Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:29:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Star Atlas Token Satışı Duyurusu : $ATLAS $POLIS  (Read 181 times)
vonutage (OP)
Full Member

Activity: 198
Merit: 158

Look at the Mirror First!

View Profile
August 10, 2021, 08:45:13 AM
Merited by SUPERSAIAN (2), Vispilio (2), Bthd (1)

Nihayet uzun süredir beklenen metaverse projesi Star Atlas token satışı açıklaması geldi.

https://medium.com/star-atlas/countdown-launch-star-atlas-token-sale-ftx-raydium-apollo-x-e9e2043c6a9e

Star Atlas için $ATLAS ve $POLIS tokenleri FTX'de IEO (1 milyon $) ile, Raydium (https://twitter.com/RaydiumProtocol/status/1424898295504195584) ve Apollo-X'de IDO (500 bin $)yöntemi ile satılacak.
Satış için detayların kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

FTX için FTT stake edilmesi gerekecek ve her tier için belirli sayıda ticket tarafınıza tanımlanacak. Her ticket size daha fazla satın alma şansı verecektir. (Tier'lar ile ilgili detaylar yakında paylaşılacak.)
Raydium IDO'su için https://raydium.io/staking/ adresinden $RAY stake etmeniz gerekecektir.  (Ne kadar $RAY stake edilmesi gerektiği yakında açıklanacak - Raydium'da en son IDO'su yapılan proje için cüzdan başına en az 50, en fazla 500 $RAY stake edilebiliyordu ve erken stake avantaj sağlıyordu.)

(Apollo-X ile ilgili bir bilgimiz olmadığı için, bilgisi olanlar yorum kısmından bizlere bilgi verebilir.)

Yöntemler arasında FTT stake işi biraz masraflı olabiliyor. Apollo-X satışı nasıl oluyor o konuda bilgim yok.
RAY en iyi seçenek olabilir diye düşünüyorum. O nedenle de ben katılım için RAY stake ederek şansımı deneyeceğim.

Star Atlas'ın NFT ve gaming için SOL ağında çıkarılacak çok önemli bir oyun olduğunu düşündüğüm için yılın son token satışı olarak değerlendirmek istiyorum. Bilgisi olmayanların araştırmasını öneririm. Projenin Türkçe Telegram kanalı da var katılmak isteyenler https://t.me/staratlasTR 'e katılabilir.
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715459388
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715459388
Reply with quote  #2

1715459388
Report to moderator
1715459388
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715459388
Reply with quote  #2

1715459388
Report to moderator
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
August 10, 2021, 12:05:35 PM

Staratlasın Gaming kategorisinde bir oyun olduğunu hatırlıyor gibiyim sanki, böylesine gaming projelerin revaçta olduğu bir dönemde çıkması çok mantıklı, zamanlama harika ve ekip iyi, satıştan alabilecek olursak iyi kazançlar bırakabileceğini düşünüyorum, bu projeden daha önce bahseden lachrymose hocam da bir şeyler karalar herhalde,
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
August 10, 2021, 05:24:38 PM

Selamlar daha önceki paylaşımınızı da okumuştum. Star Atlas'la ilgili nft poster satışı vardı sanırım o zaman pek ilgi duymamıştım sebebi de yatırım yapacak durumda değildim piyasada çakıldığı zamanlardı. Bugün market'e girdim baktım da posterler müthiş ve muazzam çizimler karşıma çıktı erken alanlara hayırlı olsun. #Atlas #Polis satışı için 3 methodtan bahsetmişsiniz. Raydium üzerinden stake etmek hem daha basit olacak benim için. Şuan için hala stake edebiliyormuyuz, İdo için bilet alma hakkımız olacak mı ?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 11, 2021, 08:30:30 AM

Uzun süredir beklenilen proje. Sanki ilk bilgilerde Temmuz TGE olacaktı ama market koşulları nedeniyle biraz salladılar herhalde.
3 yöntemle satışı güzel ama sıkıntılı bir kaç nokta var.
Birincisi, FTX ve RAY üzerinden alımlarda kişisel allocation çok düşük oluyor. Yani atılan taş ürküttüğün kuşa değmiyor. Bir de SOL projesi olarak gelecek ve FTX listelemesi tamam ama başka bir borsada bu haliyle şu an listeleme zor. Tek başına FTX ise ne kadar taşıyabilir emin değilim kısa vadede. Ayı gelirse zaten dipten toplanır.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
August 14, 2021, 08:52:58 PM

Staratlasın Gaming kategorisinde bir oyun olduğunu hatırlıyor gibiyim sanki, böylesine gaming projelerin revaçta olduğu bir dönemde çıkması çok mantıklı, zamanlama harika ve ekip iyi, satıştan alabilecek olursak iyi kazançlar bırakabileceğini düşünüyorum, bu projeden daha önce bahseden lachrymose hocam da bir şeyler karalar herhalde,

Selamlar. Tam bir play to earn oyunu olacak. Hiç para vermeden sıfırdan başlayanlar bile harika paralar kazanma imkanı bulabilecekler. Token falan çok önemli değil.
vonutage (OP)
Full Member

Activity: 198
Merit: 158

Look at the Mirror First!

View Profile
August 18, 2021, 12:20:27 PM

Detaylar bir bir geliyor...

Token satışı detayları
https://link.medium.com/UtZ7Nl2UMib

Tokenomics
https://staratlas.com/files/star-atlas-economics-paper.pdf?pdf=Economics-Paper