Bitcoin Forum
May 09, 2024, 12:30:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: pancake swaptan yeni ifo HOTCROSS  (Read 589 times)
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
June 03, 2021, 03:36:55 PM
Merited by Pierre 2 (1)

Takımın elinde 50 milyon token var, bunlar şu anda kilitli olsa da uzun vadede hiçbir proje bu kadar büyük bir satış baskısını kaldıramaz. Yakın zamanda kazandığınızı alıp çıkın ama bu projeyi uzun vadeli düşünmeyin. Bu sorunları dile getirdiğim için telegramdan banlayan, eleştirilere verecek cevabı olamayan çok kötü yönetime sahip bir ekip, böylelerine karşı dikkatli olun. Kripto para piyasasında cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
1715257823
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715257823
Reply with quote  #2

1715257823
Report to moderator
1715257823
Hero Member
*

Ignore
1715257823
Reply with quote  #2

1715257823
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715257823
Hero Member
*

Ignore
1715257823
Reply with quote  #2

1715257823
Report to moderator
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
June 03, 2021, 03:57:26 PM

Takımın elinde 50 milyon token var, bunlar şu anda kilitli olsa da uzun vadede hiçbir proje bu kadar büyük bir satış baskısını kaldıramaz. Yakın zamanda kazandığınızı alıp çıkın ama bu projeyi uzun vadeli düşünmeyin. Bu sorunları dile getirdiğim için telegramdan banlayan, eleştirilere verecek cevabı olamayan çok kötü yönetime sahip bir ekip, böylelerine karşı dikkatli olun. Kripto para piyasasında cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar.

hocam oyle bir konusmussunuz ki sanki toplam 55 milyon token var 50 si takımın elinde  Grin

500M tokenın sadece 50M takımda.o da 1 sene tamamen kilitli,1 sene sonrası 24 ay lineer vestingli.
yani kriptoda bundan daha iyi bir tokenomi gordunuz mu bilmiyorum ama ben gormeidm.

ingiltere
Legendary
*

View Profile
June 03, 2021, 04:12:01 PM

hocam oyle bir konusmussunuz ki sanki toplam 55 milyon token var 50 si takımın elinde  Grin

500M tokenın sadece 50M takımda.o da 1 sene tamamen kilitli,1 sene sonrası 24 ay lineer vestingli.
yani kriptoda bundan daha iyi bir tokenomi gordunuz mu bilmiyorum ama ben gormeidm.

Dolaşımda 93 milyon token ve 40 cent fiyat varken takımın kilitli tokenleri boğa piyasasında sorun arz etmez ancak kilitler açıldığında fiyatı baskılayacağı ve uzun vadede sorun yaratacağı gayet net. Bu duruma yönetimin şeffaf olmamasını ekleyince uzun vadede uzak durulması gerektiği anlaşılıyor. Çok değil 2-3 yıl sonra bile bu projenin bu zihniyet ile kripto para piyasası içinde önemli bir yere sahip olacağını düşünmüyorum. Günlük trade yapanlar token ekonomisi ile ilgilenmeyebilir ancak ben yatırımcılar için uyarımı yaptım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
torrentco
Sr. Member

View Profile
June 03, 2021, 04:25:28 PM

hocam oyle bir konusmussunuz ki sanki toplam 55 milyon token var 50 si takımın elinde  Grin

Dolaşımda 93 milyon token ve 40 cent fiyat varken takımın kilitli tokenleri boğa piyasasında sorun arz etmez ancak kilitler açıldığında fiyatı baskılayacağı ve uzun vadede sorun yaratacağı gayet net. Bu duruma yönetimin şeffaf olmamasını ekleyince uzun vadede uzak durulması gerektiği anlaşılıyor. Çok değil 2-3 yıl sonra bile bu projenin bu zihniyet ile kripto para piyasası içinde önemli bir yere sahip olacağını düşünmüyorum. Günlük trade yapanlar token ekonomisi ile ilgilenmeyebilir ancak ben yatırımcılar için uyarımı yaptım.

ben hala olayı tam anladıgınızı sanmıyorum.
%10 takım allosu var.1 sene kilitli.daha sonra 2 sene boyunca her ay 1/24  un kilidi açılacak.
yani takım tokenlarının tamamı 3 sene içinde açılıyor.1 sene hiçbirşey yok.
boyle ikinci bir proje daha gordunuz mu?
gorduyseniz lutfen ornek gosterir misniz?

yok olayı ben anladım ama eleştrideki argumanım takımın %10 token sahip olması diyor iseniz eger ben kullandıgınız hesabın calıntı oldugunu iddia edicem cunku kullandıgınız hesap gibi eski bir uyenin boyle bir tokenomiyi
arguman olarak sunması mumkun değil.gorulebilecek en iyi token ekonomilerinden birine sahip cunku proje.

ikinci br soru yonetim hangi konuda seffaf değil?herseyi acıkca yazmışlar dokumanlarda.
https://www.notion.so/HOTCROSS-Economic-Model-57eb47d1150242dd81c7cb6db7906eb0

bu belgeyi okuduktan sonra hala hangi sorunuzun yanıtsız kaldıgını soyler misiniz bana?

son olarakta 2-3 sene yatırım nedir hocam.top 10 daki  projelerden bile yarısı 2-3 sene sonra olmayacak.
hotcrossa 2-3 senelik yatırım olarak bakmayın zaten.gecen hafta 1 den aldık bu hafta 4 den sattık bitti..
ingiltere
Legendary
*

View Profile
June 03, 2021, 05:04:00 PM

ben hala olayı tam anladıgınızı sanmıyorum.
%10 takım allosu var.1 sene kilitli.daha sonra 2 sene boyunca her ay 1/24  un kilidi açılacak.
yani takım tokenlarının tamamı 3 sene içinde açılıyor.1 sene hiçbirşey yok.
boyle ikinci bir proje daha gordunuz mu?
gorduyseniz lutfen ornek gosterir misniz?

yok olayı ben anladım ama eleştrideki argumanım takımın %10 token sahip olması diyor iseniz eger ben kullandıgınız hesabın calıntı oldugunu iddia edicem cunku kullandıgınız hesap gibi eski bir uyenin boyle bir tokenomiyi
arguman olarak sunması mumkun değil.gorulebilecek en iyi token ekonomilerinden birine sahip cunku proje.

ikinci br soru yonetim hangi konuda seffaf değil?herseyi acıkca yazmışlar dokumanlarda.
https://www.notion.so/HOTCROSS-Economic-Model-57eb47d1150242dd81c7cb6db7906eb0

bu belgeyi okuduktan sonra hala hangi sorunuzun yanıtsız kaldıgını soyler misiniz bana?

son olarakta 2-3 sene yatırım nedir hocam.top 10 daki  projelerden bile yarısı 2-3 sene sonra olmayacak.
hotcrossa 2-3 senelik yatırım olarak bakmayın zaten.gecen hafta 1 den aldık bu hafta 4 den sattık bitti..

Mesajımda kısa vadede kazanç peşinde koşanlara bir şey söylememiş ve uzun vadeli yatırım yapanları uyarmışım. Neden bu projeyi kişisel ithamlara varacak kadar hararetli şekilde savunduğunuzu anlamakta zorlanıyorum. Benim söylediğim şeylerin aynısını farklı yoldan söyleyerek bunun iyi olduğunu iddia ediyorsunuz ama uzun vadede başarısız olacağını da mesajınızda kabul ediyorsunuz. Diğer projelerin token ekonomisini tartışmak istiyorsanız yeni konu açarsınız en iyisinin hangisi olduğunu tartışırız. Şahsi bir problem varsa özel mesajdan ulaşabilirsiniz, bu konuda ikili tartışmaya girmeyeceğim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
torrentco
Sr. Member

View Profile
June 03, 2021, 05:19:41 PM

Mesajımda kısa vadede kazanç peşinde koşanlara bir şey söylememiş ve uzun vadeli yatırım yapanları uyarmışım. Neden bu projeyi kişisel ithamlara varacak kadar hararetli şekilde savunduğunuzu anlamakta zorlanıyorum. Benim söylediğim şeylerin aynısını farklı yoldan söyleyerek bunun iyi olduğunu iddia ediyorsunuz ama uzun vadede başarısız olacağını da mesajınızda kabul ediyorsunuz. Diğer projelerin token ekonomisini tartışmak istiyorsanız yeni konu açarsınız en iyisinin hangisi olduğunu tartışırız. Şahsi bir problem varsa özel mesajdan ulaşabilirsiniz, bu konuda ikili tartışmaya girmeyeceğim.

o kadar açıklama yaptım,kaynak verdim,soru sordum;bu mudur cevabın hocam Smiley
peki ne diyeyeim.

hareretle savunduguuz filan yok ki.
klasik telegramdan banlanıp "braz başlıgında boklayayım bari sunu" mu amacınız ben onu anlamaya calıştım sadece,cevabımıda aldım.

evet hocam bencede cok sakat,%10 takıma ayrılmış tokenlar.3 sene içinde tamamı unlock olacak hemde.kesinlikle uzak durulmalı.  Grin
selametle  hocam.
ingiltere
Legendary
*

View Profile
June 03, 2021, 05:56:44 PM

Haksız ithamlarınıza karşı mesajınızı düzenlemenizi beklerdim ancak görüldüğü kadarıyla "klasik" kişisel saldırıdan başka bir şey bilmiyorsunuz.
Neden takımın tüm tokenlerin yüzde onunu tutmasının iyi bir şey olduğunu ve madem bu durum bu kadar iyi bir şey o zaman neden uzun vadede projenin iş yapmayacağı konusunda hemfikir olduğunuzu açıklasaydınız ciddiye alabilirdim. Türkiye şartlarında ciddi denebilecek miktarda yatırım yaptığınız bir platformun ekibine ulaşılabilecek yegane yerde sorulan basit sorulara cevap vermeleri yerine insanların haksız şekilde uzaklaştırıldığını görünce platformu överken iki kere düşünürsünüz. Selametle.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x