Bitcoin Forum
May 13, 2024, 01:47:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 »
  Print  
Author Topic: Türkiye Süper Ligi Ana Konusu  (Read 23244 times)
Hvdv
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 332

View Profile
October 06, 2023, 10:04:59 AM

Avrupa maceraları sona erdiğine göre lige dönüş yapabiliriz. Bugün önemli bir maç var. Adana Demirspor, Adana’da Trabzonspor’u konuk edecek. Adana’da oynayacakları için büyük bir seyirci desteği alacaklar. Bu aldıkları seyirci desteğiyle Adana Demirspor Trabzonspor’u yenebilir. Beşiktaş’ı 4-2 yenmeyi başarmışlardı ve aynı şeyi Trabzonspor’a karşı da başarabilirler. Ayrıca Avrupa sıralaması için Trabzon önemli bir rakip onlara. Bu yüzden bu maça daha önem göstereceklerini düşünüyorum.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
██████████████████████████████████████████████████████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
1715564824
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715564824
Reply with quote  #2

1715564824
Report to moderator
1715564824
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715564824
Reply with quote  #2

1715564824
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MostarCoin
Member
**

Activity: 67
Merit: 38

View Profile
October 06, 2023, 10:24:24 AM

Adana Demirspor ligin joker takımı ve büyük takımlara sorun yaşatacaktır. Geçtiğimiz dönemlerin Alanyaspor'u gibi hoca değişsede kadroyu ve oyun yapısını koruyorlar. Başarılı bir orgazasyon. İleri de devam etmeleri durumunda süper lig'de şampiyonluk olmasa da Avrupa'da gruplar ve üstü başarılar elde edebilirler. Lig içinse Avrupa maçları sonrası umarım yine futbol kabızı bi hafta olmaz keza hem ucl de hem de uefa da çok iyi maçlar izledik.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
October 06, 2023, 09:49:25 PM

Beşiktaş'ın 2 gün içerisinde oynayacağı İstanbulspor maçını merak ediyorum. Çünkü son günler onlar için çok sıkıntılı geçiyordu. Şenol Güneş de daha yeni istifasını verdi. Bir yandan başkan Ahmet Nur Çebi de olağanüstü seçim kararı aldı. Kendisinin de tekrar aday olacağı konuşuluyor ama bence olmayabilir de.

Beşiktaş'a farklı bir yönetim şekli şart oldu. Sadece teknik direktör değişikliği ile olacak iş olduğunu düşünmüyorum. Ne yapması gerektiğini iyi bilen yeni bir başkan ile yeniden hayata dönebilirler.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 06, 2023, 11:07:49 PM

Şenol Güneş istifasını verdi ama yeterli değil, kulübü şahsi anadolu şirketi gibi yönetmeye çalışan geri kafalı Trabzon lobisinin komple gitmesi gerekiyor.

Şenol Güneş için de belki teknik direktörlük kariyerini bitiren bir hamle oldu, sen devletin atadığı öğretmen değilsin "Ben transfere karışmam, transferi yönetim yapar, gelen oyuncularla oynarım, aldığım maaşa bakarım yönetimin elemanı gibi konuşurum" bu memur zihniyetini modern futbol kaldırmıyor, futbolculardan 1. derece sorumlu uzman yetkide biri "transfere karışmıyorum" derse sonuç Beşiktaş'ın bu sezonki hali gibi oluyor...

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
October 07, 2023, 04:57:44 AM

Şenol Güneş istifasını verdi ama yeterli değil, kulübü şahsi anadolu şirketi gibi yönetmeye çalışan geri kafalı Trabzon lobisinin komple gitmesi gerekiyor.

Şenol Güneş için de belki teknik direktörlük kariyerini bitiren bir hamle oldu, sen devletin atadığı öğretmen değilsin "Ben transfere karışmam, transferi yönetim yapar, gelen oyuncularla oynarım, aldığım maaşa bakarım yönetimin elemanı gibi konuşurum" bu memur zihniyetini modern futbol kaldırmıyor, futbolculardan 1. derece sorumlu uzman yetkide biri "transfere karışmıyorum" derse sonuç Beşiktaş'ın bu sezonki hali gibi oluyor...

Transfere karışmıyorum denilir mi hoca dediğin istediği oyuncuları yönetime bildirir yönetim oyuncuyu alır İsmail hoca Szymanski’yi çok istemiş ve başarılı bir transfer olarak bugün onu konuşuyoruz keza Icardi için de öyle denilebilir hocalar çalışacağı oyuncuyu seçer bir kaç alternatif belirler hocaların bu isteğini yönetim yapmaya çalışır 

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 883

View Profile
October 07, 2023, 12:18:02 PM

Beşiktaş'ın 2 gün içerisinde oynayacağı İstanbulspor maçını merak ediyorum. Çünkü son günler onlar için çok sıkıntılı geçiyordu. Şenol Güneş de daha yeni istifasını verdi. Bir yandan başkan Ahmet Nur Çebi de olağanüstü seçim kararı aldı. Kendisinin de tekrar aday olacağı konuşuluyor ama bence olmayabilir de.

Beşiktaş'a farklı bir yönetim şekli şart oldu. Sadece teknik direktör değişikliği ile olacak iş olduğunu düşünmüyorum. Ne yapması gerektiğini iyi bilen yeni bir başkan ile yeniden hayata dönebilirler.

Yönetimin tamamen değişmesi gerekiyor. Fenerbahçe gibi zengin ve elini taşın altına koyan bir başkan gerekiyor. Beşiktaş, şampiyonlar liginde üst tura çıktığı zamanların ertesi senesinde o kadar parayı ne yaptığını açıklayamayan bir başkana da geçmişte sahipti ve şimdi aynı başkan ben yine aday olacağım diyor. Bence artık ikisinin de süresi geçti. Artık Ali Koç gibi, Erden Timur gibi adamların Beşiktaş’a başkanlık etmesi gerekiyor. Süper ligin marka kalitesinde akla gelen 3 takımdan birisinin bu hale düşmemesi gerekiyor .

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
October 07, 2023, 07:22:08 PM

Bu ligin izlenebilir olması için önce terör örgütü üyelerinin temizliğinin yapılması lazım aksi halde diplerde boğulmaya devam eder. Futbolun içinde her zaman siyaset olmuştur çünkü ortada dönen paralar çok büyük bunun yanında toplum mühendisliği yapılarak birçok şeye yön verilebiliyor. Bu yüzden hiçbir zaman futbolun temizlenebileceğini sanmıyorum. İtalya gibi ülkeler ara ara operasyonlar yaparak bu pislikleri temizlemeye çalışsa da bizim ligimizde asla böyle bir temizlik yapılamıyor. Futbol saha içinden çok saha dışında olduğu sürece kimsenin umrunda olmayan, yayın geliri ve izlenme oranları düşük, eski büyük oyuncuların emeklilik parası almaya geldiği, topla oynama süresinin az olduğu, seyir zevkinden yoksun kalitesiz bir lig olarak kalmaya devam edecek.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
October 08, 2023, 10:39:14 AM

Bu ligin izlenebilir olması için önce terör örgütü üyelerinin temizliğinin yapılması lazım aksi halde diplerde boğulmaya devam eder. Futbolun içinde her zaman siyaset olmuştur çünkü ortada dönen paralar çok büyük bunun yanında toplum mühendisliği yapılarak birçok şeye yön verilebiliyor. Bu yüzden hiçbir zaman futbolun temizlenebileceğini sanmıyorum. İtalya gibi ülkeler ara ara operasyonlar yaparak bu pislikleri temizlemeye çalışsa da bizim ligimizde asla böyle bir temizlik yapılamıyor. Futbol saha içinden çok saha dışında olduğu sürece kimsenin umrunda olmayan, yayın geliri ve izlenme oranları düşük, eski büyük oyuncuların emeklilik parası almaya geldiği, topla oynama süresinin az olduğu, seyir zevkinden yoksun kalitesiz bir lig olarak kalmaya devam edecek.

Süper lig ile ilgili çok güzel bir tespit olmuş Türkiye’de maalesef ne yetenek önemli ne maçlar Fatih terim kariyeriyle meşhur olmasına rağmen onun kızı hakkında bile onlarca spekülasyon çıkabiliyor Türkiye’de futbolcular menajerler aracılığıyla takımda oynatılıyor teknik direktör menejer dengesi var ve bu saçma kısır döngüden çıkmak imkansız gibi keşke genel bir temizlik yapılsa da insanlar daha adil bir lig izlese

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 622

View Profile
October 08, 2023, 12:39:28 PM

Samsunspor’un durumu iş değil. 80 dakika 10 kişi oynayan takımı yenemediler ve 1-0 yenildiler. Rizespor için hayati öneme sahip bir galibiyet oldu. Samsunspor ise bana kalırsa ligden düşeceğini garantileyen bir maç çıkardı. Böyle kötü bir oyun Karadeniz’in büyük bir şehrine yakışmıyor. Eski süper lig efsanesi Samsunspor olmaktan çok uzaklar.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
October 08, 2023, 07:58:51 PM

Ligin en iyi golcüsü Aboubakar golleri çakmaya devam ediyor. Yalnız golden sonra sevinmedi gidişattan rahatsız olduğu görülüyor. Chamberlain net pozisyonları kaçırmasa erkenden farka gidebilirdi maç. 3 puan alıp yarışta kalmak önemliydi. Yalnız hakem baya kötüydü verilmeyen penaltılar çıkmayan kartlar büyük rezalet oldu Beşiktaş 3 puan almasa yine çok büyük bir skandal olacaktı. Kalitesiz başarısız hakem ucuz kurtuldu.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
October 08, 2023, 08:49:34 PM

Fenerbahçe maçının özetine baktım. Dzeko'nun pozisyonu penaltı ile alakası yok. Çıkmış Fenerbahçe'li yorumcular net penaltı diyor. Ya abi el insaf neresi penaltı? Çıkartın su at gözlüğünü. Ben gördüm utandım. Bir tane delikanlı çıkmaz mı ya.
Onu geçtim yayıncı kuruluş Fenerbahçe'nin attığı golde taşa becao'nun pozisyonunu gösteriyor. Sanki bok var aq. Neye oraua kadar gidiyorsun.
Ülke de tek kaliteli bir şey yok yeminle. Adalet isteyen yok. Herkes hep bana hep bana derdinde
Mümkün değil düzelmez.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 08, 2023, 09:16:45 PM
Last edit: October 08, 2023, 09:34:45 PM by Vispilio

Fenerbahçe maçının özetine baktım. Dzeko'nun pozisyonu penaltı ile alakası yok. Çıkmış Fenerbahçe'li yorumcular net penaltı diyor. Ya abi el insaf neresi penaltı? Çıkartın su at gözlüğünü. Ben gördüm utandım. Bir tane delikanlı çıkmaz mı ya.
Onu geçtim yayıncı kuruluş Fenerbahçe'nin attığı golde taşa becao'nun pozisyonunu gösteriyor. Sanki bok var aq. Neye oraua kadar gidiyorsun.
Ülke de tek kaliteli bir şey yok yeminle. Adalet isteyen yok. Herkes hep bana hep bana derdinde
Mümkün değil düzelmez.

Fenerbahçe ve Galatasaray geçtiğimiz yıllarda kötü dönemlerden geçiyorlardı ve Türk futboluna ilgi iyice azalmasın diye son haftalara kadar yarışta kalmaları için muazzam bir hakem ve federasyon desteği aldılar... Bu sene tesadüfen iki takım da güçlü kadro kurdu ve bu yardıma ihtiyaçları yok ama ne olur ne olmaz diye torpil tarifesi kaldığı yerden devam ediyor.

Bu durumda 35-36 galibiyetle bitirebilirler sezonu ve iş iyice komediye dönebilir, Türkiye süper liginin marka değeri de böylece yeni bir dip görmüş olur...

Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 492

View Profile
October 09, 2023, 06:10:03 AM

Mümkün değil düzelmez.

Dzeko’nun golünün tekrarını vereceğine Becao’nun pozisyonunu vermesi saçmalıktı zaten yayıncı kuruluş sınıfta uzun zamandır kalıyor. Beinsports’a alternatif yok işte sıkıntı orada. Bunlara alternatif yarışa girecek bir kaç kuruluş olsa belki rekabet artar ama öyle yapmıyorlar tabi. Fenerbahçe’de Dzeko’nun penaltısı bence penaltı değil tabi hakem işin içindeydi. Bence yanlış karar verildi.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 706

View Profile
October 09, 2023, 06:47:37 AM

Mümkün değil düzelmez.

Dzeko’nun golünün tekrarını vereceğine Becao’nun pozisyonunu vermesi saçmalıktı zaten yayıncı kuruluş sınıfta uzun zamandır kalıyor. Beinsports’a alternatif yok işte sıkıntı orada. Bunlara alternatif yarışa girecek bir kaç kuruluş olsa belki rekabet artar ama öyle yapmıyorlar tabi. Fenerbahçe’de Dzeko’nun penaltısı bence penaltı değil tabi hakem işin içindeydi. Bence yanlış karar verildi.

Pozisyonda çok ufak bir diz teması var ama bence penaltı için çok hafif kalıyor o yüzden penaltı vermeyebilirdi. Zaten iyi oyunla kazanıyoruz hakemin böyle şeyler yapıp galibiyeti gölgelemesi saçma oluyor. Hele ki pozisyonu tekrar izlemek varken yayıncı kuruluşun Becao'nun pozisyonunu defalarca göstermesi herkesin tepkisini çekti. Almışlar her şeyi tekele istediklerini yapıyorlar ama ilk defa dün birisi çıkıp kim bu yayın yönetmeni diye sorguladı. İsim verin dedi. Bundan sonra öyle rahat rahat ortalığı karıştıramazlar.

Art niyetli oldukları her hallerinden belli. Bu hafta büyük maçlarda yapılan hakem hataları ve yayıncı kuruluşun yayın yapmaktan uzak hali taraftarı iyice ateşliyor. Ben Fenerbahçe'liyim bana göre Galatasaray lehine kararlar veriliyor, siz Galatasaray'lısınız size göre Fenerbahçe lehine kararlar veriliyor. Gri pozisyon dediğimiz hakemin inisiyatifine kalan pozisyonlarda her taraf kendi lehine inisiyatif kullanmasını istiyor. Mesela bu hafta hakemin eyyam yaptığı pozisyon var. Muslera'nın ayağına basılan pozisyonda hakem rakibe kırmızı verebilirdi bazı yorumcular kırmızı ağır bir karar olur sarı vermesi gerekiyor dendi. Sonra Muslera sinirlenip sarı kart gördü ama devamında hakemi alkışladı ve kırmızı görmesi gerekirken görmedi. Tam burada eyyam yapan hakem önceki pozisyonda rakibe vermediği kırmızı kartı Muslera'ya da veremedi. Yani bunun gibi bir sürü pozisyon var. Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray'ın kollanmaya ihtiyaçları yok. Bir pozisyona bakıyorsun ben haklıyım diğerine bakıyorum siz haklısınız. O yüzden bu güvensiz ortamın değişmesi gerekiyor.

TFF başkanının Galatasaray'ı kolladığına yönelik bir laf ortaya atıldı geçen hafta. "Galatasaray lehine hata yapıldığında ise 'Hakem ne güzel yönetti gördünüz mü' diyormuş." cümlesine bakan diğer taraftarların ne düşünmesi lazım. Fenerbahçe'nin kollandığını söyleyenler Fenerbahçe'nin kaç sezondur şampiyon olamadığını bilmiyor herhalde.

Yani bu tartışmalarda bir taraf diğerini ikna edemez. Futbolu yönetemeyenler yüzünden taraftar birbiriyle atışıyor. Herkesin bakış açısına göre kendi takımına bir şeyler yapılıyor. Aynı maç içinde farklı örnekler göstererek iki takımın taraftarı haklı çıkabiliyor. O yüzden sorun bizde futbolu yönetebildiğini sananlarda.

İlgili haber:
https://www.ensonhaber.com/kralspor/futbol/ahmet-cakardan-olay-sozler-tff-baskani-yuregi-varsa-beni-dava-etsin

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 492

View Profile
October 09, 2023, 07:09:44 AM

@Dzigie güzel yazmışsınız hocam. Türkiye’de maalesef böyle aşırı bir fanatizm var. Forumda da görüyorum ama haklı insanlar. Ben Galatasaraylıyım algıda seçicilik olarak Galatasaray aleyhine kararlara dikkat ediyorum diyelim, başkası fenere, forumun geneli Beşiktaşlılar herhalde onlar en çok hakeme itiraz edenler geçen seneden beri. Bakıyorum pozisyonlara haklılar da. Cüneyt Çakır Avrupa’da çatır çatır maç yönettiği zamanlarda Türkiye’de derbilerde istenmiyordu. Yani hakem olayına bir standart gelmeli. Bu arada hakemlikte de torpil olduğunu da söyleyeyim. Bir yakın arkadaşım x bölgeden hakem olman için 500 bin lira yedirmen lazım diye teklif aldığını 3-4 sene önce bana söylemişti ki çocuk yaklaşık 7-8 sene hakemlik yapıyor ve hala bölgesel amatör maçları veriliyor. Hakemlerde de profesyonel olmak rüşvet ile orantılı. Belki bu yüzden gelişemiyoruz. Hakem gözlemcileri hakemlerden rüşvet isterse ne olabilir ki?

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
October 09, 2023, 07:40:14 AM

Beyler bizim fenere ne oluyor böyle dün de kazanmışız 8 maçta 8 galibiyet rüya olmalı Galatasaray şu kadrosuyla bana en büyük şampiyonluk favorisi gibi geliyordu ama galiba onlarla mücadele edecek gibiyiz bu sene herhalde şampiyonu derbiler belirleyecek milli maçlar arasından sonra Galatasaray Beşiktaş maçı olacak bu maçta çıkacak sonuç çok önemli eğer Beşiktaş kazanırsa ve biz de kazanırsak büyük bir avantaj elde edeceğiz heyecanlı geçecek artık lig

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hvdv
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 332

View Profile
October 09, 2023, 08:58:18 AM

Şampiyonlar liginde mücadele eden Galatasaray’a fazladan dinlenme süresi verilmiş, bu konu eleştiriliyor. Bence Avrupa’da maç yapan tüm takımlara eşit şartlar sunulmalı sonuçta ortada bir ülke puanı hesabı var. Bu sene 3 takımımız da çok iyi mücadeleler ortaya koyarak gelecek sene yeni formatta şampiyonlar liginde daha fazla takımla mücadele etmek için katkıda bulunmalı bence. Milli maç aralarını takımlar çok iyi değerlendirmeli çünkü Galatasaray’ı zor bir fikstür bekliyor aradan sonra .

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 331

View Profile
October 09, 2023, 10:35:09 AM

Şampiyonlar liginde mücadele eden Galatasaray’a fazladan dinlenme süresi verilmiş, bu konu eleştiriliyor. Bence Avrupa’da maç yapan tüm takımlara eşit şartlar sunulmalı sonuçta ortada bir ülke puanı hesabı var. Bu sene 3 takımımız da çok iyi mücadeleler ortaya koyarak gelecek sene yeni formatta şampiyonlar liginde daha fazla takımla mücadele etmek için katkıda bulunmalı bence. Milli maç aralarını takımlar çok iyi değerlendirmeli çünkü Galatasaray’ı zor bir fikstür bekliyor aradan sonra .

Bu konuda bence de eşitlik olması gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray 1 gün fazladan dinlenme imkanı bulmuş. Normalde Galatasaray'ın Fenerbahçe ile Beşiktaş'tan bir gün önce lig maçı yapması gerekirdi ki eşitlik olsun. Sonuçta tüm temsilcilerimiz bize orada başarı getirmek için çaba gösteriyorlar. Belki milli aradan sonra bu dinlenme süresi konusunda daha adil bir durum olur. Örneğin Fenerbahçe'nin Konferans Ligi'ni bile kazanabilecek güçte olduğunu düşünüyorum yani iyi bir dinlenme sürelerinin olması çok kıymetli olur.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
October 13, 2023, 04:31:09 PM

Fenerbahçe 16-16 yaparak çok iyi bir istatistik oluşturdu. Bu sezon Galatasaray çok iyi transferler yapmasaydı şampiyonluğumuzu şimdiden ilan ederdim çünkü bu sezon oynadığımız 8 lig maçını da kazandık. Milli aranın ardından oynayacağımız Hatayspor maçını da kazanırsak 9'da 9 yaparak bu alanda bir rekor kıracağız. Fakat Hatayspor da çok iyi bir takım. Oynadıkları 8 maçta 3 galibiyet 5 beraberlik aldılar. Fenerbahçe gibi namağluplar. Biraz zor bir maç olacağını biliyorum ama Kadıköy'de 9'da 9 yaparak bu alandaki rekorun yeni sahibi olacağımıza eminim.

Kasımpaşa maçının sonunda taraftarlar İsmail Kartal'a sevgi gösterisinde bulundu. Bence bu başarıda en çok takdiri hak eden kişi İsmail Kartal. Taraftarlar doğru kişiyi destekledi. Umarım İsmail Kartal'a karşı olan destek iyi günde olduğu gibi kötü günde de devam eder.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Distraction
Sr. Member

Activity: 2058
Merit: 399

View Profile
October 13, 2023, 05:43:10 PM

Milli ara sonrasında lige bir Galatasaray - Beşiktaş derbisi ile döneceğiz. Beşiktaş Şenol Güneş ile yollarını ayırdıktan sonra İstanbulspor'u 2-0 ile geçmişti. Hala takımın başında geçici olarak Burak Yılmaz var. Yanlış bilmiyorsam derbiden sonra Beşiktaş'ta bir başkanlık seçimi yapılacak ve Ahmet Nur Çebi de yeniden adaylığını koyacak.

Bütün bunların arasında Galatasaray Beşiktaş'ın bu durumundan faydalanır diye tahmin ediyorum. Bence bu derbiyi Galatasaray sağlam bir futbolla rahat kazanır.

███████████████████████████████▀▀▀▀
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Pages: « 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 »
  Print  

Jump to: