Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:49:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Öpüşmek  (Read 279 times)
recko
Member
**

Activity: 154
Merit: 11

View Profile
April 01, 2022, 02:22:04 AM

Çevresinde öpüşülmesinden rahatsız olan kişiler görünüşleri böyle olmasa bile ruhen benim gözümde böyle canlanıyor, kimse kusura bakmasın:
https://i.imgur.com/DmUEqD2.jpg

Size dokunmayan, sesi ya da kokusu gelmeyen bir eylem. Tek yapmanız gereken bakmamak. Sadece ufak öpüşme değil hayvan gibi yiyişme bile olabilir, bakmayın kardeşim. Ben yaptığım için demiyorum, muhtemelen en son 10 sene önce falan yapmışımdır. Bundan rahatsız olan kişiler genellikle gençliklerini yaşayamamış, kompleksli ve kıskanç insanlar oluyor. Başka insanlar mutlu olmasın istiyorlar.

Aynı durum bence alkolde de var. Sokakta vs içilmesinin kimseye zararı yok. İçen kişi salak eylemlerde bulunuyorsa bu o kişinin salaklığıdır, alkolle ilgisi yok. Alkolsüz de sokakta hayvanlık yapan binlerce insan dolu. Sadece önünde bira şişesi olunca mı sorun oluyor. Aynı şeyi metroda küfür eden futbol taraftarları ya da salak sapalak bağırarak dini vaaz verenler de yapmış oluyor. Bugünlerde böyle şeyler var mı bilmiyorum, bundan 10-12 sene önce öğrenciler gençler Galata kulesinin altında marketten aldıkları biraları içiyordu, kimseye de zarar yoktu. Bunu yasaklayınca ne oluyor? Toplum mu düzeldi? Çalıyor ama çalışıyor diyen insanların öpüşmeye içmeye karşı olduğu bir ülkeden bir s.kim olmaz. Kimse bizim toplumsal yapımız böyle falan demesin, sokağın ortasında içip sıçıp sevişmenin serbest olduğu toplumlar genel olarak bizden fersah fersah önde. Adamlar bir öğle yemeğini bütçeden karşılasa olay oluyor bizde Kırşehir müftüsü Mercedes'e biniyor, bakanlık memurları kamu bütçesinden yurtdışına tatile gidiyor kimsenin umrunda olmuyor. Daha biz öpüşmekten konuşalım, hiçbir cacık olmaz bu 'Anadolu İrfanı' toplumundan.

Anadolu irfanı dedikleri de budur:
https://i.imgur.com/JP2104n.jpg

Sapık 508 yıl hapis aldı. Sapığın çalıştığı kurumun avukatları davaya girdi daha çok ceza alsın diye. İdam olsaydı asarlardı sapığı. Kimse yaşanan şeyden memnun değildi.

Karaman'da Ensar Vakfı'na bağlı olduğu iddia edilen yurtlarda 2012-2015 arasında 10 çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan öğretmen Muharrem Büyüktürk 508 yıl 3 ay hapis cezasına mahkum edildi.
https://www.bbc.com/turkce/haberler/2016/04/160420_karaman

Sizin sayısı belli olmayan sapıklık, taciz, tecavüz vakalarınız gibi tabiki olacak demedi kimse.

CHP içinde taciz, tecavüz tabii ki olacak
https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/12/10/chpli-kadigilin-ozru-kabahatinden-buyuk-chp-icinde-taciz-tecavuz-tabii-ki-olacak

Heriflerin sayısı belli olmayan sapıklık vakaları var. Vakalara tabiki olacak dediler. Kafalarını kuma gömdüler. Bi kere açıklama yapmadılar. Suspus oldular. Dillerinden 508 yıl hapis cezası alan adamı düşürmüyolar. Haysiyet meselesi bu iş. Başka bi şey değil.

Sokak ortasında öpüşmelerini dert  etmiyom ben. Fakat teşkilatlarda birbirinizin canınızı yakıyosunuz. Sonra suçu terbiyesizce halka atıyonuz. Ayıp diye bi şey var. Bilmediğinizi biliyoruz. Ayıp nedir bilmediğinizden her yerinizden pislik akıyo. Kendinizi kandırmaya devam edin. Halk gereken cevabı size verecek. Pislik düşünceleriniz kendinizi yansıtır anca.
1714852198
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852198
Reply with quote  #2

1714852198
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714852198
Hero Member
*

Ignore
1714852198
Reply with quote  #2

1714852198
Report to moderator
1714852198
Hero Member
*

Ignore
1714852198
Reply with quote  #2

1714852198
Report to moderator
1714852198
Hero Member
*

Ignore
1714852198
Reply with quote  #2

1714852198
Report to moderator
Foursquare
Member
**

Activity: 99
Merit: 20

View Profile
April 02, 2022, 01:02:55 AM

Toplumda topluma ait değerler ve mahremiyet vardır. Mesela aile ortamında çocukların yanında kucak kucağa oturan öpüşüp sevişen çift göremezsiniz. Hatta karı koca olan çiftler metrobüste, sokakta, otobüste öpüşmezler. Eğer bir çift göz önünde öpüşüyorsa onlar sevgilidir. Ben ortalıkta öpüşen çiftleri geleceğe dönük plan yapmayan çiftler olarak görüyorum. Nişanlı bir erkek nişanlısını metrobüste kucağına alıp neden başka erkeklerin iştaha gelmesini sağlasın ki? Eğer biş kişi özelde yapması gereken sevgi gösterisini toplum önünde yapıyorsa ya geleceğe dönük bir planı yoktur veya arsızdır. Empati kurmak gerekirse hiç bir kimse annesinin ve babasının sokakta öpüşmesinden hoşnut değildir. Velev ki hoşnut o zaman psikolojik tedavi olması gerekir. Öpüşmek, sevişmek ve cinsel birliktelik şeklinde sıralarsak bunların birini neden toplumda yapmamamız gerektiğini açıklayın diğerlerini de aynı nedenden dolayı yapmamamız gerektiğini anlarsınız. Bir de kim demiş ki öpüşmek sevgi gösterisidir diye... Öpüşmek düpedüz cinselliktir. Eğer öpüşünce cinselliği uyanmayan varsa daha önce yediği hurmalardan kaynaklıdır ve yine tedavi olmalıdır.

Demem o ki toplumun değer yargıları vardır. Herkes buna uymalıdır. Gerçi bazı erkekler ve kadınlar sağolsun artık o kadar rahatlar ki evli de olsa farketmiyor. Bekar gibi konuşup bekar gibi davranıyorlar. Evlilik kurumunda birbirlerine saygıları kalmamış. Artık öyle bir hale gelinmiş ki erkek kadına kadın da erkeğe ses çıkaramıyor. Ee doğal olarak onların yetişuirdiği çocuklar da sokakta öpüşüp sevişiyor. Tabi biri uyarınca da kıtameti koparıyorlar. Biz de toplum olarak uyaran kişiye, "Alkah bilir onun çocuğu nasıl, Kendi ne haltlar yiyordur" gibi laflar sarfediyoruz.

Toplum olarak o kadar çöküğüz ki konserlerde abartmayın, transparan hiymeyin diyen bir şarkıcıya inat başka bir şarkıcı müsvettesi konserde erkeklerin kucağına oturuyor. Diğer kişilerde o kadına destek çıkıyor. Hatta uyaran kişinin ne nasussuzluğu kalıyor ne de insanlığı.

Son olarak şunu söyleyim fıs fıs İsmail 2+2 dörttür dedi diye 2+2 altı olmaz.
Foursquare
Member
**

Activity: 99
Merit: 20

View Profile
April 02, 2022, 01:29:51 AM

Size dokunmayan, sesi ya da kokusu gelmeyen bir eylem. Tek yapmanız gereken bakmamak. Sadece ufak öpüşme değil hayvan gibi yiyişme bile olabilir, bakmayın kardeşim. Ben yaptığım için demiyorum, muhtemelen en son 10 sene önce falan yapmışımdır. Bundan rahatsız olan kişiler genellikle gençliklerini yaşayamamış, kompleksli ve kıskanç insanlar oluyor. Başka insanlar mutlu olmasın istiyorlar.

Aynı durum bence alkolde de var. Sokakta vs içilmesinin kimseye zararı yok. İçen kişi salak eylemlerde bulunuyorsa bu o kişinin salaklığıdır, alkolle ilgisi yok. Alkolsüz de sokakta hayvanlık yapan binlerce insan dolu. Sadece önünde bira şişesi olunca mı sorun oluyor. Aynı şeyi metroda küfür eden futbol taraftarları ya da salak sapalak bağırarak dini vaaz verenler de yapmış oluyor. Bugünlerde böyle şeyler var mı bilmiyorum, bundan 10-12 sene önce öğrenciler gençler Galata kulesinin altında marketten aldıkları biraları içiyordu, kimseye de zarar yoktu. Bunu yasaklayınca ne oluyor? Toplum mu düzeldi? Çalıyor ama çalışıyor diyen insanların öpüşmeye içmeye karşı olduğu bir ülkeden bir s.kim olmaz. Kimse bizim toplumsal yapımız böyle falan demesin, sokağın ortasında içip sıçıp sevişmenin serbest olduğu toplumlar genel olarak bizden fersah fersah önde. Adamlar bir öğle yemeğini bütçeden karşılasa olay oluyor bizde Kırşehir müftüsü Mercedes'e biniyor, bakanlık memurları kamu bütçesinden yurtdışına tatile gidiyor kimsenin umrunda olmuyor. Daha biz öpüşmekten konuşalım, hiçbir cacık olmaz bu 'Anadolu İrfanı' toplumundan.

Toplumda yiyip içip sıçan kişilerin bizden fersah fersah önde olduğunu düşünüyorsan ve bunun yiyip içip sıçmalarından kaynaklı olduğunu düşünüyorsan sana şunu derim: "Harezmi yiyip içip sıçmadı, Biruni, El Cezeri, Farabi, İbni Sina yiyip içip sıçmadı. Albert Einstein sokak ortasında öpüşüp sevişmedi. Edison gece rahat seks yapsın millet diye lambayı bulmadı. Grahambel midir nedir 0900'lü hatlarda millet seks yapsın diye telefonu icat etmedi." Bu toplumda kimse senin öpüşmeni sevişmeni hatta sokak ortasında seks yapmanı görmemek için başı önde eğik gezmek zorunda değil. Benim çevreye bakma özgürlüğümü kimse kısıtlayamaz. Gidin seksinizi yatakta evinizde yapın. Gidin iki dakika üşenmeden yürüyün evinizde içip sıçın, sonra içip sıçıp ortalığı kokutuyorsunuz. Salonun ortasına çoraplarınızı atıp ailenizi rahatsız etmek gibi düşünün bunu! Özgürlük her insanın rahat yaşayacağı ortamı oluşturmaktır. Gavur memleketinde özgürlük belki sokakta rahat öpüşmekse çoğunluğunun müslüman olduğu ülkede özgürlük sokakta öpüşen sevişen görmeden rahat yürümektir. O tür özgürlük istiyorsanız Yallah Ermenistan'a Yallah Yunanistana, İsraile... Fatih'in İstanbul'u Fethettiği zamanlar da Avrupa'da senin dediğin özgürlükten vardı ve içip sıçanlar içip sıçmayan Osmanlıdan fersah fersah geriydiler. Sizin kız çocuklarınız başka erkeklerle öpüşüp sevilebilir, içip sıçabilir ama ben çocuğumun o pislikleri görmesini istemem." Diyeceklerim bu kadar.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
April 02, 2022, 12:41:04 PM

Edison gece rahat seks yapsın millet diye lambayı bulmadı. Grahambel midir nedir 0900'lü hatlarda millet seks yapsın diye telefonu icat etmedi.

Nişanlı bir erkek nişanlısını metrobüste kucağına alıp neden başka erkeklerin iştaha gelmesini sağlasın ki?

Öpüşmek düpedüz cinselliktir. Eğer öpüşünce cinselliği uyanmayan varsa daha önce yediği hurmalardan kaynaklıdır ve yine tedavi olmalıdır.

Kardeş sen ahlaklı olduğunu sanıyosun ama sikin çuvala sığmıyor.

İki öpüşsen geçecek.

Kahkaha attım Grin.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
April 02, 2022, 09:16:55 PM

Metroda orada burada öpüşen birisini gördüğünüzde müdahele etmek kimsenin görevi değil. Böyle bir şeyi yapmaya kimsenin hakkı yok ki mahkemeyle uğraşmak zorunda kalır zaten şansını zorlarsa. Fısfıs İsmail müdahele ederim falan dedikten kısa bir süre sonra da özür diledi bu arada. Tabi özür dilemesi önceden ağzından çıkan sözleri yok etmeyecek orası ayrı bir konu. Her insan içindekini döküyor ve nasıl birisi olduğunu göstermiş oluyor işte. Sen muhafazakarsın diye kimseye lafla ya da fiziksel olarak müdahele edemezsin. Böyle bir şey yapmanın cezası olsa zaten kanunlar gereğini yapar.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
April 09, 2022, 05:02:03 AM
Merited by EFS (8)

Çevresinde öpüşülmesinden rahatsız olan kişiler görünüşleri böyle olmasa bile ruhen benim gözümde böyle canlanıyor, kimse kusura bakmasın:
https://i.imgur.com/DmUEqD2.jpg

Anadolu irfanı dedikleri de budur:
https://i.imgur.com/JP2104n.jpg

Sapık 508 yıl hapis aldı. Sapığın çalıştığı kurumun avukatları davaya girdi daha çok ceza alsın diye. İdam olsaydı asarlardı sapığı. Kimse yaşanan şeyden memnun değildi.

Karaman'da Ensar Vakfı'na bağlı olduğu iddia edilen yurtlarda 2012-2015 arasında 10 çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan öğretmen Muharrem Büyüktürk 508 yıl 3 ay hapis cezasına mahkum edildi.
https://www.bbc.com/turkce/haberler/2016/04/160420_karaman

Sizin sayısı belli olmayan sapıklık, taciz, tecavüz vakalarınız gibi tabiki olacak demedi kimse.

CHP içinde taciz, tecavüz tabii ki olacak
https://www.sabah.com.tr/gundem/2020/12/10/chpli-kadigilin-ozru-kabahatinden-buyuk-chp-icinde-taciz-tecavuz-tabii-ki-olacak

Heriflerin sayısı belli olmayan sapıklık vakaları var. Vakalara tabiki olacak dediler. Kafalarını kuma gömdüler. Bi kere açıklama yapmadılar. Suspus oldular. Dillerinden 508 yıl hapis cezası alan adamı düşürmüyolar. Haysiyet meselesi bu iş. Başka bi şey değil.

Sokak ortasında öpüşmelerini dert  etmiyom ben. Fakat teşkilatlarda birbirinizin canınızı yakıyosunuz. Sonra suçu terbiyesizce halka atıyonuz. Ayıp diye bi şey var. Bilmediğinizi biliyoruz. Ayıp nedir bilmediğinizden her yerinizden pislik akıyo. Kendinizi kandırmaya devam edin. Halk gereken cevabı size verecek. Pislik düşünceleriniz kendinizi yansıtır anca.
Bak birader, trolleri beslemeyi bırakmıştım ama son bir yazacağım. 1- Benim CHP'li olduğumu nerden biliyorsun? Her şeyde olduğu gibi bunda da yanılmışsın. Benim CHP'li olduğumu sanarak sizin taciz vs demişsin. Buna 'Whataboutism' deniyor. Benim yazdığıma cevap olmadan alakasız 'ama sizde de böyle var!?' diye çocukça cevaplar olarak kısaca tanımlayabiliriz. Bu ezik argüman oluşturma yolunun dünyada 3 tane kralı olduğu biliniyor. 1- RTE, 2- Trump, 3- Putin. Sen 508 yıl hapis demişsin tamam ama o görüntüdeki kutlamanın ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Boşuna lafı dolandırmana, kıvırmana gerek yok.

Bizim sizden farkımız(biz derken kafası çalışan, akp'li olmayan ve 75 iq üstü her insanı diyorum) eğer suçlu biri varsa kesinlikle cezalandırılmasını istememizdir. Tarafı fark etmez. Gerçek ilerlemenin böyle olacağı aşikardır. Hak, hukuk, adalet, liyakat gibi erdemler bunu açıklıyor. Ama siz kendi tarafınızdaki suçları örtbas etmekten kafayı yemiş, ne suç işlerseniz işleyin mübah olarak gören zavallı yaratıklar olduğunuz için anlamazsınız böyle şeylerden.

Sana tavsiyem: Akp trollüğünün de bir onuru olmalı, bu kadar da düşmeyin be kardeşim. Şu whataboutism denilen şey hakkında biraz okuyup öğrenmeye çalış ve yapma. Zaten rezilsiniz daha da rezil oluyorsunuz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
recko
Member
**

Activity: 154
Merit: 11

View Profile
April 09, 2022, 01:05:02 PM

Bak birader, trolleri beslemeyi bırakmıştım ama son bir yazacağım. 1- Benim CHP'li olduğumu nerden biliyorsun? Her şeyde olduğu gibi bunda da yanılmışsın. Benim CHP'li olduğumu sanarak sizin taciz vs demişsin. Buna 'Whataboutism' deniyor. Benim yazdığıma cevap olmadan alakasız 'ama sizde de böyle var!?' diye çocukça cevaplar olarak kısaca tanımlayabiliriz. Bu ezik argüman oluşturma yolunun dünyada 3 tane kralı olduğu biliniyor. 1- RTE, 2- Trump, 3- Putin. Sen 508 yıl hapis demişsin tamam ama o görüntüdeki kutlamanın ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Boşuna lafı dolandırmana, kıvırmana gerek yok.

Bizim sizden farkımız(biz derken kafası çalışan, akp'li olmayan ve 75 iq üstü her insanı diyorum) eğer suçlu biri varsa kesinlikle cezalandırılmasını istememizdir. Tarafı fark etmez. Gerçek ilerlemenin böyle olacağı aşikardır. Hak, hukuk, adalet, liyakat gibi erdemler bunu açıklıyor. Ama siz kendi tarafınızdaki suçları örtbas etmekten kafayı yemiş, ne suç işlerseniz işleyin mübah olarak gören zavallı yaratıklar olduğunuz için anlamazsınız böyle şeylerden.

Sana tavsiyem: Akp trollüğünün de bir onuru olmalı, bu kadar da düşmeyin be kardeşim. Şu whataboutism denilen şey hakkında biraz okuyup öğrenmeye çalış ve yapma. Zaten rezilsiniz daha da rezil oluyorsunuz.

1 Diye saymaya başlamış. 1'de kalmış. Sonra zeka seviyesinden hakaret etmiş. Sende zeka olsa tek maddeyi saymazdın. Sende zeka olsa geri kalan maddeleri sayardın. 75 sana çok gelir. Başkasına bok atmadan önce kendine bak.

1- Benim CHP'li olduğumu nerden biliyorsun?

chpli değilim diye kıvırmış. Her yerde savunmuş. Az adam ol. Çok değil. Az.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5361196.msg57995413#msg57995413

İttifakını destkelemiş. Dayanamamış ortak olduklarından. Hem de nasıl desteklemiş. Bok attığı taktikle. Whataboutism yaparak. 75 sana çok gelir.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5366759.msg58449899#msg58449899

Kaçtığı tartışmalar. Onlarda da trol diye iftira attı. Yeni öğrendim. Psikolojide yansıtma varmış. Kendi pis düşüncelerini yansıtmak için bana trol diyon. Trol sensin.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5379743.msg58981253#msg58981253
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5383444.msg59123255#msg59123255

Buna 'Whataboutism' deniyor. Benim yazdığıma cevap olmadan alakasız 'ama sizde de böyle var!?' diye

Whataboutism sizde babadan oğula meslek galiba. 500 yıl hapis almış olayı bütün halka mal etmek için bi tarafını yırtıyon. Her yere yazıyon. Buraya da yazmışın. https://bitcointalk.org/index.php?topic=5379743.msg58946078#msg58946078 Az adamsan cezası verilmiş bir adinin üzerinden bütün halkı karalamazsın. Whataboutism yapmazsın. Her yerde savunmak için bi tarafını yırttıklarının rezilliklerini konuşursun.

Ama konuşmazsın. Çünkü sizin derdiniz mağdur olmuş insanlar değil. Mağdur olmuş insanları bi daha istismar ederek halka pislik sözler söylemek. Eskiden tepedeydiniz. Sizi RTE kovdu o tepeden. Tekme tokat aşağı attı. Hak ettiğiniz yere gönderdi. Ondan kuduruyonuz. Halka pislik laflar söylüyonuz. Kudur.

Sana tavsiye veriyim. 75'i hafife alma. 75'e muhtaç gözüküyosun. Sende 75 olduğu şüpheli. 75'i bulursan dua et.
execijutiere (OP)
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1257

View Profile
April 09, 2022, 01:11:24 PM

Konu siyasete gelmiş. Kusura bakmayın konuyu kilitlemek istiyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x