Bitcoin Forum
May 05, 2024, 12:42:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Adalet ve Kalkınma milletvekilinin polisimize yaptığı terbiyesizlik  (Read 198 times)
Phoenix Anka (OP)
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
August 22, 2021, 08:56:24 PM

İsminde ‘Adalet ve Kalkınma’nın geçtiği ancak ;
-Ne adaletli,
-Ne de kalkınmalı bir ülke olamadığımız, iktidarın milletvekillerinden birisi, bugün, ülkenin “şehit” olduğunda bir dönem sadece sayı olarak bildiği, şimdilerde 60 saniye kadar ayırıp, haberlerde gördüğü devletin Polisine hakaret etti ! CHP milletvekili geçen günlerde yaptığında en çok eleştiren AK parti milletvekilleri suskunluğunu koruyor.

Sebebini ise ne siz sorun ne ben söyleyeyim. ‘Adaletli ve Kalkınmalı’ Mersin milletvekili bayanın içinde olduğu araç HTS kayıtlarında şüpheli araç olarak düşüyor . Polis vazifesini yapmak için aracı durduruyor, otoyolda aracın plakasının sürekli ihbar olarak düştüğünü ve sistemde milletvekili aracı olarak görünmediğini söylüyor. İçeride oturan bayan sözde milletinvekili, görevini yapan polise hakaretler yağdırıyor. İçeri çemkiriyorsun, tükürük geliyor içeriye uzaklaş diye polisi aşağılıyor. Polis arkadaş ekipler, telsizden ihbar geliyor, hts kayıtları ile deyince ekibe tükürürüm adını versene sen şerefsize bak gibi sözler söylüyor.

Bu olayların karşısında peki Valilik ne yapıyor sizce? Görevini yapan polis memurları hakkında soruşturma başlatıyor. Polis memuru yarım saat keyfi bekletmiş milletvekilinin aracını böyle bir şey olacağını pek zannetmiyorum. Keyfi olarak bir polis, milletvekilinin aracını bekletebilir mi? Valilikten yapılan açıklama tam bir fiyasko. Nasıl olur da görevini yapan memura soruşturma açarsın. Bu kadar çok yalakalık yapmayın artık.

Ne komik değil mi? İsminde ‘Adalet’ geçiyor ama ülkede Adaletten eser yok.
‘Kalkınma’ geçiyor ve ülke 20 senede bırakın kalkınmayı ‘K’ yı göremedi
. Ekonominin durumu ortada.

Zaten ülke ne çektiyse bunlardan çekmedi mi? En çok bir şeyi savunan, o şeyi en çok istismar eden oldu.

Buyrun size çok güzel örnek.
Siz ne diyorsunuz artık sıradanlaşan bu çifte standarta?

https://www.haberler.com/amp/goruntuler-tepki-cekti-ak-partili-vekilden-14347919-haberi/

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714869723
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714869723
Reply with quote  #2

1714869723
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 22, 2021, 09:14:40 PM

Bir polisin bir milletvekili aracını durdurduğunu ben gözlerimle hiç görmedim oradaki polis eğer mlv olduğunu bilseydi o da durdurmazdı hele hele ak parti mlv durdurmak yürek ister işte aha bak örneği valilik polis suçlu demiş haberlere düştü polis sayfaları yazıyor ve Twitter’da galiba tt olmuş böyle bir şerefsizlik olabilir mi ya işini yap suçlu ol zaten biz hep böyle suçlu olduk aq kimseye yaranamazsın işini iyi yaparsın neden işini yapıyorsun derler yapmazsın rüşvet mi aldın derler kimine yardımcı olursun polis ağırbaşlı olmalı derler kimseye yaranamıyoruz ben şaşırmadım arkadaşım polis her zaman söylüyorum sahipsizdiiiir polise vur vurabildiğin kadar kimsenin sesi çıkmaz haberlerde 54 yaşında bir polis abinin başında telsiz kıran adam serbest kaldı polis kan revan kalmış savcılık serbest bırakıyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
August 22, 2021, 09:25:20 PM

Bir polisin bir milletvekili aracını durdurduğunu ben gözlerimle hiç görmedim oradaki polis eğer mlv olduğunu bilseydi o da durdurmazdı hele hele ak parti mlv durdurmak yürek ister işte aha bak örneği valilik polis suçlu demiş haberlere düştü polis sayfaları yazıyor ve Twitter’da galiba tt olmuş böyle bir şerefsizlik olabilir mi ya işini yap suçlu ol zaten biz hep böyle suçlu olduk aq kimseye yaranamazsın işini iyi yaparsın neden işini yapıyorsun derler yapmazsın rüşvet mi aldın derler kimine yardımcı olursun polis ağırbaşlı olmalı derler kimseye yaranamıyoruz ben şaşırmadım arkadaşım polis her zaman söylüyorum sahipsizdiiiir polise vur vurabildiğin kadar kimsenin sesi çıkmaz haberlerde 54 yaşında bir polis abinin başında telsiz kıran adam serbest kaldı polis kan revan kalmış savcılık serbest bırakıyor

Hocam niye durdurmasın milletvekili ise milletvekili. Sanki ambulans ya da itfaiye mi ki? Milletvekili de duracak. Evrak vs ne ise polis sorunca verecek. Varsa kusuru cezasını yiyecek.
Ulan başımıza seçilen ali kiran baş kesen oluyor.
@RaltcoinsB hocam lafım size değil yanlış anlamayın sakın. Görüntüleri gördüm iyiden iyiye uyuz oldum. Bunun AKP'si , Chp'si yok. Seçilenlerin alayı aynı.

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
Dolorex
Member
**

Activity: 294
Merit: 49

View Profile
August 22, 2021, 09:46:16 PM

Sıkça gelmeye başladı bu haberler. Benim vekilim beni eziyor, hakaret ediyor kabul edilecek iş değil. Kendini kaf dağının üzerinde gören ego arsızı insanlar benim vekilim olamaz. Birde şoförü artistik yapıp kimlik ıstiyor. Sen kimsin ki kimlik istiyorsun be deyyuz.  Bi isin A parti B partisi yok. Bu haberlerin de parti propagandası olarak yapılması da hoş değil. Hepsi aynı bok. Bırakın partizanlığı..
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 22, 2021, 10:06:31 PM

Hangi partiden olursa olsun milletinvekili milletin polisine askerine sağlıkçısına memuruna hatta ve hatta milletin kendisine üst tebaadan bakmamalı bakamazda. Onların böyle dokunulmaz üst mertebeden kabul görülmesinin kabullenilmesini kaldıramıyorum artık. Ciddi anlamda bir değişim gelmeli ülkenin her birimine!
Ozkance
Full Member

Activity: 182
Merit: 140

View Profile
August 22, 2021, 10:08:55 PM

Bir milletvekilinin polise kesinlikle sivil bir araçta kimlik ibraz etmesi şart. Resmi araçta yapılmış olsa polis haksızdır diyebilirim. Milletvekilinin yaklaşma demesi doğru çünkü arabanın içerisine maskesiz olarak yaklaştığı net görülüyor. Ayrıca bu parti meselesi değil, CHP'li bir milletvekili de olabilirdi bu. Bu kişilikle alakalı bir durum. Bunun üzerinden parti hedef alınmamalı. Eğer parti bunu destekliyorsa hedef alınabilir. Ancak burada parti ayırmaksızın hanfendinin hakaret etmemesi gerekir. Türk polisine kimse hakaret edemez. Ayrıca Üniforma olmasa bile kimse hakaret edemez
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 883

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 23, 2021, 05:24:32 AM

Millet vekili olunca kendini üstünde sınıfta görmekten başka bir şey değil Millet vekili olunca insanlara bir ego ben sizden üstünüm gibi tavırlar geliyor halbuki sen milletin temsilcisisin ve milleti temsil ediyorsun yani kısaca halksın. Yıllardır bu tarz davranışlar bitmedi birde tehdit edenler vardı yok seni şuraya sürdürürüm yok haritadan yer beğen  gibi tavırlar oluyordu. Ülkemizde bu üstün görmeyi düzeltemediğimiz sürece yıllar geçsede değişen bir durum olmayacaktır.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
August 23, 2021, 05:28:37 AM

Milletvekilleri kendilerini halkın temsilcisi olarak görmüyor aksine lord falan zannediyor. Sanki ülkede kast sistemi varmış gibi davranıyorlar. Böyle rezalet olmaz yani umarım İçişleri personeline sahip çıkar adamın elinde delil de var.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 23, 2021, 05:51:46 AM

Hocam niye durdurmasın milletvekili ise milletvekili. Sanki ambulans ya da itfaiye mi ki? Milletvekili de duracak. Evrak vs ne ise polis sorunca verecek. Varsa kusuru cezasını yiyecek.
@RaltcoinsB hocam lafım size değil yanlış anlamayın sakın. Görüntüleri gördüm iyiden iyiye uyuz oldum. Bunun AKP'si , Chp'si yok. Seçilenlerin alayı aynı.

Hocam öyle değil işte kanun milletvekili araçlarının kayıtlı olanlarına geçiş üstünlüğü verir aynı şekilde hakim ve cumhuriyet savcısının da geçiş üstünlüğü vardır ancak buradaki sorun şu milletvekili kendi aracıyla seyahat yapmıyor ikinci sorun da şu polis eğer kişinin TBMM kimlik belgesini gördüyse onu tutamaz polis kadının milletvekili olduğunu öğrenir öğrenmez geçiş hakkı tanımalıydı kanun bunu diyor ama kadının söylediği sözlerin hiç biri kabul edilemez kimlerin millet vekili olduğunu görmemize yarayan bir olay oldu

Not : ayrıca polis arkadaşları Mersin’den sürmüşler hemde 34. Madde denilen yüz kızartıcı suç işleyenlere genelde yapılan bir sürgün şekliyle

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
August 23, 2021, 08:08:16 AM

Burada parti isminin önemi yok millet vekillerinin tamamı benzer havalarda bu vekilleri bu insanların seçtiğini unutuyorlar ve saygısız bir hale giriyorlar bu yüzden istemiyorum ya evladımın bu ülkede yaşamasını.

Millet vekili oldun da ne oldu polis yapması gerekeni yapıyor görevini yaptığı içinde sürülüyor.  Böyle saçma iş olabilir mi?

Ülkede adalet olsa bu millet vekilini direk görevden alırsın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
August 23, 2021, 08:51:26 AM

Hocam öyle değil işte kanun milletvekili araçlarının kayıtlı olanlarına geçiş üstünlüğü verir aynı şekilde hakim ve cumhuriyet savcısının da geçiş üstünlüğü vardır ancak buradaki sorun şu milletvekili kendi aracıyla seyahat yapmıyor ikinci sorun da şu polis eğer kişinin TBMM kimlik belgesini gördüyse onu tutamaz polis kadının milletvekili olduğunu öğrenir öğrenmez geçiş hakkı tanımalıydı kanun bunu diyor ama kadının söylediği sözlerin hiç biri kabul edilemez kimlerin millet vekili olduğunu görmemize yarayan bir olay oldu

Not : ayrıca polis arkadaşları Mersin’den sürmüşler hemde 34. Madde denilen yüz kızartıcı suç işleyenlere genelde yapılan bir sürgün şekliyle

Yazık ya  daha önce de birisinin oğlu için emniyet müdürü polisleri dizmişti sıraya ve bu mu o bu mu o diye soruyordu. O anlar da canımı çok sıkmıştı..
Gel de adalet ve kalkınma partisi olduğuna inan.
Milletvekillerinin geçiş üstünlüğü olduğunu bilmiyordum öğrenmiş olduk. Teşekkürler

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 23, 2021, 09:00:37 AM

Milletvekillerinin geçiş üstünlüğü olduğunu bilmiyordum öğrenmiş olduk. Teşekkürler

Geçiş üstünlüğünden farklı olarak daha fazlası da var. Milletvekili aracı durdurulamaz, aranamaz falan...
Sedat Peker'in videoların da bu sayede neler olduğunu anlatıyordu bir bakın isterseniz.
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
August 23, 2021, 03:16:19 PM

Seçim sonucunda kanun zırhına bürünen kim olursa olsun aynı şımarıklığa bürünüyor. Arkadaş sen vekilsin sonuçta. Bunun önüne geçecek olan tek şey bu şekilde olan kişilere sadece getireceksin kürsü dokunulmazlığını siyasi olarak ne konuşursa konuşsun. Ama halktan biri olarak kim olursa olsun terbiyesini takınacak. Oradaki görevli personel aslında asil. Asilin düştüğü durum bu. Vekillerin yularını çekmenin zamanı gelmiştir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
August 23, 2021, 06:11:56 PM

Bu kacinci bu ve benzeri olay sayisi belli degil. Arkadaş milletvekili veya milletvekili yakini olunca kanun kural işlemiyor besbelli. Sende halksin işte kural neyse uyacaksin nedir bu şimariklik. Polis memuru adina üzüldüm . Her kim olursa olsun esit davranip gorevini yaptigi icin tebrik almasi gerekirken soruşturma yemiş. Yazık.
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
August 23, 2021, 06:39:51 PM

Bu davranışları kim sergilerse sergilesin, artık devletin polisini askerini jandarmasını uğraştırmak zorunda kalmadan, suç işlediği net bir şekilde yazılabilmeli, ceza kanunları kolluk kuvvetlerini korumalı bence, her parti millet vekilleri aynı şeyleri yapıyor,
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
August 23, 2021, 06:50:13 PM

Bu olayı parti olarak değil, şahıs olarak ele almak en doğrusu. Bunu yapan CHP, Hdp, MHP mensubu milletvekilleri de yapabilirdi. Burada bence de kanunun açıkça görevlileri koruması gerekiyor. Görev başındaki memura hakaret edilmesine rağmen, memur suçlu bulunuyor. Klasik sistem kraldan çok kralcılar.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
August 23, 2021, 08:46:16 PM

Bu milletvekillerinin hepsi aynı, hiç biri birbirinden farklı değiller, milleti küçümsemek, işini yapan adama saygı duymamak nasıl bir insanlık anlamıyorum, üstüne birde gelmiş hakaret ediyor terbiyesiz.
Adam güzelce açıklamasını yapıyor, sen kimsin ki karşındakine bu şekilde konuşabiliyorsun, bu dokunulmazlık olayları yüzünden geliyor ne geliyorsa, adamları bildiğiniz herkesten üstün kabul ettiriyoruz, üstelik benim seçtiğim adamı.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Distraction
Sr. Member

Activity: 2058
Merit: 398

View Profile
August 24, 2021, 01:07:46 PM

Aslına bakarsanız bu AK Partili vekillere özel bir hareket değil. Milletvekillerinde genel olarak böyle bir durum var. Nasıl olsa dokunulmazlığım var diye düşünerek polisimize, insanımıza saygısızlık yapan başka partilerin başka milletvekillerini de gördüm. Bu da tamamen çarpık bir zihniyetin sonucu ne yazık ki. Ülkede hukuk doğru düzgün işleseydi herkes nerede ne yapması gerektiğini kafasına iyice kazırdı. Ancak nasıl olsa bana bir şey olmaz, güçlü olan benim diye düşünerek böyle insanlar böyle hareketlerde bulunabiliyor.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
August 24, 2021, 03:45:35 PM

Millet vekilinin neden geçiş üstünlüğü olur? Yada vatandaştan neden özel olurlar? lan bu vatandaş seçmedimi sizi?

Cahillik başa bela eğitimin neden içine sıçtıklarını şimdi çok rahat anlıyorum. Eğitip ne yapacaksınız ki? Bunca sıfırı güdecek birileri olmalı altlar çalışacakki bu gibi insanların sesi çok  daha yüksek çıksın.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Ozkance
Full Member

Activity: 182
Merit: 140

View Profile
August 24, 2021, 03:54:42 PM

Millet vekilinin neden geçiş üstünlüğü olur? Yada vatandaştan neden özel olurlar? lan bu vatandaş seçmedimi sizi?

Cahillik başa bela eğitimin neden içine sıçtıklarını şimdi çok rahat anlıyorum. Eğitip ne yapacaksınız ki? Bunca sıfırı güdecek birileri olmalı altlar çalışacakki bu gibi insanların sesi çok  daha yüksek çıksın.

Milletvekilleri trafkte takılacaklar ki mecliste oy vermeye yetişemesinler değil mi Wink çılgın kanunlar geçmesin yani. Milletvekilleri trafikte çile çeksinler ki bir çözüm bulsunlar trafiğe.

Şaka bir yana ben katılmıyorum fikrinize. Milletvekillerinin elbette ki geçiş üstünlüğü olmalı. Ancak bu üstünlük başkalarının haklarını kısıtlamamalı.

Bu arada olayı yakından takip ettim. Miletvekili olan kadının haklı olduğu ve haksız olduğu yönler var. Kimliğini ibraz etmiş buna rağmen yani milletvekili Olduğu anlaşıldıktan sonra bırakılmamış. Şimdi kim olursa olsun polisin görevini yapmasını engelleyemez ancak polisler işi abartmış. (Basındaki videodan o görülüyor)
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: