Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:54:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bursaspor, taraftar token projesi için BİTCİ Teknoloji ile anlaştı  (Read 226 times)
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
July 31, 2021, 04:43:47 PM

Bence bırakın Bursaspor'u Süper Lig'in büyük takımlarının bile çıkarması pek mantıklı değil. Çünkü ne işe yarayacak ki yani. Tahminimce en fazla kendi mağazasında bir şeyler satın alabilme imkanı sunar. Çok bir gelir elde edebileceğini düşünmüyorum bu işten takımların.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715446465
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715446465
Reply with quote  #2

1715446465
Report to moderator
1715446465
Hero Member
*

Ignore
1715446465
Reply with quote  #2

1715446465
Report to moderator
1715446465
Hero Member
*

Ignore
1715446465
Reply with quote  #2

1715446465
Report to moderator
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 01, 2021, 04:55:28 PM

bu kulüpler herhangi bir aracıyla anlaşmadan ethereum veya binance smart chain üzerinde token çıkarıp uniswap veya pancakeswap üzerinde satışa sunabileceklerini ne zaman öğrenecekler merak ediyorum. chiliz olsun, bitci olsun bunların hepsi uzun vadede yok olup gidecek olan kapalı sistemler.
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
August 02, 2021, 09:38:21 AM

Bence bırakın Bursaspor'u Süper Lig'in büyük takımlarının bile çıkarması pek mantıklı değil. Çünkü ne işe yarayacak ki yani. Tahminimce en fazla kendi mağazasında bir şeyler satın alabilme imkanı sunar. Çok bir gelir elde edebileceğini düşünmüyorum bu işten takımların.

hocam yasal prosedürler izin verirse, futbolcularla beraber yapılabilecek olan etkinlikler (idman, kısa bir maç, penaltı ya da frikik turnuvası, sohbet etme imkanı, fotoğraf çekme imkanı vs.) çok büyük ilgiler görebilir. bunlar iyi kötü anadolu'da yoğun taraftar gruplarına sahip olan takımlar... ve bu grupların içlerinde biraz zaman geçirmiş olsaydınız, bu arkadaşların takımları için neler yapabileceklerini gördüğünüz zaman gerçekten şaşırırdınız. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1199

View Profile
August 02, 2021, 11:05:45 AM
Merited by primeer (1)

bu kulüpler herhangi bir aracıyla anlaşmadan ethereum veya binance smart chain üzerinde token çıkarıp uniswap veya pancakeswap üzerinde satışa sunabileceklerini ne zaman öğrenecekler merak ediyorum. chiliz olsun, bitci olsun bunların hepsi uzun vadede yok olup gidecek olan kapalı sistemler.

Bence sizin söylediklerinizi tercih etmemelerin ana sebeblerinden birisi bizim millet için kullanım kolaylığı.
Şöyle örnek vereyim çoğu yeni yatırımcı uniswap ve pancekswap kullanmayı bilmiyor, hatta cüzdandan cüzdana elindekini coini bile göndermeyi bilmiyorlar.
Bu insanlara bu şekilde bir coin sunarsan istediğin karşılığı alamazsın ama bitci, paribu vb türk borsalarıyla bu işi halledersen millet çok rahat bir şekilde ulaşım sağlar bu borsalar aracılığıyla, zaten çoğu yatırım için alıyor borsada tutuyorlar ellerindeki coinleri.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
August 02, 2021, 09:39:16 PM

Bugün Bursa'da bazı yolların kenarında bekle bizi 3-10 Ağustos ta ayağa kalkma zamanı diy afişler gördüm ama içerik yazmıyor. Ben burada geçen konuyu bildiğim için direkt aklıma o geldi ama bitci ile olan token satışı ayın 14'ünde imiş.  Afiş neyin nesi merak ettim şimdi.
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
August 04, 2021, 10:26:46 AM

Bugün Bursa'da bazı yolların kenarında bekle bizi 3-10 Ağustos ta ayağa kalkma zamanı diy afişler gördüm ama içerik yazmıyor. Ben burada geçen konuyu bildiğim için direkt aklıma o geldi ama bitci ile olan token satışı ayın 14'ünde imiş.  Afiş neyin nesi merak ettim şimdi.

ben de şehirden epey zamandır uzağım, twitter adreslerine (https://twitter.com/BursasporSk) baktım, geçmiş dönemden kalan borçları ödeyebilmek için taraftarlar ve şehirdeki iş insanlarıyla beraber bir yardım kampanyası düzenlemiş olduklarını gördüm. takım zor durumda olduğu için taraftar token şansını denemek istemiş olabilirler.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 04, 2021, 12:20:26 PM

Token projesini Halka Arz gibi düşünebiliriz belli miktarda satıldığında kulübün kasasına nakit akışı sağlanacaktır. Borç ödemek veya transfer yapmak için nakitleri bulunacak. Bir çok pahalı transferler yapılıyor ama istenilen başarıyı yakalayamadığı zaman gelirler azalıyor borçlar artıyor. Yurtdışındaki kulüplerin yapmış olması bence öncülük etmiş oldu zamanla süper ligdeki tüm takımlar token çıkartabilir.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀