Bitcoin Forum
May 02, 2024, 06:20:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... 152 »
  Print  
Author Topic: Türkiye Süper Ligi Ana Konusu  (Read 23005 times)
püsür
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 674

View Profile
February 27, 2023, 07:28:58 PM

Beşiktaş ne kadar çabalasa da 3 puanı koparamadı. Antalyaspor ile golsüz beraberlikle sonuçlanan maçta depremzedeler için getirilen oyuncakların sahaya fırlatılmasınlar ortaya çıkan görüntü gerçekten muazzamdı, insanın tüylerini diken diken etti. Umarım bu furya devam eder ve benzer etkinlikler ile zor durumda olan vatandaşlarımıza biraz olsun hediyeler gönderebilir ve yüreğimizi birazcık ısıtabiliriz
Beşiktaş için zor bir Antalya spor maçı oldu. Hakemin kararlarının da etkisi oldu. Gecenin asıl önemi bütün taraftarların sahaya oyuncaklar atıp zor günler geçirdiğimiz günde dediğiniz gibi tüylerimiz diken diken edecek eylemi yapmış olmalarıydı. Unutulmaz bir gece olarak tarihe kazındı. Beşiktaş kulübüne, oyuncularına ve büyük taraftar grubuna tek tek teşekkür etmek gerekir. Ülkenin zor günlerinde daima taraftar grupları insanlarımızın yanında olduklarını hissettiriyorlar sahada, sokakta.
Taraftarlar güzel yardım kampanyaları ve bu maçtaki gibi ayrıca bir kampanya ile güzel şeyler yaptılar ama hükümet istifa sesleri de büyük olay çıktı. Bahçeli'nin bjk üyeliğinden istifa ettiğini görünce çok yüksek sesle güldüm. Skandallar kopsa, onbinlerce kişi ölse ya da yüz milyarlarca dolar zarar olsa hiçbir sorumluluk alıp bir kişi bile görevinden istifa etmiyor. Hükümet istifa dendiği anda kulüp üyeliğinden istifa ediliyor. Güzel güldüm.

Bu saatten sonra ligin tadı pek kalmadı. Deprem sonrası zaten çoğu kişi hayata aynı bakamıyor artık. Galatasaray büyük ihtimal şampiyonluğu bırakmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1068

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
February 27, 2023, 08:20:20 PM

İlk önce Fenerbahçe-Konyaspor maçı öncesinde taraftarların sahaya atkı atması, sonrasında ise Beşiktaş-Antalyaspor maçının dördüncü dakika otuz yedinci saniyesinde sahaya oyuncak atılması çok duygulandırıcı anlardı. Futbolun sadece futbol olmadığı güzel anlardı. Futbolun saha içi hakkında konuşursak da, Beşiktaş golsüz beraber kalarak şampiyonluk hatta ikincilik şansını bile zora soktu.

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
February 28, 2023, 06:10:16 AM

beşiktaş maçını izlerken o kadar çok sıkıldım ve o kadar çok ümitsizliğe kapıldım ki beşiktaş'ın gol atma ihtimali sıfırın altında olduğu için bir ara ciddi ciddi antalysporlu bir futbolcunun yanlışlıkla kendi kalesine gol atmasını bekledim. tabii ki böyle bir şey olmadı ve maç golsüz beraberlik ile sona erdi.

sanırım artık galatasaray ve fenerbahçe dışındaki takımlar için şampiyonluk ihtimali tamamen bitti diyebiliriz. gerçeği, zaten böyle bir iddia yoktu ama futbol oyununun imkanları ölçüsünde "bazı sürprizler olabilir bekleyişi" taraftarların içinde biraz vardı sanki; en azından itiraf etmeliyim ki bir beşiktaş taraftarı olarak benim içimde biraz da olsa böyle bir bekleyiş vardı (sanırım taraftar olduğum için).

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
February 28, 2023, 04:22:48 PM

İlk önce Fenerbahçe-Konyaspor maçı öncesinde taraftarların sahaya atkı atması, sonrasında ise Beşiktaş-Antalyaspor maçının dördüncü dakika otuz yedinci saniyesinde sahaya oyuncak atılması çok duygulandırıcı anlardı. Futbolun sadece futbol olmadığı güzel anlardı. Futbolun saha içi hakkında konuşursak da, Beşiktaş golsüz beraber kalarak şampiyonluk hatta ikincilik şansını bile zora soktu.

Bence de hocam beşiktaşın ikincilik riske girdi ilk 2 çoğu büyük lig için önemli değil ikinci ile üçüncü yine şampiyonlar ligine gidiyor ama ülkemiz için çok kritik ikinci olan şampiyonlar ligi ön elemesi oynuyor birincinin direkt gitme şansı var üçüncü Avrupa ligine gidiyor o yüzden Beşiktaş ikincilik için yarışta devam ediyor

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1508

View Profile
February 28, 2023, 04:37:04 PM

Bence de hocam beşiktaşın ikincilik riske girdi ilk 2 çoğu büyük lig için önemli değil ikinci ile üçüncü yine şampiyonlar ligine gidiyor ama ülkemiz için çok kritik ikinci olan şampiyonlar ligi ön elemesi oynuyor birincinin direkt gitme şansı var üçüncü Avrupa ligine gidiyor o yüzden Beşiktaş ikincilik için yarışta devam ediyor

Bu sezon ligde 2. olmanın hiçbir değeri yok. 1. olan Şampiyonlar Ligi elemesi oynayacak, 2. ve 3. olan Konferans Ligi elemesi oynayacak. Doğrudan kupalara katılma hakkı bile yok. Avrupa Ligi'ne giden takım yok. Oraya kupa şampiyonu gidecek. Bu sezon ligde Avrupa ile ilgili hiçbir avantajlı durum yok. Tarihin en kötü noktasındayız.

Kayserispor maçına deplasman taraftarı alınmayacakmış. Hukuki hiçbir altyapısı olmayan bu skandal kararın tek nedeni Fenerbahçe taraftarının en demokratik haklarından birini kullanıp hükümet istifa diye bağırması. Siyasilerin pis ellerini futboldan çekmeye niyeti yok.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
February 28, 2023, 05:34:58 PM

Bu sezon ligde 2. olmanın hiçbir değeri yok. 1. olan Şampiyonlar Ligi elemesi oynayacak, 2. ve 3. olan Konferans Ligi elemesi oynayacak. Doğrudan kupalara katılma hakkı bile yok. Avrupa Ligi'ne giden takım yok. Oraya kupa şampiyonu gidecek. Bu sezon ligde Avrupa ile ilgili hiçbir avantajlı durum yok. Tarihin en kötü noktasındayız.

Kayserispor maçına deplasman taraftarı alınmayacakmış. Hukuki hiçbir altyapısı olmayan bu skandal kararın tek nedeni Fenerbahçe taraftarının en demokratik haklarından birini kullanıp hükümet istifa diye bağırması. Siyasilerin pis ellerini futboldan çekmeye niyeti yok.

Emin misiniz hocam ilk defa sizden duydum böyle bir şey olduğunu bir de daha Avrupa bitmedi duruma göre 10 veya 11 sıraya ulaşırsak ülke puanında işte o zaman tüm senaryo baştan yazılır ben Başakşehir ve Fenerbahçe’mizin turu atlayacağını düşünüyorum

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
March 02, 2023, 08:59:44 AM

Süper lig yarın Alanyaspor Başakşehir  maçıyla başlayacak, bu hafta en büyük olay hiç şüphesiz Kayserispor’un Fenerbahçe taraftarlarını stadyuma almamak için başvurduğu il güvenlik kurulu kararı gereği sahaya alınmaması olacak, Fenerbahçe başkanı Ali koç bu durumu yargıya taşıyacağını söyledi, gerekçeleri görüyorum ve saçma sapan alınmış bir karar olduğunu görüyorum, Fenerbahçe taraftarı yerinde olsam Kayserispor tribününden girer yine maçı izlerdim,
W Jr. (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 960

View Profile
March 02, 2023, 12:05:24 PM

Süper lig yarın Alanyaspor Başakşehir  maçıyla başlayacak, bu hafta en büyük olay hiç şüphesiz Kayserispor’un Fenerbahçe taraftarlarını stadyuma almamak için başvurduğu il güvenlik kurulu kararı gereği sahaya alınmaması olacak, Fenerbahçe başkanı Ali koç bu durumu yargıya taşıyacağını söyledi, gerekçeleri görüyorum ve saçma sapan alınmış bir karar olduğunu görüyorum, Fenerbahçe taraftarı yerinde olsam Kayserispor tribününden girer yine maçı izlerdim,

Kayserispor başvurmuş, il güvenlik kurulu kararı vermişse eğer söylediğiniz gibi, suç Kayserispor’da değil.Kayserispor’un bu talebinin hukuka uygun olup olmadığını değerlendirmeleri lazım.O kurulda mutlaka hukukçu vardır.Bence Kayserispor’un yaptığı, Fenerbahçe taraftarlarının yaptığından daha fazla siyasi bir harekettir.Kutuplaştırma yöntemi gibi oluyor.Bırak stadyuma gelsin, tezahürat yaparlarsa cezayı kendileri veya kulüpleri ödesin -ki cezayı gerektirecek bir slogan yok, hakaret yok, küfür yok.-

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 703

View Profile
March 02, 2023, 12:11:25 PM

Kayserispor başvurmuş, il güvenlik kurulu kararı vermişse eğer söylediğiniz gibi, suç Kayserispor’da değil.Kayserispor’un bu talebinin hukuka uygun olup olmadığını değerlendirmeleri lazım.O kurulda mutlaka hukukçu vardır.Bence Kayserispor’un yaptığı, Fenerbahçe taraftarlarının yaptığından daha fazla siyasi bir harekettir.Kutuplaştırma yöntemi gibi oluyor.Bırak stadyuma gelsin, tezahürat yaparlarsa cezayı kendileri veya kulüpleri ödesin -ki cezayı gerektirecek bir slogan yok, hakaret yok, küfür yok.-

Maçkoliğin haberine göre Kayseri 2. İdare Mahkemesi, Kayserispor-Fenerbahçe maçında konuk takım taraftarına getirilen deplasman yasağı için yürütmenin durdurulmasına karar verdi.  Yasağı gerektiren herhangi bir şey olmamasına rağmen böyle bir kararın alınması çok tartışılmıştı. Fenerbahçe taraftarının bu maça göstereceği reaksiyonu merak ediyorum. Aynı zamanda mutlaka kazanılması gereken bir maç olduğu için de saha içinde kırmızı kart görme ihtimalini ekliyorum. Sert bir maç olacak bence. Umarım Fenerbahçe 3 puanı alır ve yoluna devam eder.

https://www.mackolik.com/futbol/haber/deplasman-yasagi-karari-mahkemeden-dondu/054e30dc-79ab-49bc-92cd-0a6bcbfc4b75

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
W Jr. (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 960

View Profile
March 02, 2023, 01:13:19 PM

Maçkoliğin haberine göre Kayseri 2. İdare Mahkemesi, Kayserispor-Fenerbahçe maçında konuk takım taraftarına getirilen deplasman yasağı için yürütmenin durdurulmasına karar verdi.  Yasağı gerektiren herhangi bir şey olmamasına rağmen böyle bir kararın alınması çok tartışılmıştı. Fenerbahçe taraftarının bu maça göstereceği reaksiyonu merak ediyorum. Aynı zamanda mutlaka kazanılması gereken bir maç olduğu için de saha içinde kırmızı kart görme ihtimalini ekliyorum. Sert bir maç olacak bence. Umarım Fenerbahçe 3 puanı alır ve yoluna devam eder.

https://www.mackolik.com/futbol/haber/deplasman-yasagi-karari-mahkemeden-dondu/054e30dc-79ab-49bc-92cd-0a6bcbfc4b75

Olması gereken bir karar ve doğru bir karardı.Bu açıdan hızlı verilmiş bir karar olduğu için idare mahkemesini de ayrıca tebrik ediyorum.Şimdi Fenerbahçe taraftarları ile Kayserispor taraftarları arasında maç içersinde gerginlik yaşanma ihtimaline karşı güvenlik güçleri tedbirli olmak zorunda olacaklar.En çok merak ettiğim maçlardan birisi şu an bu maç oldu.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 02, 2023, 09:08:39 PM

Süper lig yarın Alanyaspor Başakşehir  maçıyla başlayacak,

Alanyaspor Francisco Farioli'yi takımdan gönderdi. Onun yerine ligi tanıyan tecrübeli teknik direktör Ersun Yanal ile anlaştı. Başakşehir maçın favorisi ama teknik direktör değişikliği Alanyaspor'u farklı bir havaya sokabilir. Bu gibi değişiklikler genelde olumlu sonuçlar doğuruyor. Maç sonucu tahminim karşılıklı ve bol gollü bir Başakşehir galibiyeti olur.

Bu arada Hataysporlu Ze Luis, Rus takımı Khimki'ye transfer olmuş. 32 yaşındaki futbolcu bu sezon Hatayspor'da kendini bulma fırsatı bulmuştu. Ligimizde kalması daha iyi olabilirdi. Ancak, daha önce Spartak Moskova ve Lokomotiv Moskova formaları da giydiği için Rusya transferi daha kolay olmuş.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1508

View Profile
March 02, 2023, 10:34:03 PM

Emin misiniz hocam ilk defa sizden duydum böyle bir şey olduğunu bir de daha Avrupa bitmedi duruma göre 10 veya 11 sıraya ulaşırsak ülke puanında işte o zaman tüm senaryo baştan yazılır ben Başakşehir ve Fenerbahçe’mizin turu atlayacağını düşünüyorum

10. sıraya yükselirsek sonraki sene için haklarımız belirlenmiş olacak mevcut oynanan sezon için kaç takımın gideceği zaten belli. Yazdığım gibi ligden sadece ilk 3 takım ve kupa şampiyonu toplam 4 takım Avrupa kupalarına gidebilecek. Ligden gidenlerin hepsi eleme oynayacak. Türk futbolu tarihin en kötü durumuna düştü diye boşuna mı yazıyoruz burada aylardır.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Distraction
Sr. Member

Activity: 2044
Merit: 398

View Profile
March 03, 2023, 03:54:05 PM

Galatasaray ciddi ölçüde gücüne güç katmış durumda. Daha peşinde olduğunu bile bilmiyorken bir anda Zaniolo'ya da imza attırmayı başardılar. Hatta bir hazırlık maçı olan takımındaki ilk maçında gol de attı. Zaniolo'nun ben oldukça yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Tek sorun ve önemli bir sorun da tabi ki, oyuncu biraz sakatlığa yatkın. Bu durum takımın başına bela olursa sıkıntı.

Onun dışında Galatasaray'ın özellikle hücum anlamında eskisinden de güçlü olacağına dair şüphem yok. Şampiyonluk için ve Şampiyonlar Ligi'ni de düşünerek şimdiden oldukça iyi bir kadro kurdular ve transferlere de devam edeceklerdir.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1022
Merit: 619

View Profile
March 04, 2023, 06:27:09 PM

Fenerbahçe Kayserispor deplasmanında 3 puanı 2 golle almayı başardı. 2-1 yenen Fenerbahçe 3 puanı kazanırken futbolu fazla umut vermedi açıkçası. Kayserispor ilk yarıda yarım saatte ciddi pozisyonlar buldu ama Fenerbahçe maçı gecenin sonunda kazanmayı başardı. Arda Güler sahaya ilk 11’de çıktı. Artık yavaş yavaş takımda ilk 11’de yer almaya başlayacak .

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 703

View Profile
March 04, 2023, 06:39:03 PM

Fenerbahçe Kayserispor deplasmanında 3 puanı 2 golle almayı başardı. 2-1 yenen Fenerbahçe 3 puanı kazanırken futbolu fazla umut vermedi açıkçası. Kayserispor ilk yarıda yarım saatte ciddi pozisyonlar buldu ama Fenerbahçe maçı gecenin sonunda kazanmayı başardı. Arda Güler sahaya ilk 11’de çıktı. Artık yavaş yavaş takımda ilk 11’de yer almaya başlayacak .

Oynadığımız futbol hiç yeterli değildi. İlk yarıda rakibe verdiğimiz net pozisyonlardan biri gol olsa zaten direnemezdik. Hala savunma arkasına atılan toplarda eksiğimiz var. Samet'in korner bölgesinde yediği bir çalım var ki büyük sıkıntı olabilirdi pozisyon. Arda'nın 11'de çıkmasına sevindim ama nedense bugün tutuk gibiydi. Kaçırdığı pozisyonu atması lazımdı. Valencia hep aynı seviyede oynuyor. Dediğimiz gibi kendisi bizim GOAT'ımız. Zor bir 3 puanı aldık ama bundan sonra daha net galibiyetlere ihtiyacımız var. Sevilla maçından iyi dönersek ligde maç kaybetmeyiz bence.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
March 06, 2023, 05:02:49 PM

Kayserispor maçına her zaman olduğundan daha fazla anlam yüklediler çünkü siyasi sahne bu maçın önünde yer aldı, Kayserispor’un taraftar almak istememe kararı Fenerbahçe cephesinden sert şekilde karşılandı, maçı Fenerbahçe kazanmasaydı gelebilecek tepkileri düşünemiyorum, Fenerbahçe kazandığı için bir şey diyemeyecekler,
trendcoin
Legendary
*

View Profile
March 07, 2023, 05:45:35 AM

enner valencia bu sezon 23. golüne ulaştı. şu adamın yanına bir tane okkalı hedef santrafor koyup şampiyon olacaklarına leblebi gibi gol atan adamı ellerinden kaçırıyorlar; bu basiretsizlik fenerbahçe taraftarları için harbiden can sıkıcı olmalı...

bjk ve ankaragücü arasında oynanan maçta mert günok'u çok beğendim. adamın harbiden harika ayakları var! bu harika yeteneklerini özgüveni ile birleştirince ortaya daha da iyi işler çıkarıyor. elbette bazen komik bireysel hatalar yaparak gol yememize sebep olabiliyor ve taraftarları öfkelendirebiliyor ama bu görüntüleri izlemeyi sezon içinde yiyebileceğimiz birkaç talihsiz gole tercih ederim. :)

CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
March 07, 2023, 05:07:40 PM

enner valencia bu sezon 23. golüne ulaştı. şu adamın yanına bir tane okkalı hedef santrafor koyup şampiyon olacaklarına leblebi gibi gol atan adamı ellerinden kaçırıyorlar; bu basiretsizlik fenerbahçe taraftarları için harbiden can sıkıcı olmalı...

Yönetime de bu konuda kızmamak lazım Enner Valencia ilk kez kariyerinde böyle bir sezon yaşıyor sürdürebilirliği olup olmadığı soru işareti ayrıca kendisi 33 yaşında.2 yıllık sözleşme bence iki taraf için de çok uygun ama 3 ve üstü süreli sözleşme Fenerbahçe'nin elinde patlayabilir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1193

View Profile
March 07, 2023, 09:50:39 PM

@CLS63 hocama katılıyorum, 1 sezon çok iyi geçiriyo olabilir ama devamlılık konusu meçhul, ilerleyen sezonlarda tekrar masaya oturabilirler o tarz bir madde koyabilir zam için.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
trendcoin
Legendary
*

View Profile
March 08, 2023, 03:34:14 AM

Yönetime de bu konuda kızmamak lazım Enner Valencia ilk kez kariyerinde böyle bir sezon yaşıyor sürdürebilirliği olup olmadığı soru işareti ayrıca kendisi 33 yaşında.2 yıllık sözleşme bence iki taraf için de çok uygun ama 3 ve üstü süreli sözleşme Fenerbahçe'nin elinde patlayabilir.

Toplam 20/21:   35 (maç)   13 (gol)   5 (asist)
Toplam 21/22:   33 (maç)   13 (gol)   5 (asist)
Toplam 22/23:   32 (maç)   26 (gol)   4 (asist)
kaynak: https://www.transfermarkt.com

yaşı konusunda haklısın ve bu bence önemli bir mevzu ama adamın istatistikleri ortada... en kötü sezonunda bile doğrudan yaklaşık 20 gole etki etmiş. talep edeceği yıllık ücreti dışında mevzu edilecek bir sorun çok kabul edilebilir bir şey olmamalı bence... yine de genç ve gelecek vaat eden futbolcuları transfer etmek istemiş olabilirler, kadrodaki planlamada kendisine yer vermek istememiş olabilirler ama önümüzdeki sezonu joshua king, joao pedro ya da batshuayi ile geçirmek zorunda kalırlarsa enner valencia'yı mumla ararlar.

Pages: « 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... 152 »
  Print  

Jump to: