Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:24:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Phantom airdrop yapabilir  (Read 176 times)
zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
November 10, 2021, 08:04:41 PM
Merited by illetyus (1)

Arkadaşlar şuanda konuşulanlara göre phantom yakın zamanda airdrop yapabilir. Bu yüzden phantom olmayan bir ağ üzerinden cüzdanınıza bir miktar sol gönderip swap işlemi gerçekleştirmenizi öneririm. Fee için aldığı işlem ücreti zaten çok ucuz 50 cent gibi bir miktar. Bu yüzden bir miktar sol göndererek swap yapmanızda fayda var. Yaparlar mı yapmazlar mı orasına birşey diyemem. Fakat ya yaparlarsa mantığıyla diyerek katılmanızı ve swap işlemleri yapmanızı şiddetle öneririm.
1715333076
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715333076
Reply with quote  #2

1715333076
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715333076
Hero Member
*

Ignore
1715333076
Reply with quote  #2

1715333076
Report to moderator
1715333076
Hero Member
*

Ignore
1715333076
Reply with quote  #2

1715333076
Report to moderator
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
November 10, 2021, 10:33:38 PM

Solana ekosistemine şuana kadar hiç girmedim. Bu hafta Solana cüzdan açıp içine bakiye atıp keşfe çıkmayı düşünüyordum.

Bu yüzden phantom olmayan bir ağ üzerinden cüzdanınıza bir miktar sol gönderip swap işlemi gerçekleştirmenizi öneririm.

phantom olmayan bir ağ derken ne demek istediniz tam olarak anlayamadım.
Borsadan phantom cüzdana sol atıyorum. doğru mudur?

zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
November 10, 2021, 10:57:24 PM

Solana ekosistemine şuana kadar hiç girmedim. Bu hafta Solana cüzdan açıp içine bakiye atıp keşfe çıkmayı düşünüyordum.

Bu yüzden phantom olmayan bir ağ üzerinden cüzdanınıza bir miktar sol gönderip swap işlemi gerçekleştirmenizi öneririm.

aynen borsa üzerinden sol göndererek işlemi gerçekleştirin. Multi yapmayı düşünüyorsanızda bunu yine aynı şekilde phantom üzerinden sol göndererek değil Borsa üzerinden sol göndererek yapın ki multi yaptığınız ortaya çıkmasın ki şartları da yerine getirmiş olursunuz. Yani ilk postumda da dediğim gibi denemekten zarar gelmez zaten 0.48 $ işlem ücreti alıyr. ETH ağına göre çok ama çok ucuz. Umarım airdrop yapar ve yaptığında da eth ağındakiler gibi güzel bir meblağ bırakır.

Ayrıca yakında metamaskında token çıkaracağı söylentileri var onların ağında da en azından bir kere olsa işlem yapın. ETH pahalı gelirse bsc olarakta swap işlemi yapılabilir.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 11, 2021, 05:33:59 AM

Phantom cüzdan var. Phantom cüzdan kullananlaramı airdrop olabilir ?
lazerzinger
Jr. Member
*

Activity: 241
Merit: 7

View Profile
November 11, 2021, 07:55:46 AM

Phantom cüzdan var. Phantom cüzdan kullananlaramı airdrop olabilir ?

phantom üzerinden swap yapmak gerekiyor galiba
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
November 11, 2021, 10:17:59 AM

Teşekkürler konu için, bir süre önce kullandım ben de phantom walleti'i, swap yapmıştım sanırım. Kullanıcı sayısı da giderek artıyor phantom wallet'in bakalım yapacak mı airdrop.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

demir77
Member
**

Activity: 706
Merit: 53

View Profile
November 11, 2021, 10:43:48 AM

aynen borsa üzerinden sol göndererek işlemi gerçekleştirin. Multi yapmayı düşünüyorsanızda bunu yine aynı şekilde phantom üzerinden sol göndererek değil Borsa üzerinden sol göndererek yapın ki multi yaptığınız ortaya çıkmasın ki şartları da yerine getirmiş olursunuz. Yani ilk postumda da dediğim gibi denemekten zarar gelmez zaten 0.48 $ işlem ücreti alıyr. ETH ağına göre çok ama çok ucuz. Umarım airdrop yapar ve yaptığında da eth ağındakiler gibi güzel bir meblağ bırakır.

Ayrıca yakında metamaskında token çıkaracağı söylentileri var onların ağında da en azından bir kere olsa işlem yapın. ETH pahalı gelirse bsc olarakta swap işlemi yapılabilir.

Metamask ile pancke den mi işlem yapalım?
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
November 11, 2021, 10:50:12 AM

Phantom'u farklı farklı cüzdanlarla çok sık bir şekilde kullanıyorum ancak bildiğim kadarıyla Phantom'un swap fonksiyonunda platformun kendine ait bir kontratı bulunmuyor. Eğer kendine ait bir kontratı yoksa muhtemelen airdrop atması da mümkün olmayacaktır ancak kontrat varsa mümkün olur. Şimdi asıl soru şu: Kontrat var mı, eğer varsa kontrat adresi nedir?
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
November 11, 2021, 10:06:39 PM

Teşekkürler. Yarın bir cüzdan açıp deneyeceğim. Solana ekosistemine hiç girmedim daha bir sonraki keşif durağım solona olacaktı zaten ne zamandır bir salona cüzdanı açıp ne var ne yok girip çıkmayı düşünüyordum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: