Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:54:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: GSM Operatörlerinin yeni müşteri cambazlığı kendilerine kaybettiriyor.  (Read 164 times)
Ozkance (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 140

View Profile
August 20, 2021, 07:56:21 AM

Uzun yıllardır Vodafone kullanan birisi olarak üvey evlat muamelesi gördüğümden yeni bir Operatör arayışı içine girdim ve bunda kararlıyım.

Aylık 30₺ ye 5gb internet ve 750dk kullanıyordum sürem bitti. İnterneti çok kullandığından 20gb ve üstü redli tarifelere geçmek istedim. İnternette bakayım dedim. 55₺ ye 25Gb vodafone tarifesi buldum. Tam alacakken yararlanamazsınız bu tarife yeni müşterilere açıktır uyarısı aldım. Neyse müşteri hizmetlerini aradım. Durumu izah ettim. İnternet paketimin yetersiz olduğunu o tarifeye geçmek istediğimi söyledim geçemezsin dendi. Peki nasıl olacak dedim. Önce bir kademe yükseleceksiniz yani 10gb olan paket alacaksınız sonra size bir üst tarife 1 ay içinde açılacak dendi. Tabi uygun gördüm kabul ettim. Aradan 1 aya yakın zaman geçti. Tarife açıldı. Dediğim tarife yani yeni müşteriye 55₺ olan tarife bana 117₺ gözüküyor. Anlayacağınız oyuna geldim. Şimdi ulan beni elinizde nasıl tutacaksınız. İlla o tarifeyi almak için başka opetatöre geçip  geri gelmek mi lazım. Bu ne saçma sapan iştir. Yani anlayacağınız Türkiye'de ya bu işin içinde bir oyun var ya da bunlar aptal. Bu şekilde kalıcı müşteri edinemezsiniz.

Operatörlerin yapması gereken şu. Yıl geçtikçe kendi müşterisine yıla göre indirim yapacak, müşterisi başka yere geçmeye korkacak. Diyecekki ben başka yere geçersem indirim hakkım sıfırlanır. Bunlar resmen müşteri kaybetmeye oynuyor. (Yine tekrarlıyorum işin içinde başka alicengiz oyunu yoksa)
1714694056
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714694056
Reply with quote  #2

1714694056
Report to moderator
1714694056
Hero Member
*

Ignore
1714694056
Reply with quote  #2

1714694056
Report to moderator
1714694056
Hero Member
*

Ignore
1714694056
Reply with quote  #2

1714694056
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 881

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 20, 2021, 08:18:33 AM

Benzer bir konuyu ben acacaktım unutmuşum:) Tüm operatörler yeni müşterilere daha uygun ve cazip kampanyalar sunuyorlar ama mevcut müşteri için neredeyse hiç bir şey yapılmıyor varsa yoksa yeni müşteri kazanmak ama yanlış yapıyorlar.

Mevcut müşteriyi “çantada keklik” olarak görüyorlar. Yıllarca o operatörde olmanızın hiç bir anlamı olmuyor halbuki sadık olan müşteriler daha cazip kampanyalar sağlanmalıki uzun yıllar başka operatör aramasın ama durum maalesef böyle olmuyor. Faturalı kullanıyordum 1 sene taahhütlüydü cazip bir kampanya çıkmadı bende kontörlü geçişi sağladım Türkcell bayi çalışanı seni arayan olursa kontörlüye geçme faturalıda kal diye kabul etme dedi önce geçiş sağlansın dedi o zaman daha iyi kampanyalar çıktığını söyledi.

Yani kısaca arada bir yeni müşteri olup yeni müşteri nimetlerinden yararlanacaksınız başka yolu yok. Sadık müşteri değersiz müşteri.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
August 20, 2021, 08:24:11 AM

Maalesef enflasyonun en çok yansıdığı şeylerden biri bu şirketlerin paketleri. Ayda 100 tl gibi bir şey veriyorum ben de. YouTube vs gibi birçok şey kotasız bu güzel fakat fiyat pahalı. Ayrıca benim de fatura fiyatım çok azalıp artıyor garip şekilde.
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
August 20, 2021, 08:48:54 AM

Bu sadece Vodafone has bir durum değil ne yazık ki. Turkcell de farklı değil. Ben 4-5 yıldan fazla Turkcell abonesiyim. Uygun tarife deyip zamlı tarifeye geçiriyor. Dışarıdan gelenlere en uygun tarifeyi uyguluyor. Sonraki yıl o kişiye de geçiriyor maalesef. Alayı aynı ama en kalitelisi Turkcell olduğu için ben katlanıyorum bu duruma

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
Dolorex
Member
**

Activity: 294
Merit: 49

View Profile
August 20, 2021, 08:54:41 AM

Belki 10 yılı aşkın zamandır Vodafone abonesiyim. Bu sene ki yaşadığım tam bir rezalet. Sahile 2 km yukarıda ve rakım olarak en fazla 200 metre köyümde vodafone çekmiyor. Beğenmediğim Türk telekom  bile full çekiyor. Hoş tatil de telefonum sustu kafayı dinledim de ya acil bir durum olsa napardım?
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 964

View Profile
August 20, 2021, 09:51:22 AM

10 yıla yakın Türk Telekom kullanan birisi olarak size katıldığımı söylemeden geçemeyeceğim.Gerçekten çok kötü bir durum.Bir iki sefer artık bunalıp hattı iptal ettirmek istedim.Taahhüt bitmeye yakın aradım dedim ki 5-6 yıldır bu hattı kullanıyorum ve her taahhüt dönemimde bana zam yapıyorsunuz, yeni gelen müşteriye veya hattını başka operatöre taşıyıp tekrar Türk Telekom kullanana indirim yapıyorsunuz bizlere hiç bir şey yok.Artık verimsiz olduğunu düşünüyorum kapattıracağım dedim.Tamam dendi.Kapatma talebim alındı.

Bir iki gün geçtikten sonra Ankara genel merkez beni arıyor, hattınızı kapattırmayın size özel %25 indirim yapayım diyor.Madem böyle bir şansınız varsa neden kapattırmak isteyince söylemiyorsunuz diyorum.Onlar yapamaz tek yetki bizde diyor.

Anlayacağınız blöfle iş çevirebilirsiniz.Haberiniz olsun.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 20, 2021, 09:54:05 AM

Vodafoneu uzun senelerdir aynı tarife ile kullanmaktayım 27 tl ile başladığım pakete şuanda 40 tl ye yakın bir ücret ödemekteyim. Hattın sahibi olan kuzenim amerika da olduğu için ve birçok üyelikte bu numaram olduğu için farklı bir hatta da geçemiyorum. Bulunduğum bölgede türktelekomun baz istasyonu iyi çekiyor kuzenim geldiğinde ilk işim Bimcell'e geçmek olacak. Vodafone da Türkcell'de Türktelekomda iyice kazık peşinde artık. Gelene kadar ağam paşam, geldiğinde ise geç otur şura dercesine hareket ediyorlar.
Ozkance (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 140

View Profile
August 20, 2021, 09:58:23 AM

10 yıla yakın Türk Telekom kullanan birisi olarak size katıldığımı söylemeden geçemeyeceğim.Gerçekten çok kötü bir durum.Bir iki sefer artık bunalıp hattı iptal ettirmek istedim.Taahhüt bitmeye yakın aradım dedim ki 5-6 yıldır bu hattı kullanıyorum ve her taahhüt dönemimde bana zam yapıyorsunuz, yeni gelen müşteriye veya hattını başka operatöre taşıyıp tekrar Türk Telekom kullanana indirim yapıyorsunuz bizlere hiç bir şey yok.Artık verimsiz olduğunu düşünüyorum kapattıracağım dedim.Tamam dendi.Kapatma talebim alındı.

Bir iki gün geçtikten sonra Ankara genel merkez beni arıyor, hattınızı kapattırmayın size özel %25 indirim yapayım diyor.Madem böyle bir şansınız varsa neden kapattırmak isteyince söylemiyorsunuz diyorum.Onlar yapamaz tek yetki bizde diyor.

Hocam aklıma bir komik durum geldi. İyi ki Telekomun bu rezilliğinden bahsettiniz 😂 şimdi yıllar önce benim de faruram artmıştı aradım kapatacam dedim sonra benş başka bir yere yönlendirdiler muazzam bir indirim teklifi sundular. Kapatmadım. Neyse aynı tarifeden bizim arkadaş da vardı. Durumu ona anlattım. Ben de arayım şu şe.sizleri dedi. Neyse garibanım aradı. Hattımı kapattıracam dedi. Karşı taraf hiç birşey demeden tamam işlemlere başlıyalım dedi. Hattı kapattı. 😂 Arkadaş döndü bana baktı. "Kapattılar ya lan hattı" dedi. 😂 O zamanlar da o numarayı birdaha kullanamıyordun. Gitti zavallının numara. Yrni hat aldı 😂😂😂 aklıma geldikçe anlatır gülerim 😂🙂🙂
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
August 20, 2021, 11:38:22 AM

Herkes aynı durumdan muzdarip, ilk geldiğinde hoş geldiniz yalayıp yutmalar sonra ne geçirebilirsek, bu insanlar sözleşmeleri bitince her seferinde başka bir operatöre geçmeleri mi gerekiyor ucuz kampanyalardan yararlanmak için.
Bunlara bir engel olunması lazım, devamlı müşterisini soyuyor, yeni gelenler çok az ödüyor adalet neresinde bu işin, takır takır paramızı veriyoruz ona göre de hizmet bekliyoruz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 964

View Profile
August 20, 2021, 12:37:30 PM

Hocam aklıma bir komik durum geldi. İyi ki Telekomun bu rezilliğinden bahsettiniz 😂 şimdi yıllar önce benim de faruram artmıştı aradım kapatacam dedim sonra benş başka bir yere yönlendirdiler muazzam bir indirim teklifi sundular. Kapatmadım. Neyse aynı tarifeden bizim arkadaş da vardı. Durumu ona anlattım. Ben de arayım şu şe.sizleri dedi. Neyse garibanım aradı. Hattımı kapattıracam dedi. Karşı taraf hiç birşey demeden tamam işlemlere başlıyalım dedi. Hattı kapattı. 😂 Arkadaş döndü bana baktı. "Kapattılar ya lan hattı" dedi. 😂 O zamanlar da o numarayı birdaha kullanamıyordun. Gitti zavallının numara. Yrni hat aldı 😂😂😂 aklıma geldikçe anlatır gülerim 😂🙂🙂

Bir arkadaşıma daha aynı sorun oldu.Demek ki keyiflerine göre kapatıp açma yetkileri var.Bana özel o teklifi sunmalarının sebebi uzun süredir Türk Telekom kullanıyor olmam diye söylemişlerdi.Belki arkadaşınızın yeni aldığı yada yakın zamanda edindiği bir hat olduğu için uyarmadan kapatma gereği duymuşlardır.

Velhasıl kafasına göre sistem oturtmuşlar.Eski üyelere daha çok avantaj sağlamaları lazımken bunu yapmıyorlar.Ben de o operatöre geç, sonra değiştir uğraşmak istemiyorum.Böyle yuvarlanıyoruz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
August 20, 2021, 01:45:10 PM

3 Operatör ortaklaşmışlar ve anlaşmışlar. Kendi operatöründeki indirimi kendi abonelerine yansıtmıyorlar. Burada iş size düşüyor. Kendinize uygun paket bulunca ve geçmeyi düşündüğünüz operatör çekim kalitesi yeterli geliyor ise hemen bu fırsatı değerlendirip yeni pakete geçeceksiniz. Zaman içindeki teknik gelişmelerden dolayı adamlar hep aynı paketi satmak istemiyorlar. Size tanınmış olan bir ayrıcalık diğer paket ile elinizden alınıyor. Bulunduğunuz operatördeki indirim için faydalanma şansınız yok. Başka bir operatöre geçin 3 ay bekleyin geri eski operatörünüze gelin. Almayı istediğiniz paket verilecektir. Bazı paketlerde bütün operatörlerde var bir kereye mahsus bir ceza işlemi uygulanıyor. Bunları kendiniz değerlendireceksiniz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
August 20, 2021, 02:47:04 PM

Hocam sadece 1 üst tarife 1 ay sonra açılacak demiş, fiyatı aynı olacak dememiş ki.  Grin  Tabi benim dediğim işin şakası. Aslında ister Vodafone ister Turkcell vs. olsun müşteri hizmetleri sıkıntılı oluyor. 40 takla atmanız gerekiyor bir şeyi anlatabilmek için. İşini daha iyi yapacak insanlar alınsa daha güzel olacak da. Tabi insanlar belki de kötü değil ama firmanın dayattığı bazı koşullar yüzünden garip konuşuyorlar.

Valla nereye de gitseniz böyle bir hizmet şeklinden kaçışınız yok, geçmiş olsun. Ama belki diğerlerinde işlemlerinizi internet üzerinden rahatça yapabilirsiniz ve hiç müşteri hizmetleri ile muhattap olmanıza gerek kalmaz. Mesela ben Turkcell kullanıyorum. Taahhütüm bitiyordu ve uygulamasından paketleri gezip ne neymiş görüp başka bir pakete geçtim.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 20, 2021, 03:08:18 PM

Kelime oyunlarına bak tam bir çakal bunlar ya size de geçmiş olsun hocam yapacağınız şey direkt operatör değiştirin bunlardan bir cacık olmaz sistemin açığı bu sürekli değiştir sürekli karlı şekilde görüş

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Dolorex
Member
**

Activity: 294
Merit: 49

View Profile
August 20, 2021, 03:18:51 PM

Hocam aynı cakalligi bankalar da yapıyor. Bankanın kredi kartını senede bir kıllanmışım 100 tl kart ucreti stiyorlar. Telefon açıyorum kardesim ben den kart aidati istiyorsunuz madem derhal kartımı kapatın dediğimde direk yan çizerek efendim biz kart ücreti yerine size kart ücreti kadar puan verelim vs. Çakallar müşterinin dosyasina bakarak hamle yapıyorlar. Iyi müşteriysem kaybetmemek için 40 takla atarken değilsem tabiki kartınızı kapatırız edasıyla iş yapıyorlar. Bankaların da bu konuda sicili bozuk.
Distraction
Sr. Member

Activity: 2058
Merit: 398

View Profile
August 20, 2021, 03:33:46 PM

Türkiye'deki GSM operatörlerinin hiçbirinin ben devamlı müşterilerine kıyak yaptıklarını görmedim. Aslında uzun zamandır müşterisi olduğunuz için size özel paketinizde indirim falan yapması beklenir öyle değil mi? Ama bunu sadece yeni gelenlere yapıyorlar. Yani sen müşterileri olduktan sonra artık çok da umurlarında olmuyorsun. Sadece taahhüt bitimi yaklaştığında ellerinden müşteriyi kaçırmamak için hemen arayıp avantajlı paket önerilerinde falan bulunmaya başlıyorlar.

Keşke işleri düştüklerinde değil de her zaman müşterileri akıllarına gelse.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
verbakalim
Hero Member

View Profile
August 21, 2021, 09:28:49 AM

Türkiye'deki GSM operatörlerinin hiçbirinin ben devamlı müşterilerine kıyak yaptıklarını görmedim. Aslında uzun zamandır müşterisi olduğunuz için size özel paketinizde indirim falan yapması beklenir öyle değil mi? Ama bunu sadece yeni gelenlere yapıyorlar. Yani sen müşterileri olduktan sonra artık çok da umurlarında olmuyorsun. Sadece taahhüt bitimi yaklaştığında ellerinden müşteriyi kaçırmamak için hemen arayıp avantajlı paket önerilerinde falan bulunmaya başlıyorlar.

Bu güne kadar kullandığım pek çok platform içinde sadece eski müşteriye indirim ve kolaylık sağlayan Kablotv yi gördüm. Bunun dışında kullandığım diğer platformlarda hep süre dolunca işin üçkağıdı giriyor. Kablotv alanı kısıtlı olmasına rağmen eski kullanıcılarına hep indirimli bir ürün vermeye çalışıyor. O da ihtiyacın olmasa da alman gerekiyor. Daha sonra bu ürünü iptal ettirmez isen kullanmadığın ürün için bir kaç lira fazla fatura geliyor. unlardaki çakallık da bu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 21, 2021, 09:32:02 AM

Birde hocam faturasız hattan faturalı hatta geçirtip öyle geçirmeye çalışıyorlar. Sizin için çok güzel bir kampanyamız var efendim şu kadar gb şu kadar dakika sms ama faturalı! Faturasız olsa olmuyor mu? Olmaaaz faturalı olacaksınız ki geçirelim size diyorlar!
Granxis
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 536

View Profile
August 21, 2021, 02:22:39 PM

Turkiye'de gozunuzu kapatip sectiginiz herhangi biri bile operator sirketlerinin oksamasina maruz kalmistir, kibrista sadece roaming acik kaldi diye eski parayla milyar lira hesap odedim, her ay sinsice artirilan tarifeler karsisinda caresi kaldim, operator sirketleri buyuk bir strateji izliyorlar, ozellikle tarife altlarinda kucuk yazilar ile "deisim yapma hakki operator sirketine aittir" minvalinde bir taahhut bulunuyor ki elimiz ayagimiz hukusal anlamla baglaniyor.

.
.Duelbits.
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
TRY OUR
  NEW  UNIQUE
GAMES!
.
..DICE...
███▀▀                     ▀▀███
███    ▄▄▄▄         ▄▄▄▄    ███
███   ██████       ██████   ███
███   ▀████▀       ▀████▀   ███
███                         ███
███   ▄████▄       ▄████▄   ███
███   ██████       ██████   ███
███    ▀▀▀▀         ▀▀▀▀    ███
███▄▄                     ▄▄███
.
.MINES.
████████████████████████▄▀▄████
██████████████▀▄▄▄▀█████▄▀▄████
████████████▀ █████▄▀████ █████
██████████      █████▄▀▀▄██████
███████▀          ▀████████████
█████▀              ▀██████████
█████                ██████████
████▌                ▐█████████
█████                ██████████
██████▄            ▄███████████
████████▄▄      ▄▄█████████████
.
.PLINKO.
█████████▀▀▀       ▀▀▀█████████
██████▀  ▄▄███ ███      ▀██████
█████  ▄▀▀                █████
████  ▀                    ████
████                       ████
█████                     █████
██████▄                 ▄██████
█████████▄▄▄       ▄▄▄█████████
10,000x
MULTIPLIER
NEARLY UP TO
.50%. REWARDS
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
verbakalim
Hero Member

View Profile
August 21, 2021, 09:17:30 PM

Turkiye'de gozunuzu kapatip sectiginiz herhangi biri bile operator sirketlerinin oksamasina maruz kalmistir, kibrista sadece roaming acik kaldi diye eski parayla milyar lira hesap odedim, her ay sinsice artirilan tarifeler karsisinda caresi kaldim, operator sirketleri buyuk bir strateji izliyorlar, ozellikle tarife altlarinda kucuk yazilar ile "deisim yapma hakki operator sirketine aittir" minvalinde bir taahhut bulunuyor ki elimiz ayagimiz hukusal anlamla baglaniyor.
Kıyı kentlerinde ve sınıra yakım illerde roaming konusuna dikkat etmeli. Ulusal roaminge izin vermeyen kuruluşlar iş uluslar arası roaminge gelince sesiz kalıyorlar. Olan müşteriye oluyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Velvet78
Legendary
*

Activity: 2324
Merit: 1024

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile
August 21, 2021, 11:37:31 PM

İki yıl öncesine kadar sürekli olarak operatör değiştiriyordum. Sırf bu sebepten dolayı işte. Yeni müşteri çekmek için her zaman onlara uygun fiyatlar kampanyalar hediyeler var. Ama zamanla bu yok oluyor. Haftalık salla kazan kazı kazan gibi uygulama hediyelerinde bile ilk zamanlarda bol bol internet kullanımı çıkarken zamanla az süreli veya sms kullanım hediyesi çıkıyor. İşte her işte olduğu gibi sadık olanın uzun süredir kullananın değeri bilinmiyor bu zaten cepte gözüyle bakılıyor Smiley

..Stake.com..   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
..PLAY NOW..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 21, 2021, 11:42:36 PM

Hocam aynı cakalligi bankalar da yapıyor. Bankanın kredi kartını senede bir kıllanmışım 100 tl kart ucreti stiyorlar. Telefon açıyorum kardesim ben den kart aidati istiyorsunuz madem derhal kartımı kapatın dediğimde direk yan çizerek efendim biz kart ücreti yerine size kart ücreti kadar puan verelim vs. Çakallar müşterinin dosyasina bakarak hamle yapıyorlar. Iyi müşteriysem kaybetmemek için 40 takla atarken değilsem tabiki kartınızı kapatırız edasıyla iş yapıyorlar. Bankaların da bu konuda sicili bozuk.

Konu kayması olacak şimdi belki ama evet hocam bankalarda da bu durum geçerli benim de maaş bankam benden aidat kart almıştı hemen aradım iptal ettiler iptal edebiliyorlar ha etmezlerse o zaman da tüketici hakem heyeti paranızı alıyor haberiniz olsun

Gsm için söylenilen her şeye katılıyorum isteyene göre kişiye göre muamele yapıyorlar

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
August 23, 2021, 09:15:34 PM

Mutlaka televizyonda görmüşsünüzdür, sizin kullandığınız hattan daha fazla internete sahip olan bir tarifede mutlaka küçük puntolarla, bu tarifeye yeni müşteriler veya hattını taşıyanlar faydalanabilir gibi bir şart cümlesi ekliyorlar, mantıksız bence, eski müşteriye öyle cazip teklifler verilmeli ki, o müşteri kaybedilmesin,
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 331

View Profile
August 25, 2021, 09:54:21 PM

Her şeyden önce bu telefon paketlerinde sınırsız internetin bulunması şart. 2021 yılındayız ve hala 3-5 gb'lık ya da 20-25 gb'lık vs. paketler mevcut sadece. Bu devirde kota mı kaldı hala? Yurtdışında çok uygun bir fiyata sınırsız internetli paketlere sahip oluyorsun. Tabi aynısını burada yapsalar kim bilir kaç yüz lira isterler utanmadan da işte.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de eski müşterilerine hiçbir kolaylık sağlamıyorlar. Ben hayatımda bu kadar kötü bir şirket yönetim şekli görmedim. Sadece yeni müşterilere "avantajlı" paketler var ama eskilere gelince olan şey, paketin fiyatını şişirmek. Çok garip işleyen bir düzen bu.

███████████████████████████████▀▀▀▀
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
verbakalim
Hero Member

View Profile
August 26, 2021, 08:00:19 AM

Her şeyden önce bu telefon paketlerinde sınırsız internetin bulunması şart. 2021 yılındayız ve hala 3-5 gb'lık ya da 20-25 gb'lık vs. paketler mevcut sadece. Bu devirde kota mı kaldı hala? Yurtdışında çok uygun bir fiyata sınırsız internetli paketlere sahip oluyorsun. Tabi aynısını burada yapsalar kim bilir kaç yüz lira isterler utanmadan da işte.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de eski müşterilerine hiçbir kolaylık sağlamıyorlar. Ben hayatımda bu kadar kötü bir şirket yönetim şekli görmedim. Sadece yeni müşterilere "avantajlı" paketler var ama eskilere gelince olan şey, paketin fiyatını şişirmek. Çok garip işleyen bir düzen bu.

Hocam bu sınırsız denen paketleri incelediğiniz zaman bunların sınırsız değil belli süreli ve kotalı olduğu ortaya çıkıyor. Benim kullandığım ev interneti 100 Mbit hızında kota yok. Her gün 18:00 ile 23:59 saatleri arasında hızım 25 Mbit e düşüyor. Adamlar bunu buradan kısarak veriyorlar. Bana lazım olduğu zaman hızım düşüyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████