Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:13:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: En İyi Metaverse Coinleri * 2022, Hangi Metaverse Coin Alınmalı  (Read 199 times)
kointimes (OP)
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile WWW
January 11, 2022, 09:50:23 PM

En iyi Metaverse Coinleri açısından yatırımcıların dikkatle incelediği paraların listelendiği borsalarda gelecek verileri yönünden ilgi çeken konular arasında yer almaktadır. Metaverse Coinler yeni kripto paraları ifade eden bir sistemdir. Hızla yayılmaya devam eden bu proje 2021 yılı içinde büyük yankı uyandırmıştı. Yatırımcıların bu yöndeki araştırmasına yönelik her geçen gün yeni kripto paraları yayınlayan Metaverse sanal dünya içinde dijital ekipmanlar almanızı da sağlamaktadır. En iyi Metaverse Coinleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

Decentraland (MANA)
Axie İnfinity (AXS)
Defi Kingdoms (JEWEL)
The Sandbox (SAND)
Render Token (RNDR)
Enjin Coin (ENJ)
Ufo Gaming (UFO)
Yield Guild Games (YGG)
Mobox (MBOX)
İlluvium (ILV)
Yukarıda sıralanan coin listesi en iyi Metaverse Coinleri şeklinde öne çıkanlarıdır. Kullanıcılar açısından iyi bir yatırım seçeneği olabilen kripto paralar aynı zamanda geleceği parlak coinler arasında yer almaktadır.

En İyi Metaverse Coinleri Binance
En iyi metaverse coinleri binance kripto para borsasında yer alan metaserve coinleri şunlardır.

MANA
AXS
SAND
ILV
ALICE
PYR
DAR
GHST
TVK
SLP
HIGHen i̇yi metaverse coinleri * 2022, hangi metaverse coin alınmalı 1

Decentraland (MANA)
Decentraland (MANA) Coin kullanıcıların içerik ve uygulama oluşturmasına olanak sağlarken bir yandan da para kazanmasına imkân tanıyan ve blockchain üzerinde desteklenen sanal gerçeklik platformu olarak bilinmektedir. MANA Coin 38.53TRY 24 saatlik işlem hacmi 9.758.840.792,21TRY olarak bilinmektedir.

Axie İnfinity (AXS)
Axie İnfinity AXS Coin Pokemon oyunundan esinlenerek yapılmış olan blockhain zincirli bir savaş platformu şeklinde bilinir. Ethereum Blockhain zincirinde geliştirilmiş AXS coin güvenli olarak ifade edilmektedir. Geliştirilmiş oyunun yönetişim tokeni ise AXS olarak bilinmektedir. Kripto para borsasında yer alan AXS Coin gelecek vaat ettiği düşünülen bir seçenek olup en fazla işlem hacmine sahip olanlardan biri şeklinde bilinmektedir. AXS Coin 961.45TRY 24 saatlik işlem hacmi 3,668.662.587,39TRY olarak bilinmektedir.

Defi Kingdoms (JEWEL)
Defi Kingdoms (JEWEL) Coin merkeziyetsiz Play-to-Earn ekonomisinin yükselişine dayalı olan ve Harmony ONE ağında olduğu bilinen kripto para platformudur. JEWEL jetonu oyun çeşitlerinde kahramanlık ve krallık tarzındaki faydalı öğeleri ve benzersiz NFT’lerin satın alınmasında kullanılmaktadır. JEWEL yönetişim simgesi olup projesinin büyümesinde büyük katkı sağlayan simge olarak kabul edilmektedir. Bugün itibariyle JEWEL fiyatı 233,25TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 4.469.973,29TRY şeklinde bilinmektedir.

The Sandbox (SAND)
The Sandbox (SAND) Coin oyun şeklinde dijital varlıkların oluşturulmasını, inşa edilmesini, satın alınıp satılmasını sağlayan blok zinciri tabanlı sanal dünya olarak bilinmektedir. Ayrıca merkeziyetsiz ve DAO ve NFT güçlerinin birleştirilerek oyun topluluğu da oluşturmaktadır. SAND Coin fiyatı bugün itibariyle 60,88 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 14.838.843.653,89TRY olarak bilinmektedir.

Render Token (RNDR)
Render Token (RNDR) Coin hesap gücüne ihtiyaç duyan sanatçılar ve stüdyoları GPU yeteneklerinin kiralanmasını sağlayan ve madencilik ortaklarıyla birleştirme hedefi bulunan ETH blok zinciri üzerinde inşa edilmiş, dağıtılmış GPU oluşturma ağı şeklinde bilinmektedir. RNDR Token fiyatı bugün itibariyle 45,85TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 563.059.432,95TRY olarak bilinmektedir.

Enjin Coin (ENJ)
Enjin Coin (ENJ) Coin blok zinciri tabanlı oyunlar için birbirine bağlı ekosistemin sunan Enjin şirketinin projesi olarak bilinmektedir. Enjin amiral gemisi konumunda yer alan teknolojisi Enjin Network ismindeki sosyal oyun platformu şeklinde bilinmektedir. ENJ Coin fiyatı bugün itibariyle 30,48TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 3.636.350.919,85TRY olarak bilinmektedir.

Ufo Gaming (UFO)
Ufo Gaming (UFO) Coin merkeziyetsiz galaksiler arasında sosyal oyun simgesi olarak bilinmektedir. P2E Metaverse, Virtual land, NFT, Gaming ve IDO Launchpad şeklinde öne çıkamaktadır. En iyi Metaverse Coinler arasında yer alan UFO Coin ekosisteminde herhangi bir öğesi ile etkileşime geçebilmek için UFO jetonu gereklidir. Kullanım bakımından UFO, Plazma noktaları ve UAP şeklinde 3 kategoridedir. Bugün itibariyle UFO Coin fiyatı 0,0002222TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 229.480.155,83TRY olarak bilinmektedir.

Yield Guild Games (YGG)
Yield Guild Games (YGG) Coin merkezi olmayan DAO olan sanal dünya üzerindeki eşsiz tokenlere odaklanmış bir proje olarak bilinmektedir. Genel amaçları arasında en büyük sanal ekonomisini oluşturma, varlıkların tümünden maksimum fayda sağlama ve optimize edip elde edilen gelirlerin kullanıcılara dağıtılması şeklinde bilinmektedir. YGG Coin fiyatı bugün itibariyle 60,34TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 927.790.118,76TRY olarak bilinmektedir.

Mobox (MBOX)
Mobox (MBOX) Coin kripto para platformlarından biri olup çiftçilik kapsamında birleştirilen ağ olarak bilinir. Ayrıca Meta veri depolarının NFT aracılığı ile bağlı olmasını sağlayabilen özelliktedir. Ücretsiz bir şekilde sosyal oyun çeşitlerindeki ekosistem anlayışını desteklemektedir. MOBOX Coin fiyatı bugün itibariyle 53,55TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 1.271.938,344TRY olarak bilinmektedir.

İlluvium (ILV)
İlluvium (ILV) Coin ETH blockchain altyapısı üzerinde inşa edilmiş fantezi savaş oyunu olarak bilinmektedir. Ethereum ağındaki ilk AAA oyunu şeklinde lanse edilmiş olan ILV Coin alım satım özelliği ve gündelik kullanım olanağı ile deneyimli DeFi kullanıcılarına eğlenceli şekilde kazanç elde edilmesini vaat etmektedir. ILV Coin fiyatı 10.665.28 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 514.559.498,38TRY olarak bilinmektedir.

kaynak: https://kointimes.net/en-iyi-metaverse-coinleri-hangi-metaverse-coin-alinmali/
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
umityesil
Jr. Member
*

Activity: 121
Merit: 1

View Profile WWW
January 12, 2022, 01:53:16 PM

Benim cüzdanımda çoğu var. İlave olarak Starl ve Ntvrk diyebilirim. Metaverse kralı bence Bloktopia tabi ki Smiley
Husires
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1285

View Profile WWW
January 12, 2022, 02:55:07 PM

Bu paraların çoğu gerçek projeler değil ve gelecekte değeri olmayacak. Kısa vadede yüksek riskli yatırımlardır ve iyi bir getirisi olabilir, ancak uzun vadede iyi değildirler.

Bu projelerin detaylarını araştırmanızı tercih etmiyorum, çünkü hepsi yeni dönem pompalayan medya ile ilgili projeler ve birkaç ay sonra değerlerinin sıfır olduğunu göreceksiniz.
Akıllı olun ve bitcoin'e yatırım yapın.

.BEST..CHANGE.███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 13, 2022, 06:09:14 AM

Decentraland, Axie Infinity ve Enjin bir müddet ilgimi çekmişti incelemiştim. Bu listeye ek olarak bir de Binance Smart Chain üzerindeki RACA yazılabilir o da metaverse e adım atmayı planlıyordu. Açıkçası Axie Infinity haricinde öyle çok da alım yapmaya ikna eden olmadı beni. İleride Ubisoft tan bu konuda adım atmasını bekliyorum belki o zaman girerim. RACA ya da bir müddet girdim sonradan satıp terk ettim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 26, 2022, 04:49:08 PM

DeFi trenini yakalamıştım, NFT'yi ise ucundan kucaklamıştım ama Metaverse trenine yetişemedim geçen sene. Artık sonraki çıkacak olan teknolojiyi bekleyeceğim:)
Favorilerim: MANA, ALICE, SAND ve TVK...

Yüzlerce proje girdi pazara ve bu sene içerisinde silinip gidecekler pek çoğu. İçlerinden birkaçı büyür serpilir, onlar da zaten fiyatlanmış olurlar. Proje ne kadar kaliteli olursa olsun, pazarlama ve ortaklık kısmı da çok önemli sonuçta. O yüzden bunları yolun başında seçerken, kavun gibi koklayıp elimizde hoplatamıyoruz Smiley
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
January 26, 2022, 06:18:13 PM

Cıvkı çıkmaya başladı artık bu coinlerinde her gün 100 lercesi çıkıyor. Bakalım yeni trend ne getirecek bizlere. DeFi NFT metaverse derken bakalım sırada ne var.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
January 26, 2022, 07:03:36 PM
Merited by Vispilio (1)

MANA, AXS ve ENJ'de bir sürü holder vardır. Eski projelerin yerine yeni projelere, yeni trendlere yönelmek lazım. Yeni çıkacak kar marjı yüksek projelere odaklanmak lazım. Bu coinler yeni XRP ve yeni EOS gibi benim gözümde. Cheesy Belki AXS biraz iyi olabilir. Ama diğerlerine yatırım yapmayı düşünmezdim. Marketcap'ı düşük, potansiyel vaat eden coinleri hazırlarsanız daha değerli liste olur.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
January 26, 2022, 09:33:33 PM

Şu sıralar metaverse trende kolay kolay bitmez sebebi milletin hala ilgi duyması, büyük şirketlerin metaverse yatırım yapması.
Bana kalırsa küçük çaplı metaverse coinleri alınabilir ama proje ve arkası güçlü olan onlar iş yapabilirler büyük ihtimalle, büyüklerden pek bir şey kazanabileceğinizi düşünmüyorum.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
January 27, 2022, 12:10:38 AM

yaptığım yatırımların büyük çoğunluğunu kendim araştırarak ve incelemeler yaparak yapıyorum. Bu tarz konularda fikir alışverişlerine girenler paralarını şimdiden kaybetmeye mahkum. Yukarıda arkadaşlardan birisi bu projelerin çoğu ilerleyen yıllarda olmayacak gerçek projeler değil demiş. O arkadaşa kesinlikle katılıyorum. Projelerin büyük çoğunluğu ortadan kaybolup gidecek.  2017 yılından sonraki şuanda mevcut boğada birçok kripto para kayboldu gitti. Yok defi, yok metaverse, yok nft falan filan derken piyasaya girip çıkan tokenın haddi hesabı kalmadı. Bir sonraki ayıdan sonrada eminim aynısı olacak.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 27, 2022, 10:45:33 AM

Neredeyse herkesin bildiği, edindiği ve beklentinin tavan yaptığı emtiaların yanı sıra, yüksek hype seviyesini (ve dolayısıyla fiyatını) kaybetmiş olmakla birlikte alttan alttan ilerleyen, Osmanlı şamarı potansiyeli yüksek projeleri de takip etmek lazım, mesela Star Atlas.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
January 27, 2022, 11:00:27 AM

Bu yazıda yazan çoğu coinin zamanında hypeı yüksekti ve belli bir yere kadar gelip yatırımcısını memnun ettiğini düşünüyorum. Bundan sonra alınacak daha hypeı olmayan ama hype yaratabilecek projeleri araştırmak olmalı. Bu listede yazılı coinler bundan sonra yapacağı maksimum seviye belli. Ben olsam bunlardan bir tanesini bile almam diyebilirim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
January 28, 2022, 09:05:45 PM

Neredeyse herkesin bildiği, edindiği ve beklentinin tavan yaptığı emtiaların yanı sıra, yüksek hype seviyesini (ve dolayısıyla fiyatını) kaybetmiş olmakla birlikte alttan alttan ilerleyen, Osmanlı şamarı potansiyeli yüksek projeleri de takip etmek lazım, mesela Star Atlas.

Abi bir ara telegram gruplarında duymuştum aslı astarı var mı bilmiyorum ama star atlasın ekibi ön satış vs yapmamış ve oyunu geliştirmek için para yok diyormuş. Para için token satıp millete malı basarlar korkusu oldu bende elimden çıkarttım. Böyle bir şey duydunuz mu hiç?

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
January 28, 2022, 10:07:03 PM

Bugün Apple Ceo'su Tim Cook abimiz metaverse'de çok büyük potansiyel olduğunu ve yatırım yaptıklarını söylemiş, yani doğru yoldayız ama coinleri etikeleyecek mi bu açıklaması onu bilmiyorum.
Ayrıyetten bu açıklamadan sonra Apple hisseler fırlamış.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
January 29, 2022, 09:06:05 AM

Bugün Apple Ceo'su Tim Cook abimiz metaverse'de çok büyük potansiyel olduğunu ve yatırım yaptıklarını söylemiş, yani doğru yoldayız ama coinleri etikeleyecek mi bu açıklaması onu bilmiyorum.
Ayrıyetten bu açıklamadan sonra Apple hisseler fırlamış.

Apple metaverse dediyse yakında fırlar iyice. Ben başarılı bir girişim olarak görüyorum bunları. Geçen gün haberlerde birisi de ölen babası için metaverse de bir parti vermiş babasının da karakterini davet mi etmiş böyle bir haber vardı. Daha çok duyacağız adını.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 29, 2022, 12:02:20 PM

Abi bir ara telegram gruplarında duymuştum aslı astarı var mı bilmiyorum ama star atlasın ekibi ön satış vs yapmamış ve oyunu geliştirmek için para yok diyormuş. Para için token satıp millete malı basarlar korkusu oldu bende elimden çıkarttım. Böyle bir şey duydunuz mu hiç?

Bir iki kişi gruplara gelip bunları söyleyerek çıktılar, muhtemelen dump peşindeydiler, bilemiyorum. Atlas ön satış yaptı, tokenomisi çok akıllıca oluşturulmuş durumda ve arkasındaki yatırımcı kitlesi bu tarz şeyleri görmezden gelebilecek firmalar değil.
Olumsuzluk yok mu dersen, bence var tabii. Aslında zaman çizelgesine uygun gitmekle beraber, en azından web versiyonu bir şekilde açılmalıydı, ama gele gele oyunun bir fonksiyonu olan gemileri filoya katıp gelir elde etme kısmı geldi. Bu da aslında bildiğimiz stake olayının yandan yemişi, üstelik hemen her gün gemilerin yemek, yakıt, silah, tamir kiti stoklarını doldurman gerekiyor (oyun istiyorsan al sana oyun Grin ), yoksa kazanç da duruyor.
Çok daha sonra konuşulmaya başlanan projeler daha hızlı yol aldılar, Atlas ekibinin biraz daha atak olması lazım.
Ancak son tahlilde, oyunun kendisi anlamında Atlası kıyaslarsak diğerleri Çin malı dandik anahtarlık gibi küçük oyun zımbırtıları gibi kalıyor, yani sabreden kazanır (bu piyasada hiçbir şeyin garanti olmadığı, daima tetikte durmak, olanı biteni takip etmek ve hiçbir proje ile gönül bağı kurulmaması gerektiği uyarısıyla tabii ki).

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████