Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:19:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 28 Şubat'ın yıl dönümünde 28 başörtülü kadınla helalleşme  (Read 155 times)
recko (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 11

View Profile
February 23, 2022, 02:36:36 PM

Medyascope'tan Sema Kızılarslan'ın haberine göre, CHP’li yetkililer Kılıçdaroğlu’nun 28 başörtülü kadınla buluşmasını doğrulandı.
Daha önceki parti grup toplantısında 28 Şubat mağdurlarıyla helalleşileceğini söyleyen Kılıçdaroğlu'nun 28 Şubat'taki görüşmesi basına kapalı olarak gerçekleşecek.
https://tr.sputniknews.com/20220223/kilicdaroglu-28-subatin-yildonumunde-28-basortulu-kadinla-bir-araya-gelecek-1054150193.html

Sayılara kafayı takanlardan hiç haz etmem. Saygı duyarım. O ayrı. Saygı herkese lazım da. Sayıları her şeye iliştirmek çok abartı değil mi? 28 kişiyle helalleşince geri kalanlar hallolacak mı? Çok değişik kafalar. Neyle besleniyorlar acaba.
1714778365
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714778365
Reply with quote  #2

1714778365
Report to moderator
1714778365
Hero Member
*

Ignore
1714778365
Reply with quote  #2

1714778365
Report to moderator
1714778365
Hero Member
*

Ignore
1714778365
Reply with quote  #2

1714778365
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
February 23, 2022, 03:13:23 PM
Last edit: February 23, 2022, 03:29:59 PM by wolwoo

Gılışdar niye helalleşiyor
Bildiriyi Demirel, Erbakan ve Çiller imzaladı, yani dönemin 3 sağ görüşlü (!) lideri
Meral Akşener'i de unutmayalım, dönemin İçişleri bakanı, "kararları uygulayacağım" diye açıklaması var

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
recko (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2022, 03:34:41 PM

Bildiriyi Demirel, Erbakan ve Çiller imzaladı, yani dönemin 3 sağ görüşlü (!) lideri
Meral Akşener'i de unutmayalım, dönemin İçişleri bakanı, "kararları uygulayacağım" diye açıklaması var

Erbakan halkın iradesiyle kazandığı hükümet devrilsin diye tanklar sokaklarda gezsin istemiş midir sence?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/1/1a/Sincan%27dan_ge%C3%A7en_tanklar.jpg

Eskiden tank demokrasisi hükümleri varken yaşanmış olaylardan bahsediyoruz sonuçta değil mi? Hani bugün olmayan demokrasi, özgürlük falan dersem oradan tanırsın belki. Cheesy
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
February 23, 2022, 03:59:52 PM

Aga dönemin SSK başkanı helalleşek diyy beğenmiyon, diğerlerinin olaydaki tek rolü ise mağduriyet! Yıllardır aynı laflar
Ben ikna oldum şahsen, bi de ikna odaları vardı değil mi Smiley

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 544
Merit: 124

View Profile
February 23, 2022, 04:43:54 PM

Aynen hocam Kılıçdaroğlu ile ne alakası var ben anlamadım. O zaman Kılıçdaroğlu Ssk genel müdürü idi. Kaldı ki chp iktidar ortağı bile değildi ki helalleşsin..
Ben o dönemde Meral Akşener'e bu generalin seni yağlı kazığa oturturum dediğini hatırlıyorum. Meral Akşener korkmadan dik durmuştu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Kılıçdaroğlu belki de CHP'nin (halk içinde ki belli kesimde) kötü imajını düzeltmek istiyor olabilir
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
February 23, 2022, 04:53:12 PM

Aynen hocam Kılıçdaroğlu ile ne alakası var ben anlamadım. O zaman Kılıçdaroğlu Ssk genel müdürü idi. Kaldı ki chp iktidar ortağı bile değildi ki helalleşsin..
Ben o dönemde Meral Akşener'e bu generalin seni yağlı kazığa oturturum dediğini hatırlıyorum. Meral Akşener korkmadan dik durmuştu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Kılıçdaroğlu belki de CHP'nin (halk içinde ki belli kesimde) kötü imajını düzeltmek istiyor olabilir

CHP’nin halk içindeki imajını düzeltmek istiyorum diyorsa Kılıçdaroğlu, önce CHP içerisinde yer alan sempatizanları temizleyerek başlamalı. Daha sonra DHKP-C’li il başkanlarını göndermeli. HDP olan ittifakı bozmalı, Öcalan’ın avukatlığını üstlenmiş kişilerin parti ile ilişiğini kesmeli.

Zaten bunları yaparsa CHP 50 yıl başta kalır. Bu dönemin sahipleri bile 20 yıl kalabildiyse, doğru başkanlarla CHP daha fazla iktidarda kalır. Aslında mesele ne kadar iktidarda kaldığı da değil, mesele ülkeyi nasıl bir seviyeye taşıyabilmekte. Bakın önümüzde bir Kore örneği var. Kuzey Kore mahrumiyet bölgesi, insanlar interneti bile bilmiyor sene 2022. Bir de Güney Kore’ye bakın ülkenin bulunduğu konum dünyanın sayılı teknoloji devlerinden olması. Bunlar kapı komşu ve 40-50 yıl öncesine kadar tek devlettiler. Mesele yöneticilerde, yönetmekte. İkisinin başında da Koreliler var. Ancak bir tarafı ciddi geliştiren liderler yönettiği için bugün bu konumdalar. Diğer ülke ise tam bir dikta rejimi, tek adam rejimi ile yönetiliyor. Komunizm içerisinde ülkenin tek dostları Çin.

Umarım CHP artık kabuklarını gerçekten kırabilir veya kıracak liderlere şans verebilir. CHP’ye şans vermek isteyen milyonlarca insan var. Bir de diğer partiler de de şu vardı bu vardı demeyin konuyu uzatmamak için yazmıyorum evet bir tarafta Fetö ile bir dönem içli dışlıydı ama onlar “kandırılmış.”

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
recko (OP)
Member
**

View Profile
February 24, 2022, 04:01:56 PM

Aga dönemin SSK başkanı helalleşek diyy beğenmiyon, diğerlerinin olaydaki tek rolü ise mağduriyet! Yıllardır aynı laflar

Ben  beğenmem. Çocuk kandırsınlar. Beni zor ikna ederler.

Anahtar kelimeleri veriyorum yakala dostum.

Ordu Göreve Sloganları
Genç Subaylar Rahatsız Söylemleri

Kılıçdaroğlu zamanında söylediklerinden özür diliyordur belki. Onu bilemem. https://youtu.be/KZKkcXclSRg Pişman olmuş sonradan onları desteklediği için galiba.

Darbeleri coşkuyla karşılayan gazeteleri varmış o günlerde. Belki ondan özür dilemiş de olabilir Kemal Bey.

Çok acayip şeyler gine. Darbe yaparken kahraman. Güvenlik için Afrin'e girerken düz asker. Grin Hizmetin kime arkadaşım. Halka reva mı bu kafa.

Medyaları, bürokrasi kafaları, siyaset fikirleri bu. Yozlaşma var diyorlar ya. Demokrasi yok. Özgürlük yok diyorlar ya. En çok ona gülüyorum.
bboyz
Member
**

Activity: 157
Merit: 99

Life is my only chance. Thanks God.

View Profile
March 02, 2022, 06:33:26 AM

CHP’nin halk içindeki imajını düzeltmek istiyorum diyorsa Kılıçdaroğlu, önce CHP içerisinde yer alan sempatizanları temizleyerek başlamalı. Daha sonra DHKP-C’li il başkanlarını göndermeli. HDP olan ittifakı bozmalı, Öcalan’ın avukatlığını üstlenmiş kişilerin parti ile ilişiğini kesmeli.

Söyledikleriniz çok önemli. Yalnızca seçim bazında değil, halkımız için de önemli konular. Güçlü muhalefetler, güçlü iktidarlar oluşturur. Ülkeler siyasi açıdan güçlenmek için güçlü çekişmelere ihtiyaç duyarlar.

28 Şubat öncesinde merkezi hükümet Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa bütçe fazlası vermişti. Darbeleri ekonomik yönleriyle okuyorum ben.

- Darbeden sonra içi boşaltılan onlarca bankanın borcu devlete yüklendi.
- Gecelik faizler yüzde 7 binlere çıktı.
- Kamu borcu milli gelirin %80'ine ulaştı.
- İnsani hakların dışında ekonomik olarak da çok kötü bir dönem yaşadık.

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 02, 2022, 07:26:40 AM

28 Şubat Cumhuriyet Halk Partisi ile günümüz Cumhuriyet Halk Partisinin birbiriyle ilgisi alakası bile kalmadı. Ayrıca 28 şubat dönemini çocukluğumda hatırlayan biriyim tarikatların ne denli asarız keseriz moduna girdiğini çok net hatırlıyorum (özellikle İran destekli tarikat yapıları palazlanmıştı). İnsanımız acı çekti helalleşmekte fayda var ama 28 şubat a kadar geçirdiğimiz sürecin de ne kadar zor olduğunu unutmamak lazım.
recko (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2022, 09:01:02 AM

Odaların mucidi vardı.

İkna odalarının mucidi Nur Serter, "Vicdanen pırıl pırılım. Hayatta yaptığım en iyi şey ikna odalarıydı" dedi. Kaynak: 'İkna odaları'nın mucidi Nur Serter, öyle bir savunma yaptı ki...
https://www.turkiyeegitim.com/ikna-odalarinin-mucidi-nur-serter-oyle-bir-savunma-yapti-ki-35650h.htm

Sonra chp milletvekili oldu. Ama tesadüftür. Olayın chpyle bir alakası olamaz zinhar. Grin
22 Temmuz 2007 ve 12 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde (23. ve 24. Dönem) CHP İstanbul Milletvekili seçildi,
https://www.biyografya.com/biyografi/19268

konuyu uzatmamak için yazmıyorum evet bir tarafta Fetö ile bir dönem içli dışlıydı ama onlar “kandırılmış.”

Hmm kandırılmışlar. Zaman gaztesiyle 28 şubatçıların gazteleri nasıl aynı telden çalmış. Tanımayan kardeş zanneder. Manşetlere bak.

Pieree kendi halkından rahatsız olan asker yetişmiyor. Medya tekellerinde değil. Yalandan sarıklılarla tiyatro çevirilecek meydan yok. E, değişmeyip ne yapacaklar söylesene?

Demokrasi, özgürlük yok diye bağırırlar. Yozlaşma var derler. Neremle gülsem bilmiyom. Neyseki halk her şeyi biliyor. Gereken cevabı veriyor bunlara. Ne iftira atıyolarsa kendilerinde huy olarak var.
kastoriante
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
March 05, 2022, 12:38:18 AM

Ben  beğenmem. Çocuk kandırsınlar. Beni zor ikna ederler.

Anahtar kelimeleri veriyorum yakala dostum.

Ordu Göreve Sloganları
Genç Subaylar Rahatsız Söylemleri

Kılıçdaroğlu zamanında söylediklerinden özür diliyordur belki. Onu bilemem. https://youtu.be/KZKkcXclSRg Pişman olmuş sonradan onları desteklediği için galiba.

Darbeleri coşkuyla karşılayan gazeteleri varmış o günlerde. Belki ondan özür dilemiş de olabilir Kemal Bey.

Çok acayip şeyler gine. Darbe yaparken kahraman. Güvenlik için Afrin'e girerken düz asker. Grin Hizmetin kime arkadaşım. Halka reva mı bu kafa.

Medyaları, bürokrasi kafaları, siyaset fikirleri bu. Yozlaşma var diyorlar ya. Demokrasi yok. Özgürlük yok diyorlar ya. En çok ona gülüyorum.

Koyun var ya koyun. Öyle cinsleri var ki önüne atılan her yemi yemiyor.
Darbe olduğu zaman gazeteler askerin istediği şekilde çıkar. A gazetesi de B gazetesi de. Yazık, senin gibilere oy kullanma hakkı veriyorlar.
recko (OP)
Member
**

View Profile
March 06, 2022, 12:38:16 AM

Koyun var ya koyun. Öyle cinsleri var ki önüne atılan her yemi yemiyor.
Darbe olduğu zaman gazeteler askerin istediği şekilde çıkar. A gazetesi de B gazetesi de. Yazık, senin gibilere oy kullanma hakkı veriyorlar.

Di mi? Darbeyi nasıl normalleştirdiysen. Darbelerde oluşan teamülleri normalmiş gibi anlatıyon. Darbelerde böyle olur. Gazeteler şöyle yapar. Hükümetler şöyle böyle yapar. He. Di mi? Alışkanlık olmuş bazılarına işte 10 yılda bir halka darbe yapmak. Alışmışlar. Başka şansları yok ne olsa. Halka verdikleri bi şey olmayınca yönetimi geri almak için darbe yapmışlar. Normal hale gelmiş bunlar senin gibiler için. Darbelere alkış tuttun mu onu söyle? Alkışlamışındır sen.

Zihniyetinizi özetlemişsin kastoriante. Bu ülkede zorbaların kanunlarının geçmediğini gösterdiler son 20 yılda. Ağlama çocuğum. Ağlamakla işler düzelmez.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: