Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:11:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: tutaj można zakładać wątki z dowolnymi kłamstwami i administratorzy to tolerują  (Read 1341 times)
golonka (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
March 26, 2014, 10:14:09 PM
 #1

tutaj można zakładać wątki z dowolnymi kłamstwami i administratorzy  to tolerują
dlaczego administratorzy tolerują kłamliwe wątki, oraz projekty przez wszystkich uznane za oszustwa lub mocno podejrzane ?
przypadek ? lenistwo ? celowe działanie i wspieranie oszustw ?
Felipeo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 262


EOSABC


View Profile
March 26, 2014, 10:15:53 PM
 #2

kłamliwe wątki, oraz projekty przez wszystkich uznane za oszustwa lub mocno podejrzane ?


Poka poka  Cheesy

◆Telegram  ♠️ ♣️ ♥️ ♦️    www.eosabc.io   ♦️ ♣️ ♥️ ♠️  ◆Whitepaper
♠️   EOSABC redefine games with blockchain   ♠️
♥️  Win EOS on eosabc.io Everyday    ♥️
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
March 26, 2014, 10:41:46 PM
 #3

Tu już odpisałem:

Dałem im po negative feedback-u, bo widać, że kłamią (screeny...), ale nie usuwamy tu żadnych wypowiedzi jeśli nie jest to spam, off-top, linki malware, etc.

Mamy na tym forum dużą wolność wypowiedzi, zresztą zobacz anglojęzyczną wersję forum. Spory rozwiązują użytkownicy między sobą, my najwyżej zostawiamy użytkownikom negatywny rating, jak wejdziesz w profile bandit7 i CorporationSA, to będzie aż czerwonością raziło i takim ludziom się też mniej ufa i mniej poważnie bierze to co mówią. Spróbuję zmienić tak, żeby było to od razu widoczne jak w niektórych anglojęzycznych działach, żeby nie trzeba było wchodzić w ich profil.

Jako że nie widzę, aby użytkownik PolishPool się publicznie przyznawał, to dodam, że przyznał się mnie, że bandit7 się (parafrazując) "zagalopował" w reklamowaniu jego poola. Koniec końców jest taki, że zrobił tylko sobie anty-reklamę, nawet jeśli niecelowo (tutaj 100% nie jestem pewien, a żadnej strony też trzymać nie chcę).

BTW. Na PW co mi wysłałeś dzisiaj, jeszcze odpiszę, czekam tylko na odpowiedź od admina, bo musiałem się z nim w pewnej kwestii skonsultować.

Signature space available for rent.
golonka (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
March 27, 2014, 05:06:17 AM
 #4

Ok rozumiem, ale co innego wolność wypowiedzi, a co innego wspieranie w pewnym sensie ewidentnych kłamstw i oszusta, który w nieuczciwy sposób chce się promować, poprzez rozsiewanie szkalujących informacji. A ponieważ ten wątek jest indeksowany przez google nie mogę pozostawić tej sprawy nie rozwiązanej do końca. Więc proszę o wybaczenie, że jestem w tym względzie trochę upierdliwy Tongue

Przecież wszyscy uznali na forum że te wątki to oszustwo i nie jest to tylko moje odczucie. Takie posty do prymitywne oczernianie i naruszanie dóbr osobistych. Które dość łatwo powiązać z źródłem kto mógł to rzeczywiście robić. Zresztą próbowała ta osoba robić to także w innych miejscach gdzie została skutecznie spacyfikowana, tylko tutaj jest z dziwnego powodu wspierana.

Trzymanie na forum ewidentnych kłamstw  moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem, i dziwi mnie to , że chcecie takie informacje w ogóle tutaj utrzymywać, ale to już Wasza decyzja jak bardzo wartościowy lub nie ma być ten dział.

Z tego co widziałem to ten kosmita w pewnym momencie twierdzić , że to administrator forum pozmieniał mu screeny ?!?!? ktoś jeszcze ma wątpliwości? co do tego śmieciowiska ?

Dlatego też moja prośba skoro tych wątków nikt nie chce po prostu usunąć lub dać do kosza, to prośba jest taka aby chociaż w pierwszym poście dopisać że wątki zostały uznane za kłamstwa, bo nie chciał bym aby były jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy to prawda czy nie.
PolishPool
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
March 27, 2014, 07:12:30 AM
 #5

Ok rozumiem, ale co innego wolność wypowiedzi, a co innego wspieranie w pewnym sensie ewidentnych kłamstw i oszusta, który w nieuczciwy sposób chce się promować, poprzez rozsiewanie szkalujących informacji. A ponieważ ten wątek jest indeksowany przez google nie mogę pozostawić tej sprawy nie rozwiązanej do końca. Więc proszę o wybaczenie, że jestem w tym względzie trochę upierdliwy Tongue

Przecież wszyscy uznali na forum że te wątki to oszustwo i nie jest to tylko moje odczucie. Takie posty do prymitywne oczernianie i naruszanie dóbr osobistych. Które dość łatwo powiązać z źródłem kto mógł to rzeczywiście robić. Zresztą próbowała ta osoba robić to także w innych miejscach gdzie została skutecznie spacyfikowana, tylko tutaj jest z dziwnego powodu wspierana.

Trzymanie na forum ewidentnych kłamstw  moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem, i dziwi mnie to , że chcecie takie informacje w ogóle tutaj utrzymywać, ale to już Wasza decyzja jak bardzo wartościowy lub nie ma być ten dział.

Z tego co widziałem to ten kosmita w pewnym momencie twierdzić , że to administrator forum pozmieniał mu screeny ?!?!? ktoś jeszcze ma wątpliwości? co do tego śmieciowiska ?

Dlatego też moja prośba skoro tych wątków nikt nie chce po prostu usunąć lub dać do kosza, to prośba jest taka aby chociaż w pierwszym poście dopisać że wątki zostały uznane za kłamstwa, bo nie chciał bym aby były jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy to prawda czy nie.
Także jestem za usunięciem tamtych wątków ponieważ to zwykły spam , a to że użytkownik ''golonka'' oskarża mnie o nie stworzone rzeczy i nadal próbuje psuć mi opinie jest to inna sprawa.

Tak jak pisałem wcześniej , podejrzewam że jest to celowe działanie polmine typu ''oskarż swoją kopalnie w końcu nikt w to nie uwierzy i zwal na konkurencję'' Oczywiście mogę się mylić lecz jakoś ta wiadomość na pw nie daje mi spokoju ,

A także to że gdyby nie było to celowe działanie użytkownik ''golonka'' zwykle by porozmawiał ze mną i wyjaśnił parę spraw bez oczerniania mnie i straszenia sądem.

Pozdrawiam !
PolishPool
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
March 27, 2014, 07:17:58 AM
Last edit: March 28, 2014, 05:37:36 PM by PolishPool
 #6

Tu już odpisałem:

Dałem im po negative feedback-u, bo widać, że kłamią (screeny...), ale nie usuwamy tu żadnych wypowiedzi jeśli nie jest to spam, off-top, linki malware, etc.

Mamy na tym forum dużą wolność wypowiedzi, zresztą zobacz anglojęzyczną wersję forum. Spory rozwiązują użytkownicy między sobą, my najwyżej zostawiamy użytkownikom negatywny rating, jak wejdziesz w profile bandit7 i CorporationSA, to będzie aż czerwonością raziło i takim ludziom się też mniej ufa i mniej poważnie bierze to co mówią. Spróbuję zmienić tak, żeby było to od razu widoczne jak w niektórych anglojęzycznych działach, żeby nie trzeba było wchodzić w ich profil.

Jako że nie widzę, aby użytkownik PolishPool się publicznie przyznawał, to dodam, że przyznał się mnie, że bandit7 się (parafrazując) "zagalopował" w reklamowaniu jego poola. Koniec końców jest taki, że zrobił tylko sobie anty-reklamę, nawet jeśli niecelowo (tutaj 100% nie jestem pewien, a żadnej strony też trzymać nie chcę).

BTW. Na PW co mi wysłałeś dzisiaj, jeszcze odpiszę, czekam tylko na odpowiedź od admina, bo musiałem się z nim w pewnej kwestii skonsultować.
Tak , niestety z mojej strony nie była to celowa reklama ponieważ użytkownik ''bandit7'' zwyczajnie zaproponował mi że pododaję moją kopalnie do kilku list , For , spisów , Nie miałem najmniejszego pojęcia że on jest związany z tematami o polmine.pl
a także od początku sprawy pisałem do moderatora że właśnie to użytkownik ''bandit7'' który zapewne teraz ukrywa się pod nickiem golonka

Pozdrawiam
golonka (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
March 27, 2014, 08:57:30 AM
 #7

@polishpool już przestań się kompromitować, z kilometra widać , że jesteś z tym powiązany.
- najpierw ta akcja z oczernianiem polmine, całkiem przypadkiem w tym samym czasie co start czegoś co nazywasz swoją  "kopalnią" (ja bym tego nie nazwał nawet sensowna stroną, a co dopiero kopalnią)
- potem zrzucenie winy na administratorów bitcointalk.org że ci screeny podmienili (?!?!?!)
- teraz po części się przyznajesz do tej akcji oczerniania, że z kimś się niby dogadywałeś na promocję, ale to kolega twój oczerniał,
- żałosne jest też twierdzenie, że polmine oczarnia sama siebie aby sie wypromować (?!?!?) , głupszego pomysłu dawno nie czytałem
- że nie wspomnę że po prostu oszukujesz na tej swojej "kopalni" ludzi np. pokazujesz bloki które niby kopalnia wydobyła ??!?! jakim cudem z taką  mocą ? to dlaczego teraz nie wydobywa ? , połowa stron nie działa? ,  twierdzisz że masz tam 700 użytkowników - ta jasne jak masz 10 to max , OSZUSTWA,OSZUSTWA , NA  KAŻDYM KROKU.  nie wiem jakim cudem jeszcze nie dostałeś bana


daj spokój już, bo zaniżasz poziom
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
March 27, 2014, 10:31:12 AM
 #8

Zresztą próbowała ta osoba robić to także w innych miejscach gdzie została skutecznie spacyfikowana, tylko tutaj jest z dziwnego powodu wspierana.

Jakby była wspierana to Twój wątek o Polmine by wyleciał i dostałbyś neg rep + ban, więc nie przesadzaj.

Dlatego też moja prośba skoro tych wątków nikt nie chce po prostu usunąć lub dać do kosza, to prośba jest taka aby chociaż w pierwszym poście dopisać że wątki zostały uznane za kłamstwa, bo nie chciał bym aby były jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy to prawda czy nie.

OK, dopiszę coś do nich.

Signature space available for rent.
EvilPanda
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500


Small Red and Bad


View Profile
March 27, 2014, 11:20:53 AM
 #9

Tak swoją drogą to na moje oko PolishPool, CorporationSA i bandit7 to ta sama osoba. IP możesz sobie zmienić ale styl pisania masz ten sam. Podobne błędy ortograficzne, używanie tego samego charakterystycznego określenia "zginęły mi bitcoins", "wasze bitcoins są bezpieczne" i tak dalej. Poza tym masz tendencję do bezsensownego tłumaczenia się tak jak było z tym "moderatorzy mi podmienili zdjęcia" a teraz, że niby byłeś w kontakcie z bandit7 i proponował ci jakieś dodanie do spisów, a poźniej poszedł oczerniać konkurencję. Popracuj nad stylem jak chcesz trollować Wink

PolishPool
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
March 27, 2014, 03:04:35 PM
 #10

Tak swoją drogą to na moje oko PolishPool, CorporationSA i bandit7 to ta sama osoba. IP możesz sobie zmienić ale styl pisania masz ten sam. Podobne błędy ortograficzne, używanie tego samego charakterystycznego określenia "zginęły mi bitcoins", "wasze bitcoins są bezpieczne" i tak dalej. Poza tym masz tendencję do bezsensownego tłumaczenia się tak jak było z tym "moderatorzy mi podmienili zdjęcia" a teraz, że niby byłeś w kontakcie z bandit7 i proponował ci jakieś dodanie do spisów, a poźniej poszedł oczerniać konkurencję. Popracuj nad stylem jak chcesz trollować Wink
Styl pisania ? z tego co ja widzę to podobny styl pisania mają użytkownik golonka i banidit7
Powiązany z użytkownikiem bandit7 nie jestem , co najwyżej wymieniłem z nim kilka zdań przez skype i na tym się to skończyło , od początku widzę że próbujesz tak samo jak jak użytkownik golonka oskarżać nas o coś co nie jest w najmniejszym stopniu prawdą , dziwne że tylko ty i on nie powiesz ?

A także proszę oto tutaj wklejam prostacką wiadomość która wczoraj do mnie przyszła od nie jakiego użytkownika ''Golonka'' :
http://www.editer.pl/fotka/068df7f3e9dac9821a829f9bd4f60d90_1.jpg
Napisałem że chciałbym wyjaśnić sobie z nim parę spraw dlaczego nas oskarża i jaki ma w tym cel

Pozdrawiam
golonka (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
March 28, 2014, 05:18:48 AM
 #11

@polishpool idź już się bawić do swojej piaskownicy, wszyscy widzą  że te konta to twoje, ośmieszasz się tylko i pogrążasz
jesteś kłamcą i oszustem i co do tego nie ma żadnych wątpliwości

dla przypomnienia :

- najpierw ta akcja z oczernianiem polmine, całkiem przypadkiem w tym samym czasie co start czegoś co nazywasz swoją  "kopalnią" (ja bym tego nie nazwał nawet sensowna stroną, a co dopiero kopalnią)
- potem zrzucenie winy na administratorów bitcointalk.org że ci screeny podmienili (?!?!?!)
- teraz po części się przyznajesz do tej akcji oczerniania, że z kimś się niby dogadywałeś na promocję, ale to kolega twój oczerniał,
- żałosne jest też twierdzenie, że polmine oczarnia sama siebie aby sie wypromować (?!?!?) , głupszego pomysłu dawno nie czytałem
- że nie wspomnę że po prostu oszukujesz na tej swojej "kopalni" ludzi np. pokazujesz bloki które niby kopalnia wydobyła ??!?! jakim cudem z taką  mocą ? to dlaczego teraz nie wydobywa ? , połowa stron nie działa? ,  twierdzisz że masz tam 700 użytkowników - ta jasne jak masz 10 to max , OSZUSTWA,OSZUSTWA , NA  KAŻDYM KROKU.  nie wiem jakim cudem jeszcze nie dostałeś bana


na normalnych forach takich baranków jak ty się banuje
posty przenosi do kosza, albo całkowicie kasuje, bo nie stanowią najmniejszej wartości
tutaj niestety administrator  sobie z tym nie radzi, przez co promuje oszustów i złodziei
smutne to, ale skoro taki poziom rozmów wspiera administracja  forum to wyjaśnia dlaczego ten dział jest prawie martwy, a wszyscy siedzą na innych polskich forach , gdzie nie toleruje się zachowań podpadających pod paragrafy, nie wspominając o trolowaniu

panie administratorze tylko tak dalej, na pewno forum się będzie rozwijało , brawo !
PolishPool
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
March 28, 2014, 09:20:56 AM
 #12

@polishpool idź już się bawić do swojej piaskownicy, wszyscy widzą  że te konta to twoje, ośmieszasz się tylko i pogrążasz
jesteś kłamcą i oszustem i co do tego nie ma żadnych wątpliwości

dla przypomnienia :

- najpierw ta akcja z oczernianiem polmine, całkiem przypadkiem w tym samym czasie co start czegoś co nazywasz swoją  "kopalnią" (ja bym tego nie nazwał nawet sensowna stroną, a co dopiero kopalnią)
- potem zrzucenie winy na administratorów bitcointalk.org że ci screeny podmienili (?!?!?!)
- teraz po części się przyznajesz do tej akcji oczerniania, że z kimś się niby dogadywałeś na promocję, ale to kolega twój oczerniał,
- żałosne jest też twierdzenie, że polmine oczarnia sama siebie aby sie wypromować (?!?!?) , głupszego pomysłu dawno nie czytałem
- że nie wspomnę że po prostu oszukujesz na tej swojej "kopalni" ludzi np. pokazujesz bloki które niby kopalnia wydobyła ??!?! jakim cudem z taką  mocą ? to dlaczego teraz nie wydobywa ? , połowa stron nie działa? ,  twierdzisz że masz tam 700 użytkowników - ta jasne jak masz 10 to max , OSZUSTWA,OSZUSTWA , NA  KAŻDYM KROKU.  nie wiem jakim cudem jeszcze nie dostałeś bana


na normalnych forach takich baranków jak ty się banuje
posty przenosi do kosza, albo całkowicie kasuje, bo nie stanowią najmniejszej wartości
tutaj niestety administrator  sobie z tym nie radzi, przez co promuje oszustów i złodziei
smutne to, ale skoro taki poziom rozmów wspiera administracja  forum to wyjaśnia dlaczego ten dział jest prawie martwy, a wszyscy siedzą na innych polskich forach , gdzie nie toleruje się zachowań podpadających pod paragrafy, nie wspominając o trolowaniu

panie administratorze tylko tak dalej, na pewno forum się będzie rozwijało , brawo !
Po pierwsze proszę mnie nie obrażać bo oszustem i kłamcą ja powinienem Pana nazwać ponieważ od początku Pan kłamie i się ośmiesza , Czytając Pana posty na forum coraz bardziej się Pan pogrąża teoriami i głupimi tłumaczeniami , po prostu prostactwo na każdym kroku.

Gdyby Pan miał za grosz inteligencji lub obycia społecznego pomyślał by Pan zanim coś napisał , Nasza kopalnia nikogo nigdy nie oszukała a jakby Pan pomyślał i wszedł na forum naszej kopalni piszę tłustym drugiem że są to bloki testowe które puściliśmy w obieg aby sprawdzić system.

A także chciałbym Panu przypomnieć że od początku kiedy Pan się podszywał pod użytkownika bandit7 i pisał do mnie jak to przepięknie wypromuję moją kopalnie za darmo abym się tylko zgodził. Po pierwszym Pana poscie na tym forum napisałem do moderatora że ja nie mam nic z tym wspólnego a Pan (bandit7) zaproponował mi po prostu reklamę. Więc ja nie rozumiem dlaczego twierdzi Pan że dopiero teraz  Huh szuka Pan jakiegoś tłumaczenia żeby wyprostować sprawę ?

Kłamcą i oszustem jest Pan stosując takie właśnie zagrywki oczerniając konkurencję , można łatwo wywnioskować że albo ma Pan coś na sumieniu albo boi się Pan konkurencji.

Pana głupie tłumaczenia i prostackie odzywki co fakt nie powinny być tolerowanie przez moderatora tego forum, ale jest wolność słowa.

Ja tak jak pisałem nie zamierzam zniżać się do Pana poziomu , braku kultury a także obycia.

Pozdrawiam






golonka (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
March 28, 2014, 01:11:43 PM
 #13

Quote from: PolishPool
Tak , niestety z mojej strony nie była to celowa reklama ponieważ użytkownik ''bandit7'' zwyczajnie zaproponował mi że pododaję moją kopalnie do kilku list , For , spisów , Nie miałem najmniejszego pojęcia że on jest związany z tematami o polmine.pl
Pozdrawiam

bandit7 = CorporationSA = PolishPool  = oszust,  kłamca i przestępca (za pomówienia i oczernianie są odpowiednie paragrafy nie trudno będzie ustalić IP z którego piszesz więc już nie cwaniakuj bo jak się naprawdę zdenerwuje to sprawa wyląduje na policji i będziesz miał kłopoty, poczytaj sobie co grozi za pomówienia itp )

coś jeszcze do dodania ?
PolishPool
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
March 28, 2014, 05:25:50 PM
Last edit: March 28, 2014, 06:02:57 PM by PolishPool
 #14

Quote from: PolishPool
Tak , niestety z mojej strony nie była to celowa reklama ponieważ użytkownik ''bandit7'' zwyczajnie zaproponował mi że pododaję moją kopalnie do kilku list , For , spisów , Nie miałem najmniejszego pojęcia że on jest związany z tematami o polmine.pl
Pozdrawiam

bandit7 = CorporationSA = PolishPool  = oszust,  kłamca i przestępca (za pomówienia i oczernianie są odpowiednie paragrafy nie trudno będzie ustalić IP z którego piszesz więc już nie cwaniakuj bo jak się naprawdę zdenerwuje to sprawa wyląduje na policji i będziesz miał kłopoty, poczytaj sobie co grozi za pomówienia itp )

coś jeszcze do dodania ?

Kłamcą to jest Pan i nie mam zamiaru tolerować tych Pana prostackich oskarżeń i oczerniania mnie. W logach jest wszystko widoczne cwaniaczku więc nie popiszesz się ponieważ ja mam jedno konto PolishPool a ty zapewne dwa z czego bandit7 to ty.
Jak na razie to ja mogę wnieść sprawę na policję za to twoje wyzywanie mnie i oskarżenia wyssane z palca ,

I od początku pisałem że to użytkownik ''bandit7'' , Moderator to może potwierdzić że od pierwszego twojego postu o jakiekolwiek oczernianie pierwsze co to napisałem do niego o 'bandit7'. Który jak zapewne zgaduję teraz jest pod nickiem ''Golonka''

Po każdym Pana poście widać że teraz na chama po prostu jakoś próbuje Pan wyprostować sprawę i zrzucić winę.


Dlatego radzę ci się w końcu uspokoić bo naprawdę wyląduje to na policji za zastraszanie , oczernianie , i wyzywanie mnie .
Ja ostrzegam ostatecznie bo powoli zaczyna Pan przeginać

Ja już nie mam zamiaru udzielać się tutaj na forum w sprawach nie dotyczących mojej kopalni , ponieważ Pan mnie specjalnie prowokuję.

Pozdrawiam
AlienateAlien
Member
**
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 10


View Profile
October 24, 2017, 11:04:34 PM
 #15

No sorry kto by miał sprawdzać autentyczność informacji i osądzać kto kłamie a kto nie? Sami to musimy ogarnąć

                 SpectivVR                                                Crowdsale: 12/08 - 12/29
VR Streaming Platform & Attention Markets                  [ Website ]
BitcoinTalk  |  Slack  |  Twitter  |  LinkedIn  |  Medium  |  Facebook  |  Instagram
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
October 25, 2017, 08:08:33 AM
 #16

Niezła jatka. A gdzie są wątki oczerniające poolmine.pl ? Z ciekawości pytam.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
SiaCoiners
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 1


View Profile
October 25, 2017, 08:31:02 AM
 #17

No w końcu miejsce na pranie brudów Cheesy

MDL TALENT HUB | A TRUSTCHAIN FOR PERFORMERS SOURCING INDUSTRY (https://goo.gl/dwiK2i)
▬▬▬  BUY TOKEN (https://goo.gl/c8K2XL) ◎ JOIN TELEGRAM ◎ (https://goo.gl/ehhpWo) VISIT WEBSITE  ▬▬▬ (https://goo.gl/dwiK2i)
Facebook (https://goo.gl/MT5Yut) ● Github ● (https://github.com/MDLlife) Twitter (https://goo.gl/a5ZQPW) [ READ WHITE PAPER ] (https://goo.gl/Myw2aQ)
as_Mieszko
Member
**
Offline Offline

Activity: 104
Merit: 12


View Profile
October 25, 2017, 09:24:21 AM
 #18

Proszę Was, nie odgrzebujmy tak starych wątków! W dodatku tak bezużytecznych.... szkoda czasu na czytanie tego bełkotu

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!