Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:47:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Instagram da online satış  (Read 147 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 02, 2021, 08:33:44 PM

malesef instagram değil hepsiburada trendyol gibi yerlerde satılan urunlerınde buyuk cogunlugu sahte. trendyolda orjınal parfume hıc rastlamadım daha mesela. saat parfum ayakkabı ve kıyafet en cok sahtesı olan urunler. ustelık bazıları orjınalıne yakın fıyattan satıyorki anlasılmasın. a kalıte replıkalar var. ıkı urunu yanyana koymadıgınız surece anlamanız ımkansıza yakın. bir arkadasım 400 lıraya sahte nike ayakkabı aldı 2 senede kullandı. ayakkabı sahte eminiz. ama goruntusunden anlayamazsınız.
ajanwalker (OP)
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 467

SOL.BIOKRIPT.COM

View Profile
June 02, 2021, 08:35:12 PM

Büyük ihtimalle falan değil kesinlikle hepsi çakma onların. Günümüz ekonomisinde imkansız yani o paraya öyle şeyler satın alabilmek. Sakın böyle tuzaklara düşmeyin ve kaçının böyle alımlardan.

Hocam sırf o reklamları görmemek için Instagramı sildim telefondan.
Birisi 925 ayar gümüş isimlik vs demiş..fiyat sordum. Sanki beni bekliyormuş gibi hemen cevap yazdı.
Sildim gitti. Nereden geldi bu kadar ayakkabıcı T-shirtcü saatçi anlamadım.

B.I.O.K.R.I.P.T|
  BiokriptX Fair Launch is now live in PINKSALE
|🟣 Twitter
🔵 Facebook
🟣 Telegram
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
June 02, 2021, 10:28:08 PM

Büyük ihtimalle falan değil kesinlikle hepsi çakma onların. Günümüz ekonomisinde imkansız yani o paraya öyle şeyler satın alabilmek. Sakın böyle tuzaklara düşmeyin ve kaçının böyle alımlardan.

Hocam sırf o reklamları görmemek için Instagramı sildim telefondan.
Birisi 925 ayar gümüş isimlik vs demiş..fiyat sordum. Sanki beni bekliyormuş gibi hemen cevap yazdı.
Sildim gitti. Nereden geldi bu kadar ayakkabıcı T-shirtcü saatçi anlamadım.

Bir de onların "fiyat için DM" yazan tipleri var hocam. Siktir git bir de dm atmakla mı uğraşacağım allahın delisi, yaz işte altına alan alsın almayan almasın.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
June 06, 2021, 12:25:18 AM

Bir dönem de 300 TL'ye iPhonecular türemişti. Yakınlarımda satın alan birisine şahit oldum ne yazık ki. Neyse ki hıyar falan gelmemişti en azından.  Cheesy  Yine yollamışlar telefonu ama çakma iPhone idi işte. Dili de Çince'ydi hatta.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
June 06, 2021, 11:14:23 AM

İnstragram üzerinden satışları tavsiye etmem, muhattap bulunamama durumu olabilir, karşımıza alakasız ürünler gelebilir, sipariş ettiğimizden alakasız ürünler olabilir, en iyisi siteler üzerinden satın almak,
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
June 06, 2021, 11:19:15 AM

Bir dönem de 300 TL'ye iPhonecular türemişti. Yakınlarımda satın alan birisine şahit oldum ne yazık ki. Neyse ki hıyar falan gelmemişti en azından.  Cheesy  Yine yollamışlar telefonu ama çakma iPhone idi işte. Dili de Çince'ydi hatta.

Aynen hocam ben de hatırlıyorum o dönemleri. Daha sonra kayboldular piyasadan herhalde böyleleri ya da hala varsalar da bilmiyorum. Mantık diye bir şey var sonuçta bu paraya bu telefon olur mu?  Grin
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: