Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:00:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 »  All
  Print  
Author Topic: Radio Caca (RACA)---KRALLLLLL---  (Read 5064 times)
monsieurvincent
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 3

View Profile
December 13, 2021, 03:39:37 PM
Merited by Vispilio (2)

iki taraf da çok aşırı fanatikleşti artık konuyu okuyan kime hak vereceğini şaşırdı Smiley  

Ama gerçek olan BENCE DE tek bu racaya zamanında giren hatta oyun ilk açıldığında ,yine bugünkü değerlerine çıktığında ya da athye koştuğunda bile metamon alıp oyun oynayan çok güzel kazandı , benim maliyetim 0,002lerdeydi oyuna baya baya geç başladım ona rağmen kazanıp çıktım.   Ama bu saatten sonra sisteme giren ponziyi sırtlar kazanamazsınız her an kural değişiyor sürekli bir şeylerin değeri azalıyor vs .
yani azaldığı gibi yeni güncellemelerle yukarıya da atabilir kazancınız ama artık o riski almaya değmez.  şu saaten sonra en fazla eski oyuncuların 1 metamonla takılması lazım
Dediğim gibi kesin konuşmak yanlış olur ama risk çok çok yüksek bir projeye bu kadar bağlanmak anlamsız başka yerlerde macera aramalı

Edit: ben bunu yazarken zaten yeni bir entry girilmiş ve o da aslında durumu kabul etmiş kimse size kazanmadınız demiyor buradaki çoğu oyuncu kazandı  hatta holderlar bile , ama sırf ponzinin suyu kesilmesin diye umut satmak yanlış.
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
December 13, 2021, 04:17:25 PM

RACA konusunda insanların bu kadar temkinli yaklaşmasını anlayabiliyorum. Sonuçta sürekli oyunun kuralının değiştirilmesi hoş karşılanacak bir şey değil. Gelir sürekli değişiyor ve insanlar güvenlerini kaybediyor. Diğer yandan bakınca da ekibin amacı sürekliliği sağlamak ve olayın ponziden ibaret olmamasını istemek.

Şu anda roi artmış olabilir ama bu konu aylardır var, birçok kişi zaten çoktan yatırdığı paranın kat kat üstünü kazandı. Risk almadan kazanç olmuyor, düşen fiyat ve metamon fiyatlarına bakınca şu anda hala yatırım yapmak güzel bir getiri sağlayabilir. Henüz metaverseün başında olduğumuzu da düşünürsek ekip saçma sapan bir şeyler yapmadığı sürece projenin değer kazanmaması için bir sebep yok.

Herkes egg ve metamon üzerinden hareket ediyor, bence state landler için de bir şeyler yapılabilir yakın zamanda. Neredeyse hiç prim yapmadı, prim yapmasını gerektirecek çok bir şey de olmadı Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
IstanbulBeyfendisi
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 1

View Profile
December 13, 2021, 07:14:14 PM
Merited by Vispilio (1)

Stanford ile ortak olduklarını belirtiyorlar: https://prnt.sc/22ugi1q
Yapılan resmi açıklamada hayır ortak değiliz diyorlar. Hayır. RACA'nın ne olduğunu bile bilmiyorum. (Muhtemelen Google AI ortaklığı da yoktur…)https://twitter.com/StanfordAILab/status/1448670189965299719

Maye musk ile olan anlaşmaları ise yalan telegramdan ilk zamanlar adminin yazdıkları: Maye Musk'ın fotoğrafını kullanarak tweet atan bazı kişilerin bulundukları ülke hukukuna göre cezai yaptırıma tabii tutulmak üzere yargılama sürecinin başlatıldığını öğrendik. Maye Musk'ın ekibi maalesef bu tür paylaşımları çok sıkı bir şekilde takip ediyor. Benzer durumla karşılaştığımız takdirde ülkemizde bunun hem cezai hem de hukuki yaptırım boyutu var. Bu sebeple sizlerden ricamız kişisel paylaşımlarınızda Maye Musk'ın fotoğraflarına yer verdiyseniz ivedilikle bu paylaşımları kaldırın. Bundan sonrasında da Raca ile ilgili paylaşımların hiçbirinde Maye Musk'a ait fotoğraflara hiçbir şekilde yer vermeyin, sosyal medya hesabınızdan paylaşımda bulunmayın.

Telegram admini kendini avukat olarak tanıtan bu şahıs Türklere toksik bir güruh demiştir. Ayrıca şerefsizler, itler gibi birçok hakareti vardır.
https://twitter.com/herkesemuhaliff/status/1469720244809871367

Bir avukatın agızına yakışacak sözler tabi avukat ise. Smiley))
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 14, 2021, 11:22:00 AM

yumurta fıyatları 20k altına sarktı. mıllet yuksek level metamonları baz fıyattan satmaya basladı. 20 level metamonlar 600-700k racaya satılıyor suan. racada zaten 0,0026 sevıyesıne gerıledı. sanırım bu oyununda sonuna geldik. sahsen roimi yaptıgım ıcın buradan metamonları satmam. yumurtayıda 50 dolara satmayı dusunmuyorum. hergun kazandıgım yumurtaları tutar fıyat toplarsa o zaman satarım. bakalım buradan toparlıyabılecek mı. sahsen bugun yumurtalar ıcın yıne bır degısıklık yapacaklarını dusunuyorum yıne %10 oranında metamon cıkma ıhtımalı koyarlar
IstanbulBeyfendisi
Jr. Member
*

View Profile
December 14, 2021, 12:58:02 PM
Last edit: December 14, 2021, 02:11:30 PM by IstanbulBeyfendisi

yumurta fıyatları 20k altına sarktı. mıllet yuksek level metamonları baz fıyattan satmaya basladı. 20 level metamonlar 600-700k racaya satılıyor suan. racada zaten 0,0026 sevıyesıne gerıledı. sanırım bu oyununda sonuna geldik. sahsen roimi yaptıgım ıcın buradan metamonları satmam. yumurtayıda 50 dolara satmayı dusunmuyorum. hergun kazandıgım yumurtaları tutar fıyat toplarsa o zaman satarım. bakalım buradan toparlıyabılecek mı. sahsen bugun yumurtalar ıcın yıne bır degısıklık yapacaklarını dusunuyorum yıne %10 oranında metamon cıkma ıhtımalı koyarlar

Oyunun sonunamı geldik ? Arkasında elon musk olan coinin sonu mu gelir google ile anlaşmalı maye musk ile sponsorlu gizli destekçisi cz olan token ? Telegram kanalında söyleseydin önce küfürü yer sonrada atılırdın.

Ben size ne dedim haftalarca kendimi yırttım almayın patlayacak diye yavas yavas çöküşünü izliyorsunuz elinizdende hiçbirşey gelmiyor. Sistem elinde sonunda patlayacak. 1 sene sonra tradesi acılan coin usm ile oyalamaya çalıstılar oda tutmadı. Burdan bu tokeni savunanlara selam olsun siz hakettiniz hiç gelip şu oldu bu oldu demeyin.

Ekin her düşüşte grubu kapıtıyor yine kapatmış verecek cevapları yok. Zaten IQ seviyelerinden bir cevap vermeleri beklenemezdi. 15-20 yaşlarındaki veletlere vermişler günlük 20 tl den modluk yapıyorlar. Böyle bir coinden ne beklersin.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
December 15, 2021, 04:30:14 AM

0.0022 dolar olmuş 1 Raca yani buna da ilk girişte denk gelseydik kazanacaktık yatırım yapmadığım için pişman mıyım evet fazlasıyla ancak burada okuduklarım beni iyi ki sonradan girmemiş demeye itti bugün de iyi bir düşüş yaşamış Raca bakalım daha nereye kadar gidecek şu an zaten sistemde olan erken yatırımcıların hepsi deli gibi para kazandığı için yeni yatırımcıların üzüldüğü bir durum var

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
IstanbulBeyfendisi
Jr. Member
*

View Profile
December 15, 2021, 01:11:35 PM
Last edit: December 15, 2021, 06:23:26 PM by IstanbulBeyfendisi

Globalde token basıp sattıklarını söylüyorlar ekib yok öyle bir şey 1 adet bile token basılmıyor diyorlar. Tr kanalında sorsanız direk ban.

https://etherscan.io/token/0x12BB890508c125661E03b09EC06E404bc9289040?a=0x0000000000000000000000000000000000000000 Günlük milyonlarca token basımı herhangi birine girin bastıkları tokenleri direk satıyorlar.

https://etherscan.io/token/0x12bb890508c125661e03b09ec06e404bc9289040?a=0xd24847558882ed2caaa2ac06b0b11df262d04c11

Gördüğünüz gibi 60 milyon adeti direk satmıslar usd çevirmişler açın gözünüzü açın Kimseye al sat demem ben gördüklerimi paylaşırım sizde kararınızı ona göre verirsiniz vebal benim değildir. YTD
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
December 17, 2021, 12:48:27 AM

raca hakkında yeterli bilgim yok. fakat metaverse ve oyun projesi ayağına piyasaya yeni giren tayfayı fena yoldular, bu bir gerçek. para bunlara, köpek projelerine ve bazı yeni yetme layer-1 projelerine aktı. ben şahsen mutlu değilim bu gidişattan. birileri piyasanın kanını emdi resmen.
IstanbulBeyfendisi
Jr. Member
*

View Profile
December 19, 2021, 07:19:47 PM

scamRACA yarın değeri olmayan arsa satısı yapacakmıs aman dikkat ne alın nede aldırın değeri yok siz 3000 $ verip arsa alacaksınızda oyun açılısı 2022 aralık ayında o zamana kadar kaçıp gitmezse iyi. Haftalarca bas bas bagırdık açıkdan token satısı yapılıyor diye. https://etherscan.io/token/0x12bb890508c125661e03b09ec06e404bc9289040?a=0xd24847558882ed2caaa2ac06b0b11df262d04c11

Ekib artık son demlerini yasıyor dün amazonla ortak olduk dediler onuda yutturamadılar elon musk cz arkadamızda oyunlar artık yemiyor fiyat belli. Biz dediğimizde %12-20 zararınız vardı şimdi %60- %70 zararlar konusuluyor zararın neresinden dönerseniz kardı ama kendinize ettiniz dolar 17 tl oldu başta cıksaydınız ordan bile kara geçmiştiniz size müstahak.

Hiç bir değeri olmayan aktif olmayan borsası ve tradesi olmayan usm coin ile sizleri dolandırıyor projesi olmayan usm leri alırsanız arsadır vs kazıklanmayı hat etmişsiniz demektir.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
December 19, 2021, 08:04:25 PM

raca hakkında yeterli bilgim yok. fakat metaverse ve oyun projesi ayağına piyasaya yeni giren tayfayı fena yoldular, bu bir gerçek. para bunlara, köpek projelerine ve bazı yeni yetme layer-1 projelerine aktı. ben şahsen mutlu değilim bu gidişattan. birileri piyasanın kanını emdi resmen.

Aslında yükseliş yaptığı zaman iyi shillendi bu proje, fiyat düşmüş iken biraz daha fazla araştırayım dedim ama millet çok fena tersde kalmış.Herkes isyan bayrağını açmış. Aslında tepede malda yakalananlar ama piyasanın bu durumu itibari ile bu düşü normal geldi bana. Belki BTC biraz daha aşağılara salarsa almayı düşünüyorum Sizlerin düşüncesi nedir.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
IstanbulBeyfendisi
Jr. Member
*

View Profile
December 19, 2021, 08:45:41 PM
Last edit: December 20, 2021, 09:23:08 AM by IstanbulBeyfendisi

Geç olmadan önleminizi alın ekib fos vaatlerin hepsi yalan açın gözünüzü.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
December 22, 2021, 06:28:48 PM

Dün metemon fiyatları iyice diplerdeydi, sanırım en düşük fiyat güç içerisinde 430k racaya kadar düştü bir metamon için. Daha önce almış olduğum metamon sayesinde kenarda biraz raca tokenim vardı yumurtaları satıp racaya çeviriyordum. Haftalardır beklemedeydim 500k aşağısı görürse metamonlar alacam diye, dün baktığımda istediğim fiyatlardaydı hemen bir tane satın aldım. Bugun etkinlik başlamasıyla ve bir kaç güzel haberle beraber raca coinin fiyatı güzel arttı, hemde metamon fiyatları yapmış. Biraz şansla beraber bir günde 2x yapmış oldum tek metamondan Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
December 23, 2021, 07:26:00 AM
Merited by Vispilio (1)

Geç olmadan önleminizi alın ekib fos vaatlerin hepsi yalan açın gözünüzü.

Açtık gözümüzü senin bu mesajını aldım kafayı kullandım gittim raca aldım. Racamı büyük @istanbulbeyefendisimi dedim aldım gittim. Şimdi karımı çektim teiekkürler hahaha

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
December 23, 2021, 02:33:40 PM

Bazı FUD yapanlar yüzünden dipten satanlar üzüldü, oyunu oynamaya devam edip egg biriktirirken metamonlarını geliştirenler ise sevindi. Ocak ayı çok hareketli geçecek gibi görünüyor son haberlerden sonra. Metamonlar egglere dönüyor, oranları ise henüz belli değil. Metamon fiyatları biraz düşmüştü, gözle görülür artış yaşandı. RACA fiyatının 2xe yakın yükselişini de göz önüne aldığımızda dolar bazında ciddi bir artış oldu.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
December 24, 2021, 08:31:29 AM

Benim maliyetim çok düşük. ( En büyük pişmanlığım zamanında az almış ve metamon ile hiç ilgilenmemiş olmam)
Hedef fiyatım ise 0.05 dolar. Bu fiyata gelirse eğer ben çok az elimde tutup gerisini satacağım. Elinde olanlara bol kazançlar dilerim.

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 544
Merit: 124

View Profile
March 12, 2022, 04:53:48 PM

Biraz önce gördüm ve raca hafifte olsa pump yapmış.bunun sebebi ise ethereum ağına geçmiş olması. ( Ben ethereum ağına geçti diye duydum) herhalde bsc ağınıda kullanacaktır. Yoksa komple bir geçiş mi? Bilgili abilerim vardır herhalde.
MasterOogway
Member
**

Activity: 164
Merit: 18

View Profile
March 19, 2022, 01:25:31 AM

Türklerin eline kitlenmiş yeni bir coin dip gördü diyip aldıkca dibin dibini gördügüm bir coin  bir ath yapıp 0.012 civarını görmesi ile insanları heycanlandırmıs yine binlerce insanı terse yatırmıs
biloOo
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
March 19, 2022, 08:55:45 AM

yukarıda yazılan mesajlara binayen yazıyorum kesinlikle telegram grupları cop twitter da yorumlara kapalı mesaj atıp duruyorlar boş boş mesajlar oyunu zaten çöp sacma sapan bir oyun ki gruplarında oyunu oynayanlar isyanda sürekli coin sürekli düşüşte yalan yanlıs seyler paylasıp insanları daha cok coine cekmeye calısıyorlar ya şu söyle diyorsun coini kötülüyorsun diyip banlıyorlar  arkasında şu var bu var ile olmuyor bu işler görüyoruz coin dibin dibini görüyor her hafta düştükce düşüyor allah alanlara sabır versin

LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
March 19, 2022, 11:02:25 PM

yukarıda yazılan mesajlara binayen yazıyorum kesinlikle telegram grupları cop twitter da yorumlara kapalı mesaj atıp duruyorlar boş boş mesajlar oyunu zaten çöp sacma sapan bir oyun ki gruplarında oyunu oynayanlar isyanda sürekli coin sürekli düşüşte yalan yanlıs seyler paylasıp insanları daha cok coine cekmeye calısıyorlar ya şu söyle diyorsun coini kötülüyorsun diyip banlıyorlar  arkasında şu var bu var ile olmuyor bu işler görüyoruz coin dibin dibini görüyor her hafta düştükce düşüyor allah alanlara sabır versin

Telegram grubunda bilgili adam yok ki boşuna oralara girip vaktinizi kaybetmeyin.
Oyunun çöp olduğunu nereden çıkardınız? Oyun para basıyor, oyuncular aylardır paraya para demiyor. Mini game olarak çıkan Metamon oyunu bile bu kadar para kazandırıyorken USM nasıl kazandıracak kim bilir. Burada defalarca yazılıp çizildi oyunu oynayıp doğru şekilde yatırım yapanlar ihya oldu. 60 levela yaklaşan metamonlarımız ve binlerce usm ile hazırız, Metaverse'ün en iddialı oyunlarından biri olmasını bekliyoruz.
Ayrıca French Montana ile sponsorluk anlaşması yapıldı, French de oyunun içinde artık. Grin

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
█████████████████████████████
█████████████████████████