Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:30:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 16. Kucoin Spotlight: Victoria Secret (VR)  (Read 188 times)
abduramann_ (OP)
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
November 30, 2021, 10:26:49 AM
Merited by EFS (2), gospodin (1)

Kucoin'in yeni launchpad projesi: Victoria VR (VR)

Dünyanın ilk blokzincir tabanlı MMORPG'u (çok oyunculu role-play oyunu) imiş. Metaverse vs. bir şeyler yazmışlar Smiley

Katılmak için en az 100 KCS gerekiyor. 2 Aralık 03:00 (TSİ)'ye kadar kaydolabilirsiniz.

https://www.kucoin.com/news/en-announcement-of-vr-token-sale-on-kucoin-spotlight?spm=kcWeb.B1homepage.newsZone.3

NOT: Projenin ismi tabii ki Victoria Secret değil, ilgi çeksin diye öyle yazdım Grin Adı Victoria VR.

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
1715502636
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715502636
Reply with quote  #2

1715502636
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715502636
Hero Member
*

Ignore
1715502636
Reply with quote  #2

1715502636
Report to moderator
1715502636
Hero Member
*

Ignore
1715502636
Reply with quote  #2

1715502636
Report to moderator
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
November 30, 2021, 07:24:53 PM

Metaverse ayağına yeni bir proje çıkıyor. Bu metaverselerde bir yerde kabak tadı verecek ya da metaverse ile alakalı scam projeler çıkmaya başlayacak.
Kucoin  de metaverse olayında veri kalmadı ama 100 KCS çok fazla geldi bana. Kucoin de 100 den aşağıya kcs olmadan böyle işlere kalkışmıyor.
abduramann_ (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 02, 2021, 01:12:50 PM

Buradan pek katılım olmuyor galiba ama Kucoin'in Spotlight'leri, BurningDrop'ları vs. iyi kazandırıyor. Ben yaklaşık 100x'ten sattım az önce, biraz bekleseydim 150x-180x'lerden de rahat satarmışım.

Şimdi Kucoin epeydir bir cinlik yapıyor, kullanıcıya negatif yansıyor (detaylı bakmak lazım) olabilir ama hem proje için win, hem kendi için win bir durum oluşuyor.  Tokenların hepsini hemen vermiyor, aylara dağıtıyor. Mesela bu projenin şimdilik %10'unu aldık, 3 ay sonra geri kalan %90'ını 9 ayda %10'ar şekilde dağıtacak. Böylelikle, arz düşük olduğu için spotlightlerının açılışları çok yüksek başlıyor ve hem kendileri hem de benim gibi insanlar reklam yapıyor Smiley Proje de dump yeme riskini azaltıyor. İnşallah Binance de böyle yapmaz sonradan. Ben Mehmet Bahçeli gibi önden peşin satmayı seviyorum Smiley

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
vonutage
Full Member

Activity: 198
Merit: 158

Look at the Mirror First!

View Profile
December 02, 2021, 07:01:30 PM

DAO Maker'dan katıldığım 100 projeden sadece birisi. Ve şansıma tüküreyim bu da çıkmadı. 100 net rakam değil sallıyorum ama yaklaşmıştır eminim. Şimdiye kadar 3 tane kazandım. 3'ü de tabiri caizse patlak!
Ama katılmadıklarım uçuyor maşallah.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
December 02, 2021, 08:43:52 PM

dao'nun telegramda yaptığı çekilişten çıktı kendileri bana. Erken satmış olabilirim fakat havada gelen bir para olduğu için pek gocunmuyorum. Yaptıkları çekilişle 16975 küsür token gönderdiler ve tanesini 0,47'den okuttum. Şuana kadarki aldığım en güzel airdroplardan birisiydi. Bununla beraber SIS'te çıktı oda 31,25 adet token gönderdi bakalım o ne yapacak.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
December 04, 2021, 11:34:33 AM

borsada ne zaman listelenecek tarih bulamadım da?
abduramann_ (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 04, 2021, 11:45:50 AM

borsada ne zaman listelenecek tarih bulamadım da?

Alttaki mesajımı yazdığım gün listelendi Smiley

Buradan pek katılım olmuyor galiba ama Kucoin'in Spotlight'leri, BurningDrop'ları vs. iyi kazandırıyor. Ben yaklaşık 100x'ten sattım az önce, biraz bekleseydim 150x-180x'lerden de rahat satarmışım.

Şimdi Kucoin epeydir bir cinlik yapıyor, kullanıcıya negatif yansıyor (detaylı bakmak lazım) olabilir ama hem proje için win, hem kendi için win bir durum oluşuyor.  Tokenların hepsini hemen vermiyor, aylara dağıtıyor. Mesela bu projenin şimdilik %10'unu aldık, 3 ay sonra geri kalan %90'ını 9 ayda %10'ar şekilde dağıtacak. Böylelikle, arz düşük olduğu için spotlightlerının açılışları çok yüksek başlıyor ve hem kendileri hem de benim gibi insanlar reklam yapıyor Smiley Proje de dump yeme riskini azaltıyor. İnşallah Binance de böyle yapmaz sonradan. Ben Mehmet Bahçeli gibi önden peşin satmayı seviyorum Smiley

pagong0x
Member
**

Activity: 350
Merit: 52

View Profile
December 13, 2021, 11:40:11 AM

VR ve Victoria Secret yan yana okuyunca aklımda başka şeyler canlanmıştı.  Grin
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1199

View Profile
December 13, 2021, 02:21:55 PM

VR ve Victoria Secret yan yana okuyunca aklımda başka şeyler canlanmıştı.  Grin

Bende de başka şeyler canlandı ilk görünce, sonra içeri girince farklı olduğunu okudum, ama VR üzerinden defileler yapsalar fena olmaz, çok farklı bir olay olmuş olurdu ve milletin baya ilgisini çekerdi gibi geliyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 13, 2021, 04:08:59 PM

ben anlamam, viktoria siktirt dediğin için konuya geldim, vaat ettiğin şeyi almadan da gitmem hocam. :) not: ironi.

...
Şimdi Kucoin epeydir bir cinlik yapıyor, kullanıcıya negatif yansıyor (detaylı bakmak lazım) olabilir ama hem proje için win, hem kendi için win bir durum oluşuyor.  Tokenların hepsini hemen vermiyor, aylara dağıtıyor. Mesela bu projenin şimdilik %10'unu aldık, 3 ay sonra geri kalan %90'ını 9 ayda %10'ar şekilde dağıtacak.
...

yalnızca launchpad'de satış yapan projeler için değil, aynı zamanda launchpad'e katılma fırsatı bulamayıp, launchpad sonrası coin ya da token satın almak isteyen insanlar için de daha dengeli bir fırsat oluşturmuşlar. hani, ben proje bazlı alım ve satım yapmam ama projeyi beğenen biri "biraz alıp şansımı deneyeyim" dediğinde yağmur gibi gelen satışlardan muzdarip olabiliyor. bu bakımdan değerlendirilirse bence iyi ve kendi içinde tutarlı bir ekonomik model benimsemişler.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: