Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:01:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 3.Dünya savaşı ne zaman?  (Read 149 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 22, 2022, 06:15:10 PM
Last edit: January 22, 2022, 06:29:11 PM by anonymous3x

2030-2050 arasında çıkmazsa hiç çıkmaz diye düşünüyorum.

Edit; Umarım hiç bir zaman çıkmaz.
1714770108
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714770108
Reply with quote  #2

1714770108
Report to moderator
1714770108
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714770108
Reply with quote  #2

1714770108
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
January 22, 2022, 07:29:25 PM

Çoktan başladı. Şuan içindeyiz.  Top tüfek görmeyi beklemeyin.

Zaman ilerledikçe, her şeyin verimlisi çıkıyor.   A+++  klima  gibi.
Eski tarz savaş pek verimli bir şey değil. Çok insan gücü, çok metal, barut, kimyasal ve sanayi gerektiriyor.

Yani   A+++ bir savaş yaşıyoruz. Konu da toprak değil. Para ve itibar da değil.  Başka ve çok önemli bir şey.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
January 22, 2022, 08:41:47 PM

3. bir dünya savaşı yapabilecek bir ortam bıraktığımızı düşünmüyorum açıkcası haaa ilerde olabilir bu da şu şekilde olur. Artık birkaç yüzyıl geçmiş olur dünya içinden çıkılmaz bir yıkım ve tahribatla karşı karşıya kalır. Ve yeni yaşanılabilecek bir gezegen bulma umuduyla devletler ya da o zaman belki şirketler yönetiminde olur dünya birleşerek bu dünyadan kim gidecek kim kalacak savaşı çıkar. Bu dünya savaşı olarak başlar bitişi ise zenginlerin kazanması fakirlerin kaybetmesiyle olur.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 22, 2022, 08:49:57 PM

Eskisi gibi büyük bir dünya savaşı çıktığında kazanan bir tarafın olma ihtimali zor olduğundan sıcak çatışmaların olmasına zor gözle bakıyorum ancak yakın zamanda Rusya ile Ukrayna arasında bir sıcak çatışma başlayacak gibi gözüküyor burada Nato ülkelerinin tutumları çok önemli olacaktır.
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
January 23, 2022, 10:49:06 AM

3. Dünya savaşı. İnsanı ürpertiyor bu söylem. Şimdi bile pek çok ülkede yaşama savaşı veren pek çok insan var. Böyle sıcak çatışma ortamı oluşması ve gerçekten bunun dünya çapında olması nüfusun büyük bir kesiminin ortadan kalkmasına yol açar. 2010 yılından sonraki dünya devletlerinin yönetim kadroları pek barış yanlışı değil. Bu durum farklı şekillerde ortaya çıkıyor.  Ülkemizin etrafındaki ülkelerin batıdakiler dışında tamamı karışık. Hepsi diken üstünde ve aktif şavaş içinde. Şimdi Rusya ile Ukrayna. Rusya eski muhteşem günlerine dönme yolunda ortalığı karıştıra bilir. Bu durumu düzeltmek için Abd yardıma koşa bilir. Bu durum karadeniz bölgesindeki dinginliği yok edecektir. Önümüzdeki 15 20 yılı zaten sakin geçmeyeceğini tahmin ediyordum. Bu durum daha da uzun süre bilir. Ülkeleri yönetenlerin gizli hesapları bu durumu gerçekten sıcak savaşa çevirme potansiyeline sahip pbana göre.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
January 23, 2022, 01:27:45 PM

Dünya savaşlarına bu kadar meraklı olmayın, 2. dünya savaşından sonra tüm dünyanın neler kaybettiği ortada. Artık savaş teknikleri de farklı güç dengeleri de. Topla tüfekle nükleer bombalarla bir savaş görme ihtimalimiz düşük. Birbirine sınırı olan devletler arasında savaşlar görülebilir ama bu büyük bir dünya savaşını tetiklemez. Zaten devletler etkilerini günden güne kaybediyorlar, şirketler daha güçlü konuma gelmeye başladı. Bir şirket CEOsu süpergüç olarak görülen Amerika'nın başkanına kafa tutabiliyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
DukeNickle
Full Member

Activity: 308
Merit: 124

Volare.network

View Profile
January 23, 2022, 01:34:15 PM

2. Dünya savaşından sonra savaşın kazananının olmadığını tüm insanların kaybettiğini büyük ülkeler anladı. Teknolojik silahlar da bu kadar gelişmişken 3. Dünya savaşının çıkması çok çok zor. Teknolojik savaşlar başladı artık. Türkiye olarak da bu konunun çok fazla gerisindeyiz.

Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
January 23, 2022, 02:05:17 PM

Dünya savaşları, tarih boyunca on milyonlarca insanların hayatını kaybetmesiyle sonuçlandı. Ancak artık eski savaş tarihi yok. Teknoloji gelişti, insanlar gelişti, silahlar daha çok gelişti. Artık savaşmak istediğiniz ülkenin içine bir biyolojik virüs veya salgın bir hastalık yollarsanız daha kolay işlerinizi halledebilirsiniz.

Dünya savaşları eskisi kadar uzun sürmez. Atom bombaları, kitle imha silahları, nükleer silahlar olduğu müddetçe güçlüler arasında bir savaş söz konusu olamaz. Artık hep duyacağımız şey güçlülerin güçsüzler ezdiği bir döngüden ibaret yaşantılar olacak.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
January 23, 2022, 02:52:37 PM

Üçüncü dünya savaşının çıkması demek günümüz teknolojisiyle tam bir yıkım olur. Daha önceki dünya savaşlarına baktığınız zaman o büyük buhran dönemlerini biliyorsunuz, bu dünya savaşında bir geri dönüş olamaz insanlık için işin sonu olur. Şuan da en ulus devletler birbirlerine karşı hamleler yapsa da, savaş hamleleri göz korkutmak amaçlı olur büyük bir kaos olacağını düşünmüyorum. Tedarik zinciri son iki senedir ciddi gerilemiş durumda bölgesel bir savaşta bile insanların büyük bir bölümü aç kalır.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
January 23, 2022, 03:06:33 PM

dünya savaşları mecburen olacaktır, dünyaya bu kadar insan sığmıyor/yaşamı verimsizleştiriyor ve bir çözüm bulunması lazım. Ancak bunların çok daha "az zahmetli" geçeceğine hatta geçtiğine inanıyorum.

yalnız eskisi gibi toplu tüfekli dünya savaşları bekleyenler birkaç sezonluk dizileri izlemeye devam edebilirler, çünkü şu saatten sonra orada heyecan daha yüksek.Amerika'da 1977'de yaşanan ( https://seyler.eksisozluk.com/1977de-new-yorkta-yagma-kundaklama-ve-tecavuzlere-neden-olan-elektrik-kesintisi ) 25 saatlik elektrik kesintisine ve sonuçlarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bin dokuzyüz yetmiş yedi evet. Elektriğin, internetin, bankacılığın, sağlık sektörünün günümüze nazaran emeklediği hatta doğmadığı yıllar. Şu dönemde yaşanacak 1 günlük elektrik kesintilerinin sonuçlarını hesaplayabilir misiniz? Peki ya 2 günlük? Belki 1 haftalık? Muhtemelen topla tüfekle 10 hafta savaştığınızda bile veremeyeceğiniz geri dönülemez zararlar ile karşılaşabilir devletler; gelişmiş devletlerin olası zararlarını düşünmek istemiyorum bile.

ya da bu oldukça fazla kontrolsüz artmış olan dünya nüfusunu törpülemenin ( eğer törpülenmezse ilerleyen dönemde oldukça ciddi sorunlar yaşanabilir ve farklı gezegenlerde yaşam hikayesini uzun bir süre göremeyeceğimizden ötürü daha büyük sıkıntılar doğabilir) yine "az zahmetli" yolu ise pandemik hastalıklar; şu an içerisinde olduğumuz dönem gibi. Evet bir hastalık gerçeği var ancak bunun "şansa" ortaya çıktığına inanan az cahil insan olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu amına kodum çinlileri 900 senedir o yarasaları yiyor, 900 senedir kertenkele şiş / hamam böceği çevirme yapıyor ve antin kuntin sebzenin antin kuntin suyuna fare banıp yiyor. Çok detayına girmeyeceğim ancak araştıranlar olursa görecektir ki dönem dönem Çin'de bu sebeplerden ötürü hastalıklar olmuş ancak pandemi boyutuna asla asla geçmemiş, çünkü heriflerin bünyesi zaten oradaki yiyeceklerle uyumlu ve doğası gereği sorunsuz besleniyorlar. İşin kalan kısmı stratejinize ve oyunu büyük sandalyeden oynayanlara kalıyor. (bkz. millimünati)

bu yeni savaş düzeni bana göre çok daha uzun açıklanır bir konu ancak toplu tüfekli olaylar Call of Duty üzerinde kaldı diye düşünüyorum. Genellikle size önce zarar verip sonra yardım ederek batık ekonomileri düzeltmek adına yapılan savaşlar, artık çok daha az zahmetli ve az maliyetle gerçekleşiyor zaten.

Bilim ve internet yeni savaş meydanıdır.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 23, 2022, 03:57:59 PM

Tüm dünyayı kapsayacak bir 3. dünya savaşının çıkacağını düşünmüyorum. Benim tahminimce üçüncü dünya savaş(ları) vakum halinde çeşitli coğrafyalarda yaşanacak. Suriye-Irak örneğin aktif olarak dünya savaşı yaşanan bir yer. Ben bunun Ukrayna, Belarus, Polonya, Moldova versiyonları olabileceğini düşünüyorum. Bosna-Hersek te bence bu tarz büyük çaplı bir savaş çıkabilir çünkü Sırplar ayrılmak istiyor. Tayvan olabilir (Çin müdahalesi). Kuzey-Güney Kore çatışması yenilenebilir. Japonya-Rusya ve Finlandiya-Rusya çatışmaları olabilir.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Merit: 305

View Profile
January 23, 2022, 06:47:11 PM

2030 a kadar ciddi bir savaş beklemiyorum. Hatta hiç bir şey beklemiyorum Smiley

Putin bir şey demişti geçen ; İngiliz savaş gemisini batırsak bile 3.dünya savaşı çıkmazdı diye Smiley doğru söylüyor adam.

Dünya savaşları olmadan önceki borsa ve para hareketlerini incelemeniz yeterli. Şuan 3.dunya savaşı çıkması imkansız gibi birşey.
lastcedy
Member
**

Activity: 80
Merit: 18

View Profile
January 23, 2022, 07:35:34 PM

3.Dünya savaşı şuanda yaşanıyor. Artık topla, tüfekle savaş yapılmıyor. Stratejik teknoloji savaşları yapılıyor. Covid-19 ve diğer salgınlarda bence 3.savaşı ile alakalı.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
January 24, 2022, 05:01:02 AM

ahha hahahah. şimdi, bir olayın zamanı detaydır. :) bir olayın zamanını bilen, öznesini ve nesnesini de bilir. yani bu savaşın kimler arasında hangi sebeple olacağını da bilir. :) bence kimler arasında olacağını bilmek çok kolay değil. bu yüzden zamanını bilmek daha zor. :)

aslında 3. dünya savaşı için birkaç güçlü kriz ortamı var. mesela; orta doğu, rusya-ukrayna, azerbaycan-ermenistan, k. kore, demografik bombalar üzerine oturmuş balkanlar... kuzey kore ve balkanlar hariç geri kalan yerlerden 3. dünya savaşı çıkmaz ama ihtimal olarak yazdım. ayrıca, belirtmeye gerek yok ama yine de belirteyim, inş. çıkmaz.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
January 24, 2022, 05:47:55 AM

3.Dünya savaşının bu yüzyılda ortaya çıkmasının düşük ihtimal olduğunu düşünüyorum.Rusya ve Ukrayna meselesinden 3.Dünya savaşı çıkmasa bile büyük bir kriz çıkacağını tahmin etmek güç değil.Bana kalırsa Rusya kısa bir süre içerisinde gözünü karartıp Ukrayna'yı işgal edecek.Biden bence bu işgale karşı silahlı çatışmadan çok ekonomik yaptırımlarla karşılık verecektir işin ucu yine bize dokunabilir.
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 969

View Profile
January 24, 2022, 06:11:00 AM

ahha hahahah. şimdi, bir olayın zamanı detaydır. Smiley bir olayın zamanını bilen, öznesini ve nesnesini de bilir. yani bu savaşın kimler arasında hangi sebeple olacağını da bilir. Smiley bence kimler arasında olacağını bilmek çok kolay değil. bu yüzden zamanını bilmek daha zor. Smiley

aslında 3. dünya savaşı için birkaç güçlü kriz ortamı var. mesela; orta doğu, rusya-ukrayna, azerbaycan-ermenistan, k. kore, demografik bombalar üzerine oturmuş balkanlar... kuzey kore ve balkanlar hariç geri kalan yerlerden 3. dünya savaşı çıkmaz ama ihtimal olarak yazdım. ayrıca, belirtmeye gerek yok ama yine de belirteyim, inş. çıkmaz.

Harika bir özet olmuş.Düşüncelerinize katılıyorum.Sadece Ermenistan/Azerbaycan gerilimi konusunda katılacağımı söylemem doğru olmaz.Azerbaycan, Ermenistan’ı hallaç pamuğu gibi dağıttı bir ülke çıkıp bir şey yapmadı.Dünya savaşları biraz da çıkar ilişkisi üzerine kurulu.Bu yüzden kolay kolay Ermenistan/Azerbaycan gerilimi ile bir şey elde edemeyecekleri için dünya savaşı kadar ciddi bir dünya tehlikesinin fitili olamaz.

Ayrıca Balkanlar da eski Balkanlar değil.Hala bir çok müslüman var, evet ancak müslümanları koruyacak veya kollayacak bir güç yok.Etnik hristiyanlık üzerine de keskin bölünmeler -eskiye nazaran- yok.O kısımda da Balkanlar’dan çıkacak dünya savaşı olacağını zannetmiyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 24, 2022, 11:23:55 AM

Silahlarla yapılacak bir savaş olacağını artık sanmıyorum. Bunun için deli bir general lazım. Çıkacak 3.dünya savaşı dünyanın sonu anlamına geliyor çünkü.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Merit: 725

View Profile
January 24, 2022, 11:38:27 AM

Savaşlar olmasın artık. Üçüncü dünya savaşının zamanını sormayalım. Savaş nasıl olmaz diye soralım. Savaşlar açlık, fakirlik, yoksulluk getirir. Karanlık getirir. Medeniyetleri yok eder. Aydınlığı karartır. Savaşların yerine barışı konuşalım. Sürdürülebilir barış ortamını yakalamayı konuşalım. Birbirimizle yaşamanın yollarını konuşalım. Huzura fırsat verelim. Kardeşliğe, sevgiye. Aşka kapı arayalım. Dostluğa, hayata. Güzel günlere.

███████████████▄▄
    ██████████████████████▄
  ██████████████████████████▄
 ███████   ▀████████▀   ████▄
██████████    █▀  ▀    ██████▄
███████████▄▄▀  ██  ▀▄▄████████
███████████          █████████
███████████▀▀▄  ██  ▄▀▀████████
██████████▀   ▀▄  ▄▀   ▀██████▀
 ███████  ▄██▄████▄█▄  █████▀
  ██████████████████████████▀
    ██████████████████████▀