Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:02:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Cüneyt Arkın  (Read 158 times)
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
September 29, 2021, 06:38:24 AM

Cüneyt Arkın gibi 70lerin aktörleri çok toplumcu ve yurtsever yetişmişler. Eğitimlerinden midir yoksa yokluktaki insanların hayatlarını çalışmalarından ötürü mü bilmiyorum. Fakat çok severim hepsini. Tebrik ediyorum.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 29, 2021, 06:54:51 AM

Cüneyt Arkın gibi 70lerin aktörleri çok toplumcu ve yurtsever yetişmişler. Eğitimlerinden midir yoksa yokluktaki insanların hayatlarını çalışmalarından ötürü mü bilmiyorum. Fakat çok severim hepsini. Tebrik ediyorum.

Hayat hikayesini sırf bu başlık sonrası dinledim. Adamın aktör olarak zengin ve varlıklı bir hayat sürdürdüğünü sanarsın ama neler yaşamış neler...
Hem çalışmış hem de okumuş, o zorluklar içerisinde tıp gibi bir bölümü bitirmiş ve doktor olmuş. Tabi hayatın ona biçtiği rol farklıymış ve buralara gelmiş. E artık yaşı itibariyle hayattan ve birilerinden bir beklentisi olmadığı için dobra konuşabiliyor. Herkesin yapması gerektiği gibi.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
September 29, 2021, 07:54:18 AM

Cüneyt Arkın, Türk sinemasının sayılı gerçek sanatçılarından birisi. Ne birilerinin yalakalığını yaparak buraya gelmiştir ne de benzer bir şey ile. Kendi emeği ile kazıya kazıya büyük bir sanatçı olan ve her zaman doğruları konuşan bir sanatçıdır kendisi. Öğrencilerin şu sıralarda yaşadığı bu büyük problemi de dile getirmesi ve ona soru soran kişinin lafı değiştirmeye çalışmasına verdiği cevap gerçekten muazzam.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: