Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:22:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcointalk Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?  (Read 191 times)
martineden (OP)
Member
**

Activity: 126
Merit: 16

SEO, BLOG, DOMAIN, CONTENT

View Profile WWW
August 23, 2021, 09:53:00 PM

Para kazanmak, insanın huzurunu artıran en temel kazanımlardan biridir. Bu nedenle, her gün milyonlarca insan para kazanmak için işe gider. Uzun süredir blog yazıyorum. Hedeflerim arasında blog yazarak para kazanmak da var. Bu konu hakkında sesli düşünürken, bitcointalk üzerinden de para kazanabilirsiniz sözünü duydum. Buranın konu dışı alanı olduğunu biliyorum. ANcak, iki yıldır forumda olan biri olarak forum üzerinden düzenli para kazanma fikrini ciddi anlamda şimdi inceleme fırsatım oldu.

sorum basit:  Bitcointalk Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?  Bitcointalk üzerinde ne ve nasıl yaparak para kazanılır? Bilmeyenler için basitçe anlatabilir misiniz? Böylelikle Bilenler bilmeyenlere özet geçmiş olur.
Şimdiden bütün yorumlar için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
blog     |9| seo      (+) istanbul seo     ▼ blogseobursa seo ║ ✔ bursa seo  ✔ mudanya  ✔ domain
1714663324
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663324
Reply with quote  #2

1714663324
Report to moderator
1714663324
Hero Member
*

Ignore
1714663324
Reply with quote  #2

1714663324
Report to moderator
1714663324
Hero Member
*

Ignore
1714663324
Reply with quote  #2

1714663324
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714663324
Hero Member
*

Ignore
1714663324
Reply with quote  #2

1714663324
Report to moderator
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
August 23, 2021, 10:05:20 PM
Merited by Vispilio (1)

Merhaba hocam. Araştırdığım kadarıyla bir kaç şekilde para kazanma yöntemi mevcut. Ancak siz BTT’nin sadece para kazanma platformu olarak burayı düşünmek gibi bir durumu anlatmayı düşünüyorsanız bunu yapmayın. Bu forumun asıl amacı Bitcoin ve Kriptoparalar hakkında insanların bilgi alışverişi yapmasını sağlamak ve yeni çıkacak altcoinleri inceleme fırsatı yakalamak. Mevcut Altcoinler içinse gelişmeleri takip edebileceğiniz Alternatif kriptoparalar bölümü var. Yine de kazanç olarak bakarsak aklıma gelenleri buraya sıralarsam şöyle bir şey yapmam daha doğru olur galiba :
1- Bitcointalk aracılığıyla haberdar olduğumuz projelerde elimizdeki sermayemizin katlanmasını sağlamak. Bunun için forumun geçmiş mesajlarını incelemeniz zaten herşeyi anlamanıza yardımcı olur. Bitcoini 500 liradan satanlar alanlar hala mesajları duruyor. BNB konusunda 1 dolar hedef koyan arkadaşlarımız varmış, şu an 500 dolara ulaştı. Asıl para kazanmak, forumun size kattığı değerlerle yaptığınız yatırımlardır.

Yine de sıfır yatırımla bir kaç farklı yöntemle de para kazananlar oldu.

2- Bitcointalk imza kampanyaları : Mesaj yazarken Rütbe bölümünüzde yer alan ve rütbenize göre artan link alabildiğiniz bir küçük kısım var. Benim bu mesajımın hemen altında tıklanabilir bir alan var orası imza kısmı oluyor. Oraya bazı firmaların veya şahısların belirli bir ücret karşılığında linklerini alabilir ve haftalık cüzi miktarlar kazanabilirsiniz.

3- Airdroplar : Az çok kripto ile ilgilenen kişilerin duyduğu bir tabir bu. Bazı yönergelerle katılabileceğiniz Airdroplar aracılığıyla şansınız varsa küçük veya büyük paralar kazanabilme ihtimaliniz var. Ama çok düşük bir ihtimal tabi bu.

4- Faucet denilen mikro kazanç yöntemleri var bunları araştırın ama ben bir dönem araştırmıştım vaktimize yazık.
martineden (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 23, 2021, 10:18:29 PM

Merhaba hocam. Araştırdığım kadarıyla bir kaç şekilde para kazanma yöntemi mevcut. Ancak siz BTT’nin sadece para kazanma platformu olarak burayı düşünmek gibi bir durumu anlatmayı düşünüyorsanız bunu yapmayın. Bu forumun asıl amacı Bitcoin ve Kriptoparalar hakkında insanların bilgi alışverişi yapmasını sağlamak ve yeni çıkacak altcoinleri inceleme fırsatı yakalamak. Mevcut Altcoinler içinse gelişmeleri takip edebileceğiniz Alternatif kriptoparalar bölümü var. Yine de kazanç olarak bakarsak aklıma gelenleri buraya sıralarsam şöyle bir şey yapmam daha doğru olur galiba :
1- Bitcointalk aracılığıyla haberdar olduğumuz projelerde elimizdeki sermayemizin katlanmasını sağlamak. Bunun için forumun geçmiş mesajlarını incelemeniz zaten herşeyi anlamanıza yardımcı olur. Bitcoini 500 liradan satanlar alanlar hala mesajları duruyor. BNB konusunda 1 dolar hedef koyan arkadaşlarımız varmış, şu an 500 dolara ulaştı. Asıl para kazanmak, forumun size kattığı değerlerle yaptığınız yatırımlardır.

Yine de sıfır yatırımla bir kaç farklı yöntemle de para kazananlar oldu.

2- Bitcointalk imza kampanyaları : Mesaj yazarken Rütbe bölümünüzde yer alan ve rütbenize göre artan link alabildiğiniz bir küçük kısım var. Benim bu mesajımın hemen altında tıklanabilir bir alan var orası imza kısmı oluyor. Oraya bazı firmaların veya şahısların belirli bir ücret karşılığında linklerini alabilir ve haftalık cüzi miktarlar kazanabilirsiniz.

3- Airdroplar : Az çok kripto ile ilgilenen kişilerin duyduğu bir tabir bu. Bazı yönergelerle katılabileceğiniz Airdroplar aracılığıyla şansınız varsa küçük veya büyük paralar kazanabilme ihtimaliniz var. Ama çok düşük bir ihtimal tabi bu.

4- Faucet denilen mikro kazanç yöntemleri var bunları araştırın ama ben bir dönem araştırmıştım vaktimize yazık.

Burada bulunma amacım para kazanmak değil. Açtığım bir konuya gelen yoruma istinaden bu konuyu açma istediğim geldi. Bu forumda bolca kazanç yöntemi var denildi. özellikle imza kısmını merak ediyordum. Sayenizde merakım gitti. Evet, birçok para kazanma yöntemi var. Ancak, dışarıdan bakılınca pek görünmüyor. İmzaya reklam alma olayını duymuştum. Mesela ben imzama bağlantı ekleyemiyorum. Ekleyebilecek rütbeliler ise para kazanabilir.

Bilginin önemini daima anlıyorum. kesinlikle kripto paralar üzerinde edinilen bilgileri değerlendirerek de para kazanılabilir. Orası da ayrı bir dünya! Benim gibi arkadaşlara neler önerebileceğini görmek istediğim için bu konuyu açtım. Böylelike erkadan gelecek yazarları bilinçlendirmiş oluruz. Akıl akıldan üstündür. Yorumunuz için teşekkür ederim.

blog     |9| seo      (+) istanbul seo     ▼ blogseobursa seo ║ ✔ bursa seo  ✔ mudanya  ✔ domain
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
August 23, 2021, 10:30:59 PM

Bitcointalk'tan çokta güzel para kazanılır hocam  Cheesy Tabiki öncelik para kazanmak olduğunda ne yazık ki kendinizi sınırlıyorsunuz bu forumda. Bu foruma üye olurken direk buranın üzerinden para kazanma gibi bir niyetim daha doğrusu bilgimde yoktu sonra 90-100 sayfalık imza kampanya önerileri konusunu gördükten sonra iyice meraklandım ve araştırdım. Evet airdroplar, imza kampanyaları, bounty kampanyaları vs vs birçok kazanç kapısını barındırıyor bu nadide forum. Birçok hesap açarak uzun bir süre ve yüklü miktarlarda kazanan kişilerde olmuş ve banlanmış eninde sonunda. Ancak en güçlü silah bilgidir burada geçirdiğiniz sürece okuduğunuz her konu her mesaj sizlere birşeyler katıyor ve sizi geliştiriyor yatırımları yaparken daha akılcı kararlar alıyor, zarar sinyallerini daha net bir şekilde görebiliyor ve dahası kendinize iki yönden finansal bir özgürlük kapısını sonuna kadar açıyor. Üye olmamın üzerinden hemen hemen 1 sene geçmek üzere ve burada 52 günlük bir süre geçirmişim total time logged in kısmında belirttiği gibi hala kuyunun dibine varamadım hala eski konuları delicesine okuyorum birçok konuda fikir belirtiyorum. Ve bu forumda kayıtlı olduğum bitvest imza kampanyasının sayesinde çok güzel bir ek gelire sahibim. Burada öğrendiklerimle son 1 senede yaptığım yatırımlar her ne kadar diğer forum büyüklerimizde olduğu gibi 50X-100X gibi meblağalar olmasa da bir öğrenci için çok güzel bir miktar haline geldi. Bu forum sadece para kazandırmıyor dahası para kazandırmaktan çok daha güzel şeyler katıyor.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
August 23, 2021, 11:31:09 PM

Ben sermayemi hesap alım satımı ve internet üzerinden yaptığım işlere borçluyum. Bu işleri beş, altı sene önce yapıyordum. Bu forumda da imzanıza reklam alarak para kazanma imkanına sahipsiniz ama imza almak için iyi bir rütbenin yanında mesajlarınızın da belli bir kalitede olması gerekiyor. Yüksek miktarda ödeme yapmıyorlar ama önemli olan paranın boyutu değil. Bu fazladan elde edilmiş bi sermaye. Bu sermayeyle yaptığınız yatırım yıllar içerisinde bi kartopu etkisi gösterir. Yani önemli olan para = sermaye mantığını oturtmak ve az çok demeden parayı büyütmek.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
August 24, 2021, 05:32:54 AM

Bitcointalk üzerinden dolaylı olarak para kazanmanın birçok yolu var. Sadece iyi coin önerilerini takip edenler dahi yatırım yoluyla kazanmışlardır. Doğrudan bence 2 güzel yol var. Birisi imzaya reklam almak, az ama düzenli ödeme getirir. Diğeri de yeni projelerin para karşılığı reklamını yapmak. Bu da projeden projeye değişiyor.
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
August 24, 2021, 06:37:10 AM

Eskiden ( bundan 2-3 yıl önce) airdrop vardı ve iyi kazançlar elde edenler olmuştu. Şimdiki airdoplarin alayı çöp. Bounty olayları var ve yine eskiden imzalar iyi kazandırmış şimdi hiç yoktan iyidir.
Zaten hocam çoğu kimse de ya bitvest ya da 777 imzası görürsünüz. Onun dışında token bountyleri oek inza kabul etmiyor. Sosyal medya ya da farklı bountyler var.
Ne yapıp edip kaliteli postlar atıp rütbeyi en az kısa vadede ful sonrasında Sr ve Hero olmak için çabalayın. Sonrası gelir zaten

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 24, 2021, 08:22:45 AM

Bu aslında bence tamamen sizin ne yapabileceğinizle ilgili bir konu. En basit bakış açısından iyi post ve yüksek rütbe imza geliri olur. Ama bunun dışında bir çok alanda olduğu gibi çeşitli iş fırsatlarının kapısı bu forumdan açılabilir. Ama bunun için öncelikle sizin ne yapabileceğinizle ilgili değerlendirme yapmanız gerekir.

Yani en basitinden çeviri yapabiliyorsanız iş kovalayıp çeviri yapabilirsiniz. En güzel yanı da ödemeleri her halükarda kripto ile alacaksınız.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1290

View Profile
August 24, 2021, 08:27:01 AM

Forumda sadece forumdaki imzalardan değil arkadaşlarımızın paylaştığı bilgilerden bile rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Alternatif kripto paralar buna çok güzel örnek Konuların açıldığı tarihlere bakın ve şimdiki fiyatlarına bakın ne demek istediğimi ozaman anlayacaksınız.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
August 24, 2021, 08:29:30 AM
Last edit: August 24, 2021, 10:56:16 AM by trendcoin

gündemi ve gündeme ait gelişmeleri yakından takip ederken ico-ieo-ido fırsatları sayesinde para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. hatta scam projelerden haberdar olarak paranızı da koruyabilirsiniz. tabii tüm bunları yaparken ikincil olarak imzadan da küçük miktarlarda coin ya da token kazanabilirsiniz. bol şans.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
martineden (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 24, 2021, 10:09:40 AM

Bitcointalk üzerinden dolaylı olarak para kazanmanın birçok yolu var. Sadece iyi coin önerilerini takip edenler dahi yatırım yoluyla kazanmışlardır. Doğrudan bence 2 güzel yol var. Birisi imzaya reklam almak, az ama düzenli ödeme getirir. Diğeri de yeni projelerin para karşılığı reklamını yapmak. Bu da projeden projeye değişiyor.
[/quote

Birçok yöntemi en açık biçimde yazdığınız için çok teşekkür ederim. Peki, Bitcointalk imza kampanyaları tam olarak nasıl bulunuyor? Nereden buluyorsunuz ve bunu kimler yapabiliyor?

gündemi ve gündeme ait gelişmeleri takip yakından ederken ico-ieo-ido fırsatları sayesinde para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. hatta scam projelerden haberdar olarak paranızı da koruyabilirsiniz. tabii tüm bunları yaparken ikincil olarak imzadan da küçük miktarlarda kazanabilirsiniz. bol şans.

Orası kesinlikle öyle. Ancak, en temel kazanç yöntemi imza sanırım. Bunu da benim gibi bilmeyen onlaca kişi vardır. Bu noktada bulunan eksiklikleri giderebilirsek daha çok kişi öğrenir. İmza kampanyaları nereden bulunuyor? İmza olayı ile tam olarak nasıl kazanç sağlanır? Rütbemizin veya aktivitemizin ne olması gerekir? Bunları da öğrenebilir miyim? Bilenler aktarabilir mi acaba?

Forumda sadece forumdaki imzalardan değil arkadaşlarımızın paylaştığı bilgilerden bile rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Alternatif kripto paralar buna çok güzel örnek Konuların açıldığı tarihlere bakın ve şimdiki fiyatlarına bakın ne demek istediğimi ozaman anlayacaksınız.

Katılıyorum hocam. Burada sosyal sermaye elde ediyoruz. Bunu geliştiriyoruz. Örneğin; burada tanıştığımız bir arkadaşla youtube kanalı da açabiliriz. Ancak, bu durum biraz daha geç gerçekleşebilir. En çok imza olayı ilgimi çekmişti. En temel gelir sanırım o.

verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
August 24, 2021, 10:45:52 AM

Bu kadar büyük bir ekosistemde arkadaşların her birinin yapmış olduğu farklı konu ve alt coin takiplerinden faydalanmak bile yeterli. Siz her gün ne kadar araştırma yaparak buradaki 10 dakika zaman ayırarak baktığınız belli başlıklardaki bilgiye ulaşabilirsiniz. Para kazanmaktan ziyade buradan bilgi kazanmanız lazım bunun peşinden para kazanmak gelir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
martineden (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 24, 2021, 10:54:28 AM

Bu kadar büyük bir ekosistemde arkadaşların her birinin yapmış olduğu farklı konu ve alt coin takiplerinden faydalanmak bile yeterli. Siz her gün ne kadar araştırma yaparak buradaki 10 dakika zaman ayırarak baktığınız belli başlıklardaki bilgiye ulaşabilirsiniz. Para kazanmaktan ziyade buradan bilgi kazanmanız lazım bunun peşinden para kazanmak gelir.

Elbette hocam bunu kavradım. Eğer buradan hoşlanmasaydım kalıcı olmazdım. Üyeliğim 2 yıllık ve dönem dönem burada bulunuyorum. Bulduğum her konuyu okuyorum. Son zamanlarda da konu açmaya başladım. Düzenli olarak blog yazıyorum. Yazamayan kişilere yazdığım içerikleri satıyorum. Bu alanda ilerlemeye çalışıyorum. Özellikle kripto para içerikleri de oluşturuyorum. Dediğim gibi, bunları da satabiliyorum. Ancak, temel düzeyde olan para kazanma yöntemlerini pas geçtiğimi gördüm. Konuyu bu nedenle açtım. Bir de para kazanmak deyince ilgi çekiyor. Aslında para bahane, öğrenmeye çalışıyorum Smiley

Değerli katkınız için çok teşekkür ederim. Adım adım öğrenmeye devam ediyoruz.

ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 879

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
August 25, 2021, 06:30:04 PM

Buralarda para kazanma ile ilgili bir sürü paylaşım yapılıyor konuları bölümleri zamanınız olduğunca inceleyip okumanızı tavsiye ederim. Bir bakıma forum kütüphane sayılır çok fazla yöntem var mesela Nba top shot a üye olarak Paket alıp nft satarakta para kazanabilirsiniz ekstra olarak bunu tavsiye ederim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
August 25, 2021, 06:53:27 PM

Herkes gereken bilgileri yazmış hocam, genellikle burada icolarda, idolarda, ieolarda iyi para kazanıldığını okudum, imza kampanyalarından da harçlık çıkabilir, en azından forumda devamlılığınıza teşvik ediyor sizleri,
martineden (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 25, 2021, 08:09:35 PM

Buralarda para kazanma ile ilgili bir sürü paylaşım yapılıyor konuları bölümleri zamanınız olduğunca inceleyip okumanızı tavsiye ederim. Bir bakıma forum kütüphane sayılır çok fazla yöntem var mesela Nba top shot a üye olarak Paket alıp nft satarakta para kazanabilirsiniz ekstra olarak bunu tavsiye ederim.

Teşekkür ediyorum hocam. Forumu daha detaylı inceliyorum.

Herkes gereken bilgileri yazmış hocam, genellikle burada icolarda, idolarda, ieolarda iyi para kazanıldığını okudum, imza kampanyalarından da harçlık çıkabilir, en azından forumda devamlılığınıza teşvik ediyor sizleri,

Genel olarak. para kazanma yöntemlerini öğrenmiş buluyorum. Detayları da yakında öğrenirim. İlginiz için teşekkür ederim hocam. Arkadan gelecek yeni yazarlara da örnek konu olacak.Kısacası, bilenler bilmeyenlere öğretecekler.

Saygılarımla

MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1195

View Profile
August 25, 2021, 08:55:31 PM

Buradan deneyimli kişilerden bilgi alarak yorumlarını takip ederek para kazanabilirsiniz, bitcointalk hesabınızın yüksek rütbesi var ise para kazanabilirsiniz, direk forumdan değil ama forumun bir çok sağladığı yararlı bilgilerden çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz.(Kaybedebilirsiniz)

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
August 25, 2021, 09:21:05 PM

Burası bı derya  denız hocam herseyı takıp etme ımkanınız var ayrıca sıte uzerınden ımza kampanyalarından token veya btc kazanma sansınız da var rutbe yukselterek kazancınızı da arttırabılırsınız

Ozkance
Full Member

Activity: 182
Merit: 140

View Profile
August 26, 2021, 06:53:14 PM

Bitcointalk üzerinden para kazanmanın doğrudan yolları sadece yoruma reklam almak sanırım. Dolaylı yollardan para kazanmak için sanırım forumda biraz gezinip yatırım yapanların ne tür yatırım yaptığını, criptopara alım satımlarında nelere dikkat ettiğini, ekonomi bölümünden hangi hisselerde alım satım yapacağını vs takip etmen gerekli. Bir de burada bazı alternatif para kazanma yöntemleriyle ilgili başlık açanlar var. Ne ladar güvenilir bilmem ama onları takip etmelisin.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: