Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:09:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Önemli olabileceğini düşündüğüm bi NFT presalesi  (Read 371 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Lachrymose (OP)
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
October 10, 2021, 08:30:16 PM
Last edit: October 10, 2021, 10:06:07 PM by Lachrymose

Herkese selamlar.

Bir NFT ön-satışında yerimi garantilemek adına bazı kişilere özel Discord linkimi göndereceğim. Sizin forum üyesi olarak avantajınız, projeyi "erkenden" duymuş olmak olacak. Bu sayede lotterye katılabilecek ve hatta siz de başkalarını davet ederek NFT ön-satışında yerinizi garanti altına alabileceksiniz. Ancak, PM atmasanız dahi gelecekte bu başlığı editleyip projeyi paylaşacağım; özel mesaj atanlar "erken" öğrenmiş olacaklar.

Not: Ben sadece "aşırı beğendiğim" bir oyunun NFT ön-satışında yerimi garantilemek istiyorum. Bu "para edeceği" anlamına gelmiyor, belkide binlerce kişiye whitelist verecekler.
1714799395
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714799395
Reply with quote  #2

1714799395
Report to moderator
1714799395
Hero Member
*

Ignore
1714799395
Reply with quote  #2

1714799395
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714799395
Hero Member
*

Ignore
1714799395
Reply with quote  #2

1714799395
Report to moderator
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
October 10, 2021, 09:55:22 PM

Neden davetiye ile bu kadar uğraşıyorum?
1. Oyun 2 senedir aktif olarak geliştiriliyordu ancak adını henüz paylaşmayacağım bir Layer 1'in ekibi oyundaki cevheri keşfederek oyunu kendi "accelerator" programına dahil etti. Yani bu oyun geçmişi olmayan bir oyun değil.
2. Bu bahsettiğim Layer 1, Bitcoin'i programlanabilir hale getirerek merkezi olmayan uygulamalara ve Bitcoin'in tüm güçlerini devralan akıllı sözleşmelere olanak tanıyor. Bu açıdan diğer tüm kripto paralardan çok daha farklı.
3. Bu Layer 1'in accelator programının Meltem Demirors, Thomas France, Sergey Nazarov ve Albert Wenger gibi isimlere erişimi var üstelik bahsettiğim Layer 1 projesinin yatırımcıları USV, DCG ve Winklevoss kardeşler.
4. Bu Layer 1, NFT ön-satışının whitelistini almaya çalıştığım oyun projesine 4 elle sarılmış durumda çünkü oyun hem kripto para alanındaki tüm oyunlardan daha çok potansiyele sahip, hem de bahsettiğim Layer 1 coinin elindeki en iyi proje.

Bence çok umut vadediyor ancak, bu satılan NFTlerin değerleneceği anlamına gelmiyor. PMleri bekliyorum arkadaşlar.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
October 11, 2021, 04:14:18 AM
Merited by Mavilcposeti (1)

bu arkadaş yine bir dümen peşinde, yok discord linkini gönderecekmişte onun sayesinde projeyi erkenden duymuş olacakmışız. discord da whitelist alıp çekilişe katılabilmek için 10 tane arkadaşınızı davet etmeniz lazım. aklı sıra bizim üstümüzden para kazanacak.

benim link gönderip davet edebileceğim 10 kişi yok ama merak edenler için projeyi buraya yazıyorum. projenin adı moonray ve bahsettiği L1 de yeni ismiyle stacks (stx) eski ismiyle blockstack.

https://moonray.game
velbet
Member
**

Activity: 447
Merit: 88

View Profile
October 11, 2021, 08:08:09 AM

Ben araştırma yapamayan buna vakti olmayan biriyim. Açıkcası bu tarz aktiviteleri destekliyorum. Bu tarz arkadaşlar araştırıp paylaşacak ama onlara da bir getirisi olması gerekiyor. Discord kanalına giremem fakat mantıksız bulmadım. Sonuçta herkes kendi riskini alıyor bir projeye girerken.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
October 11, 2021, 08:37:24 AM

bu arkadaş yine bir dümen peşinde, yok discord linkini gönderecekmişte onun sayesinde projeyi erkenden duymuş olacakmışız. discord da whitelist alıp çekilişe katılabilmek için 10 tane arkadaşınızı davet etmeniz lazım. aklı sıra bizim üstümüzden para kazanacak.

benim link gönderip davet edebileceğim 10 kişi yok ama merak edenler için projeyi buraya yazıyorum. projenin adı moonray ve bahsettiği L1 de yeni ismiyle stacks (stx) eski ismiyle blockstack.

Evet bende geçenlerde rastladım. Hatta sitesin de de partnerler arasında Stack bulunuyor. Para edermi bilinmez ama bende 10 kişiye ulaşamam diye uğraşmıyacağım.Bu arada proje ismini buraya yazman ne kadar güzel oldu.Herkes faydalanacaktır. Tebrikler dostum.

Editleyelim : https://twitter.com/moonraygame takip edenler için burada daha net bilgilere ulaşabilirsiniz.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
October 11, 2021, 09:01:11 AM

Genelde yeni chainleriniz üzerine çıkarılan NFT lere bakıyorum çünkü onlar şuan için para ediyorlar benim görüşüm.
Cumartesi günü Luna chainine güzel hyplı bir NFT projesi geldi LunaBulls diye ona tek hesap girdim, girebilseydim 4-5 hesap çakacaktım şuan 4-5x den satılıyor en kötü NFT.
Yeni chainler para ediyor.
Çok uğraştıracak şeylere girmiyorum maalesef.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
October 11, 2021, 12:56:22 PM

Araştırmaya vakti olanlar için 2. mesajımda gerekli ipuçlarını vermiştim. Primeer bu ipuçlarından yola çıkarak bahsettiğim projeyi doğru bildi. Ancak, benim "NFT" kazanmamam için konumun konseptini bozdu. Bu bir "kazan-kazan" konusuydu. Araştırmaya vakti olmayan arkadaşlar benim Discord linkimle hemen öğrenebilecekti. Araştıranlar ise linkimi kullanmak zorunda kalmayacakti. Yine de paylaştıklarımdan daha önce fayda görmüş arkadaşlar benim özel Discord linkimi almak için PM atabilirler.

Binlerce yıl önce…

Ur-Varlık Iltar, miium elementinin sırlarını açığa çıkardı. Elementin ustalığı ona tanrısal güçler veriyordu ama bu asla yeterli değildi. Yüzyıllar boyunca galaksiyi tamamen fethetti ve bulabileceği her türlü miium kaynağını aradı.

Elementin müthiş yaratıcı gücünü kanalize etmek, gezegenleri şekillendirmesine, güneş sistemleri yapmasına ve yeni yaşam biçimleri yaratmasına izin verdi. Yıldızlara hükmetti ve bin yıldan sonra bin yıl boyunca yüce hüküm sürdü. Ama uzun zamandır unuttuğu birçok dünyadan birinde… bir uygarlık karıştı. Elementin inanılmaz olanaklarını keşfederek ona tapmaya ve onlara gerçek potansiyelini gösteren yaratıcıyı hatırlamaya geldiler.

Iltar'ın kendisi kadar miium'a susamış bir tarikat ortaya çıktı. Kendi tanrılarının suretinde kendilerini şekillendirmek için kutsal unsuru kullanarak, onun uzun zaman önce kilidini açtığı aynı güçleri elde etmeye çalıştılar.

Sonunda İltar ilahi uykusundan uyandı. Miium üzerindeki kontrolünün kaydığını hissetti. Birileri onu arıyordu. Tarikatın anavatanına seyahat ederken, kısa süre sonra kendini kapana kısılmış buldu. Kitleler tarafından hapsedilmiş ve bir tanrı olarak tapılmış, başrahip ve yardımcıları onun sırlarını ortaya çıkarmaya çalışırken, kadın çaresizdi.

Ancak hepsi kaybolmadı. Gizlice, onu bulup serbest bırakacak kadar güçlü yeni bir yaşam formu yarattı. Tarikat güçlenmişti ve hızla ilerliyordu. Yakında ona ihtiyaçları kalmayacaktı. Ama eğer yeni koruyucusu zamanına ulaşabilirse...

The story
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
October 12, 2021, 09:58:31 PM

Oyunun adı paylaşılmasına rağmen PM atarak davetiye linkimi isteyen emeğe saygılı arkadaşlara teşekkür ederim. Doğru ile yanlişi, iyi ile kötüyü ayırt edebilen nadir insanlardan biri olmak hayattaki en büyük ayrıcalıktır.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
October 12, 2021, 10:08:55 PM

Bence dümen peşinde koştuğu yok. Sağolsun sayesinde güzel paralar kazandık sağlam projeleri yakalamak için emek veriyor ve bizimle paylaşıyor art niyetli olduğunu sanmıyorum. Ufak zararlar olabilir kazandırdığının yanında sorun teşkil etmiyor. Faydamız olacaksa davet linkinden katılmayı tercih ederim.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 13, 2021, 06:23:25 AM

portföy yönetimi yapabilen, önüne gelen fırsatlara elinde bulundurduğu toplam malın belirli bir kısmıyla girmesi gerektiğini bilen (1/10, 1/20 ve hatta belki 1/50) ve risk almayı seven insanlar için her duyuru bir fırsattır. link almak için mesaj atmadım ama forumda benzer paylaşımların artmasından yana tarafım. satışı yapılacak olan işlerle, paylaşımı yapan kişileri ayrı bir şekilde değerlendirmek ve eleştirmek hepimize daha fazla fayda sağlar. herkese bol şans.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
October 13, 2021, 09:05:43 AM

portföy yönetimi yapabilen, önüne gelen fırsatlara elinde bulundurduğu toplam malın belirli bir kısmıyla girmesi gerektiğini bilen (1/10, 1/20 ve hatta belki 1/50) ve risk almayı seven insanlar için her duyuru bir fırsattır. link almak için mesaj atmadım ama forumda benzer paylaşımların artmasından yana tarafım. satışı yapılacak olan işlerle, paylaşımı yapan kişileri ayrı bir şekilde değerlendirmek ve eleştirmek hepimize daha fazla fayda sağlar. herkese bol şans.
Ben de buna karşı değilim ama 1 belki en fazla 2 defa verdiğim ref linkleri sildi yönetim. Bu konunun ref linki vermekle ne farkı var, tam anlamadım? Böyle yapılabiliyorsa ben de böyle yapayım ama ne gerek var? Masumane ref linkler neden yasak?

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 14, 2021, 05:14:26 AM

...
Ben de buna karşı değilim ama 1 belki en fazla 2 defa verdiğim ref linkleri sildi yönetim. Bu konunun ref linki vermekle ne farkı var, tam anlamadım? Böyle yapılabiliyorsa ben de böyle yapayım ama ne gerek var? Masumane ref linkler neden yasak?

sen, ben, biz, siz ve onlar masumane bir şekilde ref link vererek paylaşım yaparız ama ref kasan airdropçu zombiler (ben de airdrop severim, yanlış anlaşılmasın :d) ortamı zamanla spam çöplüğüne dönüştürür hocam. bu bakımdan değerlendirirsek, ref linkerin silinmesi gayet normal kabul edilmeli. :) forumda ana konu alışkanlığı olmadığı için dağınık bir görüntü oluşuyor. mesela ntf ile alakalı bir ana konu sürdürüyor olsaydık, orada açıklama içeren bir mesaj içerisinde elinizdeki fırsattan bahsedebilir ve isteyenlerin bizimle irtibata geçebileceğini söyleyebilirdik; büyük ihtimalle böyle bir mesaj kesinlikle silinmezdi ve forum için en iyisi olurdu.

https://youtu.be/ckbjvEx0mCg oyun agar.io'nun biraz değiştirilmiş ya da geliştirilmiş hali gibi geldi, mobil üzerinde play2earn seçeneği olsaydı belki biraz denerdim. :) içinde bulunduğumuz dönemde eski tarz oyunları yeniden tasarlayarak gamefi ve nft furyasından pay kapmak isteyenler de olacaktır.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
October 14, 2021, 05:17:51 AM
Last edit: October 14, 2021, 05:45:46 AM by Lachrymose
Merited by trendcoin (1)

https://youtu.be/ckbjvEx0mCg oyun agar.io'nun biraz değiştirilmiş ya da geliştirilmiş hali gibi geldi, mobil üzerinde play2earn seçeneği olsaydı belki biraz denerdim. Smiley içinde bulunduğumuz dönemde eski tarz oyunları yeniden tasarlayarak gamefi ve nft furyasından pay kapmak isteyenler de olacaktır.

Moonray 2 oyundan oluşuyor.

1.si Journey To Moonray
2.si Moonray

Asıl oyunun gameplayı ve combatı bu şekilde, bana özel mesaj atanlara videoları ulaştırmıştım. Oyun bittiğinde yaklaşık ~15 saatlik bi oyun süresi planlanıyor (oyun zaten early-access için neredeyse bitik rötuş atıyolar), ardından co-op multiplayer, open world multiplayer gibi hedefler var. Ekibin kriptoyla alakası yok, adamlar gerçek oyun geliştiricisi, küçük bi çekirdek ekip olarak 2019'dan beri Moonray'ı geliştiriyorlardı. Blockstack ekibi "Stacks accelerator" programına dahil ederek kripto dünyasına kazandırdı.

Oyunun müziklerini yapan kişi Ten Walls, Youtube sayfasında 10 ay önce yapmış olduğu bazı müziklerde oyunun 360 derecelik haritalarını görebilirsiniz. Tabi o zamandan sonra da boş durmadı, hala oyunun müziklerini tasarlıyor. Yeni remixler Moonray'ın Twitter sayfasında paylaşılıyor.

https://www.youtube.com/c/TenWalls/videos
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
October 28, 2021, 04:11:39 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5367908.msg58284160#msg58284160
Pages: [1]
  Print  

Jump to: