Bitcoin Forum
April 27, 2024, 10:35:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: E spor severlere fırsat : Ikonic platform  (Read 115 times)
Red Pie (OP)
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
February 09, 2022, 04:13:22 AM
Merited by EFS (2), Symmetrick (2), SUPERSAIAN (1), illetyus (1)

Arkadaşlar nftleri artık neredeyse hepimiz biliyoruz. ne kadar hayatın içine girdiği konusunda çeşitli örnekler verip sizi sıkmayacağım ancak artık neredeyse her ünlü kendi nftsini çıkarıp satıyor. nba top shot gibi sitelerde bu nftler alınıp satılıyor.

Şimdi anlatacağım platform ise e spor severlere, gamerlara özel güzel düşünülmüş bir site. sitenin websitesi https://www.ikonic.gg/ bu sitede detaylı bilgiler var ancak ben üstün körü hızlı bir şekilde yazarsam ;

Oyunlarda edindiğiniz nadir anları nft haline getirip satabilirsiniz. örneğin lol için pentakill, wolfteam için teamkill, cs için de tüm takımı öldürdüğünüz anlar olabilir. bu anları video editleyerek ikonic platformu üzerinden satıp gelir elde edebilir, kendinize özgü nftler satışa çıkarabilirsiniz.

Veya dünyaca meşhur e spor oyuncularının nftlerini uygun fiyata toplayıp, ilerleyen zamanlarda yüksek fiyatlara satabilirsiniz.

Ya da bu site üzerinden ileride gelecek etkinliklere katılıp ödül sisteminden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca whitelist açık, whiteliste email adresiniz ile kayıt olduktan sonra nft çekilişine katılabilir, nft kazanabilirsiniz.

Token bilgileri

Airdrop programı

Airdrop programında kaç adet ikon token tutuşunuza hangi nft airdrobuna katılabileceğimiz yazıyor. 1 milyon adet ikon tutana 50 kişiyle sınırlı süper bir paket öngörmüşler. token fiyatının 0.01 dolar olduğunu düşünürsek 10 bin dolarlık ikon tokenle çekilişe katılabilirsiniz.

Kaynak : https://www.ikonic.gg/
1714257324
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714257324
Reply with quote  #2

1714257324
Report to moderator
1714257324
Hero Member
*

Ignore
1714257324
Reply with quote  #2

1714257324
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714257324
Hero Member
*

Ignore
1714257324
Reply with quote  #2

1714257324
Report to moderator
1714257324
Hero Member
*

Ignore
1714257324
Reply with quote  #2

1714257324
Report to moderator
1714257324
Hero Member
*

Ignore
1714257324
Reply with quote  #2

1714257324
Report to moderator
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
February 09, 2022, 10:44:40 AM

Değişik bir projeye benziyor. Oyun oynayan çok fazla insan var hayran kitlesini oluşturabilirse güzel işler yapabilir. Bu proje dapperin elinde olsaydı daha güzel bir reklam yapabilirdi. Kendi nftmizi oluşturma kısmının çok mantıklı bir işlem olduğunu düşünmüyorum sonuç olarak benim nftmi birinin almasının bi mantığı yok çünkü bilinen tanınan bir oyuncu değilim.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1236

View Profile
February 09, 2022, 05:37:22 PM

Sadece Highlight yaratan bir platform bilemedim çok yalın kalmış gibi geldi bana. İlerleyen dönemlerde iyi bir topluluk haline gelirse o zaman CS:GO'da en iyi anlarımı yüklüyebilirim, baya bir kayıt var. Çoğu da silindi gitti neler vardı. Daha önce yapılmayan bir platform ama söylediğim gibi tek başına en iyi anları yüklüyerek bir pazar yaratmak çok sade kalıyor. Yada bu projeyi arkadaşımızın söylediği gibi Dapper geliştirseydi o zaman daha başka konuşabilirdim. Takip etmekte gene de fayda var. Teşekkürler paylaşım için.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1022
Merit: 618

View Profile
February 10, 2022, 06:17:41 PM

Düşüncede güzel, pratikte nasıl olacağını tahmin edemediğim bir proje. Aslında burada bende diğer kullanıcılar gibi dapper ile çok iyi yatırımlar alabileceklerini düşünüyordum. Ancak herhalde böyle bir adımı yok projenin. Ancak bir coinlist satışıyla iyi bir ivme yakalayabilir veya dünyaca ünlü e sporcuları bünyesine katar ve reklamı iyi yaparsa iş yapabilecek bir proje gözüyle bakıyorum. Düşünce güzel ama beğendim düşüncelerini.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
February 10, 2022, 06:25:54 PM

Platform yalın ama fikir çok güzel. İşin altından kalkarlar mı bilmiyorum ama e-spor mevzusu gelecekte çok daha büyüyecek. Muhtemelen bir sonraki nesil futbol derbisi yerine espor derbileri izleyecek. Oyunlardaki muhteşem anlar alınıp satılabilir gerçekten.

Konudaki projeyi incelemedim sadece fikir hoşuma gitti. Domaine bakarsak tırt gibi duruyor.  Smiley
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
February 10, 2022, 07:18:10 PM

nedense bu tarz projelere ısınamıyorum. Genel olarak kripto dünyasında oyun alanında odaklanmış projelere sıcak bakamıyorum. Çünkü bu sektör tamamen paraya odaklı olduğu için oyun ve vaad ettikleri şeylere pek odaklanamıyorlar ya da gereken ilgiyi bulamıyor. Fakat yinede değerlendirmeye almak lazım. En baştada vurguladığım gibi ama bir türlü kripto para dünyasında çıkan oyun odaklı projelere sıcak bakamıyorum.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
February 11, 2022, 12:57:06 PM
Merited by klavyemaus52 (1)

nedense bu tarz projelere ısınamıyorum. Genel olarak kripto dünyasında oyun alanında odaklanmış projelere sıcak bakamıyorum. Çünkü bu sektör tamamen paraya odaklı olduğu için oyun ve vaad ettikleri şeylere pek odaklanamıyorlar ya da gereken ilgiyi bulamıyor. Fakat yinede değerlendirmeye almak lazım. En baştada vurguladığım gibi ama bir türlü kripto para dünyasında çıkan oyun odaklı projelere sıcak bakamıyorum.

Kripto oyun projelerinin hatası kripto kitlesine oyun oynatmaya çalışmak. Aslında genel oyuncu kitlesi için oyun geliştirip kriptoyu olağan şekilde içerisine entegre etmeleri gerekiyor.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
February 11, 2022, 01:31:20 PM

Kripto oyun projelerinin hatası kripto kitlesine oyun oynatmaya çalışmak. Aslında genel oyuncu kitlesi için oyun geliştirip kriptoyu olağan şekilde içerisine entegre etmeleri gerekiyor.
Şu ana kadar gerek projesini incelediğim gerek önsatışına katıldığım projelerin hepsinin durumu bu. Hitap ettikleri kitle yanlış oyunu oyuncu oynar eğlenmek için, bunun yanında para kazanmak ikinci planda olur, ama projelerin yaptığı şey 1. planda parayı tutup oyunlarını hiç etmek sonrada batıp gidiyorlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: