Bitcoin Forum
June 15, 2024, 06:31:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BtcTurk Veri Sızıntısı  (Read 602 times)
superleggera
Member
**

Activity: 170
Merit: 11

View Profile
May 15, 2021, 06:29:09 PM

Verileri satan kişi son mesajında 2018'de btcturkte çalışan biri tüm verileri birden fazla kişiye sattığını ve bunu btcturk'ün bildiğini söylüyor.

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 15, 2021, 06:30:26 PM

Saldırganın yayınladığı son verilerden sonra artık iki şey biliyoruz. Bu sızıntının gerçekleşmiş olduğu kesin ve sızıntıyı şu an servis eden kişiler Türk. Saldırgan verilerin 2018 yılında BtcTurk çalışanı tarafından saldırganlara servis edildiğini ve BtcTurk tarafından olayın üstünün kapatıldığını bu sebeple yatırımlarını kaybeden arkadaşlarının intikamını almak için verileri satışa sunduğunu iddia ediyor.

Bir sızıntı sebebiyle haksızlık yaşamış kişilerin benzeri bir sızıntıyla başka mağdurlar yaratma olasılığını göze alması her ne kadar çok kuvvetli ihtimal olmasa da masada duran bir olasılık. BtcTurk'ün şu ana kadar sızıntıdan etkilenen kullanıcılara karşı takındığı görmezden gelme tavrı kendilerini bu saatten sonra yapacakları her açıklama için güvenilmez yapmıştır.

Saldırganın iddiaları doğru yada yanlış olabilir bilemiyorum ama bir sızıntının olduğu tartışılmaz bir gerçek olmasına rağmen yok sayan, bugüne kadar her seferinde kurumsallıklarını övdüğüm BtcTurk sızıntı sürecinde yaşananlardan sonra benim gözümde bitmiştir.

Saldırganın açıklaması:

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 15, 2021, 06:36:15 PM
Merited by Bthd (1)

forumu iyice ararsanız 4-5sene önce bir hack olayları vardı. biz burda kafa patlatmıstık. hem email hem telefon hacklenmesi gerekiyordu. komplo teorileri kurmustuk. çözememiştik. olay şimdi çözüldü.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1372
Merit: 967

View Profile
May 15, 2021, 06:49:04 PM
Last edit: May 15, 2021, 09:58:08 PM by Lachrymose

forumu iyice ararsanız 4-5sene önce bir hack olayları vardı. biz burda kafa patlatmıstık. hem email hem telefon hacklenmesi gerekiyordu. komplo teorileri kurmustuk. çözememiştik. olay şimdi çözüldü.

Aralık 2018'deki mesajları incelerseniz gece 04:00-07:00'de BtcTurk'te garip olaylar döndüğünü görebilirsiniz ama BtcTurk ekibi yok bişi yok yok diyerek geçiştirmişti. Buradaki bazı kullanıcılar transferleri paylaşmış ve bir gariplik olduğunu tespit etmişti ama borsa cebinden karşılayacak diye çok üstünde durulmamıştı. Tam o dönemde 23 kişinin gözaltına alındığı haberini duymuştuk; borsa adı gizliydi. 2018 sonu, 2019 başında bir şeyler oldu ve büyük ihtimalle olayın kaynağı bulunamadan olay kapatıldı. BtcTurk'ün konu hakkında yorumda bulunan insanları mahkeme ile tehdit etmesi etik değil, iddialara daha tatmin edici cevaplar lazım.

Bu iddialar doğrulanırsa BtcTurk benim gözümde biter ama her şeyin şu an için bir iddia olduğunu unutmamak lazım.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1162
Merit: 368

View Profile
May 15, 2021, 07:03:46 PM
Merited by Bthd (1)

Bir ara hatırlarsanız sahte kimlikle telefon hattı çıkarıp bazı kişilerin hesapları boşalmıştı. 500.000 kaybeden kişiler vardı. Yaklaşık 10 mağdur vardı. Forumda konusu vardı hatta. Ama arama yaptım bulamadım konuyu.  Gürcistan'a kaçma hikayeleri vs... Sonra olayın üstü kapandı.

Lachrymose
Hero Member

View Profile
May 15, 2021, 07:12:00 PM
Last edit: May 15, 2021, 09:28:39 PM by Lachrymose
Merited by Bthd (1), 2run (1)

Bir ara hatırlarsanız sahte kimlikle telefon hattı çıkarıp bazı kişilerin hesapları boşalmıştı. 500.000 kaybeden kişiler vardı. Yaklaşık 10 mağdur vardı. Forumda konusu vardı hatta. Ama arama yaptım bulamadım konuyu.  Gürcistan'a kaçma hikayeleri vs... Sonra olayın üstü kapandı.

Bahsettiğin konu bu: DİKKAT!!! Bugün Türk borsalarındaki hesaplarınıza girilme girişimi yaşadınız mı?

Bu forumda bazı üyeler BtcTürk üyesi olduklarını ve sim kartlarının kopyalandığını söylemişlerdi.

SerMeric adlı üyeden alıntı
Operatörde veya devletin içinde sms kayıtlarına erişebilen bir suç örgütü tarafından yapılıyor izlenimini edindim ben. Hesaplarına girilen kişilerin ortak noktası btcturk, sms ve sim kartlarının kopyalanması.. çok ilginç çok geçmiş olsun arkadaşlar

ozzy1926 adlı üyeden alıntı
Bende benim hesabıma giren kişinin ipsi var ama tabii bu yüzde 90 ghost pc üzerinden yapılmış ayrıca maillerde baktım hiç bir şekilde bana gelen şifre değiştirme mailine girilmemiş sadece kayıtlı olan eşimin telefonuna SMS gelmiş zaten oda evde olduğundan önemsememiş mesajı.vodafone u aradım dedim bu hatta yeni  sim  kart yada ikiz kart çıkarma talebi varmı diye bu zamanlarda baktılar yok dediler. uzun lafın kısası bu bana  fake email ,link vs ile olmadı.Adamlar direk btcturk databaseine girmiş yada içerden birisi bu bilgileri sızdırıyor.

integra4u adlı üyeden alıntı
Merhabalar,
Aynı olay benimde başıma geldi. Önce Vodafone’a ait sim kartım, bir bayiden değiştirilmiş. Sonra ilk iş gmail hesabım hacklendi, ardından onunla bağlantılı hotmail hesabım hacklendi. Arkasından direk Türkiyedeki bütün borsalardan şifre resetleme talebi yapılmış. Google Authenticator kullandıklarıma girilememiş, ama BTCTurk sms kullandığı için malesef ona girilip bütün BTC bakiyem boşaltıldı. Normalde sms Authentication sistemi sim kart değişikliği olduğunda sms gönderimini durdurması lazım ama BTCTurk’ün kullandığı sistem bu şekilde olmadığı için madur oldum.  Süreci ilk dakikalarında fark etmeme rağmen kurtulamadım, çağrı merkezinden hattıma koydurduğum bloke aynı anda tekrar açıldı, nasıl yapıldığı hala gizemini koruyor. Ayrıca ilk olarak Vodafone’a yaptığım çağrıda çok yardımcı olmalarına rağmen daha sonraki çağrı merkezi görüşmelerimde neredeyse hiç ilgilenmedi Vodafone. Ayrıca BTCTurkde sadece avukatlarının konuyla ilgilendiği onun dışında bilgi veremiyecekleri söylüyor.
Koinim.com ise tamamen kaçak durumda, olay günü koinim.com hesabımda hacklenmeye çalışılmış, ulaşabildiğim tek kanal olan destek mesajı kısmından acil acil acil koduyla gönderdiğim mesajlara hiç cevap vermediler. Sadece google authanticator sebebiyle hesaba erişemekleri tahmin ediyorum. Ama koinimdeki bakiyemin akibetini bilemiyorum, hesabımı dondurdukları ve benimle kesinlikle iletişime geçmedikleri için çok tekinsiz duruyorlar. Ben şahsen avukat ile sürece başladım, Vodafone, vodafone bayisi, BTCTurk şüpheli sıfatıyla suç duyurusunda bulundum. Peşini de bırakmayacağım. Paramı bir şekilde alacağıma inanıyorum ama bunu yapanında yakalanması için davayı bırakmayacam. Yalnız şunu anladım ki, bu işin içindeyseniz kimseye güvenmeyensiniz. Borsalar bir kere rezil durumda, iletişim kanalları 0. Karşınızda muhattap yok. Acil bir durumda iletişim kanalları kapalı. Hiç bir otoriteye tabi olmadıkları için çok rahatlar, denetlendikleri yok, bakınız sms altyapıları bile çöp. Birde madencilik ya da btc işindeyseniz kesinlikle kimseyle konuşmayın, mining yaptığınız yeri kimseye göstermeyin. WhatsApp gruplarından çıkın. Biraz geç oldu benim anlamam, çok pahalıya patladı ama bunlar ders oldu bana. Ketum olun kendi yaptığınızı kendinize saklayın böbürlenmeyin orda burda. Bu olayın benzerini yaşayan varsa hemen suç duyurusunda bulunsun. Korkmayın!

Raidforums'daki kişi verilerin BtcTurk çalışanı biri tarafından sızdırıldığını iddia ediyor.

Saldırganın açıklaması:

Bu forumdaki bir kişinin iddiası da Raidforums'da yazılan iddialar ile aynıymış; 2018'de olayın INSIDER olduğu iddia edilmiş.

aynen öyle.

ayrıca bu şahıslara içeriden yardım eden biri de mevcut. müşteri listesine yani müşteri tc kimlik numarası, telefon numarası ve güncel bakiyelere içeriden ulaşabilen biri bunlara ortak. işin bu şahıslara gelişi de bu şekilde olmuş.

Tüm bunlar yukarıda alıntıladığım kullanıcıların iddialarıdır. Gerçeği database yayınlanırsa öğreneceğiz.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
May 15, 2021, 08:59:55 PM

Bu tarz borsalara bilgilerimi kimlik fotoğraflarımı yollarken artık çok çekiniyorum ama işlem yapmak için bize başka çare bırakmıyorlar.Artık bilgilerimiz elden ele geziyor bu konuda btcturk özür dileyeceğine saçma sapan açıklamalar yapıyorlar insanları tehdit ediyorlar.
Lachrymose
Hero Member

View Profile
May 15, 2021, 10:21:31 PM
Merited by illetyus (1)

~

8 Mayıs 2021’de Kerem Tibuk’un insider bir sorun yaşandığıni soyledigi ve sirketin bunu kendi sermayesiyle telafi ettiğine dair konuşması var.

https://overcast.fm/+TmPVFvkj0/1:28:23
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
May 16, 2021, 07:48:58 AM
Last edit: May 16, 2021, 09:17:23 AM by gospodin

podcast yayınında kerem tibuk sorun yaşandığını belirtmiş. artık bunu bilerek yaptı yoksa ağzından mı kaçırdı bilmiyorum ama ortada btcturk'ün ilgilenmesi gereken bir süreç var.

şimdi bizim burada bu konu üzerinde yazmamızın sebebi "sen nasıl hacklenirsin uleee!" değil. insanların bunu anlaması gerekiyor. sonuçta her sistem birgün geldiği zaman hacklenecek çünkü her dakika bunu yapmak için uğraşan birileri var. internetin olduğu bir dünyada kırılmayan bir sistem olamaz. iran'ın nükleer santrali mi (elektrik) ne onu bile herifler kırmıştıSmiley) yazılanlara ve konuşulanlara göre burada içeriden bir veri sızışı olmuş. bu yüzden binance de coinbase de hacklenecek zamanı geldiği zaman.

bizim sorunumuz yetkili birisinin çıkıp düzgün bir açıklama yapması. "yok öyle bir şey, dava açacağız." sözü gerçekten bu firmaya yakışmıyor. benim çevreme trbinance yerine btcturk'ü tavsiye etmemin sebebi hem bu forumda aktif olmaları hem de işlerini profesyonel yapmaları yatıyordu. ama ne var? burası türkiye:)

edit: bir de 2-3 senelik olay. kim bilir bu veriler kaç kere el değiştirdi, kaç kere "parasını verirsen senindir." denilip bir daha satışa çıktı?
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
May 16, 2021, 08:30:34 AM

Profesyonel olduğunu belirtiyorsa firmalar ona göre davranmalı. Tabi ki aksaklıklar yaşanabilir. Buna bir şey demiyorum ama konu hasır altı edilmemeli. Gerçi bu ülkede devlet bankasında bir gecede dolar yarı fiyatına düştü piyasadan toplandı da kimse aga bu nedir araştırmadı. Bu tarz şirketlere sıra geleceğini hiç sanmıyorum.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
May 16, 2021, 08:34:42 AM

Verilerin paylaşıldığı konu uçurulmuş. Kullanıcı kendi isteğiyle mi kaldırdı birine mi sattı bilmiyorum. Tek bildiğim btctürk bu olay yüzünden güvenimi kaybetti.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 16, 2021, 09:12:28 AM

Btctürk sonuç olarak sektörün lokomotifi ve buna uygun davranması gerekirdi, ben gospodin gibi "bir gün hepsi hacklanecek" düşüncesinde değilim, artan kazancından yine artan paralellikte güvenliğe yatırım yaparsan bu başına gelmez veya geldiğinde çok daha geri bir noktada engellersin ve sorumluluk alarak son derece şeffaf bir şekilde kamuyu bilgilendirirsin. Oysa konuştuğumuz mevzuda her şey zaten olmuş bitmiş ve biz veriler akmaya başladığı için biliyoruz, yani arka planda bir takım çözümler üretilebilseydi (veya işe yarasaydı) ruhumuz duymayacaktı muhtemelen.
İşte bana göre en kritik nokta bu ve bir anlamda "aslında theodexten  farkımız yok" demiş oluyorlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
illetyus
Sr. Member

View Profile
May 16, 2021, 12:22:08 PM

Konuyu silmeden önce 2GB'lık dosya paylaşıp sildiği söyleyenler var. Fakat dosyayı indiren şuana kadar yok.

Btcturk açıklaması ile konunun silinmesi aynı zamanda olduğu için uzlaşıldı mı acaba diye düşündürüyor.

---

Birde şöyle bir şey buldum eski çalışan btcturk'un hacklendiği ile alakalı
bazı şeyler yazmış geçmişte.

https://twitter.com/alperenkucuk/status/1228623884502667267

~

8 Mayıs 2021’de Kerem Tibuk’un insider bir sorun yaşandığıni soyledigi ve sirketin bunu kendi sermayesiyle telafi ettiğine dair konuşması var.

https://overcast.fm/+TmPVFvkj0/1:28:23

Kerem Tibuk bu konuyu cevapladı.

https://twitter.com/keremtibuk/status/1393855571816763393
Lachrymose
Hero Member

View Profile
May 16, 2021, 03:13:29 PM

Mert Susur adında biri 516 bin BtcTurk kullanicisinin verilerinin 2020 Nisan’da bir sitede satişa çikartildiğini söylüyor. Bu veriler gerçek mi, sahte mi henüz bilinmiyor.

https://mobile.twitter.com/MertSusur/status/1393945705660755970
Lachrymose
Hero Member

View Profile
May 16, 2021, 03:39:02 PM

Mert Susur adında biri 516 bin BtcTurk kullanicisinin verilerinin 2020 Nisan’da bir sitede satişa çikartildiğini söylüyor. Bu veriler gerçek mi, sahte mi henüz bilinmiyor.

https://mobile.twitter.com/MertSusur/status/1393945705660755970

https://mobile.twitter.com/tufanpoyrazz/status/1393948815376457729
https://mobile.twitter.com/ZetLorento/status/1393947290470174720

Verilerinin sızdığını doğrulayan kullanıcılar var.
https://mobile.twitter.com/furiousbunnyy/status/1393952893112311808
https://mobile.twitter.com/tufanpoyrazz/status/1393948819902107649/photo/1
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 16, 2021, 03:44:53 PM

Kontrol ettim ve sızdırılan veriler arasında bana ait kişisel veriler de bulunuyor. Bir borsa ne kadar önlem alırsa alsın bazı güvenlik açıklarıyla karşı karşıya kalabilir ancak bu süreci yönetiş biçimi o kurumun güvenilirliği hakkında fikir verir.

BtcTurk önlem almamız için bize haber vermek yerine olayın üstünü kapatmayı ve kullanıcılarından gizlemeyi tercih ederek kendisine duyulan tüm güveni çöpe atmıştır. Yaklaşık 2 senedir verilerim birilerinin elinde dolaşıyor ve bu bana bildirilmiyorsa bunun tek sorumlusu BtcTurk'tür. En kısa zamanda hesap bilgilerimin silinmesi için kendilerine mail göndereceğim.

Not: Süreci tüm gerçekleriyle açıklayıp müşterilerini gerçekten korumaya başlayacakları ana kadar kendilerine bir negatif trust bıraktım. Muhtemelen çok fazla kişi görmeyecek yada önemsemeyecek ancak müşterilerine yalan söylemek kurumsal bir yapıya uygun değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 16, 2021, 04:47:35 PM

neden 3 ayda bire şifre değiştirme istedikleri anlaşıldı  Embarrassed
illetyus
Sr. Member

View Profile
May 16, 2021, 05:12:35 PM

Bende kontrol ettim benim mailde çıkıyor. Bu maillerle birlikte başka veri kaptırdılar mı? telefon numarası - kimlik - selfie vs... bunları açıklamaları gerekiyor.

Ona göre önlemimizi alalım.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 16, 2021, 07:55:55 PM

BtcTürk el değiştirdikten sonra çok iyileşmişti çok övmüştüm ama bu olay çok büyük. Bu olay olduktan sonra üstünü kapatmak ayrı bi amatörlük, şimdi halen reddetmek ayrı bi amatörlük. Durum çok feci. Binlerce dava yiyecekler, yolun sonu iyi görünmüyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
May 16, 2021, 11:47:15 PM

BTCTurk sever böyle bir şeylerin üstünü kapatmayı, görmezden gelmeyi, ölü balık takliti yapmayı.. 2 sene önceydi sanırım hacklenmişti, günlerce forumda konusu dönmüştü ve tek bir cevap vermemişti BTCTurk ve daha sonra unutulup gitmişti. Bu da unutulur, unuturuz..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: