Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:10:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: AS Monaco $ASM Fan Token  (Read 788 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
April 11, 2022, 04:27:14 PM

Tether ya da fan token olarak atabilirsiniz binance'den. Fan token atarsanız hiç ücret kesilmez fee sıfır fanlarda, tetherde ise 1 dolar fee kesiliyor zaten biliyorsunuz. Fanlar hızlı geçiyor. Chiliz borsasında şu an hacim çok az alım yaparken dikkatli olun.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

1714914626
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914626
Reply with quote  #2

1714914626
Report to moderator
1714914626
Hero Member
*

Ignore
1714914626
Reply with quote  #2

1714914626
Report to moderator
1714914626
Hero Member
*

Ignore
1714914626
Reply with quote  #2

1714914626
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714914626
Hero Member
*

Ignore
1714914626
Reply with quote  #2

1714914626
Report to moderator
1714914626
Hero Member
*

Ignore
1714914626
Reply with quote  #2

1714914626
Report to moderator
1714914626
Hero Member
*

Ignore
1714914626
Reply with quote  #2

1714914626
Report to moderator
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 975

View Profile
April 12, 2022, 10:33:02 AM

Öneri için teşekkür ederim.Monaco için üretim supply nedir?Circulating nedir?Coinmarketcap’te henüz listelenmemiş herhalde.Fiyata baktığımda 1.1$ seviyelerinde görülüyor, benim için makul değerdir.Bir süre bekletebileceğim fan tokenlerden birisi olabilir.Özellikle yaz transfer sezonunda ciddi transferler yapabilirlerse hacimli şekilde artışını bekleyebilirim.Bu şekilde de 5-6 $’a önü açık gidebilir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
April 12, 2022, 12:36:38 PM

Öneri için teşekkür ederim.Monaco için üretim supply nedir?Circulating nedir?Coinmarketcap’te henüz listelenmemiş herhalde.Fiyata baktığımda 1.1$ seviyelerinde görülüyor, benim için makul değerdir.Bir süre bekletebileceğim fan tokenlerden birisi olabilir.Özellikle yaz transfer sezonunda ciddi transferler yapabilirlerse hacimli şekilde artışını bekleyebilirim.Bu şekilde de 5-6 $’a önü açık gidebilir.

https://explorer.chiliz.com/tokens/0xD683C2B700B83C59a143C1eE9f3B05D6190f8521/token-holders

Toplam 10 milyon adet
sirkülasyondaki adet 653k civarında ama fırsat bulursa artar kontrol edin arada
Bugün listelense en az 3x yapar kanaatindeyim binance listelerse 10x hatta fazlası bile olur 7-8 milyon dolar marketcapa eşdeğer .. ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
April 12, 2022, 02:15:41 PM

FTO fiyatı 2 EURO. uzun zamandır chiliz FTO'larını takip etmiyorum. FTO fiyatının altına açılış yapıp direkt düşen token daha önce görmemiştim. 2x değer kaybetmiş.
Şimdilik PSG'ye küçük bir miktar attım. Olurda 2x çekip inebilirsem sonrasında monaco düşünebilirim.
PSG bu hafta ikinci olan marsilya ile oynuyor. Şampiyonluğu ilan etmesine ise 3 hafta kadar bir süre var. Bu 3 haftalık süreçte yeşil yaka yaka gideceğini tahmin ediyorum.
monsieurvincent
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 3

View Profile
April 12, 2022, 02:49:24 PM

Tether ya da fan token olarak atabilirsiniz binance'den. Fan token atarsanız hiç ücret kesilmez fee sıfır fanlarda, tetherde ise 1 dolar fee kesiliyor zaten biliyorsunuz. Fanlar hızlı geçiyor. Chiliz borsasında şu an hacim çok az alım yaparken dikkatli olun.

gerçekten ne boktan borsaymış ya hiç hareket hacim yok sabahtan beri alabilmek için bekliyorum 1-2 gün daha beklerim herhalde Cheesy   chiliz dışında alternatifim yoktu galiba , kâr ettiğimizde satabilecek kadar hacim olur inşallah
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 12, 2022, 02:55:54 PM

FTO fiyatı 2 EURO. uzun zamandır chiliz FTO'larını takip etmiyorum. FTO fiyatının altına açılış yapıp direkt düşen token daha önce görmemiştim. 2x değer kaybetmiş.
Şimdilik PSG'ye küçük bir miktar attım. Olurda 2x çekip inebilirsem sonrasında monaco düşünebilirim.
PSG bu hafta ikinci olan marsilya ile oynuyor. Şampiyonluğu ilan etmesine ise 3 hafta kadar bir süre var. Bu 3 haftalık süreçte yeşil yaka yaka gideceğini tahmin ediyorum.

valencia da aynı durumdaydı 2 euro'dan ön satışa sunuldu 1 doların altına indi hem de adedi daha fazlaydı. Monaco'nun değeri başakşehir'den ucuz şu anda! hem fiyat hem marketcap...

PSG'nin artması fan token piyasası için iyi olur, bütün tokenların yükselebileceği üst limitler artmış olur. gerçi artık pek sallamıyorlar oranları, balinanın istediği fiyata geliyor Smiley

gerçekten ne boktan borsaymış ya hiç hareket hacim yok sabahtan beri alabilmek için bekliyorum 1-2 gün daha beklerim herhalde Cheesy   chiliz dışında alternatifim yoktu galiba , kâr ettiğimizde satabilecek kadar hacim olur inşallah

https://www.chiliz.net/exchange/ASM/CHZ

5.17'deki 2k sizinse onu iptal edip azar azar almayı deneyebilirsiniz  Smiley
ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
April 12, 2022, 03:20:22 PM

Dolaşımdaki adet az olunca bu kadar az fiyattan da kimse satmak istemiyor herhalde o kadar büyük alımların karşılığı olmaz bence ara ara salınım olur da yeni tokenler piyasaya sürülürse ve dolaşımdaki miktar artarsa belki o zaman 2k alımlara karşılık gelir veya Binance girerse rahat 10x var bence de doğru düzgün hacim yok tokende

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
monsieurvincent
Jr. Member
*

View Profile
April 15, 2022, 02:15:25 PM

valencia da aynı durumdaydı 2 euro'dan ön satışa sunuldu 1 doların altına indi hem de adedi daha fazlaydı. Monaco'nun değeri başakşehir'den ucuz şu anda! hem fiyat hem marketcap...

PSG'nin artması fan token piyasası için iyi olur, bütün tokenların yükselebileceği üst limitler artmış olur. gerçi artık pek sallamıyorlar oranları, balinanın istediği fiyata geliyor Smiley

gerçekten ne boktan borsaymış ya hiç hareket hacim yok sabahtan beri alabilmek için bekliyorum 1-2 gün daha beklerim herhalde Cheesy   chiliz dışında alternatifim yoktu galiba , kâr ettiğimizde satabilecek kadar hacim olur inşallah

5.17'deki 2k sizinse onu iptal edip azar azar almayı deneyebilirsiniz  Smiley
ytd

o bendim hocam Smiley

siz satmadan monacolarımı satmam artık Cheesy  bu aralar ben de sizin kaderinize sahibim monacoyu almak için sattığım coin %15-20 yükseldi :/ artık transfer sezonuna kadar sabit kalmak niyetindeyim burada
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 18, 2022, 08:45:25 PM
Merited by Vispilio (1)

ulan hadi twt, sfp'den 5x değerli hale geldi bugün, onu anlarım (anlamadım)
peki bu başakşehir nasıl oluyor da monaco'nun nerdeyse iki katına yaklaşıyor Shocked (twitterda etkin bir grup başakşehirci)

https://explorer.chiliz.com/tokens/0xD683C2B700B83C59a143C1eE9f3B05D6190f8521/token-holders
bu garibimin cmc'de bi sayfası bile yok Cry

https://www.chiliz.net/exchange/IBFK/CHZ
https://explorer.chiliz.com/tokens/0x916FB58D0c474314AFD399eE50E3528E543e9E9F/token-holders
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/istanbul-basaksehir-fan-token/

gerçi barcelona bile 6 buçuk dolarlarda sürünüyor Sad

illetyus
Sr. Member

View Profile
April 18, 2022, 09:11:11 PM
Merited by wolwoo (1)

Başakşehir eski coin. ftoların popüler olduğu dönemde çıkmıştı. Paribu listenme ihtimali bana göre şimdilik Monaco'dan daha yüksek. Monaco'nun listelenmek için bir süre daha chiliz.net üzerinde demlenmesi gerekiyor.

----

Fan tokenlere bakarken team vitaliy espor takımı gözüme çarptı. Bununda 280 bin dolar marketcapi var ve çıktığı günden beri duraksız düşüyor. CMC'de bunların bile sayfası var.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 23, 2022, 07:36:12 PM
Last edit: April 23, 2022, 08:06:13 PM by wolwoo

Bizim ligde küme düşecek takımı listeliyorlar da Fransa Ligi'nde PSG ve Marsilya'dan sonra 3. sırada olan takım 1 milyon dolar marketcap altında resmen süürüünüüyooooorrrr
Allah'ım çıldiriciğim
Göztepe 3.3 milyon dolar
Monaco 750-800k dolar  Cheesy

Dmitri Rıbolovlev
İş adamı
Dmitri Yevgenyeviç Rıbolovlev, Rus iş adamı. AS Monaco FC kulübünün sahibi ve Rusya'da potasyum üzerine faaliyet gösteren Uralkali şirketinin sahibidir. Vikipedi

Net serveti: 6,6 milyar USD (2022) Forbes

şu adamla anlaşma imzalayıp önüne 750k dolar koyarsan muhtemelen pencereden fırlatır hem mukaveleyi hem seni Grin

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
April 23, 2022, 10:53:15 PM

Bizim ligde küme düşecek takımı listeliyorlar da Fransa Ligi'nde PSG ve Marsilya'dan sonra 3. sırada olan takım 1 milyon dolar marketcap altında resmen süürüünüüyooooorrrr
Allah'ım çıldiriciğim
Göztepe 3.3 milyon dolar
Monaco 750-800k dolar  Cheesy

Dmitri Rıbolovlev
İş adamı
Dmitri Yevgenyeviç Rıbolovlev, Rus iş adamı. AS Monaco FC kulübünün sahibi ve Rusya'da potasyum üzerine faaliyet gösteren Uralkali şirketinin sahibidir. Vikipedi

Net serveti: 6,6 milyar USD (2022) Forbes

şu adamla anlaşma imzalayıp önüne 750k dolar koyarsan muhtemelen pencereden fırlatır hem mukaveleyi hem seni Grin

Adam tahta yapar mı yapmaz mı bilemiyoruz. 6.6 milyar doları var diye bizim gibi kripto meraklısı olmayabilir.
Kriptoda şahsi olarak takılıyorsa 3-4 milyon dolarla tokenini uzaya dikebilir. Ama garantisi yok.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
monsieurvincent
Jr. Member
*

View Profile
April 24, 2022, 03:32:57 PM

monaco son haftalarda güzel gidiyor liginde, kendini uefa sırasına çıkarmış kalan maçlara bakınca 4/4 yaparsa kesin olarak şampşyonlar ligi elemesine gidiyor belki direkt gruplara bile geçebilir.  Hem şampiyonlar liginde olmak hem de ona bağlı yapılacak transferler bir hareketlenme yapabilir
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 24, 2022, 06:32:53 PM

monaco son haftalarda güzel gidiyor liginde, kendini uefa sırasına çıkarmış kalan maçlara bakınca 4/4 yaparsa kesin olarak şampşyonlar ligi elemesine gidiyor belki direkt gruplara bile geçebilir.  Hem şampiyonlar liginde olmak hem de ona bağlı yapılacak transferler bir hareketlenme yapabilir
Hocam hiç bir şeye gerek yok. Aha Valencia hiç bir iddiası kalmadı, aha Göztepe aha Lazio... Monaco hepsini ezer geçer ama listeleme lazım, adamlar çalışıyor Smiley

https://twitter.com/kriptohagi/status/1518139554397630464?t=G9JRuV0BYVpidxPVGS67-w&s=19

monsieurvincent
Jr. Member
*

View Profile
April 24, 2022, 07:19:31 PM

Hocam hiç bir şeye gerek yok. Aha Valencia hiç bir iddiası kalmadı, aha Göztepe aha Lazio... Monaco hepsini ezer geçer ama listeleme lazım, adamlar çalışıyor Smiley

https://twitter.com/kriptohagi/status/1518139554397630464?t=G9JRuV0BYVpidxPVGS67-w&s=19

göztepe ve valenciayı abramoviç haberleri biranda coşturdu sanki hocam, ama tabii haklısınız listeleme şart doğru düzgün hacim yok vs ,

Benim korkum haziranda birden pump yemesi olacaksa erkenden olsun haziranda askerim kafayı yerim Cheesy
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 24, 2022, 07:47:19 PM
Last edit: April 24, 2022, 09:40:45 PM by wolwoo
Merited by Vispilio (1)

monaco son haftalarda güzel gidiyor liginde, kendini uefa sırasına çıkarmış kalan maçlara bakınca 4/4 yaparsa kesin olarak şampşyonlar ligi elemesine gidiyor belki direkt gruplara bile geçebilir.  Hem şampiyonlar liginde olmak hem de ona bağlı yapılacak transferler bir hareketlenme yapabilir

göztepe ve valenciayı abramoviç haberleri biranda coşturdu sanki hocam, ama tabii haklısınız listeleme şart doğru düzgün hacim yok vs ,

Benim korkum haziranda birden pump yemesi olacaksa erkenden olsun haziranda askerim kafayı yerim Cheesy

göztepe'yi evet abramovich söylentileri coşturdu ama yalanlanmasına rağmen hala Monaco'dan değerli Huh üstelik küme düşmesi kesin olmasına rağmen monaco'nun iki katından fazla fiyatta, 4 kat da marketcapı var. Sooo yani its a bullshit saçmalığın daniskası and its a dickeles Cheesy

valencia'ya gelince abramovich söylentisi yeni ve pek de inandırıcı gelmedi, sanki fiyat düşüşünü yavaşlatmaya yönelik çünkü kupayı finalde verdiler elleriyle pardon ayaklarıyla Wink penaltılarda elendiler böylece hem süper kupa'dan hem avrupa ligine gitmekten oldular, zaten ligde de ortalardalar...hiçlikte bir yerlerdeler

Paribu'yu açar bakarsanız ilk 10 işlem hacminin 4'ü Fan token
Paribu'yu kötülemek istemem ama baba kaatlarda işlem yapmak istesem gider binance'ta yaparım, btctürk de kusura bakmasın Smiley

So yani Paribu kafayı çalıştırıp başarılı olduğu alanlara metaverse projeleri ve fan tokenlara ağırlık vermeli, böylelikle hem yurtiçi hem yurtdışı kaynaklı kullanıcıları kendisine çekmeye devam eder.

Ha çok nazlanırsa elbet birileri listeler, gate.io da yavaştan girmeye başladı bu piyasaya, gönül ister ki yerli malı borsaya gitsin fee'ler ama mecbur kalırsak bu piyasada kimse kimseyi tanımaz I am so sorry Smiley

edit: ingiliççe ve turkish language'in killer olduğunun farkındayım Cheesy Grin

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
April 26, 2022, 11:27:19 PM

hala sirkülasyonda çok az token var, 653k civarında...bundan sonra piyasaya minimum 500k-1m adet süreceklerini düşünüyorum
fiyat düşükken sokarlarsa malın değeri düşer marketcap da düşer haliyle, o zaman pump dump girer işin içine 2 milyon tokenı hop aşşaya hop yukarıya oynatırlar 0.5 ile 2 belki 3$ arası gider gelir chiliz'de ama bi boka yaramaz gibi...şekil 1-a İBFK

yok adam gibi marketing yaparlarsa ki çok müsait-elit bir markadan bahsediyoruz burada Prenslik takımı, örneğin binance'a sokabilirlerse güzel rakamlar görebiliriz, paribu bile fena bir başlangıç olmaz, napoli'nin yaptığı hareketi orada rahatlıkla yapabilir, o arada sirkülasyonu arttırmaları mantıklı olur

2 ay bitmek üzere chiliz'de demlenme molası tükeniyor, bakalım neler olacak?HuhHuhHuhHuh??
ytd

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
April 27, 2022, 09:03:10 AM

Listeleme olmayalı uzun bir süre oldu gerçekten, özellikle artık binance listelemeleri de gelmeli fan tokenlar için. Inter ve Arsenal Fan token'da şu anda beklenti yüksek, paribu içinde monaco ve başakşehir fan tokende beklenti var. Bakalım ne zaman gelecek listelemeler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

illetyus
Sr. Member

View Profile
April 27, 2022, 04:19:33 PM

PSG'den parayı alsaydım Monaco'ya gelecektim ama gelemedim.
Şampiyonluk var diye PSG'ye girdik 14 dolardan 10 dolara saldı.  Grin
Her sene şampiyonluk fiyatlamasına alışmış kullanıcıları market maker güzel tuzağa düşürdü. Tahmimce aşağı kırıp geri topladıktan sonra uygun bir zamanda tekrar yukarı fırlatacaktır.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
April 29, 2022, 10:04:51 PM

En çok satış yemiş ve talep olmayanlar bence pompalanma ihtimali daha yüksek. Transfer gibi ani etkiler haber etkisi yaratabilir. PSG şampiyon olacağı belliydi mesela fiyatlama olmadı. Yatay bandı kırmış. PSG fanların BTC'si olarak geçiyor. Az daha düşerse bir fan speti yapmayı dşünebilirim.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀