Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:59:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrex'te depositimi göremiyorum  (Read 54 times)
halitdd (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
May 17, 2021, 11:47:26 AM

Merhaba buraya yazmak istedim çünkü bu konularda pek muhatap bulamıyorum.
Dün başka bir borsadan Bittrex'e CPC yatırdım ancak deposit kısmında şöyle bir not varmış:
Important deposit instructions
Your deposit address on the blockchain must hold more than 0.1 CPC before we will credit your account.
If you deposit less than 0.1 CPC you will need to deposit more until your balance on the blockchain holds greater than 0.1 CPC.
Ben de başka bir deposit yaparsam ikisinin de gözükeceğini düşündüm(diğer sitelerdeki aynı sorunu yaşayan arkadaşlar öyle çözmüş)Ancak bugün diğer depositi yapmama rağmen hala iki depositimde Bittrex'te gözükmüyor.Blockchainde görebiliyorum.
https://paste.pics/CI61O
Bittrex'e ticket attım ancak yardım konusunda çok yavaşlarmış bir senedir cevap alamayan bile varmış.Blockchainde bakiyemi görebilmem bir işime yarar mı?Paramı alabilme şansım var mıdır veya daha önce böyle bir sorun yaşayıp çözmüş bir arkadaş var mı?
1714809562
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809562
Reply with quote  #2

1714809562
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714809562
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809562
Reply with quote  #2

1714809562
Report to moderator
buietaw
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 17, 2021, 12:16:41 PM

Maalesef benzer durumu BTCTürk, Paribu ve Latoken  yaşadım. Bunlardan BTCTürk yaşadığım sorunu çözmek için yardımcı olurken paribu ve LaToken senin hatan yapabilecek hiçbir şey yok diyip tüm çabalarıma rağmen uğraşmak istemediler. Sorunun çözümü var. Çünkü yolladığın tutar ağda herhangi bir minimum depozit miktarı olmadığı için karşı tarafın hesabına geçer. Bunu manuel onaylamaları gerektiği için çoğu borsa bu işlemle uğraşmak istemez. Yani kesinlikle çözülmesi mümkün bir durum. Ama borsanın takdirinde maalesef.

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
halitdd (OP)
Newbie
*

View Profile
May 17, 2021, 03:30:55 PM

Teşekkür ederim.Yani bu durumda tek çarem Bittrex'le iletişime geçip manuel olarak işlemi onaylatmam değil mi?Onayladıkları takdirde param cüzdana geçecek anladığım kadarıyla.
buietaw
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
May 17, 2021, 11:28:08 PM

Teşekkür ederim.Yani bu durumda tek çarem Bittrex'le iletişime geçip manuel olarak işlemi onaylatmam değil mi?Onayladıkları takdirde param cüzdana geçecek anladığım kadarıyla.

Aynen öyle. Yani yapabilecekleri birşey mümkün ama yaparlar mı onu bilmiyorum

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 17, 2021, 11:52:31 PM

Yeni nesil bazı blockchain ağlarında cüzdanın aktif edilmesi için minimum deposit istiyor ve siz bu minimum miktar cüzdanda yokken transfer gerçekleştirdiğinizde gelen miktar borsalar tarafından algılanamıyor. Gerekli kural deposit sayfasında belirtildiği ve uymadığınız için hatalı olan taraf sizsiniz ancak hatalı olmanız borsanın size yardımcı olmamasının bahanesi olamaz. Size ait bir kripto para artık borsanın cüzdanında ve size bununla ilgili hizmet sunmak zorundalar.

Gerçekleştirdiğiniz transferlerin TxID bilgileri ile birlikte destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz. Destek ekibinin yavaş kaldığı durumlarda reddit gibi global sosyal medya platformlarından yaşadığınız sorunu bildirmek süreci hızlandırmanızda etkili olabilir.

Bu tip hatalar bazen sadece borsaların güncellemeleri geç gerçekleştirmesiyle de oluşabiliyor. Harekete geçmeden ve endişelenmeden önce yeterince beklediğinizden emin olun.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
halitdd (OP)
Newbie
*

View Profile
May 18, 2021, 09:04:14 AM

Reddit'e bununla alakalı bir post açtım ancak geri dönüş alamadım.En son twitter hesaplarının altına ticket numaralarını yazan insanlara twitterdan geri döndüklerini gördüm ancak ne derece sorun çözüyorlar bilemiyorum.Son çare şansımı öyle deneyeceğim size de verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: