Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:04:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ  (Read 381 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
May 16, 2021, 05:19:21 AM
Merited by mhanbostanci (1), Vispilio (1)

Beşiktaş’ı kutlarım bu olay münasebetiyle Beşiktaş’ı tutan ve Beşiktaş’a gönül veren bildiğim Beşiktaşlılar @trendcoin @Vispilio ve diğer Beşiktaşlıları da kutlarım şampiyonluğu hak ede ede söke söke aldılar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714809886
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809886
Reply with quote  #2

1714809886
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714809886
Hero Member
*

Ignore
1714809886
Reply with quote  #2

1714809886
Report to moderator
1714809886
Hero Member
*

Ignore
1714809886
Reply with quote  #2

1714809886
Report to moderator
1714809886
Hero Member
*

Ignore
1714809886
Reply with quote  #2

1714809886
Report to moderator
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 16, 2021, 08:16:53 AM

Galatasaray malatyaya karşı iyi top oynadı ama fatih terim’in futbolcu tercihleri yüzünden maçın ilk yarısı heba oldu, 5-0 olacak maç 3-1 bitti ve beşiktaş şampiyon oldu, sonuç önemli tabi tebrikler beşiktaş.

Bence Galatasaray şampıyonluğu bugün değil geçen hafta Denizlispor karşısında kaybetti o hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın yenilgileri Galatasaray'ı çok mutlu etmiş olsa bile gençlerle oynayan denizlispor karşısında Galatasaray'ın 6-7 fark yapması içten bile değildi.

Gerçekten Galatasaray'ın böyle bir Denizlispor'a karşı nasıl o kadar fark atamadığını anlayamıyorum. Karagümrük bile son haftada Denizlispor'a 5 attı. Eğer Galatasaray 2-3 gol daha fazla atmış olsaydı şu an şampiyon olabilirlerdi.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
May 16, 2021, 09:28:55 AM

Bir galatasaraylı olarak bu sene beşiktaş'ın her türlü hak yemesine rağmen hak ettiğini hep söyledim. Galatasaray kötü futbolu ile şampiyonluğu haketmemişti bence. Ama yinede son 2 ayda ortaya koydukları muhteşem inanç ve mücadeleyi tebrik ediyor ve bununla gurur duyuyorum. Dünkü maçlara gelecek olursak, Atınç denen göztepeli görünümlü beşiktaşlı gevşeğin dün beşiktaşa topu vermek için elinden geleni yaptığını gözlerimle defalarca gördüm. Bu tip hareketlere neden ihtiyaç duyuyoruz türkiyede ? Şampiyon olacaksa bir takım zaten olur hak ediyorsa seni eninde sonunda yener zaten, bunun örneği malatyasporu yenen galatasaray mesela. İnanılmaz kapanan bir malatyayı 3-1 yenen bir galatasaray. Atınç gibi gevşekler beşiktaşın şampiyonluğuna gölge düşürmüştür. Ha tff ve hükumeti hiç katmıyorum. Sahaya göztepeliler alınmadı bjkliler alındı bunu saymıyorum. Galatasaraylılar sahaya giremesin diye valisiyle içişleri ile tutuşan yönetimi saymıyorum. Evet saha kimse girmemeli, ama bu sezon başından beri böyle olmalıydı. Daha beş gün önce ki beşiktaşın maçında tribünlerde yüzlerce kişi vardı ozaman neredeydiniz ? Adana demir spor taraftarı binlerce kişi idi neredeydiniz ? Filistin için yürüyüş yapan tiplemeler binlerce kişi idi sokaklarda neredeydiniz ? Demek istediğim nerden tutsan elinde kalır. Konuyu dağıtmayalım. Sergen hocayı ve ahmet başkanı tebrik ederim. Her şeye rağmen hakedilmiş bir şampiyonluk.

kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
May 16, 2021, 09:45:19 AM

Beşiktaş’ı ve aynı puanla ligi bitiren Galatasaray’ı kutlarım, erken konuşmamak gerekirmiş, Galatasaraylılar geçen hafta, Beşiktaşlılar ondan önceki haftalarda kesin şampiyonluk geliyor demişti, yarış son maça kadar sürdü, sonunda ipi Beşiktaş göğüsledi, tebrik ederim,
Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
May 16, 2021, 06:55:42 PM

Bu şampiyonlukta en dikkatimi çeken şey Sergen Yalçın'ın galibiyet sevinci oldu . Adam okadar içten sevindi ki okadar samimiydi ki etkilendim açıkçası.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
May 16, 2021, 11:23:19 PM

Beşiktaş ı tebrik ederim bütün sezonu domine etmişlerdi daha 2 ay önce Beşiktaş şampiyon olacak diyordum çünkü hak eden onlardı. Son haftalarda birkaç kaza yaptılar ama son maçta telafi ederek şampiyonluğu almayı bildiler. Galatasaray ya da Fenerbahçe şampiyon olsa tamamen bala olacaktı zaten. Son haftaların gazı o kadar.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 17, 2021, 04:08:21 AM

cl gelirleri ile mütevazi ama güçlü bir kadro kurulabilir.

kabul edelim; ati artık bitti, ghezzal ve rosier'in kalma ihtimali biraz düşük, dorukhan sözleşme yenilemedi (gidecek), larin tek forvet oynadığı hiçbir maçta iyi performans sağlayamadı, abuş hakkında inanmak istemediğim çirkin iddialar var, ersin'e borçlu olduğumuz tek maç yok, n'sakala saatli bomba, ljalic ve mensah'ın ruhuna fatiha, n'koudu bal yapmayan arı...

geriye vasatı yakalamış, "abi süper takım oyuncusu" dediğimiz welinton ve necip gibi anca sıradan anadolu takımlarında oynayabilecek oyuncular kalıyor. önümüzdeki sezon bu kadro ve bu taktik bizi yarışta bile tutamaz. çok dikkatli bir planlamanın içinde olmamız gerekiyor.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: