadı tamam madencilikten çok ciddi karlar aldım ancak uğraşmaya gerek varmıymış? Kendi adıma hayır.

Madencilik biraz daha risk yönetimi ile ilgili. Çoğu yeni madenci eğer madenciliğini yaptığı birim yok olup gitse bile madencilik cihazlarını satabileceği fikriyle madenciliğe yöneliyor. Doğrudan yatırım yapmakla madenciliğin karlılığını karşılaştırmanın sonucu dönemsel olarak değişebilir o yüzden kesinlikle seçeneklerden birisi daha karlıdır demek doğru olmaz. Sizin yaşadığınız durum sizin döneminizi kapsayan fiyat hareketleriyle ilgili. Her zaman olmasa dahi düşük risk = düşük getiri olasılığı.

Piyasa çok iyiyken madencilik cihazları da aynı derecede pahalı oluyor bu yüzden madenciliğe bu dönemde başlayanlar ve fiyatlar düştüğünde cihazlarını elektrik maliyeti kurtarmadığı için satmaya kalkanlar zarar ediyor. Bu yüzden madencilik ince hesap gerektiren aslında oldukça uzun vadeli bir yatırım çeşidi.

Piyasa kötüyken nispeten ucuz cihazlar bularak madencilik yapmak ve piyasa yükseldiğinde eldeki birimleri ve madencilik cihazlarını gerçek değerinin üzerinde satmak kar etmenin en iyi yolu bu yine sizi bir trader yapıyor. Piyasanın yükselmeme ihtimalinde ekran kartı ile madencilik yapıyorsanız küçük bir zarar ile cihazları satarak enerji maliyetinden oluşan küçük zararı da kabullenip defteri kapatma opsiyonunuz oluyor.

Şu ana kadar madencilik çok karlıymış hem de düşük riskli diyerek bu alana balıklama dalan, bunun bir iş modeli olduğunu kabullenmeyen kişilerin çoğu zarar etti.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
January 30, 2023, 07:43:50 PM

z15 bir cihaz aldım L7 sipariş verdim.Başka bir postta detaylı cevap verdim ordan okuyabilirsin.Ben Türkiye de https://turkeyminermarket.com/ bu firmadan aldım 5.ayda.Z15 8000 dolara almıştım.Z15 suanda 10k yı geçti günlük geliri 35-50 dolar arası ,L7 siparişini 11000 dolara verdim kasım sonu Çin den Türkiye ye gelecek heralde aralığın ilk haftası teslim edilir , benden daha gelmeden 20 000 dolara isteyen oldu ama satmayı düşünmüyorum 2-3 sene madencilik yapıcam muhtemelen 4 cihaz daha alıcam.Özellikle goldshell cihazlarını istiyorum arkadaşım kd5 aldı cidden beklediğinden fazlasını kazanıyor ama bu ASIC cihazlarda biraz şans yada öngörülü olmak lazım her cihazın geliri artmıyor bazıları düzenli düşüyor, ayrıca her cihazı getiremiyorlar,(yada getirmiyorlar)  Türkiye ye ama Antminer - Innosilicon - What's miner - Avalon - GoldShell bu firmaların cihazlarını attığım adresle görüşüp alabilirsin.Sahibiyle tanıştım cihaz aldım bana göre düzgün firma sözleşme falan yapıyorlar.Kendin araştır istersen istanbul daysan git görüş, cihazın getirdikleri satış fiyatlarını siteden paylaşıyorlar , https://www.asicminervalue.com/ burdaki fiyatlarla karşılaştır kafana yatarsa sözleşme yap getirt.Üzerine koydukları fiyat bazı cihazlarda 500-1000 dolar ama bazı cihazlarda toptan aldıkları için uygun oluyor ben z15 aldığımda asicminervalue da mesela 9500 gösteriyordu ben ucuza almış gibi oldum, su anda yurtdışında 2.ellerini 12 0000 dolara satıyorlar z15 tarafında muhtemelen baya kardayım sene sonuna kadar böyle devam ederse...

ekran kartları kazım da şuanda madencilikte para yok, hatta bedava elektrik kullansanız bile kartlara ve zamanınıza yazık, o kadar az kazanç..

fakat yeni nesil asic cihazlarla hala kazanç elde edilebiliyor, sha256 da kazanç piyasanın biraz kafa kaldırması ile mümkün hale geldi,
Bitmainin K3 K7 Hs3 L7  cihazlarıyla şuanda kazanç elde etmek mümkün oluyor,

Bitmain Antminer KA3 166.00 Th/s  - saatlik çekilen watt 3160    algoritma Kadena   günlük coin getirisi $55.15   

Bitmain Antminer K7 63.50 Th/s    -  saatlik çekilen watt 3080  algoritma Eaglesong    günlük coin getirisi $34.72   

Bitmain Antminer HS3 9.00 Th/s  -  saatlik çekilen watt 2080 Handshake     günlük coin getirisi    $21.30

Bitmain Antminer L7 9.50 Gh/s (9500 mh) saatlik çekilen watt 3425 algoritma Scrypt günlük coin getirisi     $24.1

bunlar en karlı asic cihazların bugün 30.01.2023 tarihi ile güncel getirileri.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
January 30, 2023, 07:48:14 PM

Madencilik biraz daha risk yönetimi ile ilgili. Çoğu yeni madenci eğer madenciliğini yaptığı birim yok olup gitse bile madencilik cihazlarını satabileceği fikriyle madenciliğe yöneliyor. Doğrudan yatırım yapmakla madenciliğin karlılığını karşılaştırmanın sonucu dönemsel olarak değişebilir o yüzden kesinlikle seçeneklerden birisi daha karlıdır demek doğru olmaz. Sizin yaşadığınız durum sizin döneminizi kapsayan fiyat hareketleriyle ilgili. Her zaman olmasa dahi düşük risk = düşük getiri olasılığı.

Piyasa çok iyiyken madencilik cihazları da aynı derecede pahalı oluyor bu yüzden madenciliğe bu dönemde başlayanlar ve fiyatlar düştüğünde cihazlarını elektrik maliyeti kurtarmadığı için satmaya kalkanlar zarar ediyor. Bu yüzden madencilik ince hesap gerektiren aslında oldukça uzun vadeli bir yatırım çeşidi.

Piyasa kötüyken nispeten ucuz cihazlar bularak madencilik yapmak ve piyasa yükseldiğinde eldeki birimleri ve madencilik cihazlarını gerçek değerinin üzerinde satmak kar etmenin en iyi yolu bu yine sizi bir trader yapıyor. Piyasanın yükselmeme ihtimalinde ekran kartı ile madencilik yapıyorsanız küçük bir zarar ile cihazları satarak enerji maliyetinden oluşan küçük zararı da kabullenip defteri kapatma opsiyonunuz oluyor.

Şu ana kadar madencilik çok karlıymış hem de düşük riskli diyerek bu alana balıklama dalan, bunun bir iş modeli olduğunu kabullenmeyen kişilerin çoğu zarar etti.

Kesinlikle haklısınız, en kötüsünü düşünerek madenciliğe ihtiyaç fazlası parası ile yatırım yapan kişilerin ( eth madenciliği hariç ) zarar ettiğini görmedim. Kendim dahil.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 31, 2023, 10:49:53 PM

ETH madenciliği? Blok zinciri tamamen POS'a aktarıldığı için bu artık geçmişte kaldı.

Yanlış anlamışsınız, zaten geçmişten bahsedilmiş. Bitcoin madenciliğinde cihazların POW ile ilgili bir değişiklik olmadığı için halen aktif olduğu ancak ethereum madenciliğinde POS geçişi döneminde madencilik donanımları genellikle elde kaldığı için zarara uğrandığı belirtilmek istenmiş. Orada kişinin vurguladığı ethereumun geçiş sebebiyle istisna oluşturması.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████