Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:32:58 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Tarih Tekerrür mü Edecek - 2021 Bitcoin Çöküşü ve Altcoin Rallisidan Sonra Ayı  (Read 1149 times)
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 20, 2021, 02:07:09 AM

30 k dan alanlar %33 kar yaptı bnb 280 den 400 dolara geldı.acaba ayı  tatbıkatı mı yapıldı Cheesy
30k dan kim aldı. bırakın 30k yı 35k nın altında kim aldı.
en iyi alan 36lardan aldı.

ben katiliyorum bu arkadaşa. evet 30k seviyesinden kolay alım fırsatları olmuş olabilir ama yakalamanız için binance te 24 saat ekran başında olmanız lazım. ben şahsen zombi gibi bütün zamanımı bilgisayar başında geçiren birisi değilim olay meydana geldiğinde güzel güzel uyuyordum :-)
50promil
Member
**

Activity: 806
Merit: 45

View Profile
May 20, 2021, 02:10:37 AM

yine herkesin tepeden satıp dipten aldığı bir gün olmuş.
altcoinci (OP)
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
May 20, 2021, 02:21:05 AM

30 k dan alanlar %33 kar yaptı bnb 280 den 400 dolara geldı.acaba ayı  tatbıkatı mı yapıldı Cheesy
30k dan kim aldı. bırakın 30k yı 35k nın altında kim aldı.
en iyi alan 36lardan aldı.

ben katiliyorum bu arkadaşa. evet 30k seviyesinden kolay alım fırsatları olmuş olabilir ama yakalamanız için binance te 24 saat ekran başında olmanız lazım. ben şahsen zombi gibi bütün zamanımı bilgisayar başında geçiren birisi değilim olay meydana geldiğinde güzel güzel uyuyordum :-)

30dan zaten önceden alım girenler sadece alabilmiştir. Tam çünkü 30K'da alım olmuş. Elle alınması imkansız.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
May 20, 2021, 05:58:22 AM

işin özeti btc nin yaptığı in-çık hareketleri altcoin piyasasının erimesine sebep oldu. btc 1-2 gün öncede 40k seviyelerindeydi şimdide aşağı yukarı aynı seviyelerde ama btc deki bu fiyat dalgalanmaları altcoinlere çok zarar verdi.

bunun böyle olacağıda belliydi çünkü para saçmasapan coinlere akmaya başlamıştı. köpek coinleri bir tarafa elon musk enerji sarfiyatı yüzünden bitcoin i eleştirdi diye daha ortada çalışan bir ürünü olmayan cardano nun 80 milyar dolar piyasa değerine ulaşması hangi akla mantığa hizmet ediyor anlayamıyorum.
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1526
Merit: 502

View Profile
May 20, 2021, 06:20:51 AM

Dün akşam tv100 programına Erkan öz bağlandı. Olan bu düşüşle ilgili görüşlerini paylaştı. Eğer gün kapanışı 37500 dolar üstü olursa daha önce yaşanmış olan sert düzeltmelerden birisi yaşanmış demektir dedi.  Sabah baktım ve 39k larda geziyordu. Demek ki sert bir düzeltme oldu. Bakalım altlar ne zaman  kendine gelecek.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
May 20, 2021, 08:59:01 AM

Dün akşam tv100 programına Erkan öz bağlandı. Olan bu düşüşle ilgili görüşlerini paylaştı. Eğer gün kapanışı 37500 dolar üstü olursa daha önce yaşanmış olan sert düzeltmelerden birisi yaşanmış demektir dedi.  Sabah baktım ve 39k larda geziyordu. Demek ki sert bir düzeltme oldu. Bakalım altlar ne zaman  kendine gelecek.

hocam bırakın şu insanları lütfen. 37500 doları nerden bulmuş. neye göre sert düzeltme. başlangıç noktasını nere baz almış da 37500 diyebiliyor.

açık konuşuyorum, kriptoparalarda grafik analiz vs uygulamaya çalışan insan ya çok ağır gerizekalıdır ya da dolandırıcının bayrakla önde gidenidir.

hangi analiz hangi grafik 1 hafta öncesinde 40.000 altını öngörmüş de arkadaş çıkmış 37500 ü düzeltme noktası kabul ediyor.

abduramann_
Full Member

Activity: 500
Merit: 119

View Profile WWW
May 20, 2021, 02:36:32 PM

37500 doları nerden bulmuş.
64000 / 2 + 5500 = 37500  Grin

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
berkecan88
Member
**

Activity: 454
Merit: 37

View Profile
May 20, 2021, 04:48:38 PM

gene başladı düşmeye herşey..
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1526
Merit: 502

View Profile
May 20, 2021, 04:55:59 PM

hocam bırakın şu insanları lütfen. 37500 doları nerden bulmuş. neye göre sert düzeltme. başlangıç noktasını nere baz almış da 37500 diyebiliyor.

açık konuşuyorum, kriptoparalarda grafik analiz vs uygulamaya çalışan insan ya çok ağır gerizekalıdır ya da dolandırıcının bayrakla önde gidenidir.

hangi analiz hangi grafik 1 hafta öncesinde 40.000 altını öngörmüş de arkadaş çıkmış 37500 ü düzeltme noktası kabul ediyor.

Hocam teknik analize bende inanmıyorum zaten..
 Kanalları gezerken denk geldi o öyle söyledi. Daha önce de destek diye bilgi verenlerin hiçbirisi tutturamadı.
Ben de neden 30k dan döndü anlamadım. Balinaların  vardır elbette  bir bildiği.😀
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
May 20, 2021, 05:20:56 PM

İyi ki sizin gibi teknik analize inanmayan, teknik analizden anlamadan al sat yapan insanlar var ki biz de para kazanıyoruz. Adam gayet doğru bir analiz yapmış. Teknik analizcilerin çoğu üç aşağı beş yukarı benzer grafiklerle bu düşüşü de bekliyordu düşüş sonrası toparlanma için gereken noktaları da öngörüyordu. 30'un altına inmemesi de, 42'den sekip geri dönmesi de tekniğin söylediği şeylerdi. Yol gösterici bir analiziniz olmadan işlem yaparsanız bu yazı tura atmak olur, ya tutar ya tutmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
illetyus
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 368

View Profile
May 20, 2021, 06:07:23 PM

Ben boğann bittiğini düşünüyorum. Zaten büyük bir çılgınlık içerisindeydik. Potansiyel olarak piyasaya girebilecek herkes piyasaya girmiş gibiydi.

Fakat yinede piyasanın dönme ihtimaline karşın all in çıkış yapmadım. %20 ile altcoin tutmaya devam ediyorum ayı gelirse bile uzun vadeci olup ekranı bir kaç yıl kapatmaya razıyım.

Aslında bence büyük short fırsatı var altcoinler hala çok tepede gibi. Ama cesaret edemiyorum.

Daha önceki düşüşlerde ve piyasa dönüşlerinde biiyorum korku bir kere yayıldı mı durmuyor.
Boğada nasıl çılgınca yükseldiysek bu balonun patlamasındada çılgınca ayı boğası yaşayabiliriz. Smiley
berkecan88
Member
**

Activity: 454
Merit: 37

View Profile
May 21, 2021, 02:44:39 PM

Çin Başbakan Yardımcısı Liu He, Bitcoin madenciliği konusunda sıkı önlemler alacaklarını , finansal riskleri kontrol edip önleyeceklerini ve İstikrarlı yuan kurunu sürdürmek istediklerini söyledi.

sikecem Çinini .
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
May 21, 2021, 02:49:42 PM

demek oluyorki piyasadan tamamen çekilme zamanı gelmiş risk almaya gerek yok ido ico vs olursa yatırım yaparım onun haricinde izlemeyi ve beklemeye karar verdim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
50promil
Member
**

Activity: 806
Merit: 45

View Profile
May 21, 2021, 05:39:04 PM

bi halt yapamazlar. papel çekiyorlar.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
May 21, 2021, 06:08:06 PM

saçmalık resmen 2018de gibiyiz.aynı haberler aynı olaylar aynı başroller.çin ne bülük yerse yesin o mandeciler madenciliğe devam ederler.madencilik diğer asya ülkelerine kayar devam eder bu kadar para bukadar yatırıma tamam diyip kilit vurmaz kimse.Liu He'de öperler acımazlar  söz konusu para iken kardeş kardeşi tanımıyor.açık ara madencilikte öndeyken ÇİN pastayı Ameriga ve Avrupaya vermez.elektirikse elektirik kirlilikse kirlilik bunlar hep ticari olgular para varsa  her zaman çözümü var.Anca .çıkar BM derki  Küresel olarak yasaklama kararı alıyoruz o zamna da büyük büyük çok büyük olaylar patlar.ben hala piyasa 2022 kışına kadar gidecek diyorum haberler tarihler bile aynı.
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
May 21, 2021, 08:46:57 PM

tekrar söylüyorum büyük harflerle, KRİPTO PİYASASINDA TEKNİK, ANALİZ DİYEN ADAM, YA AĞIR GERİZEKALIDIR YA DA DOLANDIRICIDIR.

Aynen kardeş 200 yıllık teknik analiz trilyon dolarlık kripto piyasasında geçmiyor sen yazı tura atmaya devam et belki bir gün tutturursun. Grin

Böylelerine gps versen yolu kendim bulayım diye uğraşır, sonra geç kalınca da erken gelenlere gerizekalı ya da dolandırıcı der. Grin Grin

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
May 21, 2021, 09:39:35 PM

tekrar söylüyorum büyük harflerle, KRİPTO PİYASASINDA TEKNİK, ANALİZ DİYEN ADAM, YA AĞIR GERİZEKALIDIR YA DA DOLANDIRICIDIR.

Aynen kardeş 200 yıllık teknik analiz trilyon dolarlık kripto piyasasında geçmiyor sen yazı tura atmaya devam et belki bir gün tutturursun. Grin

Böylelerine gps versen yolu kendim bulayım diye uğraşır, sonra geç kalınca da erken gelenlere gerizekalı ya da dolandırıcı der. Grin Grin

he yeğenim he. teknik acaip işliyor. devam et böyle çizmeye sağlı sollu yukarlı aşağılı. flamalı takozlu yanarlı dönerli.
millet götüyle güler la.

doge a shiba ya safelere de çizin. onlar da bollinger banında ilerliyor. fibonacci tam da bunlar için yapılmış.

son olarak, etme cahil ile sohbet. koy gtüne çeksin zahmet.

LGD2Business
Legendary
*

View Profile
May 21, 2021, 09:59:24 PM
Merited by xzone (1), Balmain (1), torrentco (1)

he yeğenim he. teknik acaip işliyor. devam et böyle çizmeye sağlı sollu yukarlı aşağılı. flamalı takozlu yanarlı dönerli.
millet götüyle güler la.

doge a shiba ya safelere de çizin. onlar da bollinger banında ilerliyor. fibonacci tam da bunlar için yapılmış.

son olarak, etme cahil ile sohbet. koy gtüne çeksin zahmet.

Ne o niye mesajını sildin? Sığ piyasalarla hacimli oturmuş piyasaları aynı kefeye koyan, zaman kavramının farkında olmayan, hayatında tradingview açmamış içinde bulunduğu piyasanın genel trendini görmeyen cahile teknik analiz anlatacak vaktim yok, hayır kurumu değilim üzgünüm. Wink

Teknik analiz koca bir bilimdir, öyle iki video izleyip iki çizgi çekmekle bu işler olsa herkes zengin olurdu. Herkes yumurta kırmayı öğrenebilir ama herkes şef olamaz. Bazıları da ateşe inanmıyorum diye gezer, yemek yiyenlere laf atmayacaksın o zaman.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
May 22, 2021, 08:10:48 AM

Son yaşadığımız boğa kendi içinde farklı dinamikler barındırıyor, geçmişe benzer tarafları olsa da tam olarak her şey geçmiş döngülerde yaşandığı gibi olmayabilir. Her şeye rağmen ben de çok büyük olmasa da son bir altcoin rallisi bekliyorum ama ne zaman olur bilemiyorum, belki de yaz sonu sonbahar civarı olabilir.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
kayiboyu
Member
**

Activity: 588
Merit: 10

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
May 22, 2021, 09:44:57 AM

Tarih tekerrür etmeyecek bana göre. Ben Bitcoin'in 30 bin doların altına düşerek ayıya gireceğini düşünmüyorum. Bence şu an ayı piyasasına girmiş bile olabiliriz. 30-40 bin dolar aralığında gezen bir Bitcoin görebiliriz belki de uzun bir süre.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: